Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 230085 alkalommal)
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #195 Dátum: 2009. Február 10. - 11:56:27 »

Hát Sabatti! Ilyet még nem olvastam!  Bion Hahota  Igen Igen Igen

Gratulálok a sikeres vadászathoz, a történethez, és még jópár ilyen szép élményben legyen részed ilyen vadásztársakkal!  Emelem
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #196 Dátum: 2009. Február 10. - 12:29:25 »

Üdv a kis csipetcspatnak!  Emelem Emelem Igen

 :turbanos! Szétröhögtem magamat.... Bion Bion Bion Wave
Naplózva

Üdv End
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #197 Dátum: 2009. Február 10. - 13:06:13 »

 Igen
Gratula!Nagyon jó történetet irtál belőle.
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #198 Dátum: 2009. Február 10. - 14:04:08 »

Hohóó!! Taps Taps
Érdemes volt várni!!
Szuper beszámoló, melyet csak egy jól sikerült baráti összejövetelről lehet írni.
Ez kell!! Barátság, emberség, vadászat!
Nagyon jó ilyet tapasztalni.

Üdv, H.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #199 Dátum: 2009. Február 10. - 14:47:36 »

Én ennyi baromságot már rég olvastam, de jó volt... Nyihi

Sábikám! Igen

Elver
Naplózva
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #200 Dátum: 2009. Február 10. - 17:02:58 »

A Padisah sutavadászata :turbanos


Gratulálok!  Szerintem jelentkezz a Showder klubba! Vigyorog
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #201 Dátum: 2009. Február 10. - 17:09:55 »

Muzulmánok és Muzulmánnék, köszönöm, köszönjük a gratulációkat!

 :turbanos Wave
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #202 Dátum: 2009. Február 10. - 20:45:25 »

Na akkor...
Sába beszámolójához nehezen tudok bármit is hozzáfűzni.
Az utazás kellemes volt, bár a zenei ízlésünk kicsit különbözik, szerintem a vásárhelyiek nagyrésze is ezt a nézetet vallja.
De megérkeztünk. Vigyorog
A kölcsönös bemutatkozás után kiderült, hogy a sok Fórumozás nem tartogatott meglepetést, csak pozitív irányban...nagyon örültem a találkozásnak, jó emberekkel hozott össze a sors.
A hálón szövődött ismeretség azonnal megpecsételődött többféle alkoholtartalmú folyadékkal is, ami könnyebbé tette a hosszú beszélgetést, és az elalvást is.
A kaja jó volt, a korcsolyákkal egyetemben...az a szalonnás kifli :Mosolyog Nyálcsorog
Lényeg a lényeg, sokáig folyt az " eszmecsere ". Ördög                 
Reggel arra ébredtünk, hogy megjöttek a reggeli vadászatból Laciék.
Mivel egyesek kávé után áhítoztak, Kerek Perec lenyomtunk egy kávét, majd később egy lángost is.
Ezek után meglátogattuk a lőteret, ahol hoztuk a várt eredményt...
Kis pihenés, és " szent mosdás " után a beírókönyvnél megszületett a haditerv.
Sábával egy magaslesre kerültünk... Vállat von Ördög . Na ez a les valóban magas volt...viszont pazar kilátás nyílt a területre.
Rövid számlálás után majd ötven őzet láttunk pihenni a környéken. Szemben velünk, eléggé messze egy gyönyörű, szűk állású hatos bak mutatta, hogy itt Ő a főnök.
Közben libák repdestek a fejünk fölött...kb 20m-re...szépek voltak...nagyon jó területen gazdálkodnak.
Amikor világossá vált, hogy innen bizony csak nézni tudjuk az őzeket, a megfelelő bólintás után próbáltunk közelebb jutni hozzájuk...a lesről nehéznek tűnt a feladat, de a domborzati viszonyok miatt lentről jóval könnyebnek bizonyult volna...
És itt jött a probléma...egy csatorna képében, ami legalább két méter mély, és több mint két méter széles volt...és roppant hosszú Fejvakarás
Sajnos hidat nem találtunk...viszont rátelefonáltunk Janikára, hogy jövünk. Erre Ő közölte velünk, hogy jó.
És akkor a takarásból kiballagott egy suta...megszaladt...majd a füttyre megállt. Ekkor már gyanúsak voltunk neki, de még visszanézett...ekkor érte a lövés.
Nagy betegen megindult, kis kört téve egy fasornál eltünt a szemünk elől...
Az innenső oldalon mi nem láttuk, Janika meg a másikon nem.
Cigiszünet után, telefonos jóváhagyást követően elindultunk keresni...vastag véren jó 30 métert ment...tartva az utolsó lendülettől, kegyelemlövés után Sába birtokba vette.kalapemel
Fénykép is készült, sajnos csak telefonnal, majd az illetékes Horrido beilleszti, ha szépen megkérjük...kérése parancsÖrdög
Ezekután jól esett a kaja, megbeszéltük a világ dolgait, rájöttünk, hogy a közös szenvedély, és a hasonló életfelfogás barátokká kovácsol minket...remélem Ördög
Nagyszerű emberekkel találkoztam, remélem lesz még rá lehetőség újra!
Ennél jobban én sem tudnám leírni, ezért mégeccer Ördög
"   Köszönöm:
   -Steve Barátunknak, aki tökéletes, lelkes házigazdaként terelgette elveszett nyájunkat, aki vérbeli fertőzött vadász;
   -Attilának, aki megtisztelt bennünket a látogatásával és családja bemutatásával, remélem lesznek még közös vadászélményeink is;
   -Telek Csabinak és Kapszlicsabinak, akik személyében kedves embereket ismerhettem meg, őket is megnézném, mi igaz a hencegésükből;
   -Janicsárnak, aki az életben is olyan felejthetetlen figura, mint a virtuális világban, akit jó barátomnak tudni;
   -Blédlaciéknak, hogy ilyen sütés-főzéssel készültek, hogy jóltartottak bennünket;
   -Kriszta Asszonyságnak azt a végtelen türelmét, mely megengedte, hogy három napig kisajátítsuk a hű férjét;
   -Kísérőinknek, akik önzetlenül, tökéletes udvariassággal tettek nekünk szívességet;  "

Minden résztvevőnek köszönök mindent, különös tekintettel házigazdánkra, Pistára...és feleségére Krisztára, aki gondolom nehezen bár, de viselte, hogy végig tudott velünk foglalkozni Steve!
Várom a következö alkalmat...csak lesz Ördög

ui: Egyszer PJ azt mondta, hogy ""személyesen " jobb fórumozni...ebben igaza volt, sokkal jobb Wave



« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 11. - 00:20:04 írta Horrido » Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #203 Dátum: 2009. Február 10. - 20:53:17 »

Peti!  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #204 Dátum: 2009. Február 10. - 22:34:24 »

 Mosolyog Igen
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #205 Dátum: 2009. Február 10. - 22:38:40 »

Peti  Taps Taps Taps
Janika!
Te jössz! Figyelmes olvasás
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #206 Dátum: 2009. Február 11. - 07:59:25 »

Peti Emelem
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #207 Dátum: 2009. Február 11. - 08:14:24 »

Horrido!

Köszönöm! Meghajol
Bár azt a magaslest is feltehetnéd a megfelelő topickba  :Mosolyog  Ördög  Igen Wave
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #208 Dátum: 2009. Február 11. - 09:30:58 »

Janika Emelem
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #209 Dátum: 2009. Február 11. - 09:47:39 »

"majd okulván az előző napi tapasztalatokból ezúttal csak Bambit fogyasztottunk és korán (3/4 12) nyugovóra tértünk."

Szóval, most lelepleződtél, Allah gyarló szolgája, ledöglöttél szent mosdás és imádkozás nélkül??  Tasli
Ráadásul a Korán-t is kisbetűvel írod!! Tasli

 Ördög Ördög :turbanos

Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: