Oldalak: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 266259 alkalommal)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1080 Dátum: 2016. Június 07. - 17:21:48 »

Lerágott csont de ha valaki jó és tartós bakancsot akar és nem túl drágán akkor ott van a Bonyhádon gyártott Watzmann. Az előző párt 12 éve vettem néha ápoltam is. Már egy éve megérkezett az új és azóta a régit csak használom , semmi ápolás semmi tisztítás . Ha a mocsárban rajt marad a sár , mikor megszárad odavágom a betonhoz a többit majd lehozza a harmatos vagy vizes fű , gabona . Az Úristennek se akar szétmenni. Mindez 20.000 Ft a gyártótól rendelve.      Emelem
Szia!
Valami ilyesmi kell nekem is. Kétféle bakancsot láttam a honlapon. Melyik a jobb?  (Jó helyen nézem egyáltalán?) Bele van írva a márka név a bakancsba vagy a 20.000- be nincs Watzmann felirat?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1081 Dátum: 2016. Június 07. - 17:26:26 »

http://goyser.hu/kepek?album=3&gallery=4&nggpage=2#

Ez az?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1082 Dátum: 2016. Június 07. - 17:36:02 »

Egyik talpa szélén látszik a varrás, a másikon nem... Emez modernebb kinézetű. Mennyire mérethelyesek? Érdemes lehet próba nélkül rendelni, ha nem volt eddig méretproblémám 42- ben más lábbelivel?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #1083 Dátum: 2016. Június 07. - 20:44:12 »

Egyik talpa szélén látszik a varrás, a másikon nem... Emez modernebb kinézetű. Mennyire mérethelyesek? Érdemes lehet próba nélkül rendelni, ha nem volt eddig méretproblémám 42- ben más lábbelivel?



Szia!

Nekem tőlük van egy Meindl Badile,43-as cipőket használok és ebből is ugyanilyen méretűt rendeltem és próba nélkül láttatlanba de jó lett a lábamra,és hogy aszavaddal éljek nekem mérethelyes lett,remélem kicsit tudtam segyteni!

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1084 Dátum: 2016. Június 08. - 17:54:29 »



Szia!

Nekem tőlük van egy Meindl Badile,43-as cipőket használok és ebből is ugyanilyen méretűt rendeltem és próba nélkül láttatlanba de jó lett a lábamra,és hogy aszavaddal éljek nekem mérethelyes lett,remélem kicsit tudtam segyteni!

 Emelem

Köszönöm! Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1085 Dátum: 2016. Június 13. - 13:14:21 »

Urak segítsetek ! Múlt héten vásároltam egy rövidszárú Watzmann bakancsot,ahogy a boltban javasolták felvétel előtt bekentem és óvatosan ,hogy ne égessem és szárítsam ki a bőrt hajszárítóval beleolvasztottam némi" Grasso Foca" fókazsírt ezt három egymást követő napon megismételtem majd bőszen a lábamra húztam.-eső után lucerna tarlón kb 600-700 m majd kb 100 m tökig érő vizes fű taposása után a lesen meglepődve tapasztaltam hogy vizes  a zoknim (nem felülről ázott be)Eléggé elkeseredtem mert ilyen előkészület és kezelés után nem vártam volna, és Meindl-el ,Hanwag-al még nem voltak problémáim meg ti is olyan jókat írtatok róla.Kérdés :mit tanácsoltok a kezelésre,illetve később telítődik a bőr és beáll egy normális vízállóság -tudom,hogy nem gumicsizma kategória nem is várom el tőle de azért ennyit bírjon ki.
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1086 Dátum: 2016. Június 13. - 13:20:03 »

Urak segítsetek ! Múlt héten vásároltam egy rövidszárú Watzmann bakancsot,ahogy a boltban javasolták felvétel előtt bekentem és óvatosan ,hogy ne égessem és szárítsam ki a bőrt hajszárítóval beleolvasztottam némi" Grasso Foca" fókazsírt ezt három egymást követő napon megismételtem majd bőszen a lábamra húztam.-eső után lucerna tarlón kb 600-700 m majd kb 100 m tökig érő vizes fű taposása után a lesen meglepődve tapasztaltam hogy vizes  a zoknim (nem felülről ázott be)Eléggé elkeseredtem mert ilyen előkészület és kezelés után nem vártam volna, és Meindl-el ,Hanwag-al még nem voltak problémáim meg ti is olyan jókat írtatok róla.Kérdés :mit tanácsoltok a kezelésre,illetve később telítődik a bőr és beáll egy normális vízállóság -tudom,hogy nem gumicsizma kategória nem is várom el tőle de azért ennyit bírjon ki.

Előre is bocs, nem kötekedésnek

de

Ilyenkor miért kell a bakancsot nyektetni, miért nem húzol gumicsizmát?  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1087 Dátum: 2016. Június 13. - 13:26:23 »

Szia Kama! -ahova ki akartam menni, oda nem kellett volna gumicsizma ,az autót előző nap takarítottam ki ,persze a gumicsizmát elfelejtettem visszatenni egyébként meg igazad van .
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1088 Dátum: 2016. Június 13. - 20:27:57 »

Urak segítsetek ! Múlt héten vásároltam egy rövidszárú Watzmann bakancsot,ahogy a boltban javasolták felvétel előtt bekentem és óvatosan ,hogy ne égessem és szárítsam ki a bőrt hajszárítóval beleolvasztottam némi" Grasso Foca" fókazsírt ezt három egymást követő napon megismételtem majd bőszen a lábamra húztam.-eső után lucerna tarlón kb 600-700 m majd kb 100 m tökig érő vizes fű taposása után a lesen meglepődve tapasztaltam hogy vizes  a zoknim (nem felülről ázott be)Eléggé elkeseredtem mert ilyen előkészület és kezelés után nem vártam volna, és Meindl-el ,Hanwag-al még nem voltak problémáim meg ti is olyan jókat írtatok róla.Kérdés :mit tanácsoltok a kezelésre,illetve később telítődik a bőr és beáll egy normális vízállóság -tudom,hogy nem gumicsizma kategória nem is várom el tőle de azért ennyit bírjon ki.

Nekem a Watzmann+mink oil kombináció jött be. Természetesen ennek ellenére ne várd el tőlük a gumicsizma szerepét.
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1089 Dátum: 2016. Június 13. - 23:55:12 »

Üdv Bwana! Mi az a mink oil? És hol lehet beszerezni  gugli barátunk nekem nem adott ki ilyet.Ha tudsz beszerzésiforrást megírhatnád kösz Gyula
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1090 Dátum: 2016. Június 14. - 00:49:46 »

Mink oil = nyerc olaj.
En azt hasznalok mar sok eve a bakancsaimra.  A folyekony olajat, nem a kremet, ugyanis sokkal konnyeb rakenni es nem kell hajszaritoval tokolni, olvasztgatni.

https://www.amazon.com/Fiebings-Mink-Oil-Liquid-Oz/dp/B000FJQSY8
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1091 Dátum: 2016. Június 14. - 00:51:30 »

Üdv Bwana! Mi az a mink oil? És hol lehet beszerezni  gugli barátunk nekem nem adott ki ilyet.Ha tudsz beszerzésiforrást megírhatnád kösz Gyula
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #1092 Dátum: 2016. Június 14. - 00:56:56 »

Üdv Bwana! Mi az a mink oil? És hol lehet beszerezni  gugli barátunk nekem nem adott ki ilyet.Ha tudsz beszerzésiforrást megírhatnád kösz Gyula

Bentshaft megelőzött, én is tőle plagizáltam(nekem lehet, nem vagyok elnök).  Ördög  Csak én krémet használok, de előtte egy rövid időre felteszem a radiátorra, vagy ha jó idő van kiteszem a napra.
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1093 Dátum: 2016. Június 14. - 09:27:32 »

Köszönöm !
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1094 Dátum: 2016. Június 14. - 10:00:06 »

Urak segítsetek ! Múlt héten vásároltam egy rövidszárú Watzmann bakancsot,ahogy a boltban javasolták felvétel előtt bekentem és óvatosan ,hogy ne égessem és szárítsam ki a bőrt hajszárítóval beleolvasztottam némi" Grasso Foca" fókazsírt ezt három egymást követő napon megismételtem majd bőszen a lábamra húztam.-eső után lucerna tarlón kb 600-700 m majd kb 100 m tökig érő vizes fű taposása után a lesen meglepődve tapasztaltam hogy vizes  a zoknim (nem felülről ázott be)Eléggé elkeseredtem mert ilyen előkészület és kezelés után nem vártam volna, és Meindl-el ,Hanwag-al még nem voltak problémáim meg ti is olyan jókat írtatok róla.Kérdés :mit tanácsoltok a kezelésre,illetve később telítődik a bőr és beáll egy normális vízállóság -tudom,hogy nem gumicsizma kategória nem is várom el tőle de azért ennyit bírjon ki.
Én méhviasz-paraffinolaj kombót használok. Olajban olvasztok méhviaszt, krémes lesz, rákenem.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Oldalak: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: