Oldalak: 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 265649 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #1305 Dátum: 2017. November 12. - 17:49:58 »

Ugyanezt a csizmát árulják -"energo team" néven is, ami nagyjából a záloga annak, hogy egy kalap szart nem ér. Szerintem ne vedd meg.

Köszi a figyelmeztetést!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Tomasz79
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #1306 Dátum: 2017. November 12. - 18:59:02 »

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1307 Dátum: 2017. November 12. - 19:19:06 »

Ilyen ütni-vágni való, nem elegáns csizmának  még mindig a Grubs / Muck boot a legjobb választás. Szerintem.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1308 Dátum: 2017. November 12. - 21:24:55 »


Szia Attila! A súlya miatt én is az eva csizmákat preferálom de nekem Demar van. Télen egy vastag zokni elég bele, pedig nekem nagyon fázós a lábam. -5 alatt persze én is "lesbakancsot" használok, pont olyat, mint Stefi. Mosolyog A Demar gumicsizma ott sem ázik be ahol átszúrja a tüske. Nekem a tavaly tél vége  vitte el az első párt, de egész télen fát is termeltem le benne és a tövét szúrta át az ág. Így két évet bírt, négyszer annyit, mint a drágább neoprénesek, az ára pedig magáért beszél. Az legfőbb előnye a súlya és hogy valóban melegen tart.  Wave
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1309 Dátum: 2017. November 12. - 21:29:53 »

Így két évet bírt, négyszer annyit, mint a drágább neoprénesek, az ára pedig magáért beszél. Az legfőbb előnye a súlya és hogy valóban melegen tart.  Wave
Egy neoprénes csizma fél évig bírja nálad?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #1310 Dátum: 2017. November 19. - 09:06:22 »

Használja valaki a Demar  Caribou Pro lescsizmát? Milyen tapasztalatok vannak vele?
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #1311 Dátum: 2017. November 19. - 09:54:37 »

Használja valaki a Demar  Caribou Pro lescsizmát? Milyen tapasztalatok vannak vele?

A Caribout nem de a Hunter mindkét változatát igen.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #1312 Dátum: 2017. November 19. - 11:34:02 »

A Caribout nem de a Hunter mindkét változatát igen.

Úgy nézem a bélésük teljesen hasonló, mi a tapasztalatod vele? Én kifejezetten téli lesbakancsnak szeretném.
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9907



« Új üzenet #1313 Dátum: 2017. November 19. - 12:39:53 »

Úgy nézem a bélésük teljesen hasonló, mi a tapasztalatod vele? Én kifejezetten téli lesbakancsnak szeretném.

Sok estét sajna nem töltök el benne de, nem a lábam kezd el fázni először.
Kényelmes, cserkelni, sétálni jó vele és könnyű. Azt mondom hogy egy próbát megér annyira nem vészes az ára, de érdemes a boltok árai közt jól szétnézni. Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #1314 Dátum: 2017. November 19. - 16:51:44 »

Sok estét sajna nem töltök el benne de, nem a lábam kezd el fázni először.
Kényelmes, cserkelni, sétálni jó vele és könnyű. Azt mondom hogy egy próbát megér annyira nem vészes az ára, de érdemes a boltok árai közt jól szétnézni. Kacsint

Igazad van, azt hiszem megrendelek egy Caribou modellt. Egy német tesztet találtam róla, ott dicsérték, és első helyen hozták ki. Hibájának annyit találtak, hogy nem duplák a varrásokk
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1315 Dátum: 2018. Május 13. - 14:58:40 »

Sziasztok! Véleményt szeretnék kérni a HanWag bakancsokról. Szeretnék venni egy strapabíró, remélhetőleg évekig kiszolgáló bakancsot és a facebookos csoportokban a HanWag-ot sokan dicsérték. Hanwag Canyon a kiszemelt. Köszönöm előre is a segítséget! Kacsint
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1316 Dátum: 2018. Május 14. - 17:03:55 »

Sziasztok! Véleményt szeretnék kérni a HanWag bakancsokról. Szeretnék venni egy strapabíró, remélhetőleg évekig kiszolgáló bakancsot és a facebookos csoportokban a HanWag-ot sokan dicsérték. Hanwag Canyon a kiszemelt. Köszönöm előre is a segítséget! Kacsint
A Hanwag bakancsokkal nem nagyon tudsz mellényúlni, hacsak nem olyan modellt választasz ami nem a Te céljaidnak megfelelő-de az nem a bakancs hibája. A helyedben úgy vásárolnám, hogy felpróbálom valahol a méret miatt aztán megveszem a neten sokkal olcsóbban. Ez aljas dolog de a hazai árképzés is az...
A Canyon-ban szimpatikus a bőr bélés, nem annyira tetszik viszont, hogy "sok" darabból van.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1317 Dátum: 2018. Május 14. - 23:23:00 »

A Hanwag bakancsokkal nem nagyon tudsz mellényúlni, hacsak nem olyan modellt választasz ami nem a Te céljaidnak megfelelő-de az nem a bakancs hibája. A helyedben úgy vásárolnám, hogy felpróbálom valahol a méret miatt aztán megveszem a neten sokkal olcsóbban. Ez aljas dolog de a hazai árképzés is az...
A Canyon-ban szimpatikus a bőr bélés, nem annyira tetszik viszont, hogy "sok" darabból van.
Köszi szépen! Kacsint
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #1318 Dátum: 2018. Május 14. - 23:33:38 »

Köszi szépen! Kacsint
A canyon hazai áráért kapsz a németeknél yukont, az egy komolyabb bakancs.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1319 Dátum: 2018. Október 09. - 15:40:24 »

Urak,

Le Chameau csizmának van valami (olcsóbb) alternatívája? Mindenképp "végig-zippzáras" kellene, mert baromi magas a rüsztöm. Neoprénes vagy bőrös, az szinte mindegy is.

Köszönöm az ötleteket előre is, esetleg utalással együtt a beszerezhetőség helyére.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: