Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156411 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #540 Dátum: 2016. November 02. - 00:34:58 »

Van valakinek végig zippzáros aigle csizmája?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #541 Dátum: 2016. November 02. - 05:11:43 »

Van valakinek végig zippzáros aigle csizmája?
Igen.
Több éves, a zipp bírja.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #542 Dátum: 2016. November 02. - 06:41:56 »

Van valakinek végig zippzáros aigle csizmája?


Igen , most vettem , még egy lépést se tettem vele . https://vadaszapro.net/reszletek/261393/aigle-parcours-iso-open-cipzaros-42-es-vadaszcsizma

Viszont az van ráírva hogy elefánt lábakra nem ajánlott .  Röhög    Ha jól fordítottam franciából ?    Stoel
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #543 Dátum: 2016. November 02. - 07:47:57 »


Igen , most vettem , még egy lépést se tettem vele . https://vadaszapro.net/reszletek/261393/aigle-parcours-iso-open-cipzaros-42-es-vadaszcsizma

Viszont az van ráírva hogy elefánt lábakra nem ajánlott .  Röhög    Ha jól fordítottam franciából ?    Stoel
Igen, sajnos az a baj, hogy az aigle csizmák kimondottan pipaszár lábakra készülnek  Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #544 Dátum: 2016. November 02. - 08:06:01 »


Igen , most vettem , még egy lépést se tettem vele . https://vadaszapro.net/reszletek/261393/aigle-parcours-iso-open-cipzaros-42-es-vadaszcsizma Viszont az van ráírva hogy elefánt lábakra nem ajánlott .  Röhög    Ha jól fordítottam franciából ?    Stoel

A honlapjuk neoprént ír bélésnek, alul meg az ikonok között bőrt említ. Milyen a bélése ennek a típusnak?
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #545 Dátum: 2016. November 02. - 13:17:18 »

A honlapjuk neoprént ír bélésnek, alul meg az ikonok között bőrt említ. Milyen a bélése ennek a típusnak?
Neoprén.
Nem tudom, bőrösben van-e végig zippzáros.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #546 Dátum: 2016. November 02. - 14:53:22 »

Igen, sajnos az a baj, hogy az aigle csizmák kimondottan pipaszár lábakra készülnek  Fejvakarás

Az enyém nem pipaszár de nem is elefánt viszont a csatos amit eddig használtam különösen megizzadva a kínok kínjai árán jött csak le . Szerencsére kilyukadt .  Rííí
Neked viszont ajánlani tudom a zipp -est . Legfeljebb nem húzod fel a zárat , esetleg biciklibelsőből csináltatsz bele toldást .     Stoel
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #547 Dátum: 2016. November 02. - 16:36:56 »

Az enyém nem pipaszár de nem is elefánt viszont a csatos amit eddig használtam különösen megizzadva a kínok kínjai árán jött csak le . Szerencsére kilyukadt .  Rííí
Neked viszont ajánlani tudom a zipp -est . Legfeljebb nem húzod fel a zárat , esetleg biciklibelsőből csináltatsz bele toldást .     Stoel
Az első zippes le chameau volt az egyetlen olyan csizmám, amin feljött végig a zippzár. A hátsó zippes Arxuson majdnem végig, de az meg bokánál ment szét.
Mindenképp próbálni kell mert netről cipőt rendelni próba nélkül orosz rulett.
Egyébként a novesta csizmán simán feljön a zippzár még az én vaskos vádlimon is, csak az, amit próbáltam, béleletlen volt és igazán azt sem tudom, az anyaga meddig bírja.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Grus grus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #548 Dátum: 2016. November 02. - 17:43:35 »

Neoprén.
Nem tudom, bőrösben van-e végig zippzáros.



Szia Feri!

Van bőrös belsővel is,hirtelen ezt találtam/http://www.huntland.hu/vadaszat/labbelik_bakancsok_csizmak_cipok/csizmak/1663_aigle_parcours_prestige_leather_zippzaras_bor_belso.html/,az ára elég goromba én már ennyit nem tudnék rá áldozni meg ismerős mondta hogy a bőr elég hamar ki tud kopni a saroknál a neoprén sokkal többet bír,hát nemtudom tényleg megér-e annyit?! Vállat von

 Emelem

Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #549 Dátum: 2016. November 02. - 20:49:34 »

Az első zippes le chameau volt az egyetlen olyan csizmám, amin feljött végig a zippzár. A hátsó zippes Arxuson majdnem végig, de az meg bokánál ment szét.
Mindenképp próbálni kell mert netről cipőt rendelni próba nélkül orosz rulett.
Egyébként a novesta csizmán simán feljön a zippzár még az én vaskos vádlimon is, csak az, amit próbáltam, béleletlen volt és igazán azt sem tudom, az anyaga meddig bírja.

Novestát nem ajánlom.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #550 Dátum: 2016. November 02. - 21:44:16 »

Novestát nem ajánlom.


Szerencsére mások tapasztalata alapján tudom mondani hogy vannak árban és fazonban a Le Chamenau ill. az Aigle -re hajazó csizmák de nem szabad mást venni .
Ha már rászánja valaki a pénzt ezekre a szintén már drágának számító csizmákra akkor inkább még tenni kell hozzá és e kettőből választani. A többi sokkal kevesebb natúr kaucsukot tartalmaz anyaguk , ragasztásuk , tartozékaik színvonala és tartóssága is messze elmarad ezek mögött. A csatos Aiglem 12 évet bírt és még tervezem hogy megjavíttatom a vadászaprón hirdető  gumicsizma javítóval .    Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #551 Dátum: 2016. November 03. - 07:45:28 »


Szerencsére mások tapasztalata alapján tudom mondani hogy vannak árban és fazonban a Le Chamenau ill. az Aigle -re hajazó csizmák de nem szabad mást venni .
Ha már rászánja valaki a pénzt ezekre a szintén már drágának számító csizmákra akkor inkább még tenni kell hozzá és e kettőből választani. A többi sokkal kevesebb natúr kaucsukot tartalmaz anyaguk , ragasztásuk , tartozékaik színvonala és tartóssága is messze elmarad ezek mögött. A csatos Aiglem 12 évet bírt és még tervezem hogy megjavíttatom a vadászaprón hirdető  gumicsizma javítóval .    Emelem

9e ft-ért vettem egy Demart. Már többet bírt, mint 3 db Novesta együttvéve. Gyakorlatilag nincs súlya, könnyű tisztítani és ami a legfontosabb, hogy sokkal melegebb, mint a többi gumicsizma. Számtalan helyen átbökte a tüske, mégsem ázik be sehol. A bélését kijártam, de pont tegnap rendeltem újat 2,800 ft-ért...
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #552 Dátum: 2016. November 03. - 09:33:17 »

9e ft-ért vettem egy Demart. Már többet bírt, mint 3 db Novesta együttvéve. Gyakorlatilag nincs súlya, könnyű tisztítani és ami a legfontosabb, hogy sokkal melegebb, mint a többi gumicsizma. Számtalan helyen átbökte a tüske, mégsem ázik be sehol. A bélését kijártam, de pont tegnap rendeltem újat 2,800 ft-ért...

A Demart nem ismerem . Rosszat az Arxusról , Novestáról és a Gumlauf (?) hallottam . Az arxust szinte átkozták mert a tetszetős külső mögött egy nagy rakás @ar volt és pár hónapot bírt összesen.
A garanciás dolgokról nem tudok  Vállat von de biztos hogy megreklamálta a vadásztársam. Két ismerősömnek van zippes Le Chamenau sok év óta de semmi panasz.  Igaz vélhetően lustaságból de ritkán húzzák fel a zippzárt .  Röhög  Lehet veszek egy ilyen Demart horgászatra .  Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #553 Dátum: 2016. November 03. - 09:36:58 »


  Tizennyolc éve használok egy neoprénes Tretorn csizmát. Nekem van élet a két nagy márkán kívül is. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #554 Dátum: 2016. November 03. - 10:04:18 »

  Tizennyolc éve használok egy neoprénes Tretorn csizmát. Nekem van élet a két nagy márkán kívül is. Wave


Enyi pénzért lehet jó is !  Ördög   Én meg nem kísérletezek .   Emelem

https://www.ecipo.hu/gumicsizmak-tretorn-tornevik-neo-47-319860-green.html
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: