Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 81   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A vad betegségei és kezelésük  (Megtekintve 253575 alkalommal)
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #30 Dátum: 2008. November 17. - 22:06:52 »

Sziasztok!

Nyúl máján találtam babszem méretű átlátszó folyadékkal telt lapos valamiket. A közepe fehér és kemény.
Ez a hólyagférgesség?

Ugye ez már nem fogyasztható?
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Bandi
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2008. November 17. - 22:13:31 »

Sziasztok!

Nyúl máján találtam babszem méretű átlátszó folyadékkal telt lapos valamiket. A közepe fehér és kemény.
Ez a hólyagférgesség?

Ugye ez már nem fogyasztható?
Talán májmétely.Én nem enném meg,az biztos.
Naplózva
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #32 Dátum: 2008. November 17. - 22:35:15 »

Talán májmétely.Én nem enném meg,az biztos.

A májmétely az 2-3cm hosszú.
Ez meg olyan kis lapított gömb szerű 10-15mm-es benne a fehér rész 3-5mm.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Sziju
Vendég
« Új üzenet #33 Dátum: 2008. November 18. - 07:49:15 »

TAmás!
A vadásziskola c. könyvben van kép a hólyagféregről épp nyúl máján. Biztos az lesz. Semmiképpen ne edd meg!
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #34 Dátum: 2008. November 18. - 08:15:04 »

A májmétely az 2-3cm hosszú.
Ez meg olyan kis lapított gömb szerű 10-15mm-es benne a fehér rész 3-5mm.

Szerintem nyúlborsóka (valamelyik Taenia-faj -galandféreg- okozza). Nem igazán ajánlott a fogyasztása.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #35 Dátum: 2008. November 18. - 15:38:58 »

Egy kérdésem lenne a nyúllal kapcsoltban.
Vittem haza vadnyulat, de nyúzáskor, zsigereléskor nem néztem meg ezeket a nyavajákat.
Pörköltnek szeretném elkészíeni. Lehet-e valami nyavaja, ami a főzés utá ártalmas lehet az emberre?
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #36 Dátum: 2008. November 18. - 15:52:07 »

Egy kérdésem lenne a nyúllal kapcsoltban.
Vittem haza vadnyulat, de nyúzáskor, zsigereléskor nem néztem meg ezeket a nyavajákat.
Pörköltnek szeretném elkészíeni. Lehet-e valami nyavaja, ami a főzés utá ártalmas lehet az emberre?

A betegségek nagy része a min. 2 -néha akár 3 vagy több- órás főzés után már nem fertőző (csak rontják az étel minőségét, küllemét, ízét). A beteg állatok inkább szállítás, zsigerelés, feldolgozás közben veszélyesek. De sajnos itt is vannak kivételek- pár baktérium, vagy vírus.
Ami fontosabb, hogy a betegségeket különösebb odafigyelés nélkül is észre lehet venni feldolgozáskor, mert annyira szembetűnőek(különböző elváltozások a belső szerveken, hasmenéses foltok a faron....) Mikor zsigerelsz okvetlenül is felfedezed ezeket.De ha találtál valami rendelleneset, akkor utánajárás nélkül ne fogyaszd el az elejtett vadat!!!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #37 Dátum: 2008. November 18. - 15:55:30 »

A betegségek nagy része a min. 2 -néha akár 3 vagy több- órás főzés után már nem fertőző (csak rontják az étel minőségét, küllemét, ízét). A beteg állatok inkább szállítás, zsigerelés, feldolgozás közben veszélyesek. De sajnos itt is vannak kivételek- pár baktérium, vagy vírus.
Ami fontosabb, hogy a betegségeket különösebb odafigyelés nélkül is észre lehet venni feldolgozáskor, mert annyira szembetűnőek(különböző elváltozások a belső szerveken, hasmenéses foltok a faron....) Mikor zsigerelsz okvetlenül is felfedezed ezeket.De ha találtál valami rendelleneset, akkor utánajárás nélkül ne fogyaszd el az elejtett vadat!!!

Az a baj, mint mondtam, hogy nem figyeltük a belsőséget. Egyébként el sem hoztam a belsőségeket, tehát a pörköltbe nem kerül.
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #38 Dátum: 2008. November 18. - 15:56:11 »

A betegségek nagy része a min. 2 -néha akár 3 vagy több- órás főzés után már nem fertőző (csak rontják az étel minőségét, küllemét, ízét). A beteg állatok inkább szállítás, zsigerelés, feldolgozás közben veszélyesek. De sajnos itt is vannak kivételek- pár baktérium, vagy vírus.
Ami fontosabb, hogy a betegségeket különösebb odafigyelés nélkül is észre lehet venni feldolgozáskor, mert annyira szembetűnőek(különböző elváltozások a belső szerveken, hasmenéses foltok a faron....) Mikor zsigerelsz okvetlenül is felfedezed ezeket.De ha találtál valami rendelleneset, akkor utánajárás nélkül ne fogyaszd el az elejtett vadat!!!
Kihagytam a küllemet a betegség felfedezésekor: elváltozások a testen, bőrőn,borzolt szőrzet, tollazat, rendellenes kondíció, stb.  
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #39 Dátum: 2008. November 18. - 15:58:37 »

Az a baj, mint mondtam, hogy nem figyeltük a belsőséget. Egyébként el sem hoztam a belsőségeket, tehát a pörköltbe nem kerül.

Ha te zsigerelsz, tuti észreveszed, odafigyelés nélkül is: a bevérzések, elhalások, gümők, hólyagok NAGYON feltűnőek.
Amúgy a vadon élőállatok nagy részétől nem kell tartanod, mert ami fertőzi az embert is, az elhullik még a vadászidény előtt. Ha meg nem,akkor jön a korábban leírt.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #40 Dátum: 2008. November 18. - 15:59:12 »

Kihagytam a küllemet a betegség felfedezésekor: elváltozások a testen, bőrőn,borzolt szőrzet, tollazat, rendellenes kondíció, stb.  

A küllemmel minden rendben volt, semmi rendellenességet nem tapasztaltam.
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #41 Dátum: 2008. November 18. - 16:20:37 »

A küllemmel minden rendben volt, semmi rendellenességet nem tapasztaltam.

Szerintem főzd meg, és utánna küld el, és én szerevételezéssel megkostolom, utánna majd elmondom a véleményemet... Nyihi Bion
Naplózva

Üdv End
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #42 Dátum: 2008. November 18. - 17:56:28 »

Szerintem főzd meg, és utánna küld el, és én szerevételezéssel megkostolom, utánna majd elmondom a véleményemet... Nyihi Bion

Igen, azt hiszem ez a legjobb módja a tényfeltárásnak Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #43 Dátum: 2008. November 18. - 18:02:41 »

Szerintem főzd meg, és utánna küld el, és én szerevételezéssel megkostolom, utánna majd elmondom a véleményemet... Nyihi Bion

Megbeszéltük! Wave
Naplózva
Deer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


WWW
« Új üzenet #44 Dátum: 2008. December 02. - 17:36:37 »

Szegényt nem olyan régen kaptam lencsevégre. A minőségért elnézést, de kamera+távcső kombinációjával hoztam össze.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 81   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: