Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156412 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #705 Dátum: 2019. Január 06. - 21:39:28 »

Üdv!

A közeljövőben tervezem egy leszsák beszerzését, arról érdeklődnék, hogy ki milyet használ? Melyiket érdemes megvenni? Nagyjából körülnéztem a piacon, a Wanderlick és a Hubertus egy árban vannak körülbelül, illetve 10.000.-el olcsóbban van a sima műszőrme, sokkal drágábban meg a Carinthia lódenből készültek. Melyiket ajánlanátok? Előre is köszönöm a segítséget! Emelem

Osztrák katonai hálózsákot használok. Nekem nagyon bejött. Vaterán vettem pár éve, ötezerből hazajött.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #706 Dátum: 2019. Január 08. - 15:23:49 »

Osztrák katonai hálózsákot használok. Nekem nagyon bejött. Vaterán vettem pár éve, ötezerből hazajött.

Köszönöm a választ! Megnéztem ezeket is...most ehhez képest azért drágábbak, olyan 15000-ig mennek. A sima műszőrme és a Hubertus (ez belül műszőrme, kívül pamut, vastagabbnak és melegebbnek tűnik) között vacillálok. 10.000. forint a differencia. Valaki használja valamelyiket esetleg?Mosolyog
Naplózva
S.Zoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Új üzenet #707 Dátum: 2019. Február 13. - 21:11:41 »

Köszönöm a választ! Megnéztem ezeket is...most ehhez képest azért drágábbak, olyan 15000-ig mennek. A sima műszőrme és a Hubertus (ez belül műszőrme, kívül pamut, vastagabbnak és melegebbnek tűnik) között vacillálok. 10.000. forint a differencia. Valaki használja valamelyiket esetleg?Mosolyog

Szia, még kettneres lódent használok, nagyon meg vagyok elégedve vele. 18 év alatt 2X ki is tisztíttattam, majd lóden impregnálóval lefújtam (spektiv-nél vettem). A lódent ajánlom, nem susog, szellőzik és meleg is. Amúgy is használok lóden vadász ruházatot, azokat is a spektivnél veszem.
Naplózva

🦆🐗🐺🦁🐘🐐🐏🐇
Grus grus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #708 Dátum: 2019. Szeptember 02. - 17:08:22 »

Üdv olvtársak!

Valakinek van-e személyes tapasztalata fűthető kesztyűkkel kapcsolatban?

Tervezek venni mert igen fázós a kezem télen,aki érdemben tud valamit ne tartsa magában!

 Emelem

Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660


« Új üzenet #709 Dátum: 2019. Szeptember 02. - 18:19:24 »

Tisztelt Urak!
Valaki tud erről a nadrágról valami közelebbit? Válaszokat előre is köszönöm!
https://munkaruha-uzlet.hu/FOREST-NADRAG-K1319-t8672
https://munkaruha-uzlet.hu/-ROGALAND-EXPEDITION-NADRAG-3760-t18119
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #710 Dátum: 2019. Szeptember 06. - 09:34:22 »

Tisztelt Fórumtársak!

Bőrnadrág vásárlás előtt állok, érdeklődni szeretnék a tapasztalatokról. Milyen márkájút érdemes venni? Esetleg tudtok ajánlani vadászboltot? Egyelőre a Hubertus svédzsebes nadrágját néztem a Grubénál, erről viszont azt olvastam, hogy elég nagy a méretezése. Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat esetleg? Előre is köszönöm a válaszokat! Emelem
Naplózva
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #711 Dátum: 2019. December 06. - 10:10:04 »

Sziasztok!

Téli vadásznadrág vásárlása előtt állok és kiváncsi vagyok a véleményetekre mit érdemes venni kb 40.000 ft összegig. Persze tudom, hogy ezért nem kapok bőr nadrágot vagy egy Blasert de biztos van ami még használható ennyi pénzért.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv
Attila
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #712 Dátum: 2019. December 06. - 10:20:58 »

Sziasztok!

Téli vadásznadrág vásárlása előtt állok és kiváncsi vagyok a véleményetekre mit érdemes venni kb 40.000 ft összegig. Persze tudom, hogy ezért nem kapok bőr nadrágot vagy egy Blasert de biztos van ami még használható ennyi pénzért.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv
Attila

Ha Téged nem csak a fényes cégemblémák tartanak melegen, akkor Wanderlick. 25e-re emlészem max.
Naplózva
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #713 Dátum: 2019. December 06. - 10:33:58 »

Ha Téged nem csak a fényes cégemblémák tartanak melegen, akkor Wanderlick. 25e-re emlészem max.

Dehogy is, szinte minden vadászruhám Decathlonos, csak most valahogy a nadrágjaik nem tünnek elég "téliesnek" ezért keresgélek hogy akkor mi is lenne jó!

Üdv
Attila
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #714 Dátum: 2019. December 06. - 10:36:22 »

Sziasztok!

Téli vadásznadrág vásárlása előtt állok és kiváncsi vagyok a véleményetekre mit érdemes venni kb 40.000 ft összegig. Persze tudom, hogy ezért nem kapok bőr nadrágot vagy egy Blasert de biztos van ami még használható ennyi pénzért.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv
Attila

Én is a wanderlick -re szavazok , más típusjelölést nem tudok az enyémről . Puha de erős és egyáltalán nem susogós düftin  (?)  meleg béléssel és steppelt selyem belső borítással emelt derékkal Igen . Soknak tartottam akkor az árát de már vagy 7-8 éve szolgál teljes megelégedésemre .  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #715 Dátum: 2019. December 06. - 10:43:23 »

Nagyon jó a Wandrlick,de a Kos Fashion és a Venátor téli nadrágok is jók voltak. Mostanában nem látom őket valamiért. A Wanderlick meleg és tartós. Jó pár éve nyüstölöm.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
kardi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Új üzenet #716 Dátum: 2019. December 06. - 10:59:25 »

Neten keresgélve nem sok Wanderlick téli nadrágot találtam a másik meg hogy csak kizárolag webshopokban. Pesti forgalmazót/boltot nem is találtam.

Ti melyik tipust-modelt használjátok?

Köszi
Attila
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #717 Dátum: 2019. December 06. - 11:05:30 »

Neten keresgélve nem sok Wanderlick téli nadrágot találtam a másik meg hogy csak kizárolag webshopokban. Pesti forgalmazót/boltot nem is találtam.

Ti melyik tipust-modelt használjátok?

Köszi
Attila

A legegyszerűbb, ha felhívod a forgalmazót, hogy melyik vadászbolttal állnak kapcsolatban a közeledben.

http://huntertex.hu/index2.php?page=shop.infopage&vendor_id=1&output=lite&option=com_virtuemart&Itemid=2

http://huntertex.hu/termekeink?page=shop.product_details&product_id=77&flypage=flypage-ask.tpl&pop=0
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #718 Dátum: 2019. December 06. - 11:17:14 »

A legegyszerűbb, ha felhívod a forgalmazót, hogy melyik vadászbolttal állnak kapcsolatban a közeledben.

http://huntertex.hu/termekeink?page=shop.product_details&product_id=77&flypage=flypage-ask.tpl&pop=0


Szerintem nekem pont ez van + a nadrág alja  cipzáras bakancsra könnyen ráhúzható ahogy a képen  .  Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #719 Dátum: 2019. December 06. - 11:41:44 »

Neten keresgélve nem sok Wanderlick téli nadrágot találtam a másik meg hogy csak kizárolag webshopokban. Pesti forgalmazót/boltot nem is találtam.

Ti melyik tipust-modelt használjátok?

Köszi
Attila
Nem a típus az érdekes hanem a méret. Nadrágból csak olyat veszek webshopban amiből már van, ne érjen meglepetés.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: