Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 229845 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #210 Dátum: 2009. Február 11. - 09:51:32 »

Lábujjközi csiperketenyészet... Nyihi Nyihi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #211 Dátum: 2009. Február 11. - 10:05:05 »

Köszönjük a részletes beszámolókat!  Taps Taps Taps Emelem Emelem Emelem Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #212 Dátum: 2009. Február 11. - 10:36:54 »

”Mivel a Sába által eléggé el nem ítélhető módon beharangozott guminő végül otthon felejtődött egyedül dőzsölhettem, egy négyágyas bungiban.”
Janika! Akkor miért hoztad azt a nagy Zil kompresszort? Vállat von (Mert mi láttuk Sábával a kocsid hátuljában! Ördög)
Nem hiszem, hogy a gumimatracot akartad felfújni vele! Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

Üdv:Kapszli
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #213 Dátum: 2009. Február 11. - 11:18:12 »

”Mivel a Sába által eléggé el nem ítélhető módon beharangozott guminő végül otthon felejtődött egyedül dőzsölhettem, egy négyágyas bungiban.”
Janika! Akkor miért hoztad azt a nagy Zil kompresszort? Vállat von (Mert mi láttuk Sábával a kocsid hátuljában! Ördög)
Nem hiszem, hogy a gumimatracot akartad felfújni vele! Nyihi Nyihi Nyihi


Én is láttam!!!
Szerintem Janicsár másodállásban lufiárus!!!
(A fejéből ítélve.... Vállat von Vállat von )
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #214 Dátum: 2009. Február 11. - 11:19:49 »

Én is láttam!!!
Szerintem Janicsár másodállásban lufiárus!!!
(A fejéből ítélve.... Vállat von Vállat von )

Akkor S.Peti miért téged hív lufifejűnek? Ördög
Naplózva
Szalai Róbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Új üzenet #215 Dátum: 2009. Február 11. - 20:02:47 »

Gratulálok a kicsi,de lelkes csapatnak ! Emelem
Naplózva

.30-06 semmire nem a legoptimálisabb,de mindenre jó!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #216 Dátum: 2009. Február 12. - 08:07:11 »

Akkor S.Peti miért téged hív lufifejűnek? Ördög

Ostoba gyaur kutya, klasszikusokat csak pontosan!
Azt mondtam, hogy Janicsárnak van luftballonfeje!! Figyelmes olvasás
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #217 Dátum: 2009. Február 12. - 08:11:39 »

Ostoba gyaur kutya, klasszikusokat csak pontosan!
Azt mondtam, hogy Janicsárnak van luftballonfeje!! Figyelmes olvasás
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Te azt mondtad, de Peti neked mondja, hogy "Lufifejű"! Ördög
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #218 Dátum: 2009. Február 12. - 08:18:41 »

Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Te azt mondtad, de Peti neked mondja, hogy "Lufifejű"! Ördög
Igen Ördög Ördög Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #219 Dátum: 2009. Február 12. - 08:22:38 »

 OffTopic OffTopic OffTopic

Mondom, hogy Allah lábnyomában por sem vagy, szerencsétlen fellah, nem tudhatod, hogy Petya kopirájtot fizet minden humoros benyögésem alkalmazásakor. Tasli
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #220 Dátum: 2009. Február 13. - 09:51:08 »

Csúnya dolog történt Velem tegnap este. Rííí
Kell még pár gidát lőnünk.Ezért délután Én is kimentem.Őt órakor az akáctelepitésből kijött egy szép bak,egy suta és két gida.Gyorsan eldöntöttem melyik gidát lövöm meg és lőttem.A lövés után látom,hogy rogyadozva átmegy a tuskósoron az őz és utána zörög egy helyről.Ez gyakran előfordul,mert mindig lapocka mögött lövöm meg az őzet.
Hallgatózok és hallom,hogy lassan távolodik.Visszanézek a rálövés helyére és ott fekszik az gida.Lemegyek és nézem a rálövés helyét,de nem találok másik vérnyomot.Bemegyek az erdőbe és hallom,hogy lassan megy az őz előttem.Nagyon halkan próbálok menni utána,de folyamatosan halad előttem.Vér semmi.Besötétedett teljesen.Abbahagytam,hogy ne zavarjam messzire.
Reggel mentem kutyával keresni.Nem kellett,mert az éjszaka k.kutyák ráakadtak és lefojtották.Meg is ették.Szerencsétlen gidának mind a két hátsó lába csánk alatt el volt törve.Ezért nem volt vér.
A lövéskor biztos,hogy nem volt mögötte.A láblövött mögötte volt és előrébb.A célzottnak a feje volt a másik faránál.Száznál több tarvadat lőttem már,úgyhogy nem kapkodtam,nem voltam ideges.A célzottat ott találtam el ahol szoktam.Középen,csak kicsit srégan állt és a lövedék a túloldali lapockán robbant.pont a forgónál jött ki.És a véletlen folytán pont az előtte lévő őznek a két lábát törte.Nagyon sajnálom és most vadászni se nagyon kivánkozom. :'(

Ezt csak azért irom le,mert elgondolkoztam,hogy ez máskor és mással is előfordulhat.Itt is,ha csak az egyik lábát töri a repesz,akkor ésszre se veszem.Érdemes ránézni a menekülők nyomára is.
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #221 Dátum: 2009. Február 13. - 10:02:15 »

Karcsi, ez valóban szomorú dolog, de sajnos előfordulhat.
Én még nem jártam így, igaz nem is lőttem ilyen körülmények között.
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #222 Dátum: 2009. Február 13. - 10:15:14 »

Szervusz Karcsi!

Hát így jártál, de nem a felelőtlenséged miatt, ezért ne legyen lelkiismeretfurdalásod! A csonton váratlan irányba eltérülő lövedékről nem tehetsz, jó háttérrel lőttél.

Mostanában volt szó a fejlövésekről. Na a fejlövés, a sebzés veszélye mellett, ezért is nagyon veszélyes.
A fejre, magasabbra, leadott lövéskor a lövedék a csonton bármilyen irányba eltérülhet.

Egyik volt kollegám járt úgy, hogy egy szarvasrudliban a kiszemelt tisztán álló szarvast fejbelőtte, és nagy csodálkozására egy több méterrel mellette álló szarvas is tűzben rogyott fejlövéssel...

Én is jártam már úgy-korábban-amikor magaslesről, tökéletesen jó háttérrel fejbelőttem egy szarvast, hogy a lövedék, vagy egy darabja fütyülve elszállt..

 Okos
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #223 Dátum: 2009. Február 13. - 10:17:54 »

a fütyülve elszállt után lemaradt:     Nyelv
Naplózva
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #224 Dátum: 2009. Február 13. - 10:25:16 »

Tiszta a lelkiismeretem,mert biztos,hogy tisztán állt,de azért az ember fiának nagyon rossz a közérzete ilyenkor.Szegénynek menekülési lehetőség nélkül kellett megvárnia,hogy a kutyák kivégezzék.Igaz ha az Én kutyám fogja meg akkor is.Na,mostmár mindegy,de azért az őzeket békén hagyom egy darabig.
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: