Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156408 alkalommal)
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #450 Dátum: 2014. December 23. - 19:59:40 »

Ha valaki @ktus közben nem izzad le, akkor az már csak munka!  Ördög Ördög

Vagy csak tuti az alibije otthon.  Ördög
Naplózva
hamalap
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #451 Dátum: 2015. Január 08. - 10:09:57 »

sziasztok
Alsóruházatot szeretnék venni és sokat hallottam a rheuma alsóruhákról.
Van aki ilyet használ esetleg, mi a tapasztalata?
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #452 Dátum: 2015. Január 08. - 19:59:54 »

sziasztok
Alsóruházatot szeretnék venni és sokat hallottam a rheuma alsóruhákról.
Van aki ilyet használ esetleg, mi a tapasztalata?
Hetedik szezont gyűröm benne, és garantáltan jó! Még mondjuk az eredeti magyar gyártótól van. A molinót egyszer vettem fel helyette, mert mosásban volt
azóta mindíg egyezetetek vadászat előtt a mosás  rendjéről! Ördög
 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 08. - 20:18:44 írta Voldi » Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #453 Dátum: 2015. Január 27. - 10:53:57 »

Sziasztok

Valakinek van tapasztalata a decathlonos 'Percussion' márkájú téli kabáttal? (amit 30 ezer alatt meg lehet kapni)

Téli kabátot keresek, amit kinéztem - kettőt is - az kicsit több mint dupla ennyi, illetve pont dupla ennyi...kérdés, hogy megéri e a drágább kabát.
Igaz a drágábbik thinsulate béléses, a Percussion-nak meg barátságos az ára, de lehet fázni fogok benne Vállat von
(Nem kifejezetten leskabátot keresek, csak egy normális téli kabátot)
Az ár meg nem minden, ezt a Percussion kabátot láttam már 45 ezerért is, a decathlonba meg akciósan 25, 30 helyett.

Üdv, Feri
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #454 Dátum: 2015. Január 27. - 11:16:32 »

Sziasztok

Valakinek van tapasztalata a decathlonos 'Percussion' márkájú téli kabáttal? (amit 30 ezer alatt meg lehet kapni)

Téli kabátot keresek, amit kinéztem - kettőt is - az kicsit több mint dupla ennyi, illetve pont dupla ennyi...kérdés, hogy megéri e a drágább kabát.
Igaz a drágábbik thinsulate béléses, a Percussion-nak meg barátságos az ára, de lehet fázni fogok benne Vállat von
(Nem kifejezetten leskabátot keresek, csak egy normális téli kabátot)
Az ár meg nem minden, ezt a Percussion kabátot láttam már 45 ezerért is, a decathlonba meg akciósan 25, 30 helyett.

Üdv, Feri

Szia Feri!  Emelem

Nekem is szimpatikus ez a modell. Igen
Egy barátom hord ilyet, vadászni is, utcára is hordja. Ő elégedett vele.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #455 Dátum: 2015. Január 27. - 11:41:49 »

Sziasztok

Valakinek van tapasztalata a decathlonos 'Percussion' márkájú téli kabáttal? (amit 30 ezer alatt meg lehet kapni)

Téli kabátot keresek, amit kinéztem - kettőt is - az kicsit több mint dupla ennyi, illetve pont dupla ennyi...kérdés, hogy megéri e a drágább kabát.
Igaz a drágábbik thinsulate béléses, a Percussion-nak meg barátságos az ára, de lehet fázni fogok benne Vállat von
(Nem kifejezetten leskabátot keresek, csak egy normális téli kabátot)
Az ár meg nem minden, ezt a Percussion kabátot láttam már 45 ezerért is, a decathlonba meg akciósan 25, 30 helyett.

Üdv, Feri

Szia!

Ha erre gondolsz, akkor ilyen van nekem:
http://www.decathlon.co.hu/rambouillet-kabat-id_8156425.html
Még 2013-ban vettem. Nálam ez már téli kabát, teljesen megfelelő, főleg ár/érték arányban.

Ünnepek alatt láttam egy szintén Percussion kabátot, sötétzöldben. Ez nyilván az újabb modell. Igen csak megtetszett az is, és ráadásul vastagabbnak/téliesebbnek is tűnt, mint az enyém. Ha erre gondolsz, akkor szerintem ez téli kabátnak teljesen rendben van. Nekem az első is, és az kicsit vékonyabb. De hát ez a fázás dolog ez elég "egyénre szabott" tud lenni.

Üdv,
A
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #456 Dátum: 2015. Január 27. - 15:38:38 »

Szia Feri!  Emelem

Nekem is szimpatikus ez a modell. Igen
Egy barátom hord ilyet, vadászni is, utcára is hordja. Ő elégedett vele.
 Wave

Köszi!
Na akkor még alszom rá egyet-kettőt, de eléggé tetszett  Mosolyog
 Wave
Naplózva
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #457 Dátum: 2015. Január 27. - 15:40:20 »

Szia!

Ha erre gondolsz, akkor ilyen van nekem:
http://www.decathlon.co.hu/rambouillet-kabat-id_8156425.html
Még 2013-ban vettem. Nálam ez már téli kabát, teljesen megfelelő, főleg ár/érték arányban.

Ünnepek alatt láttam egy szintén Percussion kabátot, sötétzöldben. Ez nyilván az újabb modell. Igen csak megtetszett az is, és ráadásul vastagabbnak/téliesebbnek is tűnt, mint az enyém. Ha erre gondolsz, akkor szerintem ez téli kabátnak teljesen rendben van. Nekem az első is, és az kicsit vékonyabb. De hát ez a fázás dolog ez elég "egyénre szabott" tud lenni.

Üdv,
A

Szia

Igen erre. Köszi az infót.
Lehet az a sötét zöld a 'Nord' tipusu volt. A grube-nél van, drágán...lehet az a vastagabb.
Mondjuk a katalógusuk szerint ebből is van zöld...valahol...meg S-es is  Ördög
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #458 Dátum: 2015. Január 27. - 21:11:52 »

Nagydarabok segítsetek! Jahti Jakt mérettábla szerint xxl magasságra jó,de derékban szűk. Aláöltözet alsója mennyire szoros??? Stoel
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #459 Dátum: 2015. Január 27. - 21:28:14 »

Nagydarabok segítsetek! Jahti Jakt mérettábla szerint xxl magasságra jó,de derékban szűk. Aláöltözet alsója mennyire szoros??? Stoel

Én ugyan nem vagyok nagydarab, de a szetthez vett kétféle alsóruha teljesen jó méretben.
Valamennyi "tűrése" is van.
Ha megadod a méreteidet a forgalmazónak, akkor biztosan összeszedi számodra a megfelelő darabokat.
Nekem a legelső szériából van egy "nagy szett", azt nyüstölöm évek óta teljes elégedettséggel.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #460 Dátum: 2015. Január 28. - 10:02:49 »

Nekem ezzel a kabáttal csak az a bajom, hogy még S-et nem találtam. Ördög
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #461 Dátum: 2015. Március 07. - 21:45:49 »

Üdvözlet Uraim!

Használ valaki Under Armour aláöltözetet? Mik a tapasztalatok, vélemények? 
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #462 Dátum: 2015. Március 08. - 05:52:04 »

Üdvözlet Uraim!

Használ valaki Under Armour aláöltözetet? Mik a tapasztalatok, vélemények? 

Igen en hasznalok UA ColdGear aloltozetet (baselayer) tobbek kozt. Ok cucc, egy szammal nagyobb mint kene nem szeretem nagyon radszorulva, tul szukon. Foleg amikor tudom, hogy izzadni, fogok  hoszzabb gyaloglasokkor a leshez akkor hasznalom.  Jo szereles hamar szarad jol vezeti a nedvesseget, es nagyon nepszeru itt,  de nem a kedvencem, a North Face microfleece-e vagy a Helly Hansen Bodywear -jet vagy merino alsokat melegebbnek tartom. A Mountain Hardwear Thermadry baselayer -je is kituno.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #463 Dátum: 2015. Március 08. - 20:59:40 »

Igen en hasznalok UA ColdGear aloltozetet (baselayer) tobbek kozt. Ok cucc, egy szammal nagyobb mint kene nem szeretem nagyon radszorulva, tul szukon. Foleg amikor tudom, hogy izzadni, fogok  hoszzabb gyaloglasokkor a leshez akkor hasznalom.  Jo szereles hamar szarad jol vezeti a nedvesseget, es nagyon nepszeru itt,  de nem a kedvencem, a North Face microfleece-e vagy a Helly Hansen Bodywear -jet vagy merino alsokat melegebbnek tartom. A Mountain Hardwear Thermadry baselayer -je is kituno.

Köszönöm a választ.  Emelem
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #464 Dátum: 2015. április 20. - 15:47:17 »

Ilyen mellényt vennék L-es méretben:



Ha valaki esetleg tud olyan helyet, ahol beszerezhető, akkor kérem jelezze.

 Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: