Oldalak: 1 ... 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 156 157 158 159   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 7,62x54R  (Megtekintve 328088 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2235 Dátum: 2017. Március 25. - 05:48:20 »

Vajon hány darab töltény volt a tárban?  Vállat von

 Emelem

Nem a kalibert se a puskát nem nézi itt le senki szerintem . Háborúban és vadászatban is bizonyított de az utánkeresés az a dolog ahova én nem vinném . Mikor én megvettem utánkeresni nekem is azt mondták hogy a második után eladom. Igazuk volt . Arra most se szívesen használnám . Más dolog hogy szépen elcserkelgetsz vele és más ha nádba , kökénybe kell kúszni mászni és a sebzett vad ha teheti ilyen helyeken húzódik meg és ha ott támad de csak ha menekül is kell az azonnal működőképes megbízható fegyver . Ez a Nagantról nem mondható el. Igen is felnyílik a zár a kis ágaktól az újratárazásra is oda kell figyelni - másrészt jónak tartom ha utánkeresésre ugyan olyan szerkezetű működésű fegyvert használ valaki mint amilyet a vadászatokon megszokott . Más mikor nyugodtan lőtéren átgondoltan kezelheted a fegyvert és nagyon más ha holt fáradtan , teli adrenalinnal , sok más dologra figyelve kell ( kellene) egy begyakorolt mozdulatsort végrehajtani . A katonai pszichológusok már régen fel is hívták erre a figyelmet a harctéri körülmények között feltétlen uatomatizmus jelentőségére.  Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2236 Dátum: 2017. Március 25. - 09:16:27 »

Vajon hány darab töltény volt a tárban?  Vállat von

 Emelem

Köszönöm kérdésed, több mint nulla!
 Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #2237 Dátum: 2017. Március 25. - 12:09:53 »

Köszönöm kérdésed, több mint nulla!
 Emelem

Azért nem lett hulla...

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2238 Dátum: 2017. Március 25. - 13:00:25 »

Azért nem lett hulla...

 Emelem

Tele van kis hazánk tehetségekkel.  Vigyorog
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #2239 Dátum: 2017. Március 25. - 13:13:25 »

Köszönöm kérdésed, több mint nulla!
 Emelem

Két egyenlő szám különbsége nulla, ez akkor is igaz ha a szám pozitív, és akkor is ha negatív, Ördög valamint nulla bármely szorzata nulla. na most akkor ezek függvényében hány lőszer volt tárazás előtt és hány a lövés után? Ördög Piál
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2240 Dátum: 2017. Március 25. - 13:15:52 »

Két egyenlő szám különbsége nulla, ez akkor is igaz ha a szám pozitív, és akkor is ha negatív, Ördög valamint nulla bármely szorzata nulla. na most akkor ezek függvényében hány lőszer volt tárazás előtt és hány a lövés után? Ördög Piál

Na most ha Balkóbátya ebből ír egy verset, tökönszúrom magam!  Ördög
Naplózva
Samurai
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #2241 Dátum: 2017. Március 25. - 13:58:22 »


Kicsit meglepődtem, hogy ennyire rossz, vagy gyenge minőségű fegyvernek tartja mindenki őket.. Vállat von
Gondoltam naivan, biztos egyszerű orosz szerkezet, nagy baj nem lehet.
Próbáltam informálódni sok vadásztárstól, de mindenki aztmondta, hogy vegyek akármilyen más ütött-kopott ismétlőt ennyiért, csak ilyet ne....  Fejvakarás
Mostmár azért is kipróbálok egyet, csak a kíváncsiság miatt is  Mosolyog
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9914



« Új üzenet #2242 Dátum: 2017. Március 25. - 14:02:19 »

Kicsit meglepődtem, hogy ennyire rossz, vagy gyenge minőségű fegyvernek tartja mindenki őket.. Vállat von
Gondoltam naivan, biztos egyszerű orosz szerkezet, nagy baj nem lehet.
Próbáltam informálódni sok vadásztárstól, de mindenki aztmondta, hogy vegyek akármilyen más ütött-kopott ismétlőt ennyiért, csak ilyet ne....  Fejvakarás
Mostmár azért is kipróbálok egyet, csak a kíváncsiság miatt is  Mosolyog

 Kacsint

Na most ha Balkóbátya ebből ír egy verset, tökönszúrom magam!  Ördög

Fenheted azt a kést.  Röhög

Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2243 Dátum: 2017. Március 25. - 14:50:04 »

Kicsit meglepődtem, hogy ennyire rossz, vagy gyenge minőségű fegyvernek tartja mindenki őket.. Vállat von
Gondoltam naivan, biztos egyszerű orosz szerkezet, nagy baj nem lehet.
Próbáltam informálódni sok vadásztárstól, de mindenki aztmondta, hogy vegyek akármilyen más ütött-kopott ismétlőt ennyiért, csak ilyet ne....  Fejvakarás
Mostmár azért is kipróbálok egyet, csak a kíváncsiság miatt is  Mosolyog

Ha jobban körülnézel esetleg néhány boltba is érdeklődsz szerintem 30-40.000 ezerért is kapsz egyet .
Nem keresi ezeket már senki . Aki "drágán" adja arra rározsdásodik .   Ördög Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #2244 Dátum: 2017. Március 26. - 14:06:34 »

Kicsit meglepődtem, hogy ennyire rossz, vagy gyenge minőségű fegyvernek tartja mindenki őket.. Vállat von
Gondoltam naivan, biztos egyszerű orosz szerkezet, nagy baj nem lehet.
Próbáltam informálódni sok vadásztárstól, de mindenki aztmondta, hogy vegyek akármilyen más ütött-kopott ismétlőt ennyiért, csak ilyet ne....  Fejvakarás
Mostmár azért is kipróbálok egyet, csak a kíváncsiság miatt is  Mosolyog

Vegyél nyugodtan, de csupaszon 30-40 ezer környéke legyen szerintem is, illetve távcsővel a szerelék vagy a gyári patentlábas legyen, de jól meg kell vizsgálni, hogy ne mozogjon, vagy a komlói, a többi mókányolás felejtős... szerintem... Wave
Jó szerelékkel és használható céltávcsővel is ki lehet fogni 100 ezer alatt.
Ha küldesz emil címet privátban, lefényképezem Neked a gyári szereléket...
Természetesen próbalövéshez ragaszkodni kell, mert ezeket sokan tönkretették a hadilőszerrel anno, lőkép nélkül ne vedd meg!  Wave
Egyébként ki lehet fogni hidegen kovácsolt csövű 80-as években gyártott gyorsítós vadászfegyvert ebből más kaliberben is/30-06, 7x64/.

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11248


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2245 Dátum: 2017. Március 26. - 16:02:44 »

Sanyooo nem lehetsz naív...
Ebből nem lesz túl nagy ív...
Annyi jut csak eszembe,
Lőszert tárba teszem be...
Megszámolom egy-két-há:
Aztán megyek világgá...
Nem bírok már magammal,
Úgy vadászok Naganttal.
Annyit mondok ismét el,
Nehézkesen ismétel.
3 lövés szerteszét:
rég kilőtték a csövét...

Hová kell menni látogatni? Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #2246 Dátum: 2017. Március 26. - 16:44:34 »

Sanyooo nem lehetsz naív...
Ebből nem lesz túl nagy ív...
Annyi jut csak eszembe,
Lőszert tárba teszem be...
Megszámolom egy-két-há:
Aztán megyek világgá...
Nem bírok már magammal,
Úgy vadászok Naganttal.
Annyit mondok ismét el,
Nehézkesen ismétel.
3 lövés szerteszét:
rég kilőtték a csövét...

Hová kell menni látogatni? Röhög

https://www.drfalus.hu/kezeleseink/ferfi-intimplasztika
 Stoel Vigyorog
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9914



« Új üzenet #2247 Dátum: 2017. Március 26. - 16:55:29 »

 Röhög Röhög Röhög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #2248 Dátum: 2017. Március 30. - 00:21:16 »

Sanyooo!
 
Türelmetlen Türelmetlen Türelmetlen
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2249 Dátum: 2017. Március 30. - 08:01:04 »

Sanyooo!
 
Türelmetlen Türelmetlen Türelmetlen

A vers jó, de engem nem kötelez semmire! Nincsenek benne a kulcsszavak:

 "Két egyenlő szám különbsége nulla, ez akkor is igaz ha a szám pozitív, és akkor is ha negatív, valamint nulla bármely szorzata nulla. "

Szóval ez nem jött be neked picifiú!  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 156 157 158 159   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: