Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 229862 alkalommal)
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #165 Dátum: 2009. Február 08. - 19:54:12 »

Gratulálok Ansch-nak a precíz, pontos lövéseihez! Sajnos több helyen vannak ilyen területek, ahol takarás híján megközelíthetetlenek a vadak! Meg nem mindegy, hogy az ember csak vadászik és 1-2db-ot ejt el, vagy ki kell még lőni 10-20db-ot. Ilyenkor ugye mindenki lő messzebbre is!
Hét elején kimentem én is, mert nálunk is el van maradva a keret és még néhányat lehet lőni!
Közel a városhoz egy nyílt búzavetésen feküdt egy bak, két suta. Ezeket hagytam és kicsit távolabb, egy fiatal, bekerített erdősítés mellett kilesve, észrevettem 6 őzet, amint tőlem 200 méterre békésen legelésznek! A 243-as volt nálam és nem lett volna nagy kunszt elejteni egyet, de én mégis a becserkelésük mellett döntöttem! Bementem a bekerített kiserdőbe és a 200 méterből 150-et óvatosan leküzdöttem! Felállítottam a célzóbotot, rátámasztottam a puskát és a kiválasztott sutagidát célozgattam, de mivel köztünk volt a kerítés (tőlem 6-8 méterre), így várnom kellett nehogy elcsapja a lövedéket a drót! 8x-os nagyításon nem láttam a drótot, ezért visszább tekertem a céltávcsövet,(milyen jó a variábel ilyenkor!) a vadhálós dróton kiválasztottam egy lukat, majd mikor a gida odaért, szíven lőttem. Egy nagyot ugrott hátra, elesett és vége volt!
Mindössze 10kg zsigerelt súlyú kis sutagida volt!

Gralulálok, nagyon jól használtad ki a terep adottságait.
Sajnos nekem nm adatott meg.

 Emelem
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Sziju
Vendég
« Új üzenet #166 Dátum: 2009. Február 08. - 20:16:24 »

Gratulálok!  Igen Igen Igen
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #167 Dátum: 2009. Február 08. - 22:21:16 »

Most mi van?
Itt már különdöző Szatmazi vonatkozású képeknek és beszámolóknak kellene hemzsegni!! Ördög Ördög Ördög Woest Bion Vállat von Vállat von Vállat von
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #168 Dátum: 2009. Február 08. - 23:14:45 »

Most mi van?
Itt már különdöző Szatmazi vonatkozású képeknek és beszámolóknak kellene hemzsegni!! Ördög Ördög Ördög Woest Bion Vállat von Vállat von Vállat von

Pihennek.. >Nevet
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #169 Dátum: 2009. Február 09. - 10:01:42 »

Szatyamaz környékén  a helyiek azt hitték vmi maffia leszámolás van annyi lövés volt a határban :  Vállat von Vállat von Vállat von Vállat von Vadász Vadász Vadász Bion Bion Bion Bion
Aztán kiderült,. hogy csak filmet forgatnak valami közel keleti előkelőséggel. :turbanos :turbanos Ördög Ördög Ördög
Sztorit neg képet  Képet! Képet! Fotoz máskülönben Comput
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #170 Dátum: 2009. Február 09. - 17:38:55 »

 Welcome Piál ÖrömNeked Piál Piál Sleep Gondolkodik Lő Lő Lő Bravó Fácánvadász  Grt  :patr  :PPon   Emelem


 Ördög  Wave
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 09. - 20:40:40 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #171 Dátum: 2009. Február 09. - 17:48:17 »

Welcome Piál ÖrömNeked Piál Piál Sleep Gondolkodik Lő Lő Lő Bravó Fácánvadász  Grt :patr :PPon  Emelem


 Ördög Wave

Üdvözlőkoktéllal várták a különítményt Szatymazon, ahol a barátok összejöttek ittak még néhány pohár rostos levet, meg még néhány üveggel, aztán eltették magukat másnapra. A reggeli felkelés és a matek az nem ment könnyen, hisz sok volt az áfonylé. Aztán kimentek vadászni, meg lőni, és az Effendi becserkelt egy csodás sutát, mely legfőképpen segítője (S.) kitartó munkájának köszönhető, amit aztán sikeresen terítékre is hozott. Az Ünneplés nem maradhatott el, hisz a vadászat sikerrel zárult. A hangulat nagyon jó volt, és sajnálhatja aki kimaradt belőle.  Vállat von
Laza fordításban ezt tudtam kihámozni a lenti képregényből  Ördög Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #172 Dátum: 2009. Február 09. - 17:54:22 »

Üdvözlőkoktéllal várták a különítményt Szatymazon, ahol a barátok összejöttek ittak még néhány pohár rostos levet, meg még néhány üveggel, aztán eltették magukat másnapra. A reggeli felkelés és a matek az nem ment könnyen, hisz sok volt az áfonylé. Aztán kimentek vadászni, meg lőni, és az Effendi becserkelt egy csodás sutát, mely legfőképpen segítője (S.) kitartó munkájának köszönhető, amit aztán sikeresen terítékre is hozott. Az Ünneplés nem maradhatott el, hisz a vadászat sikerrel zárult. A hangulat nagyon jó volt, és sajnálhatja aki kimaradt belőle.  Vállat von
Laza fordításban ezt tudtam kihámozni a lenti képregényből  Ördög Emelem
Igen Piál Ördög
"   A hangulat nagyon jó volt, és sajnálhatja aki kimaradt belőle. " Ördög
Nagyon örülök, hogy személyesen találkoztam a fórumtársakkal...
Nem gondoltam, hogy ilyen jól fog sikerülni. Igen
Holnap többet írok! Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #173 Dátum: 2009. Február 09. - 18:12:42 »

Én azt hámoztam ki a képregényből, hogy:
- egyrészt nagy lövöldözés volt
- másrészt többeknek is lehetett gratulálni, volt, akinek nagyon és olyan is akinek csak kicsit...
- a végén vették a kalapjukat és távoztak a tetthelyről Nyihi

De most már, ha holnap reggelre nem lesz itt a fényképekkel gazdagon illusztrált részletes beszámoló, akkor az egész lusta bandát felpofoztatom a moderátorokkal, végső esetben a Szabó bakterral!  Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli

Mióta elkezdtek szervezkedni, tehát több, mint két hete várom, hogy mit is műveltek ott a világ másik végén!    Ölel:KK Hány Sorozat Elver     stb, stb
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #174 Dátum: 2009. Február 09. - 18:19:23 »

Én azt hámoztam ki a képregényből, hogy:
- egyrészt nagy lövöldözés volt
- másrészt többeknek is lehetett gratulálni, volt, akinek nagyon és olyan is akinek csak kicsit...
- a végén vették a kalapjukat és távoztak a tetthelyről Nyihi

De most már, ha holnap reggelre nem lesz itt a fényképekkel gazdagon illusztrált részletes beszámoló, akkor az egész lusta bandát felpofoztatom a moderátorokkal, végső esetben a Szabó bakterral!  Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli Tasli

Mióta elkezdtek szervezkedni, tehát több, mint két hete várom, hogy mit is műveltek ott a világ másik végén!    Ölel:KK Hány Sorozat Elver     stb, stb
Hááát lövöldözés is volt... Igen
Korongoztam is...a golyóssal.
Jó volt nagyon!!!
Holnap bővebb tudósítással jövök. Wave
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #175 Dátum: 2009. Február 09. - 18:24:22 »

Várom, és a többiek is! Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #176 Dátum: 2009. Február 09. - 19:32:35 »

Én azt javasolnám a többi résztvevőnek is, hogy mindenki írja meg a hétvége " rá eső " részét...
Csabára és Kapszlira is vonatkozik. Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #177 Dátum: 2009. Február 10. - 01:33:20 »

A Padisah sutavadászata :turbanos

Történt, hogy a Hidzsra szerinti időszámítás 1430. évében, Rasid havának hatodik napján (azaz múlt hét pénteken…) udvartartásom arra méltó és méltatlan tagjaival úgy döntöttünk, hogy a Birodalmunk Szatymaz nevű- Felséges Személyem által inkább Fitymaznak titulált (annak van értelme….)- városkájában látogatást teszünk azzal az elhatározással, hogy néhány, Allah kegyelméből nőivarú rőtvadnak teremtett lelket az Igazhitűek Paradicsomába segítsünk.

Útitársam a nagyhírű, ám teljes mértékben bőrbugyiba öltözött Espéter nevű nemes volt, aki nem átallott másfél órát késni, illetve beállított egy olyan koszos hintón, hogy összeszaladt a pórnép, azt hívén, hogy roncstelep lettünk. Tasli
Nemesünk, miután még egy órát dicsekedett a Vaddisznóra keresztelt (fúj, gyaurok…) jatagánjával, elhelyezte csontos seggét a KaiserpersonalkraftWagonR+ ülésén és elindultunk végre.

Utazásunk a tartalmas beszélgetéstől eltekintve eseménytelen volt, kivéve azt az esetet, mikor útitársam, aki nemes létére nem járatos a világi dolgokban, azt állította, hogy Hódmezővásárhely lakossága sötétedés után nem örül a sokkoló hangerővel bömbölő Cotton Eye Joe című dalnak. Természetesen én ezt gyakorlati példával azonnal megcáfoltam, így utunkat nyugodtan folytathattuk.

A kijelölt városkához érve a GPS nevű varázslat teljesen a dzsinnek hatása alá került, mert előre látva az este eljövendő történéseit, folyamatosan azt rikoltozta, hogy forduljak vissza. Én, mint a hős mohamedán harcosok egyenes ágú leszármazottja, méltóságomon alulinak tartanám, ha különböző babonás szerkentyűknek hinnék, így majdnem meg is szálltunk egy naturistáknak fenntartott kempingben. Még jó, hogy a Habsburgokkal való csatározásom során megtanultam németül, mert az FKK felirat láttán Esss már elkezdte kigombolni és letolni a rettenetes bőrbugyiját… Meglepődött

Ilyen viszontagságok után megérkeztünk  a Kempingnek nevezett szerájba. A szerájról annyit, hogy jó dolog a photoshop.

Kedves fogadtatásban részesültünk (hol a k…va anyátokban voltatok eddig, stb).  Emelem

Megismerhettem végre személyesen a teljesen bölcs kinézetű és modorú Erdőjáró Attilát, feleségét, fiát és a nem kevésbé kedves Ignisét.
Aztán ott volt a helyi rablóvezér, Sztívgyerek is, aki olyan, mint amilyennek itt is megismerhettük, normális, kedves, igazlelkű vadászember, tökéletes házigazda.
Bléd úr és felesége finom lábszárpörkölttel, pogácsával és egyéb finomsággal traktáltak bennünket, sőt, akadt a még fel nem fedezett Újvilágból származó, napnyugatról érkezett csemege is, melyet majd Kentucky Straight Bourbon Whiskey néven fognak árulni, ha hajósaink gályáikon végre felfedezik Amerikát.
Megismerhettem hű alattvalónkat, az Igazhitű Janicsárt, aki szintén olyan, mint amilyennek a fórumon megismerhettük: vidám, jó szívű, jó kedélyű, udvarias muzulmán briganti gazember. Kacsint

Az est meglepetése annak a figurának a megjelenése volt, aki teljesen úgy néz ki, mint amikor egy csecsemőnek felraknak egy szemüveget, és hagyják, hogy az évek során alánőjön a nagy hombár feje.  BEE
Sokáig csodálkozva, szájtátva néztem ezt a tüneményt, főleg, amikor kiderült, hogy Teleknek hívják, de nincs helyrajzi száma. Később, miután 14 alkalommal közölte velem, hogy kuss, holott jócskán poénban voltam, rájöttem, hogy a bizarr külső tökéletes jellemet takar, nem olyan ostoba, mint a kinézete, sőt, meglehetősen jó humorú, gazdag fantáziájú, okos ember. Meggyőződésem, hogy kellemesen el lehet vele tölteni huzamosabb időt is egy fent említett whisky társaságában, csak az üveget kell messze rakni tőle.

Következő ismeretlen ismerős egy jó kedélyű, söröshordóra hajazó nemes volt, aki Allahtól (legyen áldott a neve) a Kapszli nevet kapta.
Ő, mint a nagy derékbőségű emberek általában, jó humorral rendelkezik, vadászemberhez méltóan hazudik, mint a gázóra és vele is meg lehet inni egy pohár italt, csak akkor már a hordót kell arrébb tenni. Okos

Eme nemesekkel kellemesen múlattuk az időt, majd másnap reggel nyolc körül sikerült nyakszirttáji fájások közepett felébrednem.

Hosszas szent tisztálkodás után felkerestük a helyi kávézót, ahol bármilyen kérdésünkre annyit tudott mondani egy matróna, hogy SZÁZTÍZ!! A szemben lévő, öt négyzetméteres Burger Kinget sikerült zavarba hoznunk kilenc darab lángos egyszerre történő rendelésével, de ez is megoldódott.

Kedélyállapotom helyrebillenése után javasoltam, hogy keressük fel a helyi szpáhik és janicsárok kiképző bázisát, azaz a lőteret, ha már orcátlan módon átaludtuk a hajnali sutázást.
Itt kellemesen múlattuk az időt, eltekintve attól a szomorú epizódtól, hogy a Tesco nevű szuknál használt kocsikhoz való aranyrúpiámat Espéter szégyentelenül szétlőtte, hogy Allah  rogyassza rá az eget.

Étkezés, némi alvás és szent mosdás után elérkezett jövetelünk céljának megvalósítása, a Vadászat ideje.
Kedves vendéglátónk hibátlan szervezésének köszönhetően a helyi rablógyilkosokból és zsebmetszőkből pillanatok alatt csapat verbuválódott, akik szívélyesen vállalták a kíséretünket.
Mi, Esss nevű barátommal egy udvarias HVCS szárnyai alá kerültünk, aki Terrano típusú hintóján elszállított bennünket a számunkra kijelölt les közelébe, majd utunkra engedett és eltűnt a homokdűnék között.
Néhány száz méteres battyogás után elérkeztünk az Empire State Building alá, amit itt lesnek titulálnak. Felnézve szent meggyőződésem lett, hogy itt zsiráfot is vadásznak, mégpedig olyan módon, hogy vele egy magasságban állva vízszintesen fejbe lövik.

Szemtelen társam unszolására, mely a súlyommal kapcsolatos profán megnyilvánulás volt, előre indultam, hogy amennyiben összetörik alattam a létra, úgy ráeshessek arra a tiszteletlen szőrös fejére.
Sajnos, erre nem került sor, így elénk tárulhatott a csodálatos panoráma, mely Sztív és tettestársainak birodalma. Előttünk csatornákkal átszelt szántások, meghagyott vadföldek kukorica-kórói, vetések hajtásai váltakoztak és…. őzek!! Itt egy magányos bak,ott  jobbra egy család, a szántásban egykedvűen nézelődve, messzebb még egy bak, a nádas mellett csipegetve…Őzek Eldorádója. Olyan létszám, hogy a les deszkái síkossá váltak a nyálunktól.

Némi mozizás után haditerveket kezdtünk szőni, hogy honnan, melyik társaság fog a lőtávolságunkba érni. Nagyon hatékony leckét kaptam tapasztalt, ámde bőrgatyás barátomtól a távolságok becsléséből, így meg tudtam jegyezni, hogy mi az a körszelet, ahol érdemes a billentyűre tenni felséges ujjam.
Hosszas várakozás után úgy döntöttünk, hogy leszállva a lesről, megpróbálunk a heverésző família közelébe férkőzni, mert ha a kakasülő tetején vigyorgunk még egy darabig, akkor ránk köszönt a müezzin, mehetünk imádkozni.
Gyors telefon-engedély és két Marlboro nevű csibuk után lemásztunk, és az előttünk húzódó csatornán átkelőt keresve elindultunk a kb. 1 mérföldre kukucskáló Janicsár felé.

Hű barátom családfájában szívesen keresgéltetnék az udvari heroldokkal néhány hegyizerge-felmenőt, mivel eléggé el nem ítélhető módon olyan rohanásba fogott a négyszögletes kerek erdő sűrű fái között, hogy lógó nyelvvel kellett csörtetnem utána.
Elvakultságában nem átallott egy tíz centi rádiuszú görcsös fadarabot, mely a csatornán átal volt borítva, HÍD-nak titulálni, melyen ő át is akart akrobatizálni. Ekkor jeleztem felé, hogy neki nincs artistaképzős szakmunkásbizonyítványa, és én sem rendelkezem Béjváccs kiképzéssel, úgyhogy, amennyiben beleesik a két méter mély csatornába, én ártatlan arckifejezéssel fogom kérdezgetni a többieket, hogy nem látták-e Espetit? Vállat von

Tervéről letett ez az apagyilkos, majd folytatta rohanását, gondolom, afeletti dühében, hogy elfelejtett pontonhidat csomagolni.
Eljutottunk egy tisztáshoz, ahol heves hadonászással köszöntöttük Janicsárt, aki a Koránt olvasgatta a lesen és éppen imához készült. Telefonon elmesélte a maga határozott módján, hogy ő bizony a kecskebakról lát egy sutát, neki messze van, de ha nindzsák vagyunk, és átugrunk a csatornán, akkor miénk a pálya.

Sasszemű barátom, aki nyakig bőrbuggyancsba szokott öltözni, kiszúrta, hogy a suta bizony felénk közeledik, néha előbukkan fák, bokrok, dombok, gaz és egyéb, dzsinnek által odahordott kacatok közül.
Én ezt már a céltávcsövön keresztül követtem, hogy a suta fejét, hol a gerincét, hol csak az árnyékát látva. Nyugodt mozgását természetesen pontosan akkor zavarta meg valami, amikor végre nyílt térre ért és végre keresztbe állt egy pillanatra- elkezdett szaladni!!! Rííí

Jómagam egy domb felé oldalaztam, hű barátom pedig füttyszóval állította meg a nemes vadat. Lövésem pillanatában a suta ismét megugrott, így a golyó a hátsó lábát törte el. Hatalmas félkörrel megfordult, és a gyéren burjánzó bokrok felé vette az irányt. Jómagam hibázásnak véltem a dolgot, mivel a lőpor füstjétől nem láttam igazán az eseményeket, de itt ismét segített Peti tapasztaltsága, aki azonnal pontosan reagált-annak ellenére, hogy bőrnadrágban jött a világra.

Miután telefonon egyeztettünk Sztívvel, a segítségünkre siető Janicsárral együtt - végre biztonságos átjárót találva a csatornán-, azonnal utánkeresésbe fogtunk.
Kiderült, hogy a gyéren növő fák és bokrok szintén egy csatornát takarnak, ami, Allahnak hála, legalább vizet nem tartalmazott. Itt ismét a nemes Bőrpizsis csillogtatta meg tudását, aki perceken belül megtalálta a sebzett vadat. Elmondhatom, ha Ő nincs, akkor két hithű muzulmán még most is ott lepkézik a dzsindzsásban, a gyaur kutyák röhögésétől kísérve.
Kérésemre Barátom megadta sutámnak a kegyelemlövést, így terítékre hoztuk Őt, hogy megköszönhessem neki az életét.
Kísérőink megérkezésekor az utolsó falat, töretátadás és gratulációk szertartása következett, majd visszaindultunk a többi beutalttal a beírókönyvhöz, mivel jócskán ránk sötétedett.

Mivel felséges gyomrom az előző napi merénylettől még igencsak nem volt rendben, így javasoltam, hogy keressünk fel egy tisztességes vendéglőst, ahol piláfot, tevesültet, maruját, vagy legalább GULYÁSLEVEST lehet enni. Miután mohamedánhoz híven kulturáltabb külsőre tettünk szert, fel is kerestük a helyi késdobálót, ahol az említett eledelt végre az orcámba toszíthattam.

Itt meg kell állnom a históriában, és el kell mondanom valamit.

Janicsár annyira hülye, hogy még most is nevetek, mikor írok. Szóval ez az elvetemült kitalálta, hogy a vendéglőben található, elefánt méretű szakács, aki, ha nem a fejedelmi minőségű ételeinket készítette, akkor a pultra tehénkedve nézte a tévét, szóval a szakács tulajdonképpen Mehár, a török. Aki látott valaha nyitott Rejtő könyvet, az tudja, hogy min röhögök…

Hosszasan beszélgettünk a vacsora után, szóba kerültetek Ti is, de azt az ocsmány fikázást már fedje el a felejtés jótékony homálya…

Most jön az Oscar – átadón megszokott köszönetnyilvánítás:
Köszönöm:
-Steve Barátunknak, aki tökéletes, lelkes házigazdaként terelgette elveszett nyájunkat, aki vérbeli fertőzött vadász;
-Attilának, aki megtisztelt bennünket a látogatásával és családja bemutatásával, remélem lesznek még közös vadászélményeink is;
-Telek Csabinak és Kapszlicsabinak, akik személyében kedves embereket ismerhettem meg, őket is megnézném, mi igaz a hencegésükből;
-Janicsárnak, aki az életben is olyan felejthetetlen figura, mint a virtuális világban, akit jó barátomnak tudni;
-Blédlaciéknak, hogy ilyen sütés-főzéssel készültek, hogy jóltartottak bennünket;
-Kriszta Asszonyságnak azt a végtelen türelmét, mely megengedte, hogy három napig kisajátítsuk a hű férjét;
-Kísérőinknek, akik önzetlenül, tökéletes udvariassággal tettek nekünk szívességet;

és

Köszönöm Petinek, hogy… olyan, amilyen. Hogy két szavával kivívja ismeretlen emberek tiszteletét. Hogy zokszó nélkül, jóindulattal, türelemmel viselkedik a magamfajta ostobákkal is. Hogy nem beképzelt majom, holott vannak, akik az Ő tudásának tizedét sem birtokolva nagyképűsködnek. Hogy ember tud maradni minden helyzetben. Hogy örülök, mikor mosolyogni látom.
Köszönöm, hogy a barátom.  Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #178 Dátum: 2009. Február 10. - 07:14:56 »

 Emelem Megérte kivárni ezt a vidám történetet!  Emelem
Gratulálok Effendi! Taps
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #179 Dátum: 2009. Február 10. - 07:37:03 »

Effendi gratulálok!  Emelem


Sikerült könnyesre röhögnöm magam.   Igen
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: