Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A pipa, és a pipázás tudománya.  (Megtekintve 86453 alkalommal)
Gergusz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #165 Dátum: 2016. December 12. - 15:38:12 »

Én speckó a hétvégén Cohiba Behike-t!
 Táncol

A Behike verhetetlen! Imádom!  Táncol

Carlos a forrás?  Kacsint  Vigyorog
Naplózva

"Mert a békét nem lehet csinálni. Az van, s azt csupán megtalálni lehet."
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #166 Dátum: 2016. December 12. - 18:01:58 »

A Behike verhetetlen! Imádom!  Táncol

Carlos a forrás?  Kacsint  Vigyorog
Nem ismerem a forrást.
Egy barátom tudja hogy szeretem a Cohibat és időnként meglep egy dobozzal.
Most egy tízes Behike-t kaptam.
Sajnos nagyon fogy.
 Rííí
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #167 Dátum: 2017. Március 20. - 15:13:38 »



 Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
S.Zoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Új üzenet #168 Dátum: 2018. November 07. - 16:24:22 »

Bakker, bezárt a kedvenc pipa boltom Hévízen! Brrrrr Egy valóban hozzá értő vezette, most piacon teát árul....  Először elvették a dohány engedélyét, nem tarthatott szivart se, most már pipát se lehet venni😱
Naplózva

🦆🐗🐺🦁🐘🐐🐏🐇
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #169 Dátum: 2018. November 08. - 09:13:35 »

Bakker, bezárt a kedvenc pipa boltom Hévízen! Brrrrr Egy valóban hozzá értő vezette, most piacon teát árul....  Először elvették a dohány engedélyét, nem tarthatott szivart se, most már pipát se lehet venni😱

Szomorúan hallom, évente kétszer én is ott szoktam betankolni dohányból, meg kellékekből. Pipát is vettem náluk, nem egyet.  Szomorú
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
S.Zoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Új üzenet #170 Dátum: 2018. November 08. - 13:37:29 »

Szomorúan hallom, évente kétszer én is ott szoktam betankolni dohányból, meg kellékekből. Pipát is vettem náluk, nem egyet.  Szomorú
Én is, de évente inkább 5X😂 Nagyon kedveltük Bélát, elmesélte az egész kálváriáját... Füredre átköltözött Hévízről, mindíg  kint van piacnapokon. Nekem is hozott 1-2 különlegességet, pl a Porsche pipámat👍
Naplózva

🦆🐗🐺🦁🐘🐐🐏🐇
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #171 Dátum: 2018. November 08. - 17:08:30 »

Bakker, bezárt a kedvenc pipa boltom Hévízen! Brrrrr Egy valóban hozzá értő vezette, most piacon teát árul....  Először elvették a dohány engedélyét, nem tarthatott szivart se, most már pipát se lehet venni😱

Ez nem túl jó hír. Én is rendeltem tőle pár jóféle pipát. Sajnálom nagyon. A webshop  még üzemel.
Naplózva

Jó szelet!
S.Zoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Új üzenet #172 Dátum: 2019. április 19. - 08:54:43 »

Ez nem túl jó hír. Én is rendeltem tőle pár jóféle pipát. Sajnálom nagyon. A webshop  még üzemel.
Szia Csaba, megjöttek a szivarpipáim😂👍
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=1509E445379_968D_45B7_977.jpeg


Naplózva

🦆🐗🐺🦁🐘🐐🐏🐇
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #173 Dátum: 2019. április 19. - 09:21:28 »


Nagyon komoly!!!   Igen  Csodalk Vigyorog  Wave
Naplózva

Jó szelet!
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #174 Dátum: 2020. December 16. - 20:25:45 »

Üdv a Piásoknak!


Én is pipázom, de valahogy nem találtam rá eddig erre a topicra. De hát, jobb később mint soha.  Stoel   
Akkor most jól visszaolvasok. Kávé
Naplózva
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #175 Dátum: 2020. December 21. - 16:53:29 »

Sziasztok!
Mc.Baren dohányt hol találok Gödöllő-Pest vonzáskörzetében viszonylag nagy választékban?
Van egy dohánybolt a közelben, ahol hol van, hol nincs. Általában MB OC-t szoktam pöfékelni, mert legtöbbször az van nekik. Amúgy nagyon szeretem az Original Choce-t.
De néha kipróbálnék valami mást is a változatosság kedvéért.
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #176 Dátum: 2020. December 22. - 06:51:50 »

Sziasztok!
Mc.Baren dohányt hol találok Gödöllő-Pest vonzáskörzetében viszonylag nagy választékban?
Van egy dohánybolt a közelben, ahol hol van, hol nincs. Általában MB OC-t szoktam pöfékelni, mert legtöbbször az van nekik. Amúgy nagyon szeretem az Original Choce-t.
De néha kipróbálnék valami mást is a változatosság kedvéért.

A legközelebbi dohánybolt tulajdonosával egyezz meg, hogy mindig nála vásárolsz, ha folyamatosan tart.
Ahová én járok, az pl. csak nekem rendel. Egyfélét.
Átlagos dohánybolttól ne várj választékot, ez egy rétegműfaj, nem fog azért senki 8-10 féle különleges dohányt tartani, hogy netán minden szökőévben beesik hozzá egy marslakó.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #177 Dátum: 2020. December 22. - 19:10:42 »

A legközelebbi dohánybolt tulajdonosával egyezz meg, hogy mindig nála vásárolsz, ha folyamatosan tart.
Ahová én járok, az pl. csak nekem rendel. Egyfélét.



Jó megoldás az is! Emelem
Már alakul az ízlésem, de mégy nincsenek meg a szilárdan bejáratott blendjeim, egyszer eljön az az idő is. De ha lehetőség adódik, akkor szívesen kísérletezek.


Átlagos dohánybolttól ne várj választékot, ez egy rétegműfaj, nem fog azért senki 8-10 féle különleges dohányt tartani, hogy netán minden szökőévben beesik hozzá egy marslakó.


Ezt már én is kitapasztaltam, nem is várok, az általam bejárt dohányboltok nagy részében vagy nincs, vagy nem is tudják hogy létezik pipadohány.
Csak gondoltam megkérdezem hátha tud valaki olyan boltot, ahol a pipások kiszolgálására is be vannak rendezkedve, hátha megtudok spórolni pár felesleges kört.

Amúgy te használsz szűrőt a pipádba Lajos?



Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #178 Dátum: 2020. December 22. - 20:52:04 »


Amúgy te használsz szűrőt a pipádba Lajos?


Én végigcigarettáztam az életemet, az utóbbi 2-3 évben tértem át a pipára, mert már nem tudtam felmenni a hegyre - nem kaptam levegőt.
Most meg az első pohár pálinka ízét nem nagyon érzem - bizony, nem könnyű a dohányosok élete.
Szóval én igazából kocapipás vagyok. Minőségi pipám is csak azóta van, amióta az egyik vadásztárs megajándékozott eggyel. Addig a dohányboltban kapható ilyen-olyan pipát szívtam, ha éppen úgy hozta a sors, egy barátom által faragott, diófa ágából készült szárral ellátott szilvafa pipa is tökéletesen megfelelt.
Nos, ehhez az ajándékba kapott pipához volt mellékelve egy doboz füstszűrő. Amíg tartott, használtam, de nem vettem helyette. Egyébként rendszeresen használok a pipába cigaretta dohányt is.
Ha van idő (lesen, este otthon) akkor Mc barennel tömök,  ha sietősebb (munka közben kimegyek rágyújtani) akkor kék Multi.
A boltban már ismernek, kérek egy barnát, meg egy kéket.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #179 Dátum: 2020. December 23. - 17:35:34 »

Én végigcigarettáztam az életemet, az utóbbi 2-3 évben tértem át a pipára, mert már nem tudtam felmenni a hegyre - nem kaptam levegőt.
Most meg az első pohár pálinka ízét nem nagyon érzem - bizony, nem könnyű a dohányosok élete.
Szóval én igazából kocapipás vagyok. Minőségi pipám is csak azóta van, amióta az egyik vadásztárs megajándékozott eggyel. Addig a dohányboltban kapható ilyen-olyan pipát szívtam, ha éppen úgy hozta a sors, egy barátom által faragott, diófa ágából készült szárral ellátott szilvafa pipa is tökéletesen megfelelt.
Nos, ehhez az ajándékba kapott pipához volt mellékelve egy doboz füstszűrő. Amíg tartott, használtam, de nem vettem helyette. Egyébként rendszeresen használok a pipába cigaretta dohányt is.
Ha van idő (lesen, este otthon) akkor Mc barennel tömök,  ha sietősebb (munka közben kimegyek rágyújtani) akkor kék Multi.
A boltban már ismernek, kérek egy barnát, meg egy kéket.

Én cigarettát sose szívtam, gyerekkori pajtással elkövetett rosszaságot nem beleszámítva, mikor a szivarfának a termését kineveztük "szivar"-nak.  Ördög
"Meglehetős" szakértelemmel gondosan kiválasztottunk két szép egyenes szálat, egyforma méretűre szabtuk. És azt próbálgattuk!
Ölég csípős áru volt a "bakaszivar" küszködtünk mind a ketten, bele is szédültünk rendesen!  OOO  De egyikünk se akarta előbb eldobni a másiknál, nehogy ő legyen végén a puhány!  Röhög
Aztán felsős koromban egyszer elszívtam egy cigit a baráti kör nyomására, de engem nem győzött meg.  Úgy hogy nem is próbálkoztam vele többet.
Viszont mikor először megcsapott egy pipa illata! Arra felkaptam a fejemet!
Pár évvel később egyik barátomtól kaptam egy Szabó pipát, ami pihent egy darabig a szekrényben, míg el nem határoztam magam hogy kipróbálom.
A kezdeti próbálkozások után mikor már kezdtem ráérezni hogy hogyan működik a dolog, egyre kellemesebbnek ítéltem, aztán mikor sikerült belenyúlnom egy jobbfajta dohányba, akkor egy új szintre lépett a dolog.
Valami olyasmi érzésem volt mint a pálinkánál, meg lehet inni Józsi bácsi kerítésszaggatóját is, de egy igazi minőségi pálinka az egész más! Valahogy így éltem meg ezt a dohánnyal is.
Ezért egyre inkább a minőség felé húzok. Nem is mondanám hogy sokat szívom, mikor megjön rá a hangulat, akkor el relaxálok egy tömet elfüstölgése mellett. Illetve vadászaton, ha nem felejtem otthon.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: