Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gavallérok  (Megtekintve 221125 alkalommal)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #480 Dátum: 2013. Október 07. - 21:04:29 »

Üdv a vadásznak!
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy valaki ismeri-e a zbrojovka holice K1 Stutz változatát?
Milyen minőséget képviselnek ezek a fegyverek illetve be lehet-e ezeket valahol szerezni?
Köszönöm a válaszokat előre is! Kacsint
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #481 Dátum: 2016. április 12. - 17:26:11 »

 Uraim! Lenne egy nagy kérésem! Mint a legtöbb vadászember én is szeretem az egycsövű-egylövetű billenőcsöves fegyvereket és most legnagyobb megdöbbenésemre megjelent az ukrán piacon egy Rossi nevezetű fegyvercsalád, ráadásul igen olcsón. Sajnos csak annyit tudok róla, hogy valahol Braziliában készítik és ezzel vége mindennek. Most viszont az Ibis vadászboltban kb 150 ezer forintért 308Win, 223Rem és 12/76 sörétes csövekkel komplektálva kapható lett. Gondolom ezért a pénzért ne egy ThomsonCenterre számítsak, de ha van olyan jó a minősége mint az Izs-18-nak és normális a sütése akkor megéri az annyit? Mivel nincs golyósom most nagyon kezdek gondolkodni rajta, hogy eladom az egyik sörétest megpótolom az árát és veszek egy ilyen készletet, de ahhoz lusta vagyok, hogy elmenjek Kijevbe megvizitálni ezt a flintát.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #482 Dátum: 2016. április 12. - 17:51:59 »

Uraim! Lenne egy nagy kérésem! Mint a legtöbb vadászember én is szeretem az egycsövű-egylövetű billenőcsöves fegyvereket és most legnagyobb megdöbbenésemre megjelent az ukrán piacon egy Rossi nevezetű fegyvercsalád, ráadásul igen olcsón. Sajnos csak annyit tudok róla, hogy valahol Braziliában készítik és ezzel vége mindennek. Most viszont az Ibis vadászboltban kb 150 ezer forintért 308Win, 223Rem és 12/76 sörétes csövekkel komplektálva kapható lett. Gondolom ezért a pénzért ne egy ThomsonCenterre számítsak, de ha van olyan jó a minősége mint az Izs-18-nak és normális a sütése akkor megéri az annyit? Mivel nincs golyósom most nagyon kezdek gondolkodni rajta, hogy eladom az egyik sörétest megpótolom az árát és veszek egy ilyen készletet, de ahhoz lusta vagyok, hogy elmenjek Kijevbe megvizitálni ezt a flintát.

Üdv!
Ez a puska egycsövű, három váltócsővel?
 Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #483 Dátum: 2016. április 12. - 18:04:48 »

Igen, egycsövű, három váltócső van hozzá és kakasos biztosítós rendszerű.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #484 Dátum: 2016. április 12. - 19:26:05 »

Igen, egycsövű, három váltócső van hozzá és kakasos biztosítós rendszerű.

Meg kell venni!  Vigyorog  Nem lehet olyan szar, hogy ne érné meg!  Vadász
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #485 Dátum: 2016. április 12. - 19:34:20 »

Ja csak most hívtam fel a zsandár-dandár tábornok urat a megyei (golyós fegyver a megyéhez tartozik nem a járáshoz) fegyverosztályon és megvigasztalt, hogy a vásárlási engedély meg a tartási 450-500 dollárba fáj majd (majd mégy puska ára). Már ők is dollárba számolnak hogy konyulnának el amikor keménynek kell lenni! Hogy veszne meg ez a pénzéhes banda amiért ilyen tarifákkal dolgoznak, nem bánják csak szívjanak egy kis vért a tisztességes embertől! Tegyétek össze a két kezetek, hogy nálatok olyan a rendszer amilyen és nem nézik fejőstehénnek a vadászt.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #486 Dátum: 2016. április 12. - 19:54:00 »

Tegyétek össze a két kezetek, hogy nálatok olyan a rendszer amilyen és nem nézik fejőstehénnek a vadászt.

Erre a mondatodra több olvtárs fel fog hördülni  Ördög , bár szerintem is sok kedvezményt kaptunk az utóbbi időkben, hála érte az illetékeseknek!
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #487 Dátum: 2016. április 13. - 08:20:13 »

Ja csak most hívtam fel a zsandár-dandár tábornok urat a megyei (golyós fegyver a megyéhez tartozik nem a járáshoz) fegyverosztályon és megvigasztalt, hogy a vásárlási engedély meg a tartási 450-500 dollárba fáj majd (majd mégy puska ára). Már ők is dollárba számolnak hogy konyulnának el amikor keménynek kell lenni! Hogy veszne meg ez a pénzéhes banda amiért ilyen tarifákkal dolgoznak, nem bánják csak szívjanak egy kis vért a tisztességes embertől! Tegyétek össze a két kezetek, hogy nálatok olyan a rendszer amilyen és nem nézik fejőstehénnek a vadászt.

Ugye nem a hivatalos eljárási díj ennyi hanem ami a "tisztességes ügyintézőnek"  jár. Egy hosszú kommunista időszak szinte evidens következménye . Én megtapasztaltam Moszkvában is ezeket a dolgokat és  Hány tudnék tőle . Aki nem járt ott vagy a maradék tagállamokba el sem tudja képzelni milyen. Mindenhol és minden téren de leginkább a közigazgatásban.
Nem kell  más témát mondani mint ha valaki "ajándékba" kapja a határátkelő vámparancsnoki posztját a milliárdos ámde magas állami vezető rokontól az már sugalmaz valamit.  Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #488 Dátum: 2016. április 13. - 14:24:51 »

Stefi, bizony mindenben igazad van, de nem eszik olyan forrón a kását. Már lealkudtam 300 a tarifát. Ha lesz még pár találkozásunk, meg lövetek vele egy disznót szerintem 200-ból megúszom. "Sze lávi" Ukrajnában, a demokrácia és a tiszta kezek országában.
Naplózva
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #489 Dátum: 2016. április 13. - 19:27:31 »

Stefi, bizony mindenben igazad van, de nem eszik olyan forrón a kását. Már lealkudtam 300 a tarifát. Ha lesz még pár találkozásunk, meg lövetek vele egy disznót szerintem 200-ból megúszom. "Sze lávi" Ukrajnában, a demokrácia és a tiszta kezek országában.

Viszont a puska vonzó! Leúsztatsz egy párat nekünk? Természetesen utalás után.  Ördög
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #490 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 07:25:04 »

Hallo,

Valakinek van ruger no1 itten a fórumon?
A hülyebogár most ezt dobta ki és érdekelne.
Több usa honlapon emitették a hogy nem valami pontos. :Mosolyog Röhög
Amit nem értek, mer én sem vagyok az de ott a csövet emlitik mint problemaforrást.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #491 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 10:03:39 »

Valakinek van ruger no1 itten a fórumon?
Több usa honlapon emitették a hogy nem valami pontos.
Egykori főnökömnek volt 30.06 kaliberben.
Nem volt azzal semmi baj lőpontosság terén.
Nálam is ott lapít a kívánságlistán 45/70 kaliberben😉
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #492 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 11:19:18 »

Rendszeresen van fent az epuskán, és mindég annyi licit van rajta hogy ihaj, nem is megy el olcson....
Csak a kövérberták.  :Mosolyog
Valami fajin kis fitos kaliberben nekem is igen tetszene.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #493 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 11:54:19 »

Egykori főnökömnek volt 30.06 kaliberben.
Nem volt azzal semmi baj lőpontosság terén.
Nálam is ott lapít a kívánságlistán 45/70 kaliberben😉
 Wave

Ha már 45/70 akkor miért nem alsókulcsos ?  Egyet azzal is lehet lőni !   Stoel
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #494 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 12:38:42 »

Rendszeresen van fent az epuskán, és mindég annyi licit van rajta hogy ihaj, nem is megy el olcson....
Csak a kövérberták.  :Mosolyog
Valami fajin kis fitos kaliberben nekem is igen tetszene.


Valahogy így vagyok még én is. De, hogy minek mégegy, mikor a 30-06- ba is 20-50 betárazás után fogy el 1 db lőszer?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: