Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 229841 alkalommal)
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1065 Dátum: 2014. Február 08. - 19:22:05 »

A vendég tud valamit... Az őz nagyon bamba tud lenni ha szembe süt vele a nap, többször tapasztaltam már. Főleg a narancsossan sárga fény, na de ezért nem mindig papsajt... Stoel

Lehet benne valami. Lőttem már őzet 15 méterről a narancsos naplementében, rám sem hederítettek (én jobban megijedtem mint Ők, már hazafelé indultam hosszú  cserkelésből) egy darabig.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #1066 Dátum: 2014. Február 08. - 19:23:15 »


keresgéltem a topicok között,hogy hova írjam meg a tegnapi nap történéseit,mert témájában ide illik,de az előzményei miattatt talán egy új topickot kéne nyitni:Önzetlen vadászok ,vagy valami hasonló címmel.
  
Laci bácsi!
Szívből gratulálok!
Mindkettőtöknek.  Igen
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #1067 Dátum: 2014. Február 08. - 20:26:46 »

Lacika és Laci bácsi, őszinte elismerésem!
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1068 Dátum: 2014. Február 08. - 21:52:16 »

Gratulálok!
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1069 Dátum: 2014. Február 08. - 23:20:09 »

Gratulálok!  Emelem
Naplózva
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #1070 Dátum: 2014. Február 08. - 23:27:03 »

Bartalis László, Gratulálok!  Emelem
Lacika!  Igen  Igen  Igen

 S.Peti
Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #1071 Dátum: 2014. Február 09. - 10:58:27 »

Laci, Lacika Emelem Emelem
 Wave
Naplózva

Üdv Chris
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #1072 Dátum: 2014. Február 09. - 11:54:14 »

Gratulálok Lacik! Igen Emelem Piál
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1073 Dátum: 2014. Február 09. - 12:44:00 »

Ezek a Laci fórumtársak mind ilyen önzetlenek... Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #1074 Dátum: 2014. Február 09. - 14:12:47 »

Köszönöm a gratulációkat.
Az őszinte  igazság az,hogy nem gyakoroltam én túl nagy kegyet.
A vadászati lehetőségeim nagyobbak,mint amit igazán ki tudnék meríteni.
Foglakozásomból adódóan nagyon sok nagyszerű emberrel találkozom nap ,mint nap,és nem kevesen közülük vadászemberek.
A foglalkozásom olyan ,hogy ezen emberek sokszor szorult helyzetben vannak,amit nem próbálok kihasználni,hanem törekszem emberséges megoldást találni a problémáikra,ami persze  mindig mindkettőnk érdekét ,javát szolgálja,nem csak az enyémet.
Ezek az emberek aztán(,pláne ha előzőleg voltak rossz tapasztalataik)megbecsülnek.
Ezen emberek meghívásának sem tudok eleget tenni,mert ha szabadidőm keletkezik,akkor nekem egyszerűbb kifutnom a saját területünkre.
Van,hogy már nekem kellemetlen a sokadik vadászati meghívását az illetőnek visszautasítani,de egyszerűen sokat dolgozom,és ebbe a " hajszába" könnyebb beleilleszteni a saját terület adta előnyöket(távolság,helyismeret,idő).
Próbáltak már "beszerezni" más társaságokba,de a MI  társaságunkat,azok tagjait nagyon szeretem,jó kis közösség ez a mienk,igazából csak kisebb súrlódások vannak ,de csak néha.
Véleményem szerint viszont nem biztos,hogy olyan vendéget kell hívni,akitől elvárjuk,hogy visszahívjon.
Ha vissza tud hívni,akkor vadásztathatja Ő saját magát is.
Olyan vadászembereket kellene meghívni,akik kevesebb vadászati lehetőséghez jutnak,mert bennük is ugyanaz a szenvedély "munkál" ,csak éppen kevesebb szerencse érte őket az életben.
Ahogy egyik vadásztársam találóan megfogalmazta: "Az élethez szerencse kell."
Persze ismeretlenül az ember egy másik vadásztárssal "befürödhet",de nekem csak jó tapasztalataim voltak kollégákkal,legalábbis vendégségben nagyon jól tudtunk együtt szórakozni Emelem.
Bartalis Lászlóban is egy nagyon kellemes modorú ,jó vadászcimborának való ,jó embert ismerhettem meg.
Azt hiszem az én "szerencsémből" sikerült neki is cseppentenem egy kicsit,mert véleményem szerint jól érezte magát.
Én pedig legalább olyan jól éreztem magam,amikor vadásztattam őt,mintha csak magam szórakoztatására tettem volna mindezt.
Azt mondta nekem egy asztalosiparban dolgozó cimborám,hogy :
-Laci ! Minden napra legyen egy jó cselekedeted,akármilyen pici is,és meglátod te is boldogabban hajtod tőle álomra a fejed.
Nekem erre a napra ez volt a napi jó cselekedetem.

Laci neked pedig azt  kívánom,hogy a környezetedben minél több önzetlen ember segítsen újabbnál újabb élményekhez.
Vadászüdvözlettel : lacika

Naplózva
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1075 Dátum: 2014. Február 09. - 15:27:10 »

lacika  Igen Emelem
Naplózva
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #1076 Dátum: 2014. Február 09. - 16:08:48 »

Le a kalappal lacika és a hasonló hozzáállású vadászok előtt!!!!
Naplózva
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #1077 Dátum: 2014. Február 09. - 20:07:33 »

Köszönöm a gratulációkat.
Az őszinte  igazság az,hogy nem gyakoroltam én túl nagy kegyet.
A vadászati lehetőségeim nagyobbak,mint amit igazán ki tudnék meríteni.
Foglakozásomból adódóan nagyon sok nagyszerű emberrel találkozom nap ,mint nap,és nem kevesen közülük vadászemberek.
A foglalkozásom olyan ,hogy ezen emberek sokszor szorult helyzetben vannak,amit nem próbálok kihasználni,hanem törekszem emberséges megoldást találni a problémáikra,ami persze  mindig mindkettőnk érdekét ,javát szolgálja,nem csak az enyémet.
Ezek az emberek aztán(,pláne ha előzőleg voltak rossz tapasztalataik)megbecsülnek.
Ezen emberek meghívásának sem tudok eleget tenni,mert ha szabadidőm keletkezik,akkor nekem egyszerűbb kifutnom a saját területünkre.
Van,hogy már nekem kellemetlen a sokadik vadászati meghívását az illetőnek visszautasítani,de egyszerűen sokat dolgozom,és ebbe a " hajszába" könnyebb beleilleszteni a saját terület adta előnyöket(távolság,helyismeret,idő).
Próbáltak már "beszerezni" más társaságokba,de a MI  társaságunkat,azok tagjait nagyon szeretem,jó kis közösség ez a mienk,igazából csak kisebb súrlódások vannak ,de csak néha.
Véleményem szerint viszont nem biztos,hogy olyan vendéget kell hívni,akitől elvárjuk,hogy visszahívjon.
Ha vissza tud hívni,akkor vadásztathatja Ő saját magát is.
Olyan vadászembereket kellene meghívni,akik kevesebb vadászati lehetőséghez jutnak,mert bennük is ugyanaz a szenvedély "munkál" ,csak éppen kevesebb szerencse érte őket az életben.
Ahogy egyik vadásztársam találóan megfogalmazta: "Az élethez szerencse kell."
Persze ismeretlenül az ember egy másik vadásztárssal "befürödhet",de nekem csak jó tapasztalataim voltak kollégákkal,legalábbis vendégségben nagyon jól tudtunk együtt szórakozni Emelem.
Bartalis Lászlóban is egy nagyon kellemes modorú ,jó vadászcimborának való ,jó embert ismerhettem meg.
Azt hiszem az én "szerencsémből" sikerült neki is cseppentenem egy kicsit,mert véleményem szerint jól érezte magát.
Én pedig legalább olyan jól éreztem magam,amikor vadásztattam őt,mintha csak magam szórakoztatására tettem volna mindezt.
Azt mondta nekem egy asztalosiparban dolgozó cimborám,hogy :
-Laci ! Minden napra legyen egy jó cselekedeted,akármilyen pici is,és meglátod te is boldogabban hajtod tőle álomra a fejed.
Nekem erre a napra ez volt a napi jó cselekedetem.

Laci neked pedig azt  kívánom,hogy a környezetedben minél több önzetlen ember segítsen újabbnál újabb élményekhez.
Vadászüdvözlettel : lacika



Köszönöm mindenkinek a gartulációkat.
Lacika!

Neked mégegyszer köszönöm az élményt és a fenti jókivánságot is.

Üdv
Laci
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1078 Dátum: 2014. Február 09. - 21:12:56 »


-Laci ! Minden napra legyen egy jó cselekedeted,akármilyen pici is,és meglátod te is boldogabban hajtod tőle álomra a fejed.
Nekem erre a napra ez volt a napi jó cselekedetem.

Üdv Lacika! Emelem
Ritka egy ember vagy a mai világban! Igen
Az egész életfilozófiád és szemléleted pedig maximális tiszteletet érdemel!
Gratulálok mindkettőtöknek! Emelem
Üdvözlettel és tisztelettel: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1079 Dátum: 2014. Február 09. - 22:11:23 »

Laci, bírlak!  Vigyorog Igen Igen Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Oldalak: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: