Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266229 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1365 Dátum: 2018. December 19. - 22:23:16 »

Az eredeti tervem szerint Demar Yetti Pro lett volna, de sehol nincs és nem is nagyon tudnak belőle szerezni.
Méret nincs belőle?
Mert a kereső elég sok találatot ad.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
HunterDave
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1366 Dátum: 2018. December 19. - 23:22:17 »

Méret nincs belőle?
Mert a kereső elég sok találatot ad.
Egyáltalán nincs belőle. Már 3 helyről jelezték vissza, bezzeg a webshopban mindenhol elérhető meg raktáron van... Fejvakarás Tasli
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1367 Dátum: 2018. December 20. - 13:53:35 »

Egyáltalán nincs belőle. Már 3 helyről jelezték vissza, bezzeg a webshopban mindenhol elérhető meg raktáron van... Fejvakarás Tasli

Ezt nézted? Méretválaszték is van bőven. Legalábbis az oldal szerint.

http://bomber.hu/hu/termek/1580/demar-yetti-pro-csizma-barna

Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
HunterDave
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1368 Dátum: 2018. December 20. - 19:32:36 »

Ezt nézted? Méretválaszték is van bőven. Legalábbis az oldal szerint.

http://bomber.hu/hu/termek/1580/demar-yetti-pro-csizma-barna


Wave
Innen is rendeltem, itt is jött a mail, hogy sajna nincs raktáron. Már úton van egy Yetti Classic, lesre az is tökéletes nekem, a bélés meg a gumirész ugyanaz mint a Pro-ban, ráadásul majd a felébe kerül. Mosolyog
Naplózva
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #1369 Dátum: 2021. Január 03. - 15:23:35 »

Üdv!

Bakancs javításban szeretnék segítséget kérni. Van egy Watzmann barna bőr vadászbakancsom, amit nagyon szeretek, lassan 5 éves és elkezdett lekopni a festék az orráról. Barna cipőkrémmel és Meindl wax-szal szoktam ápolni, de ezek sajnos csak rövidtávon jelentenek megoldást, mert egy hosszabb cserkelés a vizes fűben és újra fehér a bakancs orra. A kérdésem az lenne, hogy e van valakinek ötlete azzal kapcsolatban, hogy milyen bőrfestékkel lehetne visszaadni az eredeti pompáját, vagy esetleg egy jó cipész kontaktja Budapest környékén, aki megoldaná a problémát? Előre is köszönöm a segítséget! Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1370 Dátum: 2021. Január 03. - 17:04:58 »

Üdv!

Bakancs javításban szeretnék segítséget kérni. Van egy Watzmann barna bőr vadászbakancsom, amit nagyon szeretek, lassan 5 éves és elkezdett lekopni a festék az orráról. Barna cipőkrémmel és Meindl wax-szal szoktam ápolni, de ezek sajnos csak rövidtávon jelentenek megoldást, mert egy hosszabb cserkelés a vizes fűben és újra fehér a bakancs orra. A kérdésem az lenne, hogy e van valakinek ötlete azzal kapcsolatban, hogy milyen bőrfestékkel lehetne visszaadni az eredeti pompáját, vagy esetleg egy jó cipész kontaktja Budapest környékén, aki megoldaná a problémát? Előre is köszönöm a segítséget! Emelem
https://vymaps.com/HU/Varadi-Attila-Cipokeszito-Varadi-Cipogyar-137511120156764/
Facebookon is megtalálod. Egész jó munkájuk van.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1371 Dátum: 2021. Január 03. - 18:38:16 »

Üdv!

Bakancs javításban szeretnék segítséget kérni. Van egy Watzmann barna bőr vadászbakancsom, amit nagyon szeretek, lassan 5 éves és elkezdett lekopni a festék az orráról. Barna cipőkrémmel és Meindl wax-szal szoktam ápolni, de ezek sajnos csak rövidtávon jelentenek megoldást, mert egy hosszabb cserkelés a vizes fűben és újra fehér a bakancs orra. A kérdésem az lenne, hogy e van valakinek ötlete azzal kapcsolatban, hogy milyen bőrfestékkel lehetne visszaadni az eredeti pompáját, vagy esetleg egy jó cipész kontaktja Budapest környékén, aki megoldaná a problémát? Előre is köszönöm a segítséget! Emelem

Szia!
Én régóta használom őket most, is van 2db szolgálatban. Bejáratos vagyok Bonyhádra ahol készítik, mert az összes haveromnak is én viszem. Mivel így sokkal olcsóbb. 28500ft A hölgy aki az értékesítéssel foglalkozik (Évi) mindig a lelkemre köti, hogy csak fókazsírral szabad ápolni. Tényleg nagyon jót tesz neki. Visszanyeri a színét, szép matt lesz, és teljesen vízhatlan lesz tóle.
Naplózva

Jó szelet!
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #1372 Dátum: 2021. Január 04. - 07:21:20 »

Szia!
Én régóta használom őket most, is van 2db szolgálatban. Bejáratos vagyok Bonyhádra ahol készítik, mert az összes haveromnak is én viszem. Mivel így sokkal olcsóbb. 28500ft A hölgy aki az értékesítéssel foglalkozik (Évi) mindig a lelkemre köti, hogy csak fókazsírral szabad ápolni. Tényleg nagyon jót tesz neki. Visszanyeri a színét, szép matt lesz, és teljesen vízhatlan lesz tóle.

Szia Csaba! Köszönöm a választ! Igen a Meindl Sportwax-tól is ilyen lesz a bakancs, a probléma jelen helyzetben az, hogy a színét vesztette el az orrán, tehát a nyers marhabőr látszik, szóval erre sajnos ez nem lesz megoldás. Valószínűleg valamilyen bőrfesték kellene és utána az általad javasolt kezelés. Tudsz esetleg privátban kontaktot hozzájuk? Megkérdezném mivel lenne érdemes javítani a bakit:) Előre is köszönöm!:)  Üdv: Máté
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1373 Dátum: 2021. Január 04. - 07:52:07 »

Szia Csaba! Köszönöm a választ! Igen a Meindl Sportwax-tól is ilyen lesz a bakancs, a probléma jelen helyzetben az, hogy a színét vesztette el az orrán, tehát a nyers marhabőr látszik, szóval erre sajnos ez nem lesz megoldás. Valószínűleg valamilyen bőrfesték kellene és utána az általad javasolt kezelés. Tudsz esetleg privátban kontaktot hozzájuk? Megkérdezném mivel lenne érdemes javítani a bakit:) Előre is köszönöm!:)  Üdv: Máté

https://www.facebook.com/Goyser-Schuh-Kft-380544008783523/

Azért csak próbáld ki, visszabarnúl tőle. Bár nem tudom, hogy az előző kezelések gátolják e a felszívódást. Én úgy szoktam, hogy amikor megveszem rögtön bekenem a fókával, hogy ne tudjon belemenni a víz meg a sár a bőrbe, és utána is csak ezzel kezelem. Az elsőnél én is ráfaragtam és beboxoltam valami nano cipőkrémmel, egyrészt szarúl is nézett ki fényesen, meg a hajlatokba "megtört" a felületén a bőr. Amit csak fókával kezelek, azok elnyűhetetlenek, a talpuk kopik el előbb mint ahogy a  bőr tönkremenne. Én nagyon szeretem ezeket a bakancsokat. Ami a gyengéje, hogy csúszik a talpa, meg a lábbotozat emelő hiánya. Ez egy a deicmannba vásárolt boltozatemelő betéttel tökéletesen orvosolható.
Naplózva

Jó szelet!
Math91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Új üzenet #1374 Dátum: 2021. Január 04. - 08:00:10 »

Köszönöm szépen:) Emelem
Naplózva
zerge69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Új üzenet #1375 Dátum: 2021. Január 06. - 13:31:37 »

Szia!
Én régóta használom őket most, is van 2db szolgálatban. Bejáratos vagyok Bonyhádra ahol készítik, mert az összes haveromnak is én viszem. Mivel így sokkal olcsóbb. 28500ft A hölgy aki az értékesítéssel foglalkozik (Évi) mindig a lelkemre köti, hogy csak fókazsírral szabad ápolni. Tényleg nagyon jót tesz neki. Visszanyeri a színét, szép matt lesz, és teljesen vízhatlan lesz tóle.

 Emelem
Szia Csaba!
Mikor voltál náluk, mert én úgy tudom, hogy bezártak.
(Az én bakancsom is tőlük van és kellene már egy másik.)

Üdvözlettel: Tamási Zoltán
Naplózva
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #1376 Dátum: 2021. Január 06. - 15:33:10 »

Emelem
Szia Csaba!
Mikor voltál náluk, mert én úgy tudom, hogy bezártak.
(Az én bakancsom is tőlük van és kellene már egy másik.)

Üdvözlettel: Tamási Zoltán

Szia!
1,5-2 hónapja voltam kb. Nem úgy néztek ki mint akik be akarnának zárni. Legalábbis tele voltak áruval. Vállat von
Naplózva

Jó szelet!
zerge69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Új üzenet #1377 Dátum: 2021. Január 07. - 12:02:34 »

Szia!
1,5-2 hónapja voltam kb. Nem úgy néztek ki mint akik be akarnának zárni. Legalábbis tele voltak áruval. Vállat von

Szia!
Köszönöm a tájékoztatást.
(De én ezt találtam, és ezért nem is kerestem őket: https://www.facebook.com/pg/Goyser-Schuh-Kft-380544008783523/reviews/?ref=page_internal).
Az viszont jó hír, hogy nem így van, már hívom is "gyárat" az utánpótlásért.

Üdvözlettel:
Tamási Zoltán
 Emelem
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #1378 Dátum: 2021. Január 07. - 16:01:02 »

Sziasztok!
Azt én is örömmel hallom hogy ha működnek, mert mint "GOYSER-SCHUH Cipőgyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság "felszámolás alatt" van minden hivatalos oldalon.
Lehet, hogy más tulaj, más néven folytatja,vagy a készleteket kiárulják, de sajnos már/még a honlapjuk sem működik.
 Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1379 Dátum: 2021. Január 07. - 18:41:13 »

Sziasztok!
Azt én is örömmel hallom hogy ha működnek, mert mint "GOYSER-SCHUH Cipőgyártó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság "felszámolás alatt" van minden hivatalos oldalon.
Lehet, hogy más tulaj, más néven folytatja,vagy a készleteket kiárulják, de sajnos már/még a honlapjuk sem működik.
 Emelem
Ha megnézed a kapcsolati hálót, a tulajdonosoknak vannak más néven cipőgyártó vállalkozásai-szintén felszámolás alatt. Aztán lehet, hogy egy külsős viszi a boltot aki csak a gyártást vette át, a tartozásokat nem.
Ezért kell a kínaiak valagát nyalni. Onnan ugyanis nem cipőt importálunk hanem munkanélküliséget... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: