Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156162 alkalommal)
Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Új üzenet #675 Dátum: 2017. November 27. - 16:46:38 »

Eddig sem tisztítottam, de ezután sem nagyon fogom főleg, ha nem is nagy sikerrel lehet.
Köszönöm
 Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #676 Dátum: 2017. November 28. - 15:29:39 »

Eddig sem tisztítottam, de ezután sem nagyon fogom főleg, ha nem is nagy sikerrel lehet.
Köszönöm
 Emelem

Én vizes szivaccsal szoktam letörölgetni róla a vastagját, aztán mikor megszáradt, akkor átkenem színtelen bőrápolóval (amivel a bakancsot is).
Az elég jól visszapuhítja.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #677 Dátum: 2017. November 28. - 20:45:41 »

Információt szeretnék kérni bőrtisztítással, ápolással kapcsolatban.
Van egy bőrnadrágon bele van száradva a vér, sáros stb.
El lehet távolítani a vért ecetes olló kivételével valahogyan.
Lehet, érdemes mosógépben mosni vagy csak egy áttörlés vizes szivaccsal és kész?
Ha keményedik a bőr, akkor, ha jól emlékszem vékonyan babaolajjal át lehet kenni és az megpuhítja?
Szóval nagyon szívesen venném a segítőkész hozzászólásokat.
Előre is köszönöm
Tisztelettel
 Emelem

Én a sajátomat simán berakom a mosógépbe, egy 40 fokos, 30 perces programra, mosószerek nélkül. Előtte 30 percig járatom a gépet üresen, hogy a maradék mosószer kimosódjon belőle.
Ezután lassú szárítás, majd bőrápoló, vagy babaolaj.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #678 Dátum: 2017. November 29. - 10:44:38 »

Van egy feltűnően rusnya, tülökorrú fórumtársunk, az úgy mossa a bőrgatyát, hogy magán hagyja amikor belemegy a tóba a bojlival fogott nyüheteg pontyokat cumiztatni.
Valamilyen Ákos, talán ismeri valaki... Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #679 Dátum: 2017. November 29. - 12:14:20 »

Üdv! Ha már a bőrgatya témánál vagyunk ,félénken megkérdezem a gyömrőiek által forgalmazott bivalybőr nadrág milyen minőséget képvisel szabad e megvenni.Kösz: r
Naplózva
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #680 Dátum: 2017. November 29. - 17:05:19 »

Üdv! Ha már a bőrgatya témánál vagyunk ,félénken megkérdezem a gyömrőiek által forgalmazott bivalybőr nadrág milyen minőséget képvisel szabad e megvenni.Kösz: r



Üdv,nekem van és rosszat nem tudok rá mondani,jó vastag bőrből van,örök darab szerintem,ebből nem kell párévente újat venni mint a szövetnadrágokból,ha nem hízod ki vagy fogysz ki belőle amíg élsz nadrág lessz az biztos!

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #681 Dátum: 2017. November 29. - 17:25:50 »

 Köszönöm! Jó hír akkor már nem kell gondolkodnom a karácsonyi ajándékomról. Emelem
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #682 Dátum: 2017. November 30. - 06:52:41 »

Van egy feltűnően rusnya, tülökorrú fórumtársunk, az úgy mossa a bőrgatyát, hogy magán hagyja amikor belemegy a tóba a bojlival fogott nyüheteg pontyokat cumiztatni.
Valamilyen Ákos, talán ismeri valaki... Ördög Ördög Ördög

Idefigyelj Vörös!
A hazugságaid, és a féligazságaid tartsd meg légyszives magadnak!  Ördög
Mert hogy témánál maradjunk, én a bőrgatyáimat magamon hagyva, de az utómosóban gőzborotvával tisztítom!
Mire rajtam szárad, visszapuhul.  Nyihi
A horgászatról elhíresült mondat pedig úgy hangzott: "Az első nagyobb szájú halat megszop@tjuk!"
És ugye nem én tehetek róla, hogy ez neked épp csukaszezonban jutott az eszedbe???

 Röhög Röhög Röhög Piál Piál Piál Wave Wave Wave

Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #683 Dátum: 2017. November 30. - 08:47:30 »

Idefigyelj Vörös!
A hazugságaid, és a féligazságaid tartsd meg légyszives magadnak!  Ördög
Mert hogy témánál maradjunk, én a bőrgatyáimat magamon hagyva, de az utómosóban gőzborotvával tisztítom!
Mire rajtam szárad, visszapuhul.  Nyihi
A horgászatról elhíresült mondat pedig úgy hangzott: "Az első nagyobb szájú halat megszop@tjuk!"
És ugye nem én tehetek róla, hogy ez neked épp csukaszezonban jutott az eszedbe???

 Röhög Röhög Röhög Piál Piál Piál Wave Wave Wave


Jászkeszeget ér??? Vállat von Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #684 Dátum: 2017. November 30. - 13:23:03 »

Jászkeszeget ér??? Vállat von Vigyorog

Neked bármit!  Ördög
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #685 Dátum: 2017. November 30. - 14:14:59 »

Neked bármit!  Ördög

Pinki- tréning?
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #686 Dátum: 2017. November 30. - 16:41:15 »

Rég jártam itt, de nem változott semmmmiiiii    Ördög Ördög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Üdv End
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #687 Dátum: 2018. Február 20. - 08:00:45 »

Urak,

használ valaki kimondottan lesnadrágot, amit legkívülre vesz fel az amúgy is meleg téli nadrágra? Alternatívák (leszsák, pokróc, stb.) kevésbé érdekelnek, azokon már túl vagyok. A leszsák tudom, hogy nagyon jó, a gond csak az, hogy abban nem tudsz normálisan odafordulni a lesen, ha pont "a másik" oldalról jön valami.

AKAH Grizzly-t nézegetem, egy időben a csapból is az folyt, most meg nem találtam pl. egy normális mérettáblázatot a derékbőségről, azon kívül, hogy hány X L-es. Ajánlott vagy felejtős?

Köszi
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #688 Dátum: 2018. Február 20. - 08:23:21 »

Urak,

használ valaki kimondottan lesnadrágot, amit legkívülre vesz fel az amúgy is meleg téli nadrágra? Alternatívák (leszsák, pokróc, stb.) kevésbé érdekelnek, azokon már túl vagyok. A leszsák tudom, hogy nagyon jó, a gond csak az, hogy abban nem tudsz normálisan odafordulni a lesen, ha pont "a másik" oldalról jön valami.

AKAH Grizzly-t nézegetem, egy időben a csapból is az folyt, most meg nem találtam pl. egy normális mérettáblázatot a derékbőségről, azon kívül, hogy hány X L-es. Ajánlott vagy felejtős?

Köszi

  Ez qrva jó !  Hasmenéses időszakban ne vedd fel !   Ördög Röhög

Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #689 Dátum: 2018. Február 20. - 09:32:05 »

Urak,

használ valaki kimondottan lesnadrágot, amit legkívülre vesz fel az amúgy is meleg téli nadrágra? Alternatívák (leszsák, pokróc, stb.) kevésbé érdekelnek, azokon már túl vagyok. A leszsák tudom, hogy nagyon jó, a gond csak az, hogy abban nem tudsz normálisan odafordulni a lesen, ha pont "a másik" oldalról jön valami.

AKAH Grizzly-t nézegetem, egy időben a csapból is az folyt, most meg nem találtam pl. egy normális mérettáblázatot a derékbőségről, azon kívül, hogy hány X L-es. Ajánlott vagy felejtős?

Köszi

http://www.redfoxhunting.eu/termekek/nadrag/13

A középsőt használom évek óta. Egy jégeralsó kell alá. -15 fokban se fáztam benne. De ezt tényleg csak lesre, -5 alá, különben lever a víz.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: