Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 275   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes fegyverekről általában....  (Megtekintve 683184 alkalommal)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #780 Dátum: 2010. December 10. - 20:43:33 »

Ott van értelme, mert hosszabb idények vannak az elöltöltős vadászoknak, slug-osoknak, stb! Ha nálunk is szorult volna egy kis értelem vezéreinkbe, rájönnének, hogy  több puska egy gazdánál nem veszélyesebb egynél, viszont jó nagy üzlet a sok megszállottat kielégíteni elöltöltővel,  golyóöntő formával, kapszlival, lőporral. De ezt nem érik fel ésszel, nem is fogják, szorítja a fejüket e tányérsapka!  Fej a falba
Megint jól felbosszantottam magam. Szomorú
Take it easy. Hátha megvilágosodnak idahaza is a korifeusok.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #781 Dátum: 2010. December 10. - 20:55:58 »

Take it easy. Hátha megvilágosodnak idahaza is a korifeusok.

Ezek???  Soha!
Naplózva
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #782 Dátum: 2010. December 10. - 21:29:27 »

Ezt a csövet igazából én se szívesen tenném tönkre brennekével történő lövöldözés miatt, de mostanában megfordult a fejemben, hogy csináltatni kellene hozzá egy másik csövet amely huzagolt így a brennekével történő lövés is eredményesebb lehetne. Azt viszont nem tudom, hogy ki foglalkozik ilyen megoldásokkal ma kis hazánkban, vagy egyáltalán kivitelezhető-e a dolog és mennyibe fájna ez nekem.  Vállat von   

Kis hazánkban nem tudom, de Suhlban rendelésre megcsinálják.
Mondjuk azon a pénzen vehetsz itt egy új 870-es Remingtont ilyen csővel.
Vagy kettőt...
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #783 Dátum: 2010. December 10. - 21:59:18 »

Kis hazánkban nem tudom, de Suhlban rendelésre megcsinálják.
Mondjuk azon a pénzen vehetsz itt egy új 870-es Remingtont ilyen csővel.
Vagy kettőt...

Kis hazánkban senki sem.
Suhlban lehet, de azon az áron egy tucat 870-est vehetsz szerintem, nem egyet..... Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #784 Dátum: 2010. December 10. - 22:20:00 »

Kis hazánkban senki sem.
Suhlban lehet, de azon az áron egy tucat 870-est vehetsz szerintem, nem egyet..... Ördög

Egyszer ha nyerek a lottón csináltatok egy max. negyedes-feles csőpárt a Suhlomra.
Szalonkacső....

 Ördög
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #785 Dátum: 2010. December 10. - 22:56:20 »

Egyszer ha nyerek a lottón csináltatok egy max. negyedes-feles csőpárt a Suhlomra.
Szalonkacső....

 Ördög

A magyar ipar is tudott ilyet valaha. A  Frommer "nyulászpuskám", mint kiderült nemrég, mindkét csöve 1/1-es.....
Azért nem találtam el semmit, csak 40 felett.. néha. Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #786 Dátum: 2010. December 10. - 23:04:22 »

A magyar ipar is tudott ilyet valaha. A  Frommer "nyulászpuskám", mint kiderült nemrég, mindkét csöve 1/1-es.....
Azért nem találtam el semmit, csak 40 felett.. néha. Ördög Ördög

Hí de kutya egy szerkezet az. De ha valaminek "odaszól", azt mintha a szőnyegbomba sodorta volna el...  Ördög Vadász Igen
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #787 Dátum: 2010. December 10. - 23:12:03 »

Hí de kutya egy szerkezet az. De ha valaminek "odaszól", azt mintha a szőnyegbomba sodorta volna el...  Ördög Vadász Igen

Hát, ha valaki, akkor Ön tudna véleményt formálni. Ördög Más ugysem lőtt vele rajtam kívűl az elmúlt ötven évben.... Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #788 Dátum: 2010. December 11. - 00:05:37 »

Hát, ha valaki, akkor Ön tudna véleményt formálni. Ördög Más ugysem lőtt vele rajtam kívűl az elmúlt ötven évben.... Wave

Nagyon tetszett az a puska... Igazi darabkája a történelemnek Mosolyog Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #789 Dátum: 2010. December 13. - 13:12:40 »

Üdvözlet az Uraknak Emelem!
Az iránt érdeklődöm, hogy használ-e valaki Gladius gyártmányú sörétes fegyvert, vagy van-e róla bármilyen +/- véleménye, tapasztalata ?
Egy csereügylet kapcsán került látótérbe a fegyver, de semmiféle információval nem rendelkezem vele kapcsolatban.
Üdvözlettel:
Gálos Csaba
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #790 Dátum: 2010. December 13. - 19:10:18 »

Nézz be a Frankonia honlapjára.
Üdv                    Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #791 Dátum: 2010. December 14. - 00:05:50 »

Üdvözlet az Uraknak Emelem!
Az iránt érdeklődöm, hogy használ-e valaki Gladius gyártmányú sörétes fegyvert, vagy van-e róla bármilyen +/- véleménye, tapasztalata ?
Egy csereügylet kapcsán került látótérbe a fegyver, de semmiféle információval nem rendelkezem vele kapcsolatban.
Üdvözlettel:
Gálos Csaba
Tapasztalatom nincs róla de úgy nézem olasz fegyver, ott pedig sokféle helyen sokféle minőségben gyártanak söréteseket, én biztos nem cserélném el, ha el akarod adni ezért nem sűrűn kapsz pénzt, szerinted miért akarja elcserélni a gazdája, talán azért mert nem tudja eladni.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #792 Dátum: 2010. December 14. - 08:55:49 »

Köszönöm a segítséget Emelem
Első blikkre nagyon taljánnak tűnik, bármennyire is németnek árulják Ördög
Nem nekem kell (én nagyon jól elvagyok a kakasos Tulámmal már 20 éve Igen), főnökömnek keresünk szolgálati flintát, a meglévő lenne a csere tárgya és új a Gladius amit érte adnának. De valahogyan nem tetszik Fejvakarás.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #793 Dátum: 2010. December 14. - 15:16:05 »

Üdv mindenkinek!  Wave

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van egy új csere csokkos IZS bokkom és meg szeretném tudni, hogy mi az ideális szórási felület az egyes csokkokra nézve bizonyos távolságokból.
Még pedig arra gondolok hogy, hány méterről, mekkora átmérőjű körbe kell lőnöm ahhoz hogy kielégítő választ kaphassak.

Aki tudja esetleg, az kérem írja meg a lehetséges variációkat. Köszönöm! Mosolyog

Vadászüdv, Zoli! Emelem
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #794 Dátum: 2010. December 14. - 16:34:25 »

Üdv Simi ! Kimenni lőtérre vagy 20db 1mX1m -s karton papírral ,. 35 m-ről .
Minden chok -ot  legalább 3 sörét mérettel pl. 12-s 10-s 8-s kipróbálni .
Rögtön látni fogod  Igen a szórás képet .    Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 275   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: