Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dám selejtezés  (Megtekintve 112619 alkalommal)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #75 Dátum: 2009. Január 24. - 19:19:04 »

P.Zoli! Kérlek írj még az Aliréti vadászházról, mi a jövőhéten megyünk néhány napra vagy 12-13-an egy kis vadászatra, névnapozásra. Ill kérdezném ott ugye szabad területen is lehet szépet vadászni, mert én be nem teszem a lábamat vadaskertbe. Kérlek a megfelelő helyen válaszolj, hogy ezt a topicot ne offoljuk szét. Köszönet!
Emelem
Privi.
Naplózva
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #76 Dátum: 2010. Január 06. - 21:06:10 »

Nem találtam dám tarvad topicot,ezért ide tettem,ha nem ide való,kérem töröljék a Moderátorok,köszönöm Emelem
Naplózva
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #77 Dátum: 2010. Január 06. - 23:01:47 »

Nem találtam dám tarvad topicot,ezért ide tettem,ha nem ide való,kérem töröljék a Moderátorok,köszönöm Emelem

 Igen  Emelem

Gratulálok!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
kalcsob
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 667



« Új üzenet #78 Dátum: 2010. Január 07. - 08:54:05 »

Gratulálok!  Emelem
Melyik területen lőtted?
Naplózva

Üdv: Bence
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #79 Dátum: 2010. Január 07. - 09:27:21 »

Köszönöm a gratulációkat,Cegléden  lőttem.
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #80 Dátum: 2010. Január 07. - 10:30:44 »

 Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #81 Dátum: 2010. Január 07. - 12:47:09 »

Gratulálok   Igen Emelem
Esetleg valami történet hozzá ?? Mosolyog
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #82 Dátum: 2010. Január 07. - 13:53:59 »

Nem vagyok nagy történet író,de legyen Vigyorog Tegnap előtt szokásos ellenőrzés a szórónál,ami elég szépen fel volt túrva,jelezvén disznók jártak ott. Másnap hajnalban tudtam csak kiülni,de egy pár őzön,és sok szajkón kívül semmi. Nem vette el a kedvem a dolog,délután ismét ott voltam a lesen. Elsőnek bejött 3gida 1sutával. Szépen eszegettek,egyszer csak riadalom,elszaladtak. Gondoltam kicsit korán van a disznóhoz,de hátha.Hát nem. Egy baktól riadtak meg ami mint egy parádésló közeledett a szóróhoz. Na mindegy,akkor majd te jelzed a disznók jövetelét gondoltam.Szürkült már,mikor jelzett is! Csak nem disznók jöttek,hanem dámok. Én nem tudom honnét,de egyszer csak ott volt egy tehén,két borjúval a nyaras szélében. Hogy nem vettem észre,nem tudom,pedig nem vagyok egy figyelmetlen típus ??? Szépen besétáltak a szóróra,elkezdtek szedegetni,akkor már a kisebbik borjún rajta volt a szálkereszt. Na ma sem lövök disznót,gondoltam, és mikor keresztbe fordult, vettem egy nagy levegőt, lőttem. Tűzbe rogyott,én meg rágyújtottam az ilyenkor szokásos cigarettámra. Dióhéjban ennyi.
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #83 Dátum: 2010. Január 07. - 21:30:55 »

"besétáltak a szóróra,elkezdtek szedegetni,akkor már a kisebbik borjún rajta volt a szálkereszt...mikor keresztbe fordult, vettem egy nagy levegőt, lőttem. Tűzbe rogyott"
Khmmm,khmmm...nem akar múlni a torokfájásom!
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #84 Dátum: 2010. Január 08. - 00:44:31 »

  Csak hangosan gondolkodom . 2010 január 06-n  az OMSZ szerint a napnyugta 16.09 kor volt  Figyelmes olvasás  + 1 óra az ugye 17.05. Tüzbe rogyott tehát nem kellett keresni. Fejvakarás
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #85 Dátum: 2010. Január 08. - 00:46:28 »

Helyesen 17.09.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #86 Dátum: 2010. Január 08. - 07:38:09 »

 Nem kellett keresni,de mire megérkezik értem a vadőr,na meg ugye gratuláció töretátadás, vadászházba beszállítani,zsigerlés ,és utána keresni egy valamire való  fényképezőgépet. Egy szóval nem írtam,hogy a helyszínen történt a fotózás egyből a lövés után. Taser a személyes ellentéteket félre kellene már tenni,én túlléptem rajtatok,tedd ezt Te is.Lehet kötözködni,de azért írok ezen a fórumon,mert a másikon már megcsináltátok a magatok kis balhéját,ki is lettek lőve,gondoltam itt nem olyan a légkör,igazán tudunk egymás vadászsikereinek örülni,de sajna látom itt is a kötözködés megy.Jager74 ilyenkor télen gyakori a torokfájás ugye az időjárás miatt.És a szokásos az vesse rám az első követ drága jó fórumtársak. Semmi jogszabályba ütközőt nem csináltam.Inkább nem teszek fel több képet,mert mindig akadnak rosszindulatú emberek,akik hülyeségek miatt megtalálják az embert.
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #87 Dátum: 2010. Január 08. - 08:51:50 »


A társalgóban válaszolok mert ez nem tartozik ennek a topicnak a témájához.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #88 Dátum: 2010. Január 08. - 11:08:08 »

Jager74 ilyenkor télen gyakori a torokfájás ugye az időjárás miatt.sync. Semmi jogszabályba ütközőt nem csináltam.Inkább nem teszek fel több képet,mert mindig akadnak rosszindulatú emberek,akik hülyeségek miatt megtalálják az embert.

Ha nem tudod hogy Jager74-nek miért fáj a torka akkor elég nagy a baj.
Nem értemi miért kell támadni, miért neked áll feljebb, amikor felhivják a figyelmedet egy etikátlan dologra ami szerinted ráadásúl hülyeség.

És a szokásos az vesse rám az első követ drága jó fórumtársak.

És még gyanúsítgatod is a fórumozókat....gratulálok. És ha mindenki beleugrana a kútba, te is azt tennéd??


Megint az van, hogy felhívják valakinek a figyelmét valamire, hogy azt nem úgy kéne, ráadásul normálisan, és ezek után neki áll feljebb , megsértődik, hisztizik, ahelyett hogy megfontolná a dolgokat...


Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #89 Dátum: 2010. Január 08. - 11:35:24 »

Vissza a lovakkal! Tasli
Sajnos az a mai realitás, hogy a vadászemberek nem is tudnak arról, hogy szórón nem illik disznón és neadjisten dúvadon kívül mást lőni. Nem illik tökfödővel teritékfotón szerepelni. Kalapon kívül bármi másra töretet tűzni.
Így szocializálódtak, ez van. Ez a fórum arra jó, hogy felhívjuk a figyelmet ezekre a dolgokra, aki fogékony az veszi, aki nem annak tök mindegy.

A napnyugta utáni 1 óra problémát jelen esetben nem látom....
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: