Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 275   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes fegyverekről általában....  (Megtekintve 683424 alkalommal)
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #465 Dátum: 2009. November 07. - 08:23:43 »

- Aztán hogy dupla, vagy bock??? Ízlések és pofonok. Nekem van ez is, az is, sőt egy 1 csövű 20-as is. A duplával jobban lövöm a futóvadat, a bockkal a repülő vadat. Mivel többet lövök repülő vadra a bock a többet forgatott.
DE ha egyszer eljutnák az Alföldre egy igazi többszázas nyúlterítékre vadászni, tuti, hogy csak az öreg 16-os IZS-t vinném. Mert az lapát, és 8-as söréttel jó.
SZERINTEM . . .

Ezt én is észrevettem. Igaz, még csak korongon. A bockkal, amivel vizsgára gyakoroltam, sokkal több repülő korongot sikerült lelőnöm, mint nyúlkorongot. A Monte Carlóval aztán nagy lyukakat lőttem a repülők után, a nyúlkorongokat meg egymás után durrogtattam szét...  Mosolyog Vadász
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
megadealer
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #466 Dátum: 2009. November 18. - 20:05:54 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #467 Dátum: 2009. November 18. - 20:12:41 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász

Ha van konkrét kérdésed, inkább tedd fel!
Talán úgy egyszerűbb lesz.

Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #468 Dátum: 2009. November 18. - 20:16:07 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász

Szerinted????   Türelmetlenül  Türelmetlenül
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Steve
Vendég
« Új üzenet #469 Dátum: 2009. November 19. - 07:39:54 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász

Miért találtál valahol egy "nagyobb szállítmányt"........ Vigyorog Wave
Bocsi de nem bírtam kihagyni! :Mosolyog Vigyorog
Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #470 Dátum: 2009. November 19. - 09:52:42 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász

Jónéhány fórumtársnak van ilyen fegyvere (nekem is), persze nem biztos hogy értünk is hozzá.
Én lőni tudok vele  Ördög.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255



« Új üzenet #471 Dátum: 2009. November 19. - 10:48:08 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász

Ez is olyan kérdés mint a foci... mindenki ért hozzá!!!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

„ A vadászat alázatos szolgálat voltaképpen! A természet egyensúlyának szolgálata.”
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #472 Dátum: 2009. November 19. - 11:24:19 »

Sziasztok! Van itt valaki, aki ért a Merkel duplapuskákhoz? Vadász

Szia Dealer! Én például nem.  Angyal  Wave  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #473 Dátum: 2009. November 19. - 11:35:24 »

Szia! Én értek hozzá! Szét tudom szedni (akár atomjaira is), össze tudom rakni, bele tudom tenni a töltényeket (és ki is tudom szedni onnan), és ki tudom takarítani!  Bion  Ördög
Ez a lényeg, mert lőni azt mindenki tud.  Taps
Naplózva
KomoroKid
Vendég
« Új üzenet #474 Dátum: 2009. November 20. - 19:06:19 »

Hello!

Merkellel egyszer találkoztam életemben és nem fogott meg különösebben, akkor egyszer sem lőttem vele csak volt va kezemben és meggusztáltam. Én maradok a világ legelterjedtebb (elfogult vagyok de mondom, hogy a legjobb csakhát van belőlle 10 millió darab ami azért sejtet valamit) sörétesénél a Remington 870-esnél. Míg levegő van a tüdőmben azt ki nem adom a kezemből! Ha életemben csak egy fegyverem lehet ezt tartom meg! Tudom, hogy van szebb is meg drágább is... nadehogy jobb is?  Kedves veterán barátom ezt ugy fogalmazta meg, hogy sok jó puska van de más az az egy ameiket az ember "feleségül veszi" Így valahogy vagyok én a Remingtonnal. Kicsit bővebben rólla a www.youtube.com/user/komorokid oldalon
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #475 Dátum: 2009. November 20. - 20:48:06 »

Hello!

Merkellel egyszer találkoztam életemben és nem fogott meg különösebben, akkor egyszer sem lőttem vele csak volt va kezemben és meggusztáltam. Én maradok a világ legelterjedtebb (elfogult vagyok de mondom, hogy a legjobb csakhát van belőlle 10 millió darab ami azért sejtet valamit) sörétesénél a Remington 870-esnél. Míg levegő van a tüdőmben azt ki nem adom a kezemből! Ha életemben csak egy fegyverem lehet ezt tartom meg! Tudom, hogy van szebb is meg drágább is... nadehogy jobb is?  Kedves veterán barátom ezt ugy fogalmazta meg, hogy sok jó puska van de más az az egy ameiket az ember "feleségül veszi" Így valahogy vagyok én a Remingtonnal. Kicsit bővebben rólla a www.youtube.com/user/komorokid oldalon

Hát szerintem ez a Remington ,már megbocsáss,de nyomában sem léphet egy gravírozott Merkelnek!
Inkább való a Magyar vadászok kezébe,mint akármilyen ámerikai huzogatós,meg kengyelkulcsos!

Naplózva
KomoroKid
Vendég
« Új üzenet #476 Dátum: 2009. November 20. - 21:03:09 »

Abban igazad lehet csak egy Redneckel van dolgod a személyemben. Nem vagyunk népszerű állatfajta errefelé tudom. Valahogy feltűnt amikor az utcán sétálva (motoros csizma farmer déli zászlós felvarrós dzseki cowboy kalap kockás ing stb...) valami ultrahazafias alakulat beígérte az akasztásomat.  Vigyorog Azóta is ácsolják a bitót Vigyorog Nadehát ez van. Nem vagyunk egyformák.
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #477 Dátum: 2009. November 20. - 21:17:58 »

Abban igazad lehet csak egy Redneckel van dolgod a személyemben. Nem vagyunk népszerű állatfajta errefelé tudom. Valahogy feltűnt amikor az utcán sétálva (motoros csizma farmer déli zászlós felvarrós dzseki cowboy kalap kockás ing stb...) valami ultrahazafias alakulat beígérte az akasztásomat.  Vigyorog Azóta is ácsolják a bitót Vigyorog Nadehát ez van. Nem vagyunk egyformák.
Mi az a Redneck, a vörösnyakun kívül?
Valami ami klasszikus vonal? Ördög Ördög
Vigyázz, ott lapul a szekrényben a .475 Linebaugh Maximum.... Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
KomoroKid
Vendég
« Új üzenet #478 Dátum: 2009. November 20. - 21:39:55 »

Pufkádhoz gratulálok! Szép darab!

Éshát nagyából egészéből megfeleltethető a magyar sutyó kifejezésnek. A surmó déli paraszt aki pick up-al jár hátsó ablakba kiakasztot pumpás 12-esel farmerban kockás ingben... Kb olyasfele van az életérzésem. Tehát a leparasztozás rám egoépítőleg hat. Vigyorog Dehogy jó példát is mondjak a jelenségre akiket holtbiztos hogy ismersz a Duke fiúk Hazzard megyéből.
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #479 Dátum: 2009. November 20. - 21:43:07 »

Pufkádhoz gratulálok! Szép darab!

Éshát nagyából egészéből megfeleltethető a magyar sutyó kifejezésnek. A surmó déli paraszt aki pick up-al jár hátsó ablakba kiakasztot pumpás 12-esel farmerban kockás ingben... Kb olyasfele van az életérzésem. Tehát a leparasztozás rám egoépítőleg hat. Vigyorog Dehogy jó példát is mondjak a jelenségre akiket holtbiztos hogy ismersz a Duke fiúk Hazzard megyéből.
Azért annyira nem vagy Southlander... Ördög Ördög  A .475 Linebaugh Maximum egy revolver.... Bion
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 275   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: