Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... 275   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes fegyverekről általában....  (Megtekintve 682681 alkalommal)
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #1290 Dátum: 2012. Január 10. - 21:49:11 »

Nem elképzelhetetlen:

http://www.tulatoz.ru/en/toz55.html

Azért szebb Berettát, Blasert, stb.-t még nem láttam ezeknél, pláne ezeknél, egyszerűen mesések, már ha fegyverre ilyet lehet mondani  :Mosolyog

http://imzcorp.com/en/info/artgallery.html



Doki, szülinapomra meglephetsz eggyel, akármelyik jó lesz  Ördög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1291 Dátum: 2012. Január 11. - 09:45:46 »

Danoca!
Gondoltam,hogy te vetted meg mert láttam az érdeklődésedet akkor az aprón. (Izsre cserét ajánlottál.) Nekem sok szép emlék kötődik a Lamparthoz,de ezt már írtam. Majd a közös élményeket megoszthatnád velünk,csak azért ,hogy lássuk,hogyan muzsikál a lámpagyári. Pár hónap múlva 16ért megvenném tőled!( Vigyorog)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #1292 Dátum: 2012. Január 11. - 11:08:49 »

Nem elképzelhetetlen:

http://www.tulatoz.ru/en/toz55.html

Azért szebb Berettát, Blasert, stb.-t még nem láttam ezeknél, pláne ezeknél, egyszerűen mesések, már ha fegyverre ilyet lehet mondani  :Mosolyog

http://imzcorp.com/en/info/artgallery.html



Először tényleg tamáskodtam a dolgon, de ezek szerint mégiscsak lehet benne valami... Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
danoca
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 181


« Új üzenet #1293 Dátum: 2012. Január 11. - 18:33:16 »

Danoca!
Gondoltam,hogy te vetted meg mert láttam az érdeklődésedet akkor az aprón. (Izsre cserét ajánlottál.) Nekem sok szép emlék kötődik a Lamparthoz,de ezt már írtam. Majd a közös élményeket megoszthatnád velünk,csak azért ,hogy lássuk,hogyan muzsikál a lámpagyári. Pár hónap múlva 16ért megvenném tőled!( Vigyorog)

Rendben van megosztom majd az élményeket! Hát szerintem nem igen lesz eladó! Bár még nincs nálam csak megnéztem meg le előlegeztem mert ma kértem meg a vásárlásit de nekem nagyon tetszik! Remélem hogy még nálam is sokáig fogja húzni az öreg!! Mosolyog
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1294 Dátum: 2012. Január 12. - 10:58:39 »

Sz@rt a batyuba,ahogy felénk kívánnak "jót" a vadásznak!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
danoca
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 181


« Új üzenet #1295 Dátum: 2012. Január 13. - 19:30:38 »

Köszi! Mosolyog
Kívánták már mások is többek közt akitől vettem a fegyvert is!! Ördög
Naplózva
mezőjáró
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138


« Új üzenet #1296 Dátum: 2012. Január 16. - 14:28:49 »

BUÉK a Vadásztársaknak !
Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék véleményt kérni, megtudni a következőket:
1   Mi a véleményetek a Super Brno 12/70 oldallakatos bock sörétesről.
2   Mennyi  ennek a fegyvernek a súlya.
Előre is köszönöm SOS  szíves tájékoztatásotokat.  Vadászüdvözlettel: Marci  (mezőjáró)
Naplózva
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #1297 Dátum: 2012. Január 16. - 21:39:20 »

BUÉK a Vadásztársaknak !
Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék véleményt kérni, megtudni a következőket:
1   Mi a véleményetek a Super Brno 12/70 oldallakatos bock sörétesről.
2   Mennyi  ennek a fegyvernek a súlya.
Előre is köszönöm SOS  szíves tájékoztatásotokat.  Vadászüdvözlettel: Marci  (mezőjáró)
Hát BUÉK,
ha ilyenhez hozzájutsz, szerencsés vagy,
csúcsfegyver még ma is ,
oldallakatja javított, nem v rugós hanem spirál rugós, nem törik el és ha véletlenül mégis cserélni kell. egyszerű cserélni,
Poldi acélból készült, igazi remekmű!!! Igen Igen Igen
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #1298 Dátum: 2012. Január 16. - 21:41:38 »

BUÉK a Vadásztársaknak !
Azzal a kéréssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék véleményt kérni, megtudni a következőket:
1   Mi a véleményetek a Super Brno 12/70 oldallakatos bock sörétesről.
2   Mennyi  ennek a fegyvernek a súlya.
Előre is köszönöm SOS  szíves tájékoztatásotokat.  Vadászüdvözlettel: Marci  (mezőjáró)
Ja és ne a súlyával foglalkozz, mit akarsz?
Vadászni vagy kilóra kimérni?  Röhög
Pont annyi a súlya amennyinek lenni kell!!! Igen
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
mezőjáró
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138


« Új üzenet #1299 Dátum: 2012. Január 17. - 07:01:01 »

Szia Szilva
Köszönöm a válaszodat. Azért kérdeztem a súlyát, mert könnyű fegyvert keresek. Űdv: Marci
Naplózva
hunted99
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59



« Új üzenet #1300 Dátum: 2012. Január 18. - 18:25:39 »

sziasztok!
Van 1 Monte carlo 16/70 es sörétesem,és észrevettem,hogy előagy nélkül kotyog a fegyver,(nem mai darab)ez mennyiben befolyásolja a használatát,okozhat valami problémát használat közben?
mennyibe kerülne kb a javíttatása?
Esztétikailag nagyon jó állapotban van,(2 éve volt barnítva,a tus felcsiszolva újrapácolva!)csak zavar ez a kotyogás!
2008 ban 10 évre kapott műszakit,akkor nagy baj csak nem lehet!?
Válaszokat előre is köszönöm!
Naplózva

"Ne halat adj a szegénynek, hanem tanítsd meg hálót szőni,
hogy tudjon halat fogni!"
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #1301 Dátum: 2012. Január 18. - 22:28:42 »

sziasztok!
Van 1 Monte carlo 16/70 es sörétesem,és észrevettem,hogy előagy nélkül kotyog a fegyver,(nem mai darab)ez mennyiben befolyásolja a használatát,okozhat valami problémát használat közben?
mennyibe kerülne kb a javíttatása?
Esztétikailag nagyon jó állapotban van,(2 éve volt barnítva,a tus felcsiszolva újrapácolva!)csak zavar ez a kotyogás!
2008 ban 10 évre kapott műszakit,akkor nagy baj csak nem lehet!?
Válaszokat előre is köszönöm!
Nekem is van egy Monte Carlom, 12/70-es és ennek is a műszakija 9-évig megvan, ha leveszem az előagyat akkor ez is mozdul egy kicsit, mondtam is a fegyvermester barátomnak hogy mit csináljak vele?
1,) Ha vadászunk akkor ugye nem vesszük le az előagyat
2,) Akkor vadásszunk  Vadász(amig tart a műszaki, majd ha lejár akkor ráér javítani) és ne a csövet rángassuk Fejvakarás
ha nem lett volna jó akkor nem kap műszakit, pár lövéstől nem romlik el. Igen

Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
magesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215



« Új üzenet #1302 Dátum: 2012. Január 19. - 05:17:20 »

Idézet
-"(amig tart a műszaki, majd ha lejár,akkor ráér javítani)"
Sziasztok!
Az ehhez hasonló,Pató Pál uras gondolkodás miatt tartják az "okosok" szükségesnek a műszaki vizsga intézményét és ezért nem fogják eltörölni soha,most a tetemes pénzbevételtől elvonatkoztatva.Ezek a megnyilvánulások mindig őket támasztják alá.Sajnos!
Én úgy gondolom,ha valami nem működik 100%-osan,akkor annak a végére kell járni,ha javítható,igenis meg kell javíttatni.
Ha az élet minden területén így van,miért lenne ez másképpen a vadászatban.
Fegyvereink nem csak eszközök,hanem társak is egyben,melyek támogatnak és segítenek minket a célunk elérésében!
Ennyi figyelmet és gondoskodást megérdemelnek tőlünk,hogy szinte eredeti állapotukban hallgassák az erdőzúgást vagy űzzék a vadat velünk együtt.
Üdv:
magesz  
« Utoljára szerkesztve: 2012. Január 19. - 05:30:02 írta Sakac » Naplózva

-"Nagyon bölcs az emberi természetnek az a tulajdonsága, hogy a kínzó emlékeket idővel elhalványítja, de a kedves élményeket megőrzi, sőt esetleg még meg is színesíti."-Kittenberger
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1303 Dátum: 2012. Január 19. - 09:24:52 »

"Én úgy gondolom,ha valami nem működik 100%-osan,akkor annak a végére kell járni,ha javítható,igenis meg kell javíttatni.
Ha az élet minden területén így van,miért lenne ez másképpen a vadászatban."

Szia Magesz! Emelem

Had kérdezzem meg, te a Világ melyik részéről fórumozol? Mosolyog
Nálunk a legtöbb ember akkor javíttatja meg a kocsiját, ha már szétesik, vagy lerobban (vagy vizsgára viszi) A Metrókocsijaink, buszaink leégnek, a buszok legurulnak a dombokról, mert alig fog a fék! Otthon buherálják a cirkókat, szerelgetik a villanyt,....................!
Tudom, hogy kevés a pénz, de azért csak az életünkkel játszadozunk. Mért lenne más a fegyver? :Mosolyog Ördög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
hunted99
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59



« Új üzenet #1304 Dátum: 2012. Január 19. - 21:24:58 »

Egyet értek az előttem szólókkal,és mihamarabb fegyvermesterhez fogok fordulni a dologgal,csak kérdés hová?
Vác környékén,vagy Nógrád megyében kellene valami mester aki megtudná javítani,esetleg nem tud segíteni ebben valaki?
Ha lövök vele így párat (1 rotte) akkor lehet valami komolyabb dolog belőle?
 Mennyibe kerülhet most kb ennek a javítása,mert eredeti fényében akarom fogy ragyogjon a kis FÉG!!
Válaszokat köszönöm! Emelem
Naplózva

"Ne halat adj a szegénynek, hanem tanítsd meg hálót szőni,
hogy tudjon halat fogni!"
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... 275   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: