Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156164 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #645 Dátum: 2016. December 29. - 11:57:58 »

Szia!

Látom Harkila lett belőle. Nem fogod megbánni! Nagyon jó. Hol rendelted meg?

Üdv.
Elég sokat elárul sajnos a Harkila csizmáról a diszkrét "Made in china" felirat. Valami fertelmes slendriánsággal van összerakva, szégyellheti magát az "anyacég", hogy erre a szemétre rátette a márkajelet.
Amúgy kényelmes, meleg, a tartósságot meglátjuk. Ha három-négy szezont kibír, akkor nem tekintem kidobott pénznek az árát.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #646 Dátum: 2017. Március 21. - 20:42:53 »

Sziasztok!

Segítséget kérnék: olyan mestert keresek, aki emberi áron vállal bőrnadrág méretre igazítást. Sikerült egyet beszereznem de derékban toldani kellene rajta vagy 10 centit :Mosolyog , esetleg bélés csere.
Dunaföldvár-Mosonmagyaróvár-Kaposvár-Pécs négyszögben mozgok heti-havi rendszerességgel, így elsősorban ezek környékén vagy az útvonalon lenne jó.
Előre is köszönöm.

Üdv,
B.  Emelem
Naplózva
bernie636
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244


« Új üzenet #647 Dátum: 2017. Március 29. - 21:17:12 »

Sziasztok!

Segítséget kérnék: olyan mestert keresek, aki emberi áron vállal bőrnadrág méretre igazítást. Sikerült egyet beszereznem de derékban toldani kellene rajta vagy 10 centit :Mosolyog , esetleg bélés csere.
Dunaföldvár-Mosonmagyaróvár-Kaposvár-Pécs négyszögben mozgok heti-havi rendszerességgel, így elsősorban ezek környékén vagy az útvonalon lenne jó.
Előre is köszönöm.

Üdv,
B.  Emelem

Sziasztok!

Sikerült megoldanom, leírom ide is hátha valakinek hasonló gondja lesz egyszer. Ha reklám kérem a modikat töröljék!
Szóval Csornán a Körmendi nevű szűcsmester vállal ilyesmit. Árban nekem megfelelt, minőségről még nem tudok nyilatkozni mivel még a mesternél van a darab.

Üdv,
B.  Emelem
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #648 Dátum: 2017. Július 03. - 21:23:17 »

Elindult a bogár (igen, nálam is), egy átmeneti kabátban gondolkodom. Szerintetek a fleece vagy a softshell a jobb választás?
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2127


vadaszijasz


« Új üzenet #649 Dátum: 2017. Július 04. - 03:21:06 »

Elindult a bogár (igen, nálam is), egy átmeneti kabátban gondolkodom. Szerintetek a fleece vagy a softshell a jobb választás?

Softshell messzemenoleg szerintem, goretex, szelmentes membrannal (windwall) es ezekbe altalaba a beles egy vekony speci fleece (non pile)
En ilyeneket gyurok evek ota.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #650 Dátum: 2017. Július 05. - 19:33:08 »

Softshell messzemenoleg szerintem, goretex, szelmentes membrannal (windwall) es ezekbe altalaba a beles egy vekony speci fleece (non pile)
En ilyeneket gyurok evek ota.

Köszönöm: B.   Emelem
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #651 Dátum: 2017. Október 03. - 20:01:11 »

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Klasszikus szabású sötétzöld lódenkabátot szeretnék vásárolni, de nem igazán találok sehol Vállat von ráadásul amit esetleg láttam online az igen drága. Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne ilyenre szert tenni értelmes áron?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #652 Dátum: 2017. Október 03. - 21:10:13 »

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Klasszikus szabású sötétzöld lódenkabátot szeretnék vásárolni, de nem igazán találok sehol Vállat von ráadásul amit esetleg láttam online az igen drága. Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne ilyenre szert tenni értelmes áron?
Szerintem simán levarrják. Nagyjából bármelyik varrodában ahol kabát készül.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #653 Dátum: 2017. Október 03. - 21:21:44 »

Esetleg konkrét ötletek Budapest környékén valakinek? Előre is köszönöm!
Mosolyog
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #654 Dátum: 2017. Október 04. - 00:28:45 »

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Klasszikus szabású sötétzöld lódenkabátot szeretnék vásárolni, de nem igazán találok sehol Vállat von ráadásul amit esetleg láttam online az igen drága. Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne ilyenre szert tenni értelmes áron?
Balassa kft?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #655 Dátum: 2017. Október 04. - 10:03:02 »

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Klasszikus szabású sötétzöld lódenkabátot szeretnék vásárolni, de nem igazán találok sehol Vállat von ráadásul amit esetleg láttam online az igen drága. Tudnátok segíteni, hogy hol lehetne ilyenre szert tenni értelmes áron?

Milyen magas vagy? Nekem van kettő darab, az árban meg tudunk egyezni, ha jó a méret. Ezek szerintem 180 cm körül lehetnek érdekesek, de egy varrónő fel is tud hajtani belőle.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #656 Dátum: 2017. Október 14. - 08:47:03 »

Valakinek van a dechás "lesamu" neopren csimmával tapasztalata?
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
KRISZ1977
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #657 Dátum: 2017. Október 14. - 10:37:31 »

Valakinek van a dechás "lesamu" neopren csimmával tapasztalata?
Szia! Én két éve gyúrok egyet... nekem vékony a lábam így nem gond, hogy nincs rajt se cipzár se csat... eddig minden okés vele... 17-18 eFt volt,  csak sajnos már nem lehet kapni... pedig vennék még egyet...
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #658 Dátum: 2017. Október 14. - 14:23:49 »


Erre gondoltok ? Én itt vettem 6-7 éve akkor 18.000 Ft körül volt (akciósan  Fejvakarás ) most már ennyi , de kapható .  Emelem

http://szerdahelyivadaszbolt.hu/product.php?p=country_all_tracks#
Naplózva
KRISZ1977
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Új üzenet #659 Dátum: 2017. Október 15. - 12:11:10 »

Erre gondoltok ? Én itt vettem 6-7 éve akkor 18.000 Ft körül volt (akciósan  Fejvakarás ) most már ennyi , de kapható .  Emelem

http://szerdahelyivadaszbolt.hu/product.php?p=country_all_tracks#

A decathlonban ez volt:


https://www.decathlon.co.uk/anjou-warm-neoprene-wellies-id_8315496.html
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: