Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156422 alkalommal)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #420 Dátum: 2014. December 21. - 21:19:14 »

Én tavaly felpróbáltam azt a kantáros vastag nacit meg a hozzá tartozó kabátot. Nagyon vastag meg szerintem meleg is, de viszont abban a szerelésben elég nehéz mozogni.
Pár napja én a miskolci deca-ban voltam. Volt egy tetszetős kabát 12 ezerért, de sajnos a 2xl-s eléggé feszült rajtam, 3xl-s meg talán nincs is belőle. Sajnáltam, mert igen tetszett. Kamáslit is nézegettem, de fel se próbáltam. Ahogy széthúztam, láttam hogy ez max. a karomra, ha feljönne, de a vádlimra tuti nem. Tavaly akartam venni itt egy usánkát, de akkor egy darab sem volt. Most meg csak kisgyerek méretűek. Azt mondta a srác, hogy még a külföldi raktáraikban is hiány van a nagyobb méretből, leghamarabb talán januárban, ha lesz. Így jártam. Pedig vannak fasza cuccok.  Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #421 Dátum: 2014. December 21. - 21:27:21 »

A dekás jó vásáraimat az abszolút véletlenszerűség és a kitartó céltudatosság jellemzi.
Bemegyek,szétnézek,nincs méret,kijövök. Esetek 80 %-a.
Kinéztem egy kabátot,aztán egy életem-egy halálom,hűbelebalázs módjára, sitty-sutty: két évre rá  Ördög meg is vettem az eredeti ár 40%-áért mérethiányos,utolsó darabos kifutó termékként.   Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #422 Dátum: 2014. December 21. - 21:43:28 »

Ma voltam a Budaörsiben, én nem láttam olyasmit, amiről itten van nagybaszó......
Lesnadrágot csináltattam, kb 10 ropiból jött ki, de még nem fáztam benne. (Még kint a lesen sem Ördög)
Hózentróglit, meg állítható magasságú lábú kis széket, meg TEK-koppintásos, zöld, fejetlangyosantartó símaszkot vettem.
Volt egy jó melegnek tűnő sokixeles kabát 35 ropiért, de most sajnos nem merek semmit venni, itten az életmódváltás kellős közepén. Vigyorog
Szóval nem maradtatok le semmiről Budaörsön sem.... Kacsint
 Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #423 Dátum: 2014. December 21. - 21:54:35 »

Ma voltam a Budaörsiben, én nem láttam olyasmit, amiről itten van nagybaszó......
Lesnadrágot csináltattam, kb 10 ropiból jött ki, de még nem fáztam benne. (Még kint a lesen sem Ördög)
Hózentróglit, meg állítható magasságú lábú kis széket, meg TEK-koppintásos, zöld, fejetlangyosantartó símaszkot vettem.
Volt egy jó melegnek tűnő sokixeles kabát 35 ropiért, de most sajnos nem merek semmit venni, itten az életmódváltás kellős közepén. Vigyorog
Szóval nem maradtatok le semmiről Budaörsön sem.... Kacsint
 Emelem

Símaszk??? Ördög Ördög Ördög
Vettem egy fülvédős hülyegyerek-sapkát...Szuper,nem fázik a fülem benne...Csak éppen végig fel kellett hajtani a fülvédőt a lesen,mert ahová a hideg nem jut be,oda a hang sem... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #424 Dátum: 2014. December 21. - 22:22:05 »

Símaszk??? Ördög Ördög Ördög
Vettem egy fülvédős hülyegyerek-sapkát...Szuper,nem fázik a fülem benne...Csak éppen végig fel kellett hajtani a fülvédőt a lesen,mert ahová a hideg nem jut be,oda a hang sem... Röhög

Na, ez megy a fülvédős hülyegyerek-sapkám (gyk. usánka) alá.
Látod a filmet, amint a faszi a kis kék rángatós kék kosár fogantyújával a kezében áll a bót közepén, és húzogatja a füle környékén a zöld kotont, hogy mennyire zavaró?
Úgy döntöttem, kipróbálom. Pont ennyi kedvezményem volt a dekatlon kártyán.
 Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #425 Dátum: 2014. December 21. - 22:26:46 »

A 4xl-est szoktam megvenni a Solognacokból is mivel a 3xl-nek nekem a gibbon karjaimra rövid a felsők ujja. (Cserébe így a legtöbb holmim elég lodák (bő,elálló) de legalább nem látszik a 15 kilós görögdinnye, amit pár éve a pólóm alatt rejtegetek,illetve a karomon sem csúszik fel a ruha ujja... Summa:Csabának szerintem jó a 3xl-es nadrág.
A 4XL-est én is jobban szeretem de ritkán van, a 3XL-es polárok épp jók.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #426 Dátum: 2014. December 21. - 22:35:22 »

Dagadtak!!!! Ördög Ördög  Vigyorog
 Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #427 Dátum: 2014. December 21. - 22:47:27 »

Dagadtak!!!! Ördög Ördög  Vigyorog
 Wave
Mondom: hosszú a karom... Ördög Ördög (A dinnyéről meg feledkezzünk meg inkább...)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #428 Dátum: 2014. December 21. - 22:50:09 »

Dagadtak!!!! Ördög Ördög  Vigyorog
 Wave
Nyugi...ha így folytatod, két év alatt belefogysz a 4XL-be és akkor már Te is írhatsz a decás kalandjaidról... Wave
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #429 Dátum: 2014. December 22. - 06:07:58 »

Elég gáz amikor vannak jó cuccok jó áron de gyerek méretben...mittudomén, száz kilóig meg ilyesmi. De ebből 3XL a legnagyobb méret, sokat nem kockáztatsz.
A Le Chameau pulcsi 3XL-ese kicsi rám, a Solognac cuccok viszont ugyanebben a méretben jók.


 Röhög Röhög Röhög

A tulméretes rakmintás szerelvényekkel mindig gond van !     Ördög
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #430 Dátum: 2014. December 22. - 06:19:28 »

Dagadtak!!!! Ördög Ördög  Vigyorog
Jó lesz neked, lassan konfekciógiliszta leszel és te is vásárolhatsz a gyerekosztályon.... Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #431 Dátum: 2014. December 22. - 07:57:22 »

Olyasmi téma ez, mint a csizmafelvétel?  Vigyorog Stoel

Amúgy a budaörsi d.. tényleg sokkal jobb, mint a többi. PL. L-es-ből csomó minden van.  Vigyorog Vigyorog  Stoel
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #432 Dátum: 2014. December 22. - 08:06:02 »

PL. L-es-ből csomó minden van.  Vigyorog Vigyorog  Stoel
De Te csak a belebújós cuccokból veszel L-est, hogy át tudd rángatni az orrodon. A zippzáras ruhákból bőven elég az M-es is rád... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #433 Dátum: 2014. December 22. - 10:21:51 »

Doki!  Wave

Én is vettem múltkor a budaörsiben egy vízálló bozótgatyát. Az M-es méret a 78kg-hoz pont passzol.  Vigyorog
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #434 Dátum: 2014. December 22. - 11:53:36 »

Doki!  Wave

Én is vettem múltkor a budaörsiben egy vízálló bozótgatyát. Az M-es méret a 78kg-hoz pont passzol.  Vigyorog

Most valaki vagy 78 kg., vagy nem.  Vigyorog  Bow

 Piál

Annyi, hogy egyéb bürökratikus megfontolások okán rám szűk az M-es nadrág  Nyihi Nyihi  Röhög  Stoel
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: