Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156398 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #525 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 14:49:39 »

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek a Greenline vadászkabátról. Mennyire bírja a nádas-kökényes terepet? Tényleg vízálló? Mennyire fúj át rajta a szél?
Ára igen baráti...
Köszönöm  Emelem





 Emelem

Nekem van egy ilyen, nagyon szeretem.
Bár a baráti árról nekem más az elképzelésem Fejvakarás, de tulajdonképpen ár-érték arányban rendben van.
Azért ez nem egy téli kabát, max. átmeneti időszakban, késő őszig ok. Esetleg téli cserkelés némi aláöltözettel. Mondjuk cserkelni kicsit zajos.
A szél tényleg nem fúj át rajta. Vízálló is egy darabig. A tartós esőt azért nem bírja.
A nád-kökény állóságról nem tudok beszámolni, mert rendszeresen nem bújtam be vele ilyen helyekre.
 Bow

 Wave

Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #526 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 15:05:08 »

Emelem

Nekem van egy ilyen, nagyon szeretem.
Bár a baráti árról nekem más az elképzelésem Fejvakarás, de tulajdonképpen ár-érték arányban rendben van.
Azért ez nem egy téli kabát, max. átmeneti időszakban, késő őszig ok. Esetleg téli cserkelés némi aláöltözettel. Mondjuk cserkelni kicsit zajos.
A szél tényleg nem fúj át rajta. Vízálló is egy darabig. A tartós esőt azért nem bírja.
A nád-kökény állóságról nem tudok beszámolni, mert rendszeresen nem bújtam be vele ilyen helyekre.
 Bow

 Wave

22-ért láttam vadászboltban, a többi kabát árához képest (40+) nem rossz. Főleg társasvadászaton használnám, a mostani kabátom sajnos kezdi megadni magát...
Anyaga susogós, vagy csörög-zörög rajta a fém/ műanyag alkatrész? Mennyire lélegzik? sajnos a legnagyobb problémám, hogy nehéz eltalálni mennyire öltözz alá. Ha jól felöltözöm és sokat megyek, kimelegszem. Ha az ellenkezője, akkor pedig fázom ha megállunk negyed órára...   Fejvakarás
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #527 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 15:16:35 »

22-ért láttam vadászboltban, a többi kabát árához képest (40+) nem rossz. Főleg társasvadászaton használnám, a mostani kabátom sajnos kezdi megadni magát...
Anyaga susogós, vagy csörög-zörög rajta a fém/ műanyag alkatrész? Mennyire lélegzik? sajnos a legnagyobb problémám, hogy nehéz eltalálni mennyire öltözz alá. Ha jól felöltözöm és sokat megyek, kimelegszem. Ha az ellenkezője, akkor pedig fázom ha megállunk negyed órára...   Fejvakarás


 Emelem

Én is kb. ennyiért vettem. Szódával elmegy...
Nem suhog, nem csörög, de egy kicsit ropog. U.Peti szokott rám csúnyán nézni, ha ebben a kabátban indulunk cserkelni.  Ördög
A "lélegzése" is  Igen
Nem rossz cucc na, nem lebeszélni akarlak.  Okos

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #528 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 15:35:51 »

Nekem az aláöltözet-polár- arra bélelt mellény kombináció vált be. Miután megfőttem párszor,vettem pár olcsót a dekában,meg egy jobbat a pozsonyi túracuccostól. Nyuszis... Ördög  Ez a kabát 20 ezer párszáz a soknevű szlovák köszönős oldalon. Ingyen szállít.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #529 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 15:37:33 »

Nekem az aláöltözet-polár- arra bélelt mellény kombináció vált be. Miután megfőttem párszor,vettem pár olcsót a dekában,meg egy jobbat a pozsonyi túracuccostól. Nyuszis... Ördög  Ez a kabát 20 ezer párszáz a soknevű szlovák köszönős oldalon. Ingyen szállít.

Vettem pár aláöltözetet...ez maradt ki. A lényeg. Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #530 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 15:46:23 »

Ha jól felöltözöm és sokat megyek, kimelegszem. Ha az ellenkezője, akkor pedig fázom ha megállunk negyed órára...   Fejvakarás


B+  ! A régi vicc után szabadon . Vegyél egy Volga ajtót és vidd magaddal. Ha fúj a szél tekerd fel az ablakot - ha meleg van tekerd le és ha elfáradtál dobd el a pi@ába , sokkal könnyebben gyalogolsz tovább .   Ördög
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #531 Dátum: 2016. Szeptember 27. - 17:01:07 »

B+  ! A régi vicc után szabadon . Vegyél egy Volga ajtót és vidd magaddal. Ha fúj a szél tekerd fel az ablakot - ha meleg van tekerd le és ha elfáradtál dobd el a pi@ába , sokkal könnyebben gyalogolsz tovább .   Ördög

Értem én, értem én, na...  Vigyorog

Benevezek egyre szerintem. Köszi a segítséget.
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bronson
CharlesHenNB
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



WWW
« Új üzenet #532 Dátum: 2016. Október 11. - 22:38:51 »

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek a Greenline vadászkabátról. Mennyire bírja a nádas-kökényes terepet? Tényleg vízálló? Mennyire fúj át rajta a szél?
Ára igen baráti...
Köszönöm  Emelem





Szervusz!

Nekem is van egy ilyen. Karcokat és a szelet jól állja, de esőben már nem nagyon szerencsés használni. Strapabíró, de cserkelni elég hangos. Nekem inkább átmeneti jellegű, aláöltözve kitolható télire is de akkor már nagyon nehéz a mozgás benne, amiatt nem szoktam így hordani. Tavaszi/őszi leskabátnak használom főleg.
 Emelem
Naplózva

Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #533 Dátum: 2016. Október 25. - 15:25:22 »

Kis (= női) méretben, vadászias színű (vmi zöldes), kimondottan vastag, meleg téli kabátot hol érdemes keresni? (Segítek, a legkézenfekvőbb poén kiiktatásának reményében: nem magamnak) Gondolom felesleges említenem, hogy elsősorban tényleges információkat tartalmazó válaszokat várnék...  Röhög  Röhög
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #534 Dátum: 2016. Október 25. - 15:34:29 »

Kis (= női) méretben, vadászias színű (vmi zöldes), kimondottan vastag, meleg téli kabátot hol érdemes keresni? (Segítek, a legkézenfekvőbb poén kiiktatásának reményében: nem magamnak) Gondolom felesleges említenem, hogy elsősorban tényleges információkat tartalmazó válaszokat várnék...  Röhög  Röhög

Kosfésönnek van az erdészeti szakszemélyzeti kollekciója.
Annak van egy vastag télikabátja, ami szerintem jó.

Az a kérdés, hogy szakszemélyzeten kívül másnak is értékesítik/értékesíthetik-e.

Egy próbát megér.  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #535 Dátum: 2016. Október 25. - 15:56:34 »

Kosfésönnek van az erdészeti szakszemélyzeti kollekciója. Annak van egy vastag télikabátja, ami szerintem jó. Az a kérdés, hogy szakszemélyzeten kívül másnak is értékesítik/értékesíthetik-e. Egy próbát megér.  Vállat von

1000 kösz!
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #536 Dátum: 2016. Október 25. - 17:06:23 »

Kosfésönnek van az erdészeti szakszemélyzeti kollekciója. Annak van egy vastag télikabátja, ami szerintem jó. Az a kérdés, hogy szakszemélyzeten kívül másnak is értékesítik/értékesíthetik-e. Egy próbát megér.  Vállat von

Hát azt konkrétan nem adhatják másnak, de egy kb. 50e Ft-os kabátot rögtön ajánlottak alternatívaként. Mondtam, hogy "azért annyira nem vadász" az illető...  Mosolyog
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #537 Dátum: 2016. Október 25. - 17:37:27 »

Nézz szét pl. itt.   

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=green+winter+coat&_sacat=0

Ez annyira nem vadászolós..., az áraik viszont, roppant emberbarátiak...    Emelem

Ja, a kutyákra való pulcsik kimondottan jó árfekvésben vannak...  Röhög
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #538 Dátum: 2016. Október 25. - 17:55:54 »

Bocs ne haragudjon.
Honnan a fenéből tudhattam volna, hogy kend, a Csekovics-báró unokája...   

Csekonics. De nem vagyok...  Röhög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #539 Dátum: 2016. Október 25. - 19:52:44 »

Legkézenfekvőbb talán a Deka. Van ott mindenféle kabát. Némelyik susog... A Venator kabátok sem rosszak.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: