Oldalak: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266227 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1155 Dátum: 2016. December 08. - 09:43:43 »

Hm hm, Felhívom az ülésteremben tartózkodó kedves akadémiai tagok figyelmét arra az egyszerű tényre, hogy az elfojtott vágyak(c.p) folyamatos felemlegetése a be, nem, teljesült gyermekkori és vagy fiatal felnőttkori álmok, burkolt újboli, képzeletben való megélésére utal. Továbbá csak tájékoztatólag írom, hogy a tudomány ismeri a problémát és a kezelésére vonatkozó terápiát. (Igenis bele kell szagolni) Ördög

Ha eljössz intézek neked egy kis kóstolót Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #1156 Dátum: 2016. December 08. - 09:56:07 »

Nekem egy ilyenben 3 perc után letörnének a lábujjaim nem -10ben, de -2ben is. Az irhabéléses bőrcsizmában is csak szenvedtem. Viszont amióta megvan a Kamik Alborg lesbakancsom, még nem fázott a lábam. Cserkelni is lehet benne.
Én a sok cserkelés miatt választottam.Esténként olykor 4-5 km -t is gyalogolok.
 A Kamik Alborg is tetszett  csak nem volt referencia, hogy gyaloglásnál mennyire kényelmes. De ha azt mondod , jó , akkor lehet mondom a  Jézuskának , hozzon egyet.
 Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1157 Dátum: 2016. December 08. - 13:05:29 »

Én a sok cserkelés miatt választottam.Esténként olykor 4-5 km -t is gyalogolok.
 A Kamik Alborg is tetszett  csak nem volt referencia, hogy gyaloglásnál mennyire kényelmes. De ha azt mondod , jó , akkor lehet mondom a  Jézuskának , hozzon egyet.
 Emelem

Szia! 4-5 km cserkelésre biztosan nem a Kamik Alborg a legalkalmasabb. Én lesre, erős fagyban szoktam felvenni. De van, hogy sokat megyek a lesig, sok cuccal és ilyenkor sem érzem kényelmetlennek. Amúgy szinte mindig gumicsizmában vagyok. Cipőt csak nyáron veszek, ha olyan meleg van, hogy harmat sincs.  Wave
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #1158 Dátum: 2016. December 08. - 17:48:57 »

Szia! 4-5 km cserkelésre biztosan nem a Kamik Alborg a legalkalmasabb. Én lesre, erős fagyban szoktam felvenni. De van, hogy sokat megyek a lesig, sok cuccal és ilyenkor sem érzem kényelmetlennek. Amúgy szinte mindig gumicsizmában vagyok. Cipőt csak nyáron veszek, ha olyan meleg van, hogy harmat sincs.  Wave
Értem! Köszönet!
 Emelem
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1159 Dátum: 2016. December 09. - 09:08:15 »

Szia.
Kulon vettem hozza egy 12 v-os 7 ah-as akkut.Az lehet,hogy maceras vinni az akkut,de engem nem zavar a hatizsakban.A lesen magam melle teszem es nem mindegy,hogy 2 ora utan mar vacogok,mert fazik a laban,vagy 7 ora utan leszallok a lesrol,ugy hogy nem faztam.
Emelem
 Köszi!
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Felvidék
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #1160 Dátum: 2016. December 09. - 22:02:21 »

Emelem
 Köszi!
:EmelSzivesen
Naplózva
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #1161 Dátum: 2016. December 11. - 07:21:38 »

Sziasztok!

Próbálta már valaki a fórumtagok közül ezt a fajta fűthető zoknit? Lehet ennek értelme? A gyaloglással, futással mennyire lehet terhelhető? Nem vadászathoz kell, de hasonló tevékenységhez. Gondolom szünetben az egy helyben üldögélést bírja, de nem hiszem, hogy mindig cserélgetné a gazdája, amikor közben sétálni és futnia kell. Ajándékba venném, de ahhoz drága, hogy kidobott pénz legyen.

Erről lenne szó, de más tippeket is örömmel fogadok:
http://leitz-hungaria.hu/termekek/2933/blazewear-futheto-zokni?catid=263


Üdv
Dani
Naplózva

feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #1162 Dátum: 2016. December 11. - 07:40:17 »

Kerdeznem?
Tud valaki olyan ceget aki meg gyart hagyomanyos (ami a honvedsegnel volt hasznalatos) bokaszijjat?
Esetleg ad is el online-on.

Miklós , ilyent?
http://www.jagdschuhe.de/Zwiegenaehte-Jagdschuhe-11/Reck-Honved-G-Weite.html

Üdv     Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1163 Dátum: 2016. December 11. - 20:14:13 »



Kosz Gyuri hogy gondoltal ram!  Wave
Amire en gondoltam "bokaszijj" az egesszen mas.
Kepzelj el ket szijjat, az egyik atmegy a talp alatt - kozvetlen a ciposarok elott - a masik ami csattal van ellatva - kozvetlen a sarok folott megy korbe es elol a ruszton van csatolva. A szijj ami a talp alatt megy at, mindket vege rogzitve van a masik szijjhoz ott ahol egyenesen felhozva epp talalkoznak. 
Ez az egyszeru szerkezet kepes arra hogy egy bokaban lotyogos alkalmatossagot is ossze lehet huzni hogy megfogja a bokat emi foltetlen szukseges a hosszabb gyaloglasra.
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1164 Dátum: 2016. December 12. - 17:36:01 »

Hazafelé benéztem Decathlon-ba. Megszagoltam a csizmát, tényleg érdekes szaga van...  Ördög  Sőt!!!  OOO
 

 Emelem

Végül megvettem a Decathlonos csizmát. A szaga tényleg érdekes, de nem szagolni lesz.
A hétvégén ki is próbálgattam. Szombaton disznóhajtáson ácsorogtam benne, vasárnap reggel cserkegettem.
Amire szántam, arra jó. Igen

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1165 Dátum: 2016. December 12. - 18:04:57 »

Szombaton disznóhajtáson ácsorogtam benne, vasárnap reggel cserkegettem.

 Wave

Lövögettél is benne ?   Ördög
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1166 Dátum: 2016. December 12. - 19:17:36 »



Kosz Gyuri hogy gondoltal ram!  Wave
Amire en gondoltam "bokaszijj" az egesszen mas.
Kepzelj el ket szijjat, az egyik atmegy a talp alatt - kozvetlen a ciposarok elott - a masik ami csattal van ellatva - kozvetlen a sarok folott megy korbe es elol a ruszton van csatolva. A szijj ami a talp alatt megy at, mindket vege rogzitve van a masik szijjhoz ott ahol egyenesen felhozva epp talalkoznak. 
Ez az egyszeru szerkezet kepes arra hogy egy bokaban lotyogos alkalmatossagot is ossze lehet huzni hogy megfogja a bokat emi foltetlen szukseges a hosszabb gyaloglasra.


A vaterán szoktak árulni, meg egy két "mundér" boltban,  Vigyorog
http://gyujtemeny.vatera.hu/militaria/felszereles_hasznalati_targy/utasz_arkasz_csizma_bokaszij_2403559868.html
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1167 Dátum: 2016. December 12. - 20:25:24 »



Kosz okonor!
Ez az, errol van szo  Wave
Inditom a vasarlast.
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1168 Dátum: 2016. December 12. - 20:32:58 »



Kosz okonor!
Ez az, errol van szo  Wave
Inditom a vasarlast.

Mikolós!  Emelem
Nem akarok okoskodni, de ha a képet kimented, és odaadod egy szíjgyártónak, (aki lószerszámokat, ilyesmit készít) hamarabb, és olcsóbban megúszod!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1169 Dátum: 2016. December 12. - 20:46:18 »

Mikolós!  Emelem
Nem akarok okoskodni, de ha a képet kimented, és odaadod egy szíjgyártónak, (aki lószerszámokat, ilyesmit készít) hamarabb, és olcsóbban megúszod!
Mi a neve annak a gyapjú/nemez lábbelinek amit bakancson kívül viseltek pl. katonáéknál őrségben ácsorgás közben. Valamikor már volt itt emlegetve de nem emlékszem.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: