Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 143928 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:12:25 »

Sziasztok! Szerintem jó ha van egy ilyen topic, ahol elfogulatlanul írhatunk a vadászboltokról.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #1 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:15:34 »

Puklus Zolinak:

A Rózsa utcai Diana nem rossz vadászbolt, történetileg nem más, mint az egykori Wesselényi utcai jogutódja.

Felsőbb kategóriás és nem is valami olcsó, de az eladók viszonylag készségesek, eddig nekem nem volt olyan kérésem, aminek ne mentek volna utána.

A régi névből és eladókból eredően az üzletnek részben kialakult vevőköre van, egy jó beszélgetésbe mindig bele lehet csöppenni.
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #2 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:31:48 »

Puklus Zolinak:

A Rózsa utcai Diana nem rossz vadászbolt, történetileg nem más, mint az egykori Wesselényi utcai jogutódja.

Felsőbb kategóriás és nem is valami olcsó, de az eladók viszonylag készségesek, eddig nekem nem volt olyan kérésem, aminek ne mentek volna utána.

A régi névből és eladókból eredően az üzletnek részben kialakult vevőköre van, egy jó beszélgetésbe mindig bele lehet csöppenni.

Köszi Viktor! Wave
Egyébként voltam én sokat náluk, még a régi üzletükben. Az újban csak egyszer.
Nem tudtam, hogy a Szerdahelyi bolt vette meg őket.
Most beszéltem a Szerdahelyivel és mondta, hogy ha kell a lőszer és nincs a pesti, Rózsa u. 21. sz. boltjukban, akkor felhozza.
Egy kis ízelítő az árkülönbözetből:
- Kaposváron a Winchester Accubond 945,- Ft./db. Ha van magaslesed, miért ne lenne, ott meg is veszi egyből az illető, mert akkor csak 870,- Ft./db. 1.500,-Ft. - a magasles ára spórolsz egy doboz esetén. A fegyvermesterük felhozza Pestre a lőszert.
- A bajai boltban 832,- Ft./db. ennek a lőszernek az ára és ezt is át lehet venni Pesten a Rózsa utcában.
Azért van különbség!
Naplózva
Sziju
Vendég
« Új üzenet #3 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:47:16 »

Amikor először meghallottam, milyen drága a lőszer, akkor meglepődtem. Most már értem, miért nem járnak lőtérre a vadászok.
Eddig azt hittem, hogy az íjászat a drága. Viszont a nyílvessző többször használható.

Ki kéne fejleszteni valami többször felhasználható lőszert is!  Bion
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #4 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:48:21 »

Puklus Zolinak:

A Rózsa utcai Diana nem rossz vadászbolt, történetileg nem más, mint az egykori Wesselényi utcai jogutódja.

Felsőbb kategóriás és nem is valami olcsó, de az eladók viszonylag készségesek, eddig nekem nem volt olyan kérésem, aminek ne mentek volna utána.

A régi névből és eladókból eredően az üzletnek részben kialakult vevőköre van, egy jó beszélgetésbe mindig bele lehet csöppenni.

Köszi Viktor! Wave
Egyébként voltam én sokat náluk, még a régi üzletükben. Az újban csak egyszer.
Nem tudtam, hogy a Szerdahelyi bolt vette meg őket.
Most beszéltem a Szerdahelyivel és mondta, hogy ha kell a lőszer és nincs a pesti, Rózsa u. 21. sz. boltjukban, akkor felhozza.
Egy kis ízelítő az árkülönbözetből:
- Kaposváron a Winchester Accubond 945,- Ft./db. Ha van magaslesed, miért ne lenne, ott meg is veszi egyből az illető, mert akkor csak 870,- Ft./db. 1.500,-Ft. - a magasles ára spórolsz egy doboz esetén. A fegyvermesterük felhozza Pestre a lőszert.
- A bajai boltban 832,- Ft./db. ennek a lőszernek az ára és ezt is át lehet venni Pesten a Rózsa utcában.
Azért van különbség!

Van bizony...
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #5 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:50:04 »

Amikor először meghallottam, milyen drága a lőszer, akkor meglepődtem. Most már értem, miért nem járnak lőtérre a vadászok.
Eddig azt hittem, hogy az íjászat a drága. Viszont a nyílvessző többször használható.

Ki kéne fejleszteni valami többször felhasználható lőszert is!  Bion

Szia Judit!

Elég lenne, ha engednék a lőszer töltést.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #6 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 10:52:36 »

Amikor először meghallottam, milyen drága a lőszer, akkor meglepődtem. Most már értem, miért nem járnak lőtérre a vadászok.
Eddig azt hittem, hogy az íjászat a drága. Viszont a nyílvessző többször használható.

Ki kéne fejleszteni valami többször felhasználható lőszert is!  Bion

Szia Judit!

Elég lenne, ha engednék a lőszer töltést.

Ja! A hüvely a legdrágább alkatrész... (ezt nem csak a vadászok, hanem általában a férfiak tudják... Vigyorog Stoel )

Na de ne offoljunk ezzel...
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #7 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 11:28:00 »

Egy kérdésem lenne a Modikhoz, ebben a topicban végül is ki lehet írni a boltok nevét, webes címeket, vagy azt magánban?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #8 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 11:33:42 »

Egy kérdésem lenne a Modikhoz, ebben a topicban végül is ki lehet írni a boltok nevét, webes címeket, vagy azt magánban?

Erről tanácskoztunk Voldemort Varázslóval épp az imént. Én csak a neveik említését tartom szerencsésnek, webes elérés és a TELJES cím maradjon a neten található különböző címlistáknak, egy sima guglival szerintem minden megtalálható.

A topicban helye van a különböző boltok és szolgáltatásaik (pozitív és negatív) kritikai értékelésének. Bármilyen véleménynek helyt adunk, ez a topic ugyanis az üzletekben és kínálatukban való eligazodást szolgálja a VEVŐK számára.

A reklámot töröljük, származzon akárkitől.
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #9 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 11:38:37 »

Egy kérdésem lenne a Modikhoz, ebben a topicban végül is ki lehet írni a boltok nevét, webes címeket, vagy azt magánban?

Erről tanácskoztunk Voldemort Varázslóval épp az imént. Én csak a neveik említését tartom szerencsésnek, webes elérés és a TELJES cím maradjon a neten található különböző címlistáknak, egy sima guglival szerintem minden megtalálható.

A topicban helye van a különböző boltok és szolgáltatásaik (pozitív és negatív) kritikai értékelésének. Bármilyen véleménynek helyt adunk, ez a topic ugyanis az üzletekben és kínálatukban való eligazodást szolgálja a VEVŐK számára.

A reklámot töröljük, származzon akárkitől.

O.K. Akkor maradjon csak a név említése.
Köszönöm! Wave
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #10 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 12:07:38 »

Egy kérdésem lenne a Modikhoz, ebben a topicban végül is ki lehet írni a boltok nevét, webes címeket, vagy azt magánban?

Erről tanácskoztunk Voldemort Varázslóval épp az imént. Én csak a neveik említését tartom szerencsésnek, webes elérés és a TELJES cím maradjon a neten található különböző címlistáknak, egy sima guglival szerintem minden megtalálható.

A topicban helye van a különböző boltok és szolgáltatásaik (pozitív és negatív) kritikai értékelésének. Bármilyen véleménynek helyt adunk, ez a topic ugyanis az üzletekben és kínálatukban való eligazodást szolgálja a VEVŐK számára.

A reklámot töröljük, származzon akárkitől.

O.K. Akkor maradjon csak a név említése.
Köszönöm! Wave

A név mellett lehet valami más jellemző is, pl. utcanév... de ne teljes cím legyen...
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #11 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 12:20:45 »

Egy kérdésem lenne a Modikhoz, ebben a topicban végül is ki lehet írni a boltok nevét, webes címeket, vagy azt magánban?

Erről tanácskoztunk Voldemort Varázslóval épp az imént. Én csak a neveik említését tartom szerencsésnek, webes elérés és a TELJES cím maradjon a neten található különböző címlistáknak, egy sima guglival szerintem minden megtalálható.

A topicban helye van a különböző boltok és szolgáltatásaik (pozitív és negatív) kritikai értékelésének. Bármilyen véleménynek helyt adunk, ez a topic ugyanis az üzletekben és kínálatukban való eligazodást szolgálja a VEVŐK számára.

A reklámot töröljük, származzon akárkitől.

O.K. Akkor maradjon csak a név említése.
Köszönöm! Wave

A név mellett lehet valami más jellemző is, pl. utcanév... de ne teljes cím legyen...

Én meg azt mondom, ne álszenteskedjünk, ha már egyszer kiírjuk a nevét, kiírhatunk mindent. Miért kényszerítjük az olvasót, hogy az itt talált információ után még máshol kell nyomoznia, ha érdekli?

Szerintem.

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #12 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 12:27:01 »

Egy kérdésem lenne a Modikhoz, ebben a topicban végül is ki lehet írni a boltok nevét, webes címeket, vagy azt magánban?

Erről tanácskoztunk Voldemort Varázslóval épp az imént. Én csak a neveik említését tartom szerencsésnek, webes elérés és a TELJES cím maradjon a neten található különböző címlistáknak, egy sima guglival szerintem minden megtalálható.

A topicban helye van a különböző boltok és szolgáltatásaik (pozitív és negatív) kritikai értékelésének. Bármilyen véleménynek helyt adunk, ez a topic ugyanis az üzletekben és kínálatukban való eligazodást szolgálja a VEVŐK számára.

A reklámot töröljük, származzon akárkitől.

O.K. Akkor maradjon csak a név említése.
Köszönöm! Wave

A név mellett lehet valami más jellemző is, pl. utcanév... de ne teljes cím legyen...

Én meg azt mondom, ne álszenteskedjünk, ha már egyszer kiírjuk a nevét, kiírhatunk mindent. Miért kényszerítjük az olvasót, hogy az itt talált információ után még máshol kell nyomoznia, ha érdekli?

Szerintem.

Voldi

Jajj, nemsokára úgy leszünk, mint amikor az egyik államvizsgán összeveszett egymással a vizsgázó előtt a bizottság elnöke Földi Professzor és a szaktanár Németh János Professzor, hogy elfogadható-e az elbirtoklás mint tulajdonszerzési jogcím....  Vigyorog Vigyorog Vigyorog ÖrömNeked
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #13 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 12:38:27 »

Szerintem elég ha a nevet kiírjuk, ha valakinek kell több infó, akkor rákérdez és megkapja, akár itt, akár privátban.
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #14 Dátum: 2008. Augusztus 25. - 12:48:27 »

Szerintem elég ha a nevet kiírjuk, ha valakinek kell több infó, akkor rákérdez és megkapja, akár itt, akár privátban.

Ez is teljesen rendben van.

Voldi
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: