Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156396 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #390 Dátum: 2014. Július 06. - 22:12:33 »

Sziasztok!

Deerhunter ruhákkal mik a tapasztalatok? Konkrétabban pólót szeretnék venni "tőlük".

Köszönet előre is!
Balázs  Emelem S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #391 Dátum: 2014. Július 07. - 19:46:22 »

Sziasztok!

Deerhunter ruhákkal mik a tapasztalatok? Konkrétabban pólót szeretnék venni "tőlük".

Köszönet előre is!
Balázs  Emelem S.Peti

Szia!

Eddig nekem minden termékük bevált, az áraik is elég jók. Az akciós, kifutó dolgaik pedig igen-igen jó áron vannak...
Beszerzésben keresd LabsLand-ot! Bár szerintem ezt tudod.

Üdv,
Péter
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #392 Dátum: 2014. Július 10. - 21:30:41 »

Szia!

Eddig nekem minden termékük bevált, az áraik is elég jók. Az akciós, kifutó dolgaik pedig igen-igen jó áron vannak...
Beszerzésben keresd LabsLand-ot! Bár szerintem ezt tudod.

Üdv,
Péter

Szia Péter!

Köszönöm a hasznos infokat  Emelem S.Peti

Üdv.: Balázs
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #393 Dátum: 2014. Július 10. - 23:02:12 »

Én egy 4xl-est hoztam haza,de igaz-ami igaz-más is tetszett, de nem volt méretben. (A nyíregyit még nem fosztják ki olyan hamar,de résen kell lenni...) Wave
Jó egy hónapja vettem egyet én is a budaörsi decathlonban. Azóta a kocsi hátuljában pihent, ma viszont a nagy esőben belebújtam amikor elmentem vásárolni a tuskóba. Persze a lopásjelzőt nem vágta ki a kabátból a pénztáros és én sem, be is csipogott-na nem befelé, fizetés után a pénztárnál. Meg is jelent gyorsan két marcona biztonsági ők akik persze még sose láttak ilyet és baromira nem hitték el, hogy a kabát csipog... Az a jó ebben a technikában, hogy ötször áthúztuk a kapun és abból háromszor jelzett...simán beenged aztán lehet magyarázkodni kifelé. Jártam már így egy decás pulcsival is de az már befelé jelzett. Mindenesetre a jeladót megtartom, majd jó lesz valakinek a táskájába... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #394 Dátum: 2014. Július 10. - 23:22:03 »

Jó egy hónapja vettem egyet én is a budaörsi decathlonban. Azóta a kocsi hátuljában pihent, ma viszont a nagy esőben belebújtam amikor elmentem vásárolni a tuskóba. Persze a lopásjelzőt nem vágta ki a kabátból a pénztáros és én sem, be is csipogott-na nem befelé, fizetés után a pénztárnál. Meg is jelent gyorsan két marcona biztonsági ők akik persze még sose láttak ilyet és baromira nem hitték el, hogy a kabát csipog... Az a jó ebben a technikában, hogy ötször áthúztuk a kapun és abból háromszor jelzett...simán beenged aztán lehet magyarázkodni kifelé. Jártam már így egy decás pulcsival is de az már befelé jelzett. Mindenesetre a jeladót megtartom, majd jó lesz valakinek a táskájába... Ördög
Elkapott Helló és Légyszíves?  Ördög Megnézem már van-e az enyémben ilyesmi...Hajnalban vagy este szoktam tekózni vadászat után,olyankor nem beszélek magyarul és nem hiányzik az inzultus. Vigyorog
(Egyébként kiárusítás van a fent említett áruházakban,úgyhogy hordjatok el előlem mindent nyugodtan, mire odaérek. Kacsint)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #395 Dátum: 2014. Július 27. - 18:45:18 »

Elet garancias zoknik. Nem vicc Mosolyog  Nagyon jokat olvastam roluk akik hasznaljak.

http://darntough.com/men/mens-hunting
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #396 Dátum: 2014. Július 28. - 10:32:28 »

Elet garancias zoknik. Nem vicc Mosolyog  Nagyon jokat olvastam roluk akik hasznaljak.

http://darntough.com/men/mens-hunting

Ha tényleg így van, akkor nem egy elszállt dolog az a 20-30 $-os ár sem...

Pláne, hogy egy normálisabb zokni itt is 1000 Ft környékén van. De korántsem életgaranciával  Vigyorog
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #397 Dátum: 2014. Július 29. - 19:42:58 »

Ha tényleg így van, akkor nem egy elszállt dolog az a 20-30 $-os ár sem...

Pláne, hogy egy normálisabb zokni itt is 1000 Ft környékén van. De korántsem életgaranciával  Vigyorog

Kama!  Emelem
Ha itt életgarancia lenne rá, az csak a zokni egy-két használatos életéig tartana! Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #398 Dátum: 2014. Július 30. - 04:57:31 »

Ha tényleg így van, akkor nem egy elszállt dolog az a 20-30 $-os ár sem...

Pláne, hogy egy normálisabb zokni itt is 1000 Ft környékén van. De korántsem életgaranciával  Vigyorog

Veszek beloluk ket parat probakepp, aruljak itt a varosba nehany helyen, koztuk a Cabelas is. A garanciat is megerdeklodom pontosan. Ahogy nezem a vastag teli zoknijuk eppen akcios is, jo aron (a "full cushion") 70% merino gyapju benne, $13 csak meger (eletgarancia, vagy nem  Mosolyog)  Ha kikopik a zokni en kell visszapostazzam garanciara ami itt Kanadaba, Vancouverbe van, hogy ujat kuldjenek.

http://www.cabelas.ca/search?q=darntough+socks
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #399 Dátum: 2014. Július 31. - 06:05:17 »

Na ma vettem 3 parat beloluk. Ket par vastagot, es egy vekonyabb tura zoknit. Minosegi cucc, tetszik, nagyon jol talalnak nem lazak a labadon akar egy kesztyu.  Az elet gari meg ugy van mint irtam...(meg ha egyszeruen nem tetszednek vagy elegedetlen vagy veluk vissza kuldod es vissza adjak a penzedet....kerdes nelkul ) Tetszik ez a ceg, mar tudom kiktol fogok zoknikat venni a jovobe,  habar sok evre fel vagyok szerelve, de mostanaba a fiaim kezdtek elcsenni a technikai zoknijaimat. Mindig akkor jovok ra mikor oltozok vadaszni menni es nem talalom, es akkor kiverem a ricsajt.

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #400 Dátum: 2014. Szeptember 18. - 20:16:25 »

Szervusztok.

megszeretném kérdezni,hogy Jakti-Jak finn vadászruhával van e olyan tapasztalat ,hogy a kabát belsejében a háló alatt válik le egy vékony gumi szerü anyag .és ettől kezdve nem lesz vízálló a kabát.

üdv:HSanyi
Naplózva
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #401 Dátum: 2014. December 16. - 18:29:08 »

Sziasztok!
Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a nadrággal: http://www.decathlon.co.hu/toundra-300-kantaros-nadrag-id_8225432.html ?
Esetleg tudnátok lesvadászatra hasonló árkategóriában nadrágot ajánlani?
Üdv: Haenel!  Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #402 Dátum: 2014. December 16. - 19:47:26 »

Sziasztok!
Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a nadrággal: http://www.decathlon.co.hu/toundra-300-kantaros-nadrag-id_8225432.html ?
Esetleg tudnátok lesvadászatra hasonló árkategóriában nadrágot ajánlani?
Üdv: Haenel!  Emelem

Balassaruha! Engem 3 éve szolgál, méretre készítették. Bélelt lóden.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #403 Dátum: 2014. December 17. - 09:18:49 »

Sziasztok!
Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a nadrággal: http://www.decathlon.co.hu/toundra-300-kantaros-nadrag-id_8225432.html ?
Esetleg tudnátok lesvadászatra hasonló árkategóriában nadrágot ajánlani?
Üdv: Haenel!  Emelem
Így van, a balassa ruhát én is csak ajánlani tudom, nagyon segítőkészek, bármit méretre szabnak, és az árak sincsenek elszállva. Gyere el, nézz körül náluk, legalább összefutnánk. Kacsint
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #404 Dátum: 2014. December 17. - 14:10:38 »

Köszönöm a segítséget oceanwave!

Majd megbeszéljük Norbi.  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: