Oldalak: 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266215 alkalommal)
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1125 Dátum: 2016. December 04. - 07:59:22 »

Nagyon kedves Vagy! Vigyorog
Szülinapra kapnám,de igen csak Karácsony lesz belőle! OOO
Lesre nekem a les zsák vált be és abban is cipő vagy bakancs nélkül. Csak alá kell tenni egy Polifoam darabot. Cserkelés vagy disznóhajtás az más tészta.
 Emelem
Naplózva
Felvidék
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #1126 Dátum: 2016. December 04. - 10:28:06 »

Sziasztok!Lábmelegítő talpbetét,vagy zokni érdekelne!Örülnék,ha megosztanátok a tapasztalataitokat ezekről a dolgokról.Melyik ér valamit,ami esetleg távirányítós?Ki milyet használ? Emelem
Szia.Nekem van 3 db is.Ebbol csak 1 taviranyitos.Dr Warm a neve.Van egy akkumlatoros Alpenheat es egy vadaszapron hirdetett Valodi talpfuteskent hirdetett.Na ez verhetetlen.Lesvadaszatra tokeletes,szerintem gyalogolni meg nem koll.5 eve hasznalom es semmi gond vele.
Naplózva
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #1127 Dátum: 2016. December 04. - 19:39:09 »

Mindenkinek köszönöm! Emelem
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1128 Dátum: 2016. December 06. - 12:23:12 »

Szia. ...Vadaszapron hirdetett Valodi talpfuteskent hirdetett.Na ez verhetetlen.Lesvadaszatra tokeletes,szerintem gyalogolni meg nem koll.5 eve hasznalom es semmi gond vele.

Szia!
Ehhez Te vettél valami akkut+töltőt, vagy egyben rendelted a talpbetéttel, szóval mi az ami "hajtja"? Vigyorog
Régebben valami kültéri riasztó, vagy kismotor akkumulátort ajánlottak hozzá, amitől ódzkodtam. Nem akartam egy szatyros aksiból melegíteni a csizmát, így is elég a cókmók hideg estéken.

Esetleg modernebb már ez a gyártmány, tudja e valaki? Gondolom még nem bakancsra csíptetős mini akkuval lehet működtetni ezt a típust.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #1129 Dátum: 2016. December 06. - 13:54:01 »

Én ezt a csizmát használom (olajbányász csizma). Van egy fekete és egy barna . Elfogadható ár és jó minőség. Én especial teljesen vízhatlanná tettem, méhviaszos lenolajjal. Nagyon kényelmes.
 A minap este, -10 nél, 3 órát bírtam benne lesen, vékony zoknival.
 Emelem
http://gazdaboltom.hu/index.php?route=product/product&product_id=118
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1130 Dátum: 2016. December 06. - 21:20:20 »

Én ezt a csizmát használom (olajbányász csizma). Van egy fekete és egy barna . Elfogadható ár és jó minőség. Én especial teljesen vízhatlanná tettem, méhviaszos lenolajjal. Nagyon kényelmes.
 A minap este, -10 nél, 3 órát bírtam benne lesen, vékony zoknival.
 Emelem
http://gazdaboltom.hu/index.php?route=product/product&product_id=118

Nekem egy ilyenben 3 perc után letörnének a lábujjaim nem -10ben, de -2ben is. Az irhabéléses bőrcsizmában is csak szenvedtem. Viszont amióta megvan a Kamik Alborg lesbakancsom, még nem fázott a lábam. Cserkelni is lehet benne.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1131 Dátum: 2016. December 06. - 21:42:35 »

Nekem most egy Meindl Nordkap Pro Gtx van. Párminuszokban volt csak eddig próbálva.
Remélem összejön hogy decemberben kicsit tudom szórón ücsörgéssel tesztelni. Mondjuk nem egy nagyon cserkelős darab.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1132 Dátum: 2016. December 07. - 04:50:35 »

Nekem most egy Meindl Nordkap Pro Gtx van. Párminuszokban volt csak eddig próbálva.
Remélem összejön hogy decemberben kicsit tudom szórón ücsörgéssel tesztelni. Mondjuk nem egy nagyon cserkelős darab.

A Meindl, meg hasonlokat (HanWag) tul kemenynek tartom mindennapi vadaszatra. Ezek teljes bor bakancsok mikrol beszelek es nemetek.Hegyi vadaszatra jok, nehez hatizsakot cipelni szvsz. Nehezek, es kemenyek gyaloglasra, van ket par de egy kezemen meg tudom szamolni hanyszor hasznaltam, az egyik egy Meindl Perfekt, a masik is ugyanaz de nagyon magas szaru, azt hiszem Canada. Ki fognak tartani mig a vilag amennyit hasznalom, meg majdnem ujjak.  Szeretem a puha konnyu bakancsokat mit alig erzel a labadon, es a nap vegen nem igyekszel lehuzni oket. A Meindl-eket alig vartam hogy lehuzhassam pedig ugy talalnak mint egy kesztyu, abba semmi hiba, a sulyuk es a kemenyseguk zavar. Most lattam van egy csomo kinai Meindl amiknek csak resze bor es konnyebbek is, dehat nincs szuksegem bakancsra meg sokaig.     
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1133 Dátum: 2016. December 07. - 06:39:48 »

Viszont lesvadászatra nagy miniszokban nagyon jók. Gyalogolni a nordkap nagyon buflák.
Ha cserkelek túrázok arra van másik. Egy Lasportiva nepal trek vgy egy meindl mfs.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1134 Dátum: 2016. December 07. - 07:17:11 »

Viszont lesvadászatra nagy miniszokban nagyon jók. Gyalogolni a nordkap nagyon buflák.
Ha cserkelek túrázok arra van másik. Egy Lasportiva nepal trek vgy egy meindl mfs.

Akkor jo hogy bevallt, a "nagy minusz" az relativ  viszont az itteni minuszokba lesvadaszatra ez verhetetlen a Trans - Alaska.

  http://www.cabelas.com/product/Cabelas-Trans-Alaska-III-Pac-Boot/749505.uts 
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1135 Dátum: 2016. December 07. - 08:16:37 »

Arrafelé azért nagyobb a zima azt gondolom....
-10 alatt aludtam többször is erdőn, sátorban. Én azt mondom hogy majdnem 50%-al bír az hogy milyen zoknival, milyen elrendezésben van kint az ember.
De a jó bakancs elengedhetetlen.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1136 Dátum: 2016. December 07. - 13:33:18 »

 Emelem

Erről a Decathlonos gumicsemmáról van valakinek személyes tapasztalata? Megéri megvenni?
http://www.decathlon.hu/sibir-500-vadaszcsizma-zold-id_8195782.html

Megjegyzem, hogy nincs "kedvem" 50+ e.Ft.-ot gumicsizmára költeni. Meg nem is vagyok egy gumicsizmás ember. Amikor az időjárás engedi bakancsban nyomom. Tehát nem napi szinten használnám. De azért néha jó szolgálatot tesz. Fejvakarás

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1137 Dátum: 2016. December 07. - 13:38:12 »

Emelem

Erről a Decathlonos gumicsemmáról van valakinek személyes tapasztalata? Megéri megvenni?
http://www.decathlon.hu/sibir-500-vadaszcsizma-zold-id_8195782.html

Megjegyzem, hogy nincs "kedvem" 50+ e.Ft.-ot gumicsizmára költeni. Meg nem is vagyok egy gumicsizmás ember. Amikor az időjárás engedi bakancsban nyomom. Tehát nem napi szinten használnám. De azért néha jó szolgálatot tesz. Fejvakarás

 Wave

Olyan büdös a bélése, mint a dög!... nem vicc...
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #1138 Dátum: 2016. December 07. - 13:48:12 »

Olyan büdös a bélése, mint a dög!... nem vicc...

Hát még milyen lesz ha beleizzad a lábam!  Röhög
Múltkor nézegettem az áruházban, de nem szaglásztam.  Vigyorog
 Vállat von
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1139 Dátum: 2016. December 07. - 13:50:34 »

Hát még milyen lesz ha beleizzad a lábam!  Röhög
Múltkor nézegettem az áruházban, de nem szaglásztam.  Vigyorog
 Vállat von
 Wave

Én épp a hétvégén, miután valamelyik fórumon (vagy lehet, hogy épp itt?) belefutottam valakinek ez irányú panaszába. És igaza van, azt kellett mondjam. Mintha egy gumi-egér beledöglött volna két hete a tűző napon...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: