Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Drillingek  (Megtekintve 62025 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Dátum: 2008. Május 20. - 14:29:07 »

Talán nem utasítja vissza senki, ha megnyitom a témát ezekről a csodás vadászfegyverekről.
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #1 Dátum: 2008. Május 20. - 14:34:00 »

Talán nem utasítja vissza senki, ha megnyitom a témát ezekről a csodás vadászfegyverekről.

De visszautasítom, mert nem tudok hozzá szólni csak annyit, hogy nekem nagyon tetszenek.....,de soha nem lesz szerintem...,illetve csak akkor ha találok az erdőben egyet amelyikre rá van ragasztva egy cetli, miszerint ingyen elvihető... Mosolyog
De ennek esélye a koordinátarendszer kiindulópontjával egyenlő. :'(
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #2 Dátum: 2008. Május 20. - 14:37:56 »

Talán nem utasítja vissza senki, ha megnyitom a témát ezekről a csodás vadászfegyverekről.

De visszautasítom, mert nem tudok hozzá szólni csak annyit, hogy nekem nagyon tetszenek.....,de soha nem lesz szerintem...,illetve csak akkor ha találok az erdőben egyet amelyikre rá van ragasztva egy cetli, miszerint ingyen elvihető... Mosolyog
De ennek esélye a koordinátarendszer kiindulópontjával egyenlő. :'(

Magam is ugyanígy állok Pityu... de adjuk meg az esélyt annak is, aki nem csak siránkozik itten efelett, mint mi... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #3 Dátum: 2008. Május 20. - 14:44:20 »

Viktor!

Nekem a duplagolyósokkon a nyálmirigyeim felmondták már a szolgálatot.....
Most próbálnak regenerálódni. Ha a következő 24 órában meglátok egy drillinget visszafordíthatatlan sorvadást szenvednek szegény mirigyeim. Mosolyog Vigyorog
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #4 Dátum: 2008. Május 20. - 14:55:21 »

Bár már vszeg ismeritek a kincsemet, de Steve mirigyei megérnek egy feltöltést. Nyihi Nyihi


Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Steve
Vendég
« Új üzenet #5 Dátum: 2008. Május 20. - 14:59:23 »

Áááááá....!!!!
Én kész vagyok teljesen!!!! :'(
Ez mindíg gyönyörű... gyozo
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #6 Dátum: 2008. Május 20. - 15:16:42 »

No igen... még mindig egy csoda...
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #7 Dátum: 2008. Május 20. - 21:59:14 »

Horrido!

Nekünk, akik nem ismerjük, írnál róla egy pár sort! Így csak annyit tudok hogy gyönyörű és külső kakasos, ami a gyengém.
A golyós cső automata felhúzós, belsőkakasos?
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #8 Dátum: 2008. Május 21. - 01:01:59 »

Horrido!

Nekünk, akik nem ismerjük, írnál róla egy pár sort! Így csak annyit tudok hogy gyönyörű és külső kakasos, ami a gyengém.
A golyós cső automata felhúzós, belsőkakasos?
Nem, hiszen látod, hogy két lakatja van. A harmadik lövéshez újra fel kell húzni az egyik (jellemzően jobb oldali) kakast.
Kalibere 9,3x82R Nimrod és 2x 16/65. A sörétes csövek is huzagoltak. Még békeidőben, 1914-ben készült Ferlachban.
Családi örökség, szalonkázni és néha apróvadazni viszem magammal. Rettenetesen jól lövi a vastag sörétet.
Üdv,H
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #9 Dátum: 2008. Május 21. - 06:55:22 »

"A sörétes csövek is huzagoltak." !!!!  Meglepődött Meglepődött Meglepődött  Igen
Naplózva
Donkó Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 114


« Új üzenet #10 Dátum: 2008. Május 21. - 07:52:38 »

Bár már vszeg ismeritek a kincsemet, de Steve mirigyei megérnek egy feltöltést.

Azt hiszem egy ilyen puskát mindenki szívesen látna a szekrényében...! Meglepődött Vadász
Naplózva

Donkó Ádám
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #11 Dátum: 2008. Május 21. - 13:38:25 »

Nem, hiszen látod, hogy két lakatja van. A harmadik lövéshez újra fel kell húzni az egyik (jellemzően jobb oldali) kakast.
Kalibere 9,3x82R Nimrod és 2x 16/65. A sörétes csövek is huzagoltak. Még békeidőben, 1914-ben készült Ferlachban.
Családi örökség, szalonkázni és néha apróvadazni viszem magammal. Rettenetesen jól lövi a vastag sörétet.
Üdv,H

Szia Horrido!

Gyönyörű a fegyver! És az a 9,3x82R kaliber... Megindítja egy gyűjtő fantáziáját  Bibíí Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #12 Dátum: 2008. Május 23. - 09:42:20 »

Szevasz Szilva!

A puska biztosan szép darab, de én a kalibere miatt biztosan nem ez mellett döntenék.
Ha drilling, annak a golyós csöve legyen 7x57R/65R., vagy 8x57IRS, esetleg 9,3x74R.
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #13 Dátum: 2008. Május 23. - 09:44:13 »

Azzal a kaliberrel nem hiszem hogy az 50-es évekből van. Szinte biztos háború előtti.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #14 Dátum: 2008. Május 23. - 09:46:59 »

Azzal a kaliberrel nem hiszem hogy az 50-es évekből van. Szinte biztos háború előtti.

Hasonlóan vélekedem én is, hiszen az 50-es években/évektől a már sokkal "populárisabb" peremes kaliberekkel csövezték a drillingeket.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: