Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 268068 alkalommal)
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #195 Dátum: 2010. Október 19. - 23:22:16 »

70 körül van Lösamu irhabéléssel  Ördög

Nem olcsó és ráadásul nem is jó. Összecsomósodik és kikopik a szőrme belső nagyon hamar.  Vállat von Nem tudsz vele mit csinálni.

Üdv

Imre
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7953


Generalbakter


« Új üzenet #196 Dátum: 2010. Október 20. - 00:04:33 »

Én négy éve nyúltam bele a Lösemóba neoprém verzióban.
Tökéletes a cucc, bár most már kezd bomlani a saroknál...
Nagyon elégedett vagyok vele! Pár órás lest kibír, apróvadazásnál tökéletes, viselete olan mint a balettcipő (ha valaki tudja milyen az)
Nem olcsó de jó, szvsz!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #197 Dátum: 2010. Október 20. - 00:28:21 »

Nekem a bélés nélküli verzió van, szintén négy éve nyüstölöm. Legalább hetente egyszer rajtam van, mikor apróvadazunk.
Egyetlen "anyagfolytonossági" hiba keletkezett rajta eddig, mert egy üveg kiszúrta a talpát. Gumiabroncs gyorsjavítóval tömítettem, azóta jó!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #198 Dátum: 2010. Október 20. - 07:18:42 »

Én is egy neopren bélésűt használok immár három éve, nagyon kényelmes és nagyon meleg. A béléssel semmi gondom, bár a saroknál megkopott a belső kicsit. Egyébként teszi a dolgát.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #199 Dátum: 2010. Október 20. - 08:32:37 »

Mondok én neked valamit! Szépek jók ezek a csizmák. Nekem is van "tevém" is. Vegyél egy Le Chameut ha vágysz rá és megteheted, de hajtásban egy lényegesen olcsóbb kategóriában sem fog fázni a lábad mert ott igen aktívan mozogsz. Lényeg hogy kényelmes legyen. Ha pedig nem benn a kökönyésben mész, hanem a nagyapád mellett, akkor felhúzod a Le Chameut és akkor nagyon sokáig bírni fogja. Persze ez csak egy vélemény... Wave

Ez szép, de a srác úgy kezdte, hogy EGY csizmát akar venni mindenesnek.  Kacsint
Naplózva
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #200 Dátum: 2010. Október 20. - 08:55:00 »

Ez szép, de a srác úgy kezdte, hogy EGY csizmát akar venni mindenesnek.  Kacsint
Én is olvastam,de attól még lehet más javaslatom. Aztán hogy megfogadja e az már az Ő dolga...!
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #201 Dátum: 2010. Október 20. - 09:29:17 »

Na, ha már itt a csizmáknál tartunk:
A t.köm tele van ezzel a neoprénnel.
Gondoltam, hogy veszek magamnak egy komolyabb csizmát, de vagyonokat nem fogok kifizetni (a drágát is átszúrja a tüske).
Vettem egy valami RTC-t, de az kifehéredett, levált róla a bélés stb, visszavittem.
Utána vettem egy csatos Afars gumilépőt 15e-ért.
Ez már jó, kényelmes, de a bal lába, sarkánál egy kis foltban (kb mint egy 5forintos) kidörzsölődött a neoprén.
Régebben is volt egy neoprénes, de olcsó noname rocsóm. Annak a sarka totál kidörzsölődött.

Miért istenítik ezt annyira?
Miért csak ilyen sz.r neopréneseket árulnak a boltokban?
 Fejvakarás

"Utána vettem egy csatos Afars gumilépőt 15e-ért. "

Na én kaptam egyet ajándékba, örültem, az első évben kapott egy foltocskát, mert kitört, kb ez volt a 6. használat és csak sima séta volt, apróvadas hajtás.
Na mos a második szezon után már mind a kettő csizmán folt van, egyszerűen kitörik a lábujjak hajlásánál.
Az 1800 forintos zűd gumilajderem 8 évet bírt, mire így járt.
Úgyhogy hajtásra szerintem csakis ócsó bélés nélküli, JÓ minőségű zoknival, lesre cserkelni, meg jöhet a neoprémes. Ha nincs víz akkó meg lesbakancs/csizma.

 Wave
Naplózva

Üdv End
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #202 Dátum: 2010. Október 20. - 11:10:47 »

"Utána vettem egy csatos Afars gumilépőt 15e-ért. "

Úgyhogy hajtásra szerintem csakis ócsó bélés nélküli, JÓ minőségű zoknival.
 Wave

Igen
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
FTKGeri
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Új üzenet #203 Dátum: 2010. Október 20. - 11:46:50 »

Sziasztok!

Teljesen új tag vagyok itt, de a fórumot régóta olvasom, illetve végigolvastam  az egészet, mert csizma típost szeretnék váltani!
Az eddigi hozzászólásokat és tapasztalatokat olvasgatva azt hiszem, hogy én is a tevés márkát fogom választani, mert nem akarok 3 évente új csizmát venni!
Nekem jelenleg a Spanyol csizmagyártás remeke, Blimey van, de az elmúlt 3 szezon alatt a neoprén bélés olyan szinten kikopott a sarkamnál, hogy vadászat végére sírni tudnék a fájdalomtól. Ezért szeretnék az idei szezon elején venni egy Le Chameu csizmát.

Ezek szerint (szerintetek), jól választok, ha ezt a márkát választom?
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #204 Dátum: 2010. Október 20. - 12:03:48 »

A tevésnek a neoprém bélése is ki fog kopni szerintem, mert egyszerűen a neoprém mint anyag nem bírja a dörzsölést, szerintem...

 Wave
Naplózva

Üdv End
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #205 Dátum: 2010. Október 20. - 12:50:42 »

A tevésnek a neoprém bélése is ki fog kopni szerintem, mert egyszerűen a neoprém mint anyag nem bírja a dörzsölést, szerintem...

 Wave

Erről van szó!

Az Afars egy hónapja van nálam, szinte minden nap volt rajtam (vasárnapokat kivéve  Nyihi) de eddig még bírja.
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #206 Dátum: 2010. Október 20. - 12:57:04 »

A tevésnek a neoprém bélése is ki fog kopni szerintem, mert egyszerűen a neoprém mint anyag nem bírja a dörzsölést, szerintem...

 Wave

Az Aigle sarkánál gumi van, ott nincs neoprém, akkor talán ez a megoldás ebből a szempontból előnyösebb  Vállat von

 Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #207 Dátum: 2010. Október 20. - 13:00:50 »

Sziasztok!

Teljesen új tag vagyok itt, de a fórumot régóta olvasom, illetve végigolvastam  az egészet, mert csizma típost szeretnék váltani!
Az eddigi hozzászólásokat és tapasztalatokat olvasgatva azt hiszem, hogy én is a tevés márkát fogom választani, mert nem akarok 3 évente új csizmát venni!
Nekem jelenleg a Spanyol csizmagyártás remeke, Blimey van, de az elmúlt 3 szezon alatt a neoprén bélés olyan szinten kikopott a sarkamnál, hogy vadászat végére sírni tudnék a fájdalomtól. Ezért szeretnék az idei szezon elején venni egy Le Chameu csizmát.

Ezek szerint (szerintetek), jól választok, ha ezt a márkát választom?
Nem lehet hogy valami méretproblémád van?
Nekem a Blimey nagyon jól bírja, már megvan vagy 3 éves, és nemcsak vadászaton használom. (Azért operába nem ebben megyek. :-))
És én hajtásban szoktam nyomni többnyire.
Naplózva
FTKGeri
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Új üzenet #208 Dátum: 2010. Október 20. - 13:09:57 »

Mostmár lehet, hogy méretbeli problémám van, mert a nem létező neoprén nélkül nagyobb lett benne a hely Vigyorog! De mikor vettem akkor pontosan jó volt, meg még utánna is vagy 2 évig. A lábam sem mozgott benne számottevően, hogy az koptatta volna ki hátul.
Én is hajtásban használtam, meg persze ha az idő indokolta, hogy csizmában menjek vadászni, de olyan rengeteget nem használtam (szerintem) hogy ennyire kikopjon.
Az biztos, hogy ezt a márkát én hanyagolni fogom a jövőben, és nem is nagyon fogom ajánlani senkinek sem!
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #209 Dátum: 2010. Október 20. - 13:22:43 »

Erről van szó!

Az Afars egy hónapja van nálam, szinte minden nap volt rajtam (vasárnapokat kivéve  Nyihi) de eddig még bírja.


Bakker Erik szép is lenne ha egy hónap megválasztana egy csizmát...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: