Oldalak: 1 ... 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 ... 275   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes fegyverekről általában....  (Megtekintve 681078 alkalommal)
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #3405 Dátum: 2017. Július 25. - 16:52:37 »

Sajnos a Lanber spanyol gyár bezárja kapuit.
 A teljes gyár gépezete, felszerelése és raktárkészlete eladóvá válik árverés formájában.
 Néhány kép kedvcsinálónak, ha valaki esetleg nagybeszerzést akar csinálni.




Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #3406 Dátum: 2017. Július 25. - 19:45:20 »

Az aukciós cég hazai képviselőjéhez van kontaktom ha kell... azon ne múljon  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #3407 Dátum: 2017. Július 25. - 21:18:56 »

Gyanítom, hogy itt nem pici pénzek mennek majd...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #3408 Dátum: 2017. Július 25. - 21:50:25 »

Gyanítom, hogy itt nem pici pénzek mennek majd...

Hát, valószínűleg de... Ezek akkor érnek pénzt ha jön befektető, aki tiszta lappal indul és egyben tud gyárat venni. Minden más esetben ócskavas meg tüzifa....
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #3409 Dátum: 2017. Augusztus 04. - 20:00:17 »

Hát, valószínűleg de... Ezek akkor érnek pénzt ha jön befektető, aki tiszta lappal indul és egyben tud gyárat venni. Minden más esetben ócskavas meg tüzifa....
Licitálnék, de ha ők sem tudták eladni akkor minek nekem ?  Vállat von
 Stoel
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #3410 Dátum: 2017. Augusztus 08. - 18:06:51 »

  Hétvégén vadásznapok Tiszakereszturon. Firkászként is meg vadászként is ott kellet lennem, amikor kiderült, hogy a Fehérgyarmat-Kömörői magyar vendég srácoknál hiányzik pár dolog a sörétlövő versenyhez (brahi-verseny, kézi koronghajigálóval, 1 lövés egy korong, öt lőállás és végül sok sör összeállításban). Elsősorban kellet volna egy "horizontálka" vagyis lapátpuska ahogy Ti tisztelitek, másodsorban meg egy lövész, hogy meg legyen az 5 fős csapat. No ezen nem múljon berukkoltam a fiúk közzé, mi több a nagyszőlősi kollégámtól elsírtam a szolgálati Izs-43-at, mert inni mentem nem korongvadászni, olyankor meg csak nyűg a puska ezért nem vittem. Mikulin Jani barátom adta hát a mordályt mi meg "forgattuk". Nem is rosszul, hiszen bronzérmesek lettünk (ez nagyrészt J.Karcsinak köszönhető aki pontos és megbízható volt mint egy Doxa, én csak a közepesen xar formámat hoztam). Aztán mondja a Karcsi, hogy egy szép mély-vésett Merkellel vadászik, de ez az ócska 43-as olyan jól feküdt neki mint a saját drága 16-osa.
Ja, a csemege. A puska szegény gazdája csúnyán leszerepelt. Tapasztalatból tudom, hogy Mikulin maestro kiválóan lő, de a versenyen egy k...va korongot nem tudott leszedni. Egyik barátunk meg is magyarázta a miértet, kiválóan alkalmazva a vadászbabonákat. Állítólag "elszerettük" a fegyverét és most már hozzánk húz majd. Szóval asszonyt-puskát idegen férfiember közelébe nem engedni!! Apropó, novemberben jön egy kedves  vadászhölgy (28-assal vadászik, nem is rosszul) vendégségbe hozzám. Ezek után merjek fegyvert adni a kezébe?
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #3411 Dátum: 2017. Augusztus 08. - 22:09:42 »

  Hétvégén vadásznapok Tiszakereszturon. Firkászként is meg vadászként is ott kellet lennem, amikor kiderült, hogy a Fehérgyarmat-Kömörői magyar vendég srácoknál hiányzik pár dolog a sörétlövő versenyhez (brahi-verseny, kézi koronghajigálóval, 1 lövés egy korong, öt lőállás és végül sok sör összeállításban). Elsősorban kellet volna egy "horizontálka" vagyis lapátpuska ahogy Ti tisztelitek, másodsorban meg egy lövész, hogy meg legyen az 5 fős csapat. No ezen nem múljon berukkoltam a fiúk közzé, mi több a nagyszőlősi kollégámtól elsírtam a szolgálati Izs-43-at, mert inni mentem nem korongvadászni, olyankor meg csak nyűg a puska ezért nem vittem. Mikulin Jani barátom adta hát a mordályt mi meg "forgattuk". Nem is rosszul, hiszen bronzérmesek lettünk (ez nagyrészt J.Karcsinak köszönhető aki pontos és megbízható volt mint egy Doxa, én csak a közepesen xar formámat hoztam). Aztán mondja a Karcsi, hogy egy szép mély-vésett Merkellel vadászik, de ez az ócska 43-as olyan jól feküdt neki mint a saját drága 16-osa.
Ja, a csemege. A puska szegény gazdája csúnyán leszerepelt. Tapasztalatból tudom, hogy Mikulin maestro kiválóan lő, de a versenyen egy k...va korongot nem tudott leszedni. Egyik barátunk meg is magyarázta a miértet, kiválóan alkalmazva a vadászbabonákat. Állítólag "elszerettük" a fegyverét és most már hozzánk húz majd. Szóval asszonyt-puskát idegen férfiember közelébe nem engedni!! Apropó, novemberben jön egy kedves  vadászhölgy (28-assal vadászik, nem is rosszul) vendégségbe hozzám. Ezek után merjek fegyvert adni a kezébe?
Attól függ,hogy néz ki...akkor még a kezébe is...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #3412 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 07:37:55 »

Sziasztok
Akadt egy kis problémám (remélem kicsi)
Az öreg 16-os monte carlóval sikerült hangosan ürítenem pocokra...
Régebben is csinált olyat, hogy ha a lőtéren kicsit megmelegedett 8-10 gyorsabb lövés után, akkor nem tudtam kibiztosítani, még ki nem hűlt kicsit. Bosszantó, de annyira nem zavart, vadászaton pedig ez ugye nem jellemző.
Hanem tegnap a korongversenyen talán a hetedik-nyolcadik lövés után megtörtem, betöltöttem a jobbost, aztán mikor összezártam durr. Nagyobb baj nem történt, mert természetesen lőirányba voltam fordulva, cső a föld felé...Abba is hagytam.
Persze mielőbb szakemberhez viszem, mert ez nem tréfadolog, de kérdezném, hogy ezt mi okozhatja? Találkoztatok már ilyennel? Köszönöm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #3413 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 09:22:13 »

Sziasztok
Akadt egy kis problémám (remélem kicsi)
Az öreg 16-os monte carlóval sikerült hangosan ürítenem pocokra...
Régebben is csinált olyat, hogy ha a lőtéren kicsit megmelegedett 8-10 gyorsabb lövés után, akkor nem tudtam kibiztosítani, még ki nem hűlt kicsit. Bosszantó, de annyira nem zavart, vadászaton pedig ez ugye nem jellemző.
Hanem tegnap a korongversenyen talán a hetedik-nyolcadik lövés után megtörtem, betöltöttem a jobbost, aztán mikor összezártam durr. Nagyobb baj nem történt, mert természetesen lőirányba voltam fordulva, cső a föld felé...Abba is hagytam.
Persze mielőbb szakemberhez viszem, mert ez nem tréfadolog, de kérdezném, hogy ezt mi okozhatja? Találkoztatok már ilyennel? Köszönöm

Szia!

Csak tippem van, úgyhogy megvárom mit mond a fegyvermester, hogy utána azt írhassam, hogy "tudtam".  Ördög

Ellenben nekem egy FÉG bockom van, amivel hasonló a gondom. Lőtéren kb. 15-20 lövés után alig tudom kinyitni.   Rííí
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #3414 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 09:36:03 »

Szia !Igen volt ilyen problémám nekem is ill.a puskának,-két dolgot is produkált az egyik összecsukáskor az elsülés , a másik: nálam a kibiztosításnál sült el.Leadtam a központban javításra egy hónap múlva leselejtezték és kaptam egy  hasonló minőségű puskát  .
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #3415 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 10:23:15 »

Szia!

Csak tippem van, úgyhogy megvárom mit mond a fegyvermester, hogy utána azt írhassam, hogy "tudtam".  Ördög

Ellenben nekem egy FÉG bockom van, amivel hasonló a gondom. Lőtéren kb. 15-20 lövés után alig tudom kinyitni.   Rííí
 Emelem

Hát a hőtágulás nagy úr...
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #3416 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 10:30:55 »

Szia !Igen volt ilyen problémám nekem is ill.a puskának,-két dolgot is produkált az egyik összecsukáskor az elsülés , a másik: nálam a kibiztosításnál sült el.Leadtam a központban javításra egy hónap múlva leselejtezték és kaptam egy  hasonló minőségű puskát  .
Hát nem nyugtattál meg Kacsint
Egyrészt én nem kapnék senkitől még hasonló minőségű puskát sem, ráadásul első puskám, így az értéke számomra nem csak az a pár tízezer forint.
Köszönöm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #3417 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 13:38:56 »

Világos, meg kell becsülni az öreg szerszámot,én is ragaszkodék hozzá,de ugye a céges más volt.Valahola Csepel-szigeten van egy szaki aki még a FÉG-nél dolgozott állítólag sok gyári cucca van illetve Cegléden van egy műhely ahol féges fegyvereket gyógyítanak .
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #3418 Dátum: 2017. Augusztus 14. - 22:51:28 »

Világos, meg kell becsülni az öreg szerszámot,én is ragaszkodék hozzá,de ugye a céges más volt.Valahola Csepel-szigeten van egy szaki aki még a FÉG-nél dolgozott állítólag sok gyári cucca van illetve Cegléden van egy műhely ahol féges fegyvereket gyógyítanak .
Hamarabb reagáltam a privátra. Itt is köszönöm.
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #3419 Dátum: 2017. Augusztus 15. - 17:45:35 »

Szia Dobbasszus! Emelem

Cegléden egy fegyvermestert ismertem, de az egy éve meghalt.

Alsónémediben van a Herczeg András  ( 30 260 7693 )  Ő is a FÉG-ben dolgozott valaha. Hallottam róla jót is, rosszat is, de nekem soha nem dolgozott.

Egy-egy telefont megér! Wave
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 19. - 12:02:00 írta Sakac » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 ... 275   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: