Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156276 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #630 Dátum: 2016. November 22. - 09:41:01 »

Hallod, ez egy igen drága csizma  Fejvakarás
A megrendelésbe beírtam, hogy előzetes értesítést kérek a szállításról. Ezt nem egészen úgy gondoltam, hogy kézbesítés előtt fél órával jön egy sms a futártól. Persze a világ végén voltam, az asszony vette át a csizmát. Utánvéttel. Stoel
Aztán elkezdte sorolni, neki mi kellene  Fejvakarás
Egy bőrös Le Chameau olcsóbbra jött volna ki némi diszkrécióval Rííí
Amúgy nem vagyok annyira elragadtatva tőle, a felhasznált anyagok erősen az arxusra hajaznak, a zippzár akkor jön fel teljesen, ha egy vászon nadrágra húzom, bélelt nadrággal már felejtős, a 46-os mértet is úgy gondolják, hogy a külső rész akkora, a vastag neoprén meg elvesz amennyit elvesz, szóval két zoknival már nem az igazi.
Majd meglátjuk.

Nekem már évek óta minden az iskolába jön. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #631 Dátum: 2016. November 22. - 10:21:34 »

Nekem már évek óta minden az iskolába jön. Ördög
Nekem is. Csak az a gond,hogy a feleségem is itt tanít... Ördög
Legutóbb egy kolléga fia hozta haza a keresőt. Asszonykámnak elfeledtem szólni... A kolléga persze pont akkor jött oda,jelezni,hogy minden oké a távcsővel, mikor együtt álltunk a folyosón a párommal... Röhög
A" mi került ezen a kis darab vason ennyibe?" kérdésen is túl kell lépni gyorsan... Azért tavaly a hajtásnadrággal és a csizmával szerencsém volt. Mivel azonnal össze is koszoltam mindkettőt,nyugodt szívvel lehetett rá mondani,hogy dehogy új...nézz már rá!... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #632 Dátum: 2016. November 22. - 10:44:45 »

Nekem is. Csak az a gond,hogy a feleségem is itt tanít... Ördög
Legutóbb egy kolléga fia hozta haza a keresőt. Asszonykámnak elfeledtem szólni... A kolléga persze pont akkor jött oda,jelezni,hogy minden oké a távcsővel, mikor együtt álltunk a folyosón a párommal... Röhög
A" mi került ezen a kis darab vason ennyibe?" kérdésen is túl kell lépni gyorsan... Azért tavaly a hajtásnadrággal és a csizmával szerencsém volt. Mivel azonnal össze is koszoltam mindkettőt,nyugodt szívvel lehetett rá mondani,hogy dehogy új...nézz már rá!... Ördög

Az enyém ugyan nem itt,de a szomszédban a hivatalban dolgozik. A múlt hónapban eladtam az egyik keresőmet a sokból és az a tökéletlen postás mondja neki,hogy viszek ám a férjének is pénzt. Jött aztán a mosakodás,hogyhát izé, a KLIK háta mögött rendeltünk a másolókba patront,de nem lett jó és most visszaküldték a pénzt. Miért nem utaltuk számláról. Mégis kiéről?  Az enyémről?  Na erre nyugodott meg. Ördög Remélem Stoel
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #633 Dátum: 2016. November 22. - 11:16:45 »

Az enyém ugyan nem itt,de a szomszédban a hivatalban dolgozik. A múlt hónapban eladtam az egyik keresőmet a sokból és az a tökéletlen postás mondja neki,hogy viszek ám a férjének is pénzt. Jött aztán a mosakodás,hogyhát izé, a KLIK háta mögött rendeltünk a másolókba patront,de nem lett jó és most visszaküldték a pénzt. Miért nem utaltuk számláról. Mégis kiéről?  Az enyémről?  Na erre nyugodott meg. Ördög Remélem Stoel

Ha ezekhez ennyi konspiráció kell el tudom képzelni mi van ha valaki viagrát , guminőt vagy vibrátort rendel csomagszállítóval ! ?    Ördög    Röhög Röhög Röhög
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #634 Dátum: 2016. November 22. - 11:40:05 »

Ha ezekhez ennyi konspiráció kell el tudom képzelni mi van ha valaki viagrát , guminőt vagy vibrátort rendel csomagszállítóval ! ?    Ördög    Röhög Röhög Röhög

Guminőhöz viagrát? Röhög Akkor inkább maradjak úgy.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Andorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 179



« Új üzenet #635 Dátum: 2016. November 22. - 12:08:25 »

Hallod, ez egy igen drága csizma  Fejvakarás
A megrendelésbe beírtam, hogy előzetes értesítést kérek a szállításról. Ezt nem egészen úgy gondoltam, hogy kézbesítés előtt fél órával jön egy sms a futártól. Persze a világ végén voltam, az asszony vette át a csizmát. Utánvéttel. Stoel
Aztán elkezdte sorolni, neki mi kellene  Fejvakarás
Egy bőrös Le Chameau olcsóbbra jött volna ki némi diszkrécióval Rííí
Amúgy nem vagyok annyira elragadtatva tőle, a felhasznált anyagok erősen az arxusra hajaznak, a zippzár akkor jön fel teljesen, ha egy vászon nadrágra húzom, bélelt nadrággal már felejtős, a 46-os mértet is úgy gondolják, hogy a külső rész akkora, a vastag neoprén meg elvesz amennyit elvesz, szóval két zoknival már nem az igazi.
Majd meglátjuk.

Hidd el jó lesz!
Nem szabad ilyen csomagot otthonra rendelni. Ezt még nem tanultad meg? Röhög Ördög
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #636 Dátum: 2016. November 22. - 14:26:42 »

Ha ezekhez ennyi konspiráció kell el tudom képzelni mi van ha valaki viagrát , guminőt vagy vibrátort rendel csomagszállítóval ! ?    Ördög    Röhög Röhög Röhög
Na, jó… inkább mondd el, hogy jártál ezekkel a cuccokkal. Kacsint Vigyorog
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #637 Dátum: 2016. November 22. - 14:31:05 »

Na, jó… inkább mondd el, hogy jártál ezekkel a cuccokkal. Kacsint Vigyorog

Képzeld el mikor megérkezik a fa@ alakú "diszkrét csomag" mellette az elemek a garancia és a használati utasítás .    Röhög
Naplózva
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #638 Dátum: 2016. December 13. - 07:12:12 »

Sziasztok.

Karácsonyra kisfeleségemet szeretném meglepni valami fűthető ruházattal, de a bőség zavarával küzdök! Míg pár éve csak talpbetét volt fűthetőben, mostanra már mindenféle alávalóból létezik(talp, térd, derék stb). Van esetleg valakinek tapasztalata valamelyikkel? Ha csak egy félét akarok venni, akkor melyik testrészt "védjem" le rajta?

Köszönöm
Naplózva

Üdv: Bence
Stefi
Vendég
« Új üzenet #639 Dátum: 2016. December 13. - 08:23:38 »

Sziasztok.

Karácsonyra kisfeleségemet szeretném meglepni valami fűthető ruházattal, de a bőség zavarával küzdök! Míg pár éve csak talpbetét volt fűthetőben, mostanra már mindenféle alávalóból létezik(talp, térd, derék stb). Van esetleg valakinek tapasztalata valamelyikkel? Ha csak egy félét akarok venni, akkor melyik testrészt "védjem" le rajta?

Köszönöm

Csodálnám ha ebből nem lenne poén !    Röhög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #640 Dátum: 2016. December 13. - 09:49:33 »

Sziasztok.

Karácsonyra kisfeleségemet szeretném meglepni valami fűthető ruházattal, de a bőség zavarával küzdök! Míg pár éve csak talpbetét volt fűthetőben, mostanra már mindenféle alávalóból létezik(talp, térd, derék stb). Van esetleg valakinek tapasztalata valamelyikkel? Ha csak egy félét akarok venni, akkor melyik testrészt "védjem" le rajta?

Köszönöm
Csodálnám ha ebből nem lenne poén !    Röhög
Röhög
Hőtani ismeretekkel rendelkezők tudják,hogy a hideg a réseken talál magának utat... Ördög
Tehát...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #641 Dátum: 2016. December 13. - 10:02:30 »

Röhög
Hőtani ismeretekkel rendelkezők tudják,hogy a hideg a réseken talál magának utat... Ördög
Tehát...
A szájára? Hogy csend legyen a lesen?
 Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #642 Dátum: 2016. December 13. - 11:09:02 »

Csodálnám ha ebből nem lenne poén !    Röhög

Nem véletlenül dobtam fel...  Nyihi

Viccet félretéve van vkinek valami javaslat?
Naplózva

Üdv: Bence
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #643 Dátum: 2016. December 14. - 09:26:32 »

Nem véletlenül dobtam fel...  Nyihi

Viccet félretéve van vkinek valami javaslat?

Nekem mindig azt mondták/mondják,hogy ha a lábad nem fázik,akkor már nagy baj nem lehet. És van is benne valami. Egyébként meg azt védd,amit a legjobban féltesz. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #644 Dátum: 2016. December 14. - 09:32:27 »

Sziasztok.

Karácsonyra kisfeleségemet szeretném meglepni valami fűthető ruházattal, de a bőség zavarával küzdök! Míg pár éve csak talpbetét volt fűthetőben, mostanra már mindenféle alávalóból létezik(talp, térd, derék stb). Van esetleg valakinek tapasztalata valamelyikkel? Ha csak egy félét akarok venni, akkor melyik testrészt "védjem" le rajta?

Köszönöm

Én ezt a zacsis "heat company" melegítő párnákból vettem neki egy szortimentet.
Jól jött neki mert tudja sokfelé használni és nem kell nagyon vigyázni rá.
Bár egy fűthető mellény az alpenheat-től az biztos hogy űberfasza lehet.

 Emelem
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: