Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156395 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #600 Dátum: 2016. November 08. - 15:45:18 »

Nénik? Fejvakarás  Miért nem olyat veszel amelyikben fiatalok vannak! Röhög

Attila,
akiket már Te is nénizel, azokért valóban csak a Kaszás kopogtat de én még csak most múltam 18... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #601 Dátum: 2016. November 08. - 16:13:40 »

Megnézettem az asszonnyal Seeland hirdeti.
Kösz!
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #602 Dátum: 2016. November 08. - 16:18:07 »

Hát nekem ilyen gond nem volt még vele. Ellenben a Le chameu 3év után úgy szétrepedezett, hogy szinte használhatatlan. Szóval én meg erről nem tudok semmi jót mondani.
Nekem a Le Chameau-val csak zippzár gondjaim voltak illetve az egyiket olyan helyen szúrta ki valami, hogy nem lehet javítani. Az Aigle csizmák nem az én vádlimhoz vannak kitalálva(amikor még száz kiló alatt voltam, akkor sem jött föl rendesen). A méretben leginkább passzoló csizmám egy La Crosse volt amit a jenkiktől rendeltem, sajnos két szezon után szétrepedt.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #603 Dátum: 2016. November 08. - 17:16:57 »

Nekem a Le Chameau-val csak zippzár gondjaim voltak illetve az egyiket olyan helyen szúrta ki valami, hogy nem lehet javítani. Az Aigle csizmák nem az én vádlimhoz vannak kitalálva(amikor még száz kiló alatt voltam, akkor sem jött föl rendesen). A méretben leginkább passzoló csizmám egy La Crosse volt amit a jenkiktől rendeltem, sajnos két szezon után szétrepedt.

Javaslom a Made In Dunaföldvár típusokat. Van egy boltjuk is a "város" központjában. Nagyot nem veszít aki náluk vásárol , 5000 Ft már az extra kategória .
Beugrós típusuak  Ördög  igy vádli gond nem lehet + filcbetétek is kaphatók . 2-3 évet garantáltan bírnak . Na jó "Blajseres" öltönyhöz elég snassz !  Röhög
Naplózva
w.simmons
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 329


« Új üzenet #604 Dátum: 2016. November 08. - 17:27:25 »

Egy határ szar. A zippzárnál szétszakadt a varrás, a "békanyelv" kitöredezett, szétszakadt egy szezon után. A garanciális ügyintézés a vállvonogatásban merült ki.

Arxusból is van több féle, az újabbak már vastagabb vádlival rendelkezőknek is jó ellenben a régebbivel. Nekem amúgy a hátsó zipzáros van és rényleg jó.
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #605 Dátum: 2016. November 08. - 17:54:35 »

Hát nekem ilyen gond nem volt még vele. Ellenben a Le chameu 3év után úgy szétrepedezett, hogy szinte használhatatlan. Szóval én meg erről nem tudok semmi jót mondani.

Itt egy kivétel: 2000 környékén vettem a Le Chameau-t 24ezer környékén, eccerű béleletlen legoccób úri huncutságok nélkül. Ma is használom, tavaly kezembe maradt az egyik szár tetjéről a gumicsík, de ennyi... A tizenpár év alatt kétszer fújtam be szilikonnal!!!, használat után lemosom és csá. Ősztől tavaszig rendszeresen használom heti két-három alkalommal, hétvégeken novembertől februárig 10-15 km túra fácán és/vagy nyúlvadászat okán, néhány félnapos /fénykoromban egész/ vízivad vadászat, ősszel és tavasszal sárban dagonyázás a lesig... Olyan, mintha tornacipő lenne rajtam, igaz bélés nem férne bele, max. egy vastag zokni de hajtásban télen is elmegyek benne bármeddig, ha ácsorogni nem kell...
Évek óta rettegek, hogy eccer csak vége lesz ennek a szép álomnak és fogalmam sincs mi lesz akkor, olvasva itt a szörnyűségeket a most kapható lábbelinek kikiáltott rémségekről...  Rííí Vállat von Rííí

 Emelem

Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #606 Dátum: 2016. November 08. - 17:56:05 »

Arxusból is van több féle, az újabbak már vastagabb vádlival rendelkezőknek is jó ellenben a régebbivel. Nekem amúgy a hátsó zipzáros van és rényleg jó.
Nekem is hátsó zippzáros VOLT. Nem vádliban hanem bokánál volt problémás. A sefag boltjában volt a régebbi verzióból bőrös modell, azt konkrétan fel sem tudtam húzni. A neoprénes amit vettem, újabb volt, de annak is alul szakadt el a zippzárja, fel és lehúzásnál mindig ott feszült.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #607 Dátum: 2016. November 09. - 03:05:18 »

Muck Boot -ot nem hasznaltok ? Nem nepszeruek ? Az osszel az enyembe wapiti vadaszatunk alatt napi 7-8 km gyalogoltam arkon-bokron, ingovanyba, mocsarba es semmi panaszom rajuk. A tarsam az oven a neopren reszt megakasztotta (centis szakadas) egy kidolt fa agaba amivel a mocsar tele volt (es derekog ero mocsar fu, igy nem lehetett a latni rendesen kidolt tuskokat) A 13 napos vadaszatunk utan (en nem lottem semmit, o lott egy wapitit) visszavitte a Cabelasba mondta valamibe beleakasztotta ....kapott egy uj parat.

PS

A BassProShops megvette a Cabelas-t de a "Cabelas" nev brand-et tovabba fogjak futattni, azt olvastam
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #608 Dátum: 2016. November 09. - 06:15:02 »

Nekem van két pár Muckbootom és szerintem nagyon jók
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #609 Dátum: 2016. November 09. - 07:33:03 »

visszavitte a Cabelasba mondta valamibe beleakasztotta ....kapott egy uj parat.

Ez nekem a helyi esetek miatt még mindig hihetetlen.

Itt azt mondták volna a boltban egy ilyen kiszakadásra:   - Minek ment oda!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #610 Dátum: 2016. November 09. - 11:43:20 »

Attila,
akiket már Te is nénizel, azokért valóban csak a Kaszás kopogtat de én még csak most múltam 18... Ördög

 Hányadszor is? Stoel
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #611 Dátum: 2016. November 09. - 16:51:37 »

Nekem van két pár Muckbootom és szerintem nagyon jók
Sopnie!


Négy hátsó lábad van? Meglepődött
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #612 Dátum: 2016. November 09. - 16:55:30 »

Sopnie!


Négy hátsó lábad van? Meglepődött

csak három, de az egyiket szorítja
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #613 Dátum: 2016. November 09. - 16:55:56 »

csak három, de az egyiket szorítja
Röhög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #614 Dátum: 2016. November 09. - 19:22:02 »

Sopnie!


Négy hátsó lábad van? Meglepődött
Azért kellett neki két párat venni, mert két bal lába van de úgy nem árulják... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: