Oldalak: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266245 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1395 Dátum: 2021. Május 16. - 21:02:45 »

Kössz Csababácsi! 

De milyen is az a Decathlonos túracipő?

Már akartam is írni, hogy olyan bakancsot én is vennék. Én a korábban említett Meindl és Lowa túracipőkkel próbálkoztam, de látványos kudarc lett a vége. A Decathlonos túracipő meg olyan, hogy megnézed a honlapjukon. Cipőt még sosem néztem ott. Nadrág, pulóver, kabát igen. És jók is. Végül is miért ne lenne jó a túracipő. Mindjárt meg is nézem.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1396 Dátum: 2021. Május 16. - 21:20:58 »

Jut eszembe. Szétnézhetsz a lófogáson a sivatagi bakancsok közt is. Könnyű, gondolom jól szellőző, viszont aligha vízhatlan.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1397 Dátum: 2021. Május 16. - 21:54:34 »

AIGLE
(1)

COLUMBIA
(1)

FORCLAZ
(6)

FOUGANZA
(1)

LA SPORTIVA
(2)

MEINDL
(2)

MERRELL
(6)

QUECHUA
(11)

SALOMON
(2)

SCARPA
(1)

SIMOND
(2)

SOLOGNAC
(Menő

TECNICA
(2)

A fent nevezett árúház oldalán ezek a márkák vannak, ebből még mindíg nem tudom milyen az a decathlon bakancs/túracipő.   Fejvakarás
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1398 Dátum: 2021. Május 16. - 22:41:37 »


A fent nevezett árúház oldalán ezek a márkák vannak, ebből még mindíg nem tudom milyen az a decathlon bakancs/túracipő.   Fejvakarás
Emeld fel a kis popódat, ballagj be egy Decathlonba, legyen rajtad egy jó túrazokni (vagy először vegyél egy olyant) és utána próbáld végig a teljes palettát,
de úgy, hogy mindegyikben sétálsz pár percet, vagy akár többet is.
Amikor szűkül a kör, érdemes a korábban pozitívan értékelteket visszakóstolni.
Ja, negyed óra nem lesz elég, előre szólok😁
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1399 Dátum: 2021. Május 16. - 22:45:52 »

AIGLE
(1)

COLUMBIA
(1)

FORCLAZ
(6)

FOUGANZA
(1)

LA SPORTIVA
(2)

MEINDL
(2)

MERRELL
(6)

QUECHUA
(11)

SALOMON
(2)

SCARPA
(1)

SIMOND
(2)

SOLOGNAC
(Menő

TECNICA
(2)

A fent nevezett árúház oldalán ezek a márkák vannak, ebből még mindíg nem tudom milyen az a decathlon bakancs/túracipő.   Fejvakarás
Nyilván a sajátmárkás cipőkre gondolt Csaba, tehát marad a solognac, quechua, forclaz, fouganza bár ez utóbbi lovaglócucc...
Nézd meg melyik tetszik, ne kelljen már a kezedet fogni. Kiszűröd a vastag, téli bakancsokat, a csiricsáré színeseket oszt máris kevesebből kell választani.
Nyárra ott a forclaz desert vászonból, nem vízálló de legalább szellős.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1400 Dátum: 2021. Május 17. - 14:09:32 »

Nagy jók a légiós bakancsok is, és nem elérhetetlenek árban sem!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1401 Dátum: 2021. Május 17. - 15:32:20 »

Nagy jók a légiós bakancsok is, és nem elérhetetlenek árban sem!


Nekem is most ugrott be, hogy egészen jól néz ki az a bakancs, amiben a korházban szolgálatot teljesítő katonák vannak. Holnap megkérdezem valamelyiküket, hogy mit lehet tudni róla. A női is érdekel? Az is csinos.  Ördög

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1402 Dátum: 2021. Május 17. - 16:16:23 »

Nekem is most ugrott be, hogy egészen jól néz ki az a bakancs, amiben a korházban szolgálatot teljesítő katonák vannak. Holnap megkérdezem valamelyiküket, hogy mit lehet tudni róla. A női is érdekel? Az is csinos.  Ördög



Csak a nő!  Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1403 Dátum: 2021. Május 17. - 21:20:11 »

Csak a nő!  Vigyorog

Érdekelne ott a bakancs is, ha már csak azt kéne levenni róla. Vigyorog
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1404 Dátum: 2021. Május 17. - 21:29:56 »

Érdekelne ott a bakancs is, ha már csak azt kéne levenni róla. Vigyorog

Tőlem a bakancs maradhatna is!  Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1405 Dátum: 2021. Május 17. - 22:47:23 »

Tőlem a bakancs maradhatna is!  Vigyorog
Csak a nő!  Vigyorog
Érdekelne ott a bakancs is, ha már csak azt kéne levenni róla. Vigyorog
Ismeritek a viccet ahol az idős vadász elmegy a feleségével oroszlánra vadászni, jön feléjük az oroszlán és az asszony megszólal?
-apácska, itt lőni kell, itt már egy nyalás nem segít.
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1406 Dátum: 2021. Május 30. - 14:21:42 »

Uraim!

Köszönöm, köszönöm nagyon köszönöm!  Emelem  Sajnálom, korábban nem volt érkezésem válaszolni. Még megvárom Voldi bácsi mit lát a katonákon.
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
im65
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Új üzenet #1407 Dátum: 2021. Május 30. - 21:36:21 »

A katonákon: Haix Nepal Pro

https://combatgear.blog.hu/2016/09/05/haix_nepal_pro
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1408 Dátum: 2021. Július 12. - 19:58:11 »

Urak,

az előző Kamik bakancsom hosszú évek után tavaly előtt egy hajtásban reggeltől estig teljesen megadta magát, gyakorlatilag a járástól végig körberepedt a gumi ott, ahol az alsó gumi- és a felső bőr rész össze van eresztve, varrva, ragasztva, vulkanizálva, mit tudom én micsinálva...

Gondolkodtam, lehetett-e ennek az oka, hogy bár nyáron mindig egy zippzáros tartóban, a garázsban tároltam le, ott viszont az utóbb nyaranta elég pokoli hőmérsékletek voltak. Jól sejtem, hogy a guminak azért nem tesz jót a tartós 30-40°C? Segít a gumin bármit a gondos szilikon spray-zés, vagy inkább csak az, ha az ember a temperáltabb lakásban talál neki helyet nyárra? A bőrt rendszeresen G-Wax-olom, meg nyestolajozom, mintha nem volna holnap, annak nem is volt baja...

Köszi a tapasztalatokat
Naplózva
Gringo13
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Új üzenet #1409 Dátum: 2021. Július 12. - 21:15:54 »

Hello,

a szilikon spray-zés garantáltan jó hatással van a gumicsizmáimra, már évek óta.

Szintén jó a távcsövek gumi burkolatára.

Üdv.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: