Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156399 alkalommal)
Gergusz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #690 Dátum: 2018. Február 20. - 09:35:12 »

Urak,

használ valaki kimondottan lesnadrágot, amit legkívülre vesz fel az amúgy is meleg téli nadrágra? Alternatívák (leszsák, pokróc, stb.) kevésbé érdekelnek, azokon már túl vagyok. A leszsák tudom, hogy nagyon jó, a gond csak az, hogy abban nem tudsz normálisan odafordulni a lesen, ha pont "a másik" oldalról jön valami.

AKAH Grizzly-t nézegetem, egy időben a csapból is az folyt, most meg nem találtam pl. egy normális mérettáblázatot a derékbőségről, azon kívül, hogy hány X L-es. Ajánlott vagy felejtős?

Köszi

Szia,

Nekem Seeland lesnadrágom van. Nagyon elégedett vagyok vele, eddig bármilyen hideg és szeles időben ültem ki lesre, vagy kisszékre, meg sem kottyant a zimankó.

https://seeland.com/arctic-overalls

Üdv.:
G.
Naplózva

"Mert a békét nem lehet csinálni. Az van, s azt csupán megtalálni lehet."
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #691 Dátum: 2018. Február 20. - 09:46:33 »

http://www.redfoxhunting.eu/termekek/nadrag/13

A középsőt használom évek óta. Egy jégeralsó kell alá. -15 fokban se fáztam benne. De ezt tényleg csak lesre, -5 alá, különben lever a víz.

Köszi az infot. Hát akkor elég kemény gyerek lehetsz hőérzet szempontjából  Kacsint, bár nem tudom, hány órát bírsz ki ebben egy helyben odakint, a jégerrel együtt. Bár nem vagyok egyszálbél gyerek, én 0 fok alatt már inkább két polár gatyát veszek a Wanderlick vatelines téli nadrág alá, mint egyet, de mínusz 5-10-ben ez pár óra múlva már kevés, legalább is nekem...  Emelem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #692 Dátum: 2018. Február 20. - 10:00:42 »

Szia,

Nekem Seeland lesnadrágom van. Nagyon elégedett vagyok vele, eddig bármilyen hideg és szeles időben ültem ki lesre, vagy kisszékre, meg sem kottyant a zimankó.

https://seeland.com/arctic-overalls

Üdv.:
G.

Igaz nem írtam le külön, de én inkább maradnék a józan ész és a praktikusság talaján. Nekem bőven elég, ha szimplán meleg. Bár csak külföldi honlapokon találtam meg, ilyen áron még az volna szép, ha meleg se volna... azért köszi.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #693 Dátum: 2018. Február 20. - 10:24:37 »

Ennyi pénzért már valódi gore-tex is lehetne benne...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #694 Dátum: 2018. Február 20. - 10:26:42 »

Igaz nem írtam le külön, de én inkább maradnék a józan ész és a praktikusság talaján. Nekem bőven elég, ha szimplán meleg. Bár csak külföldi honlapokon találtam meg, ilyen áron még az volna szép, ha meleg se volna... azért köszi.

Keress rá a RÁBA vagy 82M vagy 87M mintájú bélelt nadrágokra. Már ha nem zavar a terepszín...  Kacsint
Nagyon hasonlít, erre a Seeland-ra, csak valamivel olcsóbb.  Ördög 1500-3000 Ft. között beszerezhető.

Nekem ilyen van, a derékrésze a hátam közepéig ér, kantáros, bélelt és létezik az én mértemben is. Aláöltözet és bélelt nadrág felé veszem fel, szigorúan a lesen. Nagyon fázós vagyok, de ebben -10-15 fok is elviselhető számomra, 6-8 órán át. Nekem több nem is kell...
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #695 Dátum: 2018. Február 20. - 10:31:23 »

Igaz nem írtam le külön, de én inkább maradnék a józan ész és a praktikusság talaján. Nekem bőven elég, ha szimplán meleg. Bár csak külföldi honlapokon találtam meg, ilyen áron még az volna szép, ha meleg se volna... azért köszi.

Egyébként egy Wandelick márkájú düftin steppelt bélésű nadrágok használok vagy 5 éve de nagyon jó . Még egy pokrócot azért viszek magammal és kész .  Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #696 Dátum: 2018. Február 20. - 10:43:27 »

Egyébként egy Wandelick márkájú düftin steppelt bélésű nadrágok használok vagy 5 éve de nagyon jó . Még egy pokrócot azért viszek magammal és kész .  Emelem
Wanderlick
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #697 Dátum: 2018. Február 20. - 11:01:41 »

Wanderlick

Ja meg van ottan gyűrődve a felirat.  Ördög
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #698 Dátum: 2018. Február 20. - 11:22:46 »

Köszi az infot. Hát akkor elég kemény gyerek lehetsz hőérzet szempontjából  Kacsint, bár nem tudom, hány órát bírsz ki ebben egy helyben odakint, a jégerrel együtt. Bár nem vagyok egyszálbél gyerek, én 0 fok alatt már inkább két polár gatyát veszek a Wanderlick vatelines téli nadrág alá, mint egyet, de mínusz 5-10-ben ez pár óra múlva már kevés, legalább is nekem...  Emelem

Nem vagyunk egyformák, nekem a lábfejem és a kezem fázósabb. De szerintem nagyon jól szigetel ez a nadrág, azért sem kell túlzottan aláöltözni.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #699 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 23:51:02 »

https://www.ragazzo.hu/products-page/vadasz-ing/
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #700 Dátum: 2018. Augusztus 15. - 09:25:30 »

Egy kérdésem lenne a tisztelt publikumhoz: van egy emberes méretű cimborám (2 méter, 150 kiló), aki egy tartós, erős túrabakancsot szeretne venni. Kérdem, kinek mivel van tapasztalata, egy ekkora test alatt milyen bakancs bírna komolyabb terhelést akár hosszú évekig?
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #701 Dátum: 2018. Augusztus 15. - 13:04:22 »

Egy kérdésem lenne a tisztelt publikumhoz: van egy emberes méretű cimborám (2 méter, 150 kiló), aki egy tartós, erős túrabakancsot szeretne venni. Kérdem, kinek mivel van tapasztalata, egy ekkora test alatt milyen bakancs bírna komolyabb terhelést akár hosszú évekig?

Watzman - Bonyhád  !  Nem könnyű de tartós olcsó és hazai .

http://mt.hu/index.php?a=6&s=ld&t=8d6b8bae49b0f7a3710bc9551a8963eb
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #702 Dátum: 2018. Augusztus 15. - 14:25:49 »

Watzman - Bonyhád  !  Nem könnyű de tartós olcsó és hazai .

http://mt.hu/index.php?a=6&s=ld&t=8d6b8bae49b0f7a3710bc9551a8963eb

 Igen  Alátámasztom. Az én paramétereim ugyan "csak" 190/115, de azért egyesek szerint az sem kevés. Három éve nyőrtök egy rövid száru Watzmannt és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha szépen megtakarítom, senki sem mondaná pár hetesnél idősebbnek. Nekem kényelmes is.  Emelem
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #703 Dátum: 2018. Augusztus 15. - 18:54:54 »

Köszönöm szépen a válaszokat!!!!!!!
Naplózva
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #704 Dátum: 2019. Január 06. - 16:55:23 »

Üdv!

A közeljövőben tervezem egy leszsák beszerzését, arról érdeklődnék, hogy ki milyet használ? Melyiket érdemes megvenni? Nagyjából körülnéztem a piacon, a Wanderlick és a Hubertus egy árban vannak körülbelül, illetve 10.000.-el olcsóbban van a sima műszőrme, sokkal drágábban meg a Carinthia lódenből készültek. Melyiket ajánlanátok? Előre is köszönöm a segítséget! Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: