Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156277 alkalommal)
Bandi
Vendég
« Új üzenet #15 Dátum: 2008. November 03. - 16:49:24 »

Kösz szépen.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #16 Dátum: 2008. November 07. - 10:58:12 »

Sziasztok!

Sokat gondolkoztam a nadrág kérdésen. Felül fel tudok rendesen öltözni, de a lábam mindig fázik. Mivel korrekt lesnadrág elérhető áron nem kapható, megfordult a fejemben az egyszerű átmeneti nadrágot kiegészítendő meleg aláöltözet, konkrétan:

http://www.decathlon.co.hu/HU/product_6028874-12842042/

Ha valaki tudna segíteni, mennyire jó, avagy rossz a termék, megköszönném!

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
K_Matyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120



« Új üzenet #17 Dátum: 2008. November 07. - 11:12:23 »

Szia Marksman!

Ezt a típust amit belinkeltél nem ismerem, de belinkelem az enyémet, amit én is a Decathlonban vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve! Meleg is, kényelmes is és nem csúszik fel a lábpánt miatt: http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8039752-26882101/   ja és olcsóbb is Wave
És ezt a felsőt használom hozzá: http://www.decathlon.co.hu/HU/product_6028955-12842025/    nekem beváltak eddig..

Üdv: Matyi
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #18 Dátum: 2008. November 07. - 11:17:03 »

Szia Marksman!

Ezt a típust amit belinkeltél nem ismerem, de belinkelem az enyémet, amit én is a Decathlonban vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve! Meleg is, kényelmes is és nem csúszik fel a lábpánt miatt: http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8039752-26882101/   ja és olcsóbb is Wave
És ezt a felsőt használom hozzá: http://www.decathlon.co.hu/HU/product_6028955-12842025/    nekem beváltak eddig..

Üdv: Matyi

Szia Matyi!

Valóban jobbnak tűnik, mert ez statikus tevékenységhez (pl. les) ajánlott, a másik amit én linekltem gyorsan száradó, aktív tevékenységhez.
Az általad linkelthez van Sibir 100 felső is 4300,- ért , Kacsint

Köszönöm az infot!

Nagy hidegben használtad már? Akkor is bevált?

Üdv.: Balázs  Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
K_Matyi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120



« Új üzenet #19 Dátum: 2008. November 07. - 11:27:52 »

Ja tényleg most nézem, hogy van olyan is Mosolyog azt akkor még nem találtam amikor vettem.. Próbáltam nagy hidegben is igen, mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy nekem van egy belül szőrös vastag nadrágom is nagy hidegre és azzal együtt teljesen jó volt, viszont egy vékony nadrággal nem tudom mennyire lenne meleg nagy hidegben.. Mindenesetre ha felhúzod vagy akár megfogod egy meleg érzést ad mindenképpen, szóval bizonyos hőmérsékletig vagy normálisan ráöltözve biztosan jó lesz.. Ennél sokkal melegebb jégeralsót szerintem amúgy nem nagyon gyártanak max lélegzősebbet vagy márkásabbat ami drágább. Szerintem menj be és próbáld fel, az sokat számít!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #20 Dátum: 2008. November 07. - 11:45:21 »

Ja tényleg most nézem, hogy van olyan is Mosolyog azt akkor még nem találtam amikor vettem.. Próbáltam nagy hidegben is igen, mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy nekem van egy belül szőrös vastag nadrágom is nagy hidegre és azzal együtt teljesen jó volt, viszont egy vékony nadrággal nem tudom mennyire lenne meleg nagy hidegben.. Mindenesetre ha felhúzod vagy akár megfogod egy meleg érzést ad mindenképpen, szóval bizonyos hőmérsékletig vagy normálisan ráöltözve biztosan jó lesz.. Ennél sokkal melegebb jégeralsót szerintem amúgy nem nagyon gyártanak max lélegzősebbet vagy márkásabbat ami drágább. Szerintem menj be és próbáld fel, az sokat számít!

Köszönöm!

Van egy még az idei telet talán még kihúzó Wanderlick lesgatyám, azzal csak jó lesz. Tavaly abban képes voltam fázni   Vigyorog  Nálam fázósabb ember nem nagyon van a környezetemben  Zavarodott jól van Vigyorog
Köszi az infot még egyszer, azt hiszem benézek valamikor a boltba megpróbálom!

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Bandi
Vendég
« Új üzenet #21 Dátum: 2008. November 07. - 13:00:30 »

Erről mi a véleményetek?
http://www.z-shops.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=3290
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #22 Dátum: 2008. November 07. - 13:56:05 »


Nagyon jónak tűnik, csak vaktában nem rendelem meg, és annyit meg nem tudok utazni érte :'(
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #23 Dátum: 2008. November 07. - 16:28:34 »


Mért jó, hogy kívülről bolyhos és nem fordítva? Egyébként melegnek tűnik, kipróbálnám.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #24 Dátum: 2008. November 07. - 16:33:05 »

 Lesre én azt hiszem ,még elmenne egy jó pufajka "sicc" nadrág.Én dolgoztam benne , és nem fáztam még -20 fok alatt sem. Ha megtalálom a képet felrakom. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #25 Dátum: 2008. November 07. - 19:32:17 »

 
 Üdv Mindenkinek Wave Eszembe jutott egy fontos ruhadarab a Zokni.Már több márkát próbáltam,de nem volt az igazi.Tavaly ősszel vettem 3 pár Lasting zoknit .Egyenlőre 4 fokig tudtam kipróbálni ,az első benyomások kedvezöek.Akinek esetleg izzadós a lába merem ajánlani. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Bandi
Vendég
« Új üzenet #26 Dátum: 2008. November 07. - 22:27:47 »

Mért jó, hogy kívülről bolyhos és nem fordítva? Egyébként melegnek tűnik, kipróbálnám.
Szerintem az a belseje csak ki van fordítva.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #27 Dátum: 2008. November 08. - 10:24:52 »


 Üdv Mindenkinek Wave Eszembe jutott egy fontos ruhadarab a Zokni.Már több márkát próbáltam,de nem volt az igazi.Tavaly ősszel vettem 3 pár Lasting zoknit .Egyenlőre 4 fokig tudtam kipróbálni ,az első benyomások kedvezöek.Akinek esetleg izzadós a lába merem ajánlani. Wave
Nekem a bridgedale zoknik a kedvenceim, nem tudom a típust, vastag, bolyhos, zöld és kellően hosszúszáru.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #28 Dátum: 2008. November 20. - 12:06:04 »

Hogy ne legyen off itt folytatnam a megkezdett gondolatmenetet. Vadaszruha vagy vadasz alca ruha. A vadaszruha tradicio az uj tipusu alcaruha praktikum.
(most nem a terepfoltos katonai ruhakrol beszelek hanem a klf "famintas" fotonyomott modern anyagokbol keszult  ruhara) Nekem az a velemenyem, hogy mindegy melyiket veszi fel az ember a vadaszathoz de az oltozkodesevel is jelezze "Most vadaszni megyek "= Valami kulonleges alkalom van.
Ha rendezvenyre megy a vadasz akkor mese nincs a tradicionalis ruha kotelezo.
Semmi bajom a lesvadaszattal az esetek nagy tobbsegeben en is igy vadaszom csak nem egy zart fa lesrol hanem a sajat teljesen nyitott maszolesemrol. Oda viszont kell az alcaruha, mig a palank mogott szinte mindegy mit viselsz vadaszruhat, vagy terep ruhat.
En senkit nem akartam soha rabeszelni, hogy viseljen a  vadaszathoz a terepruhat, de engem se akarjon senki rabeszelni, hogy tiroli gatyaba, kalappal a fejemen masszak fel a fara, mert csak az a vadaszias, es melloztem az olyan megjegyzeseket is hogy Ehhez a puskahoz mar csak egy stuszivadasz ruha hianyozna.

 
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #29 Dátum: 2008. November 20. - 12:17:34 »

Hát az íjászhoz nem is nagyon illik a tradicionális vadászruha, úgy már fokozottan hendikeppes lenne a vadászatuk. Nem is nagyon kérhető számon Rajtatok.

De a puskás vadásznál szerintem elsősorban az helyeselhető, ha a ruhája zöld. Jómagam ezt az irányt próbálom követni, az esőkabátomon kívül nincs is terepszínű ruhám.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: