Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266224 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1290 Dátum: 2017. November 11. - 16:58:22 »

Szia

Nekem van egy ilyen csizmám és a harmadik téli szezonja kezdődik és meg vagyok elégedve vele. A bélése nem annyira vastag, de én egy vékony és egy vastag téli térdzoknival használom együtt, valamint a deichmann-ban vettem még egy szőrmés talpbetétet. Lábfázós vagyok,de pár téli éjszakát kibírtam már benne.
Ár érték arányban jó csizma.

Üdv
Tamás
 Emelem
Kösz!
Megpróbálok egyet oszt meglátjuk.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1291 Dátum: 2017. November 11. - 17:01:25 »

Feri, a Te lábadra való úgysem  lesz. Vedd figyelembe, hogy emberi végtagokra tervezték, nem 80 centi kerületű vádlira.  Ördög
Viccelődsz  Tasli de sajnos igazad van  Rííí . Épp azért akarok ilyen viszonylag alacsony szárú "csizmát" venni mert itt még nem okoz akkora problémát az elefánt vádlim.
Nem hordanám sokat, annyi csizmám van mint a rosseb éppen ezért nem is akarok ötven, hatvanezer forintot költeni a projektre.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #1292 Dátum: 2017. November 11. - 17:10:12 »

Viccelődsz  Tasli de sajnos igazad van  Rííí . Épp azért akarok ilyen viszonylag alacsony szárú "csizmát" venni mert itt még nem okoz akkora problémát az elefánt vádlim.
Nem hordanám sokat, annyi csizmám van mint a rosseb éppen ezért nem is akarok ötven, hatvanezer forintot költeni a projektre.

Ha Meindl, annyira rossz nem lehet, még ha kvázi "olcsóbb" kategória is. Van két nagyon komolyan túrázó kollégám és azt mondják, hogy ha valaki valóban komolyan csinálja és heti-kétheti szinten 30 km feletti vagy extrém nehéz terepen lévő túrákat is vállal, előbb-utóbb mind a Meindlnél vagy a Hanwagnál köt ki
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1293 Dátum: 2017. November 11. - 17:17:17 »

Ha Meindl, annyira rossz nem lehet, még ha kvázi "olcsóbb" kategória is. Van két nagyon komolyan túrázó kollégám és azt mondják, hogy ha valaki valóban komolyan csinálja és heti-kétheti szinten 30 km feletti vagy extrém nehéz terepen lévő túrákat is vállal, előbb-utóbb mind a Meindlnél vagy a Hanwagnál köt ki
Volt már néhány meindl bakancsom, csizmám most is van, eddig pozitív a tapasztalat. Az iditarod-ra nem készülök, a Deseda mellé meg csak jó lesz...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1294 Dátum: 2017. November 11. - 17:22:00 »

Ha Meindl, annyira rossz nem lehet, még ha kvázi "olcsóbb" kategória is. Van két nagyon komolyan túrázó kollégám és azt mondják, hogy ha valaki valóban komolyan csinálja és heti-kétheti szinten 30 km feletti vagy extrém nehéz terepen lévő túrákat is vállal, előbb-utóbb mind a Meindlnél vagy a Hanwagnál köt ki

Lasportiva is Kacsint
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1295 Dátum: 2017. November 11. - 17:24:11 »

Lasportiva is Kacsint
Nekem a német erdészbácsi azt mondta, hogy van a meindl meg vannak a többiek. Igaz, neki használatban volt vagy négy pár egyszerre...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1296 Dátum: 2017. November 11. - 19:33:06 »

vagy extrém nehéz terepen lévő túrákat is vállal, előbb-utóbb mind a Meindlnél vagy a Hanwagnál köt ki 3

Igen a Meindl bakancsok arra nagyon is jok sziklas, laza eles koves, meredek terepen valo hasznalatra es arra a celra is lettek gyartva, akar sok mas markas nagy nevu hegyi bakancs. En gyalogoltam napi 15 km wapiti vadaszaton dombos fel meredek teruleten veluk ( ketszer) es a nap vegen azt hittem a labam leszakad....tul nehezek es a talpuk sem "hajlik" lepeskor konnyen. Masnap egy kis konnyu Keen - el foytattam, a vadaszatot, ez mintha tornacipo lett volna, akar mezitlab lettem volna, nem bantam annyira mar a sok gyaloglast.
 En ezeket a hegyi bakancsokat "mindennapi megszokott" vadaszatra tul kemenynek es neheznek talalom. Valoszinu, hogy a sulyuk modell fuggo de, hogy pontositsak itt a Meindl Perfect-re es a Canada magasszaru modellekre ertem amit irok. Nekem ez a ket modell van es azt hiszem meg husz evig eltartanak, mert mindig inkabb mast veszek fel annak ellenere, hogy ugy talalnak mint egy kesztyu, ahogyan talalnak a labra abban aztan hiba nincs.

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1297 Dátum: 2017. November 11. - 19:48:16 »

Nekem van idehaza egy lasportiva nepal trek.
Kifejezetten  köves  hegyoldalas szar terepre azt használom. 11 éves.  Félauto hágóvasra van kialakitva. Még barlangban is használom.
Jók azok Kacsint
De meindlből is van egy rocskányi idehaza. A félcipői szenzacsiósak
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1298 Dátum: 2017. November 12. - 12:24:39 »

Feri, a Te lábadra való úgysem  lesz. Vedd figyelembe, hogy emberi végtagokra tervezték, nem 80 centi kerületű vádlira.  Ördög

    Ördög     Nekem viszont beugrott a Kamik Alborg  42 -es  .  ( Eddig jó  Ördög Röhög  ) 
Naplózva
Tomasz79
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #1299 Dátum: 2017. November 12. - 13:48:14 »

Sziasztok!

Segítségeteket, véleményeteket szeretném kérni. Strapabíró gumicsizmát vennék.  Főbb szempontok: bírja ki a hajtásokat, utánkereséseket, ne fázzon a lábam és az ára is (aránylag) elfogadható legyen. Nem tudom létezik-e ilyen? Óccó ész jóóóó!
Volt már több féle gcs-m, egyedül az Aigle bírta 4 évig, de arra most nem fussa...
Keresgéltem a neten, találtam ilyet: Keldun Huntsman Mossy Oak vadász gumicsizma, erről valamilyen tapasztalat?
Decathlonos gumicsizmákról van infótok, jó nem jó?
EVA vadászcsizmák hajtóknak?

Esetleg Ti miben hajtotok a vadászaton?

Válaszokat előre is köszönöm.

Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1300 Dátum: 2017. November 12. - 14:13:14 »

Sziasztok!
  Főbb szempontok: bírja ki a hajtásokat, utánkereséseket, ne fázzon a lábam és az ára is (aránylag) elfogadható legyen. Nem tudom létezik-e ilyen? Óccó ész jóóóó!





Lehet hogy az Aigle -nél kell maradnod ha nem akarsz kompromisszumot .  Emelem
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1301 Dátum: 2017. November 12. - 14:32:05 »

Sziasztok!

Segítségeteket, véleményeteket szeretném kérni. Strapabíró gumicsizmát vennék.  Főbb szempontok: bírja ki a hajtásokat, utánkereséseket, ne fázzon a lábam és az ára is (aránylag) elfogadható legyen. Nem tudom létezik-e ilyen? Óccó ész jóóóó!
Volt már több féle gcs-m, egyedül az Aigle bírta 4 évig, de arra most nem fussa...
Keresgéltem a neten, találtam ilyet: Keldun Huntsman Mossy Oak vadász gumicsizma, erről valamilyen tapasztalat?
Decathlonos gumicsizmákról van infótok, jó nem jó?
EVA vadászcsizmák hajtóknak?

Esetleg Ti miben hajtotok a vadászaton?

Válaszokat előre is köszönöm.


Nekem még nem volt de több ismerősöm is használ solognac csizmákat, meg vannak vele elégedve.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1302 Dátum: 2017. November 12. - 17:26:26 »

Sziasztok!

Segítségeteket, véleményeteket szeretném kérni. Strapabíró gumicsizmát vennék.  Főbb szempontok: bírja ki a hajtásokat, utánkereséseket, ne fázzon a lábam és az ára is (aránylag) elfogadható legyen. Nem tudom létezik-e ilyen? Óccó ész jóóóó!
Volt már több féle gcs-m, egyedül az Aigle bírta 4 évig, de arra most nem fussa...
Keresgéltem a neten, találtam ilyet: Keldun Huntsman Mossy Oak vadász gumicsizma, erről valamilyen tapasztalat?
Decathlonos gumicsizmákról van infótok, jó nem jó?
EVA vadászcsizmák hajtóknak?

Esetleg Ti miben hajtotok a vadászaton?

Válaszokat előre is köszönöm.



Én most e felé kacsintgatok:  https://www.xfish.hu/webshop/termek/199220?fromitem=56892
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1303 Dátum: 2017. November 12. - 17:41:27 »

Az ilyen dumáktól áll égnek a hajam:
"melynek bélését eltávolítva még akár nyáron is kényelmes vízhatlan csizmát kaphatunk"
Milyen fillérbaszót akarnak ezzel a dumával megfogni? Megveszi a pógár a téli csizmát, eleve úgy, hogy a vastag zokni beleférjen és persze ott a bélés aminek a belvilága egyezik a lábmérettel. Nyáron kiveszi a bélést, felvesz egy vékony zoknit és van egy másfél-két számmal nagyobb csizmája. A hülyének is megéri... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1304 Dátum: 2017. November 12. - 17:45:28 »

Ugyanezt a csizmát árulják -"energo team" néven is, ami nagyjából a záloga annak, hogy egy kalap szart nem ér. Szerintem ne vedd meg.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: