Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gavallérok  (Megtekintve 221099 alkalommal)
Tóth Mihály
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86



« Új üzenet #300 Dátum: 2009. Augusztus 14. - 08:52:09 »

És íme egy kis "koronglövészet" az 1-es kaliberrel  Vigyorog Ördög

Üdv:

Misi
Naplózva
Zolee-ka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #301 Dátum: 2010. Január 11. - 19:11:41 »

Sziasztok Kedves Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki, hogy van-e valami lényegesebb szerkezeti különbség a Balser K77 és a Blaser K95 között?
A segítséget előre is köszönöm!
Naplózva
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #302 Dátum: 2010. Január 11. - 19:56:26 »

Semmi! Egyik se az én anyagi helyzetemhez készül. Vállat von OOO Nyihi
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #303 Dátum: 2010. Január 11. - 20:44:25 »

Sziasztok Kedves Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki, hogy van-e valami lényegesebb szerkezeti különbség a Balser K77 és a Blaser K95 között?
A segítséget előre is köszönöm!

A Blaser 77 -t 1977 ben dobták piacra. Annyira jól sikerült, hogy 1995 -ben ráncfelvarták  kicsit átdizájnirozták  másabb anyagok stb marginális változtatások stb Lényeges szerkezeti különbség nincs.
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #304 Dátum: 2010. Január 11. - 21:08:06 »

Vagy ha mégsem így volt jön Herr Horrido kioszt egy  Tasli és elmondja a frankót Figyelmes olvasás Bion
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Zolee-ka
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #305 Dátum: 2010. December 18. - 19:51:26 »

Sziasztok Kedves Fórumtársak!

Előszöris szeretném megköszönni a Blaser K77 és K95 kapcsán felmerült kérdésemre adott válaszaitokat.
Másodszor pedig szeretnék feltenni egy újabb kérdést egy másik gavallér golyóssal kapcsolatban: Nemrég nézegettem az egun.de honlapot és találtam a gavallérok között egy Haenel Jaeger 9 nevezetűt. Valakinek van esetleg valamilyen tapasztalata, véleménye ezzel a puskával kapcsolatban? A honlapjukat megnéztem, de túl sok dolgot nem írnak a puskáikról. Esetleg lehet azt tudni, hogy Magyarországon ki(k) forgalmazza ezt a márkát?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Naplózva
Petibácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 615


« Új üzenet #306 Dátum: 2010. December 20. - 11:34:45 »

Sziasztok Kedves Fórumtársak!

Előszöris szeretném megköszönni a Blaser K77 és K95 kapcsán felmerült kérdésemre adott válaszaitokat.
Másodszor pedig szeretnék feltenni egy újabb kérdést egy másik gavallér golyóssal kapcsolatban: Nemrég nézegettem az egun.de honlapot és találtam a gavallérok között egy Haenel Jaeger 9 nevezetűt. Valakinek van esetleg valamilyen tapasztalata, véleménye ezzel a puskával kapcsolatban? A honlapjukat megnéztem, de túl sok dolgot nem írnak a puskáikról. Esetleg lehet azt tudni, hogy Magyarországon ki(k) forgalmazza ezt a márkát?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Szia!

Gödöllő Trófea vadászbolt.
BP
Naplózva
uniquealpine
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Új üzenet #307 Dátum: 2010. December 20. - 21:53:01 »

Szerintem a Krieghoff Hubertus a még emészthető áru gavallérok között messze a legjobb.
Az alapára is kedvező a Merkel, Blaser mellett---a hazai forgalmazónál nemrég még volt egy (nem alap).

Haenel-nél nézd majd meg miből készül...viszont ha a Bock vegyesgolyós is szóba jöhet, akkor feltétlenül menj el Gödöllőre, el sem hittem mennyiért adják a raktáron levő két Merkelt. (remélem ez nem minősül reklámnak!)
Naplózva
n.szlavik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Új üzenet #308 Dátum: 2011. Február 10. - 19:59:55 »

Üdvözletem mindenkinek!
egy ideje már nézegetem a Sabatti gavallér puskákat SKL 98 Dl-t föként.Kezembe már fogtam de nincs sok információm róla hogy milyen fegyver a használatban.Érdekelne az itteniek véleménye ezzel a fegyverrel és a márkával kapcsolatban.
Válaszokat elöre is köszönöm!
Naplózva
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #309 Dátum: 2011. Február 15. - 22:00:08 »

Üdvözletem mindenkinek!
egy ideje már nézegetem a Sabatti gavallér puskákat SKL 98 Dl-t föként.Kezembe már fogtam de nincs sok információm róla hogy milyen fegyver a használatban.Érdekelne az itteniek véleménye ezzel a fegyverrel és a márkával kapcsolatban.
Válaszokat elöre is köszönöm!

Az egyik barátomnak van ilyen vadászfegyvere 30-06-osban. Nagyon elégedett vele. Egyáltalán nem rugdosós még ebben a kaliberben sem. Szórásképéről nem tudott érdemben nyilatkozni, de pár disznót már felborított vele. Vittem neki ajándékba egy pufferpatront, de nincs rá szüksége, mert az ütőszeg leengedhető. Kézbe fogva könnyű, kezes puskának tűnt. Formailag sincs hiba benne. Mivel nem peremes lőszert lő, ejektoros. Az 56-os optika viszont furcsán hat rajta, én inkább egy jó 42-essel tudnám magamnak elképzelni.
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #310 Dátum: 2011. Február 20. - 21:03:39 »

Üdvözletem mindenkinek!
egy ideje már nézegetem a Sabatti gavallér puskákat SKL 98 Dl-t föként.Kezembe már fogtam de nincs sok információm róla hogy milyen fegyver a használatban.Érdekelne az itteniek véleménye ezzel a fegyverrel és a márkával kapcsolatban.
Válaszokat elöre is köszönöm!
Szasz!
Olyan mint a jó feleség.........nem szép de praktikus  Ördög
Még rosszat nem hallottam róla, nem szerepel a márkák között.........szépen csendesen szolgálja a gazdáját  Igen
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #311 Dátum: 2011. Március 08. - 10:55:58 »

Szerintem a Krieghoff Hubertus a még emészthető áru gavallérok között messze a legjobb.
Az alapára is kedvező a Merkel, Blaser mellett---a hazai forgalmazónál nemrég még volt egy (nem alap).

Haenel-nél nézd majd meg miből készül...viszont ha a Bock vegyesgolyós is szóba jöhet, akkor feltétlenül menj el Gödöllőre, el sem hittem mennyiért adják a raktáron levő két Merkelt. (remélem ez nem minősül reklámnak!)

Szia!

Nem találtam sehol Krieghoff Hubertus-ra vonatkozó árlistát. Megírnád a fegyver alapárát illetve azt, hogy hol találok árlistát. Zárolás tekintetében sem találtam meg, hogy milyen a Krieghoff Hubertus. Blokk záras mint a Blaser?

Előre is köszönöm.
Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #312 Dátum: 2011. Március 08. - 16:14:15 »

http://www.krieghoff.hu/page.php?main=fegyverek_hubertus

Bocsánat az első nem vót jó.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Március 08. - 17:00:32 írta Voldemort » Naplózva

Üdv End
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #313 Dátum: 2011. Március 08. - 16:16:23 »

Szerintem írd be a googliba ( Krieghoff Hubertus) mert valamiért nem működik.
Naplózva

Üdv End
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #314 Dátum: 2011. Március 08. - 17:01:57 »

Szerintem írd be a googliba ( Krieghoff Hubertus) mert valamiért nem működik.

Azért nem működött, mert ftp linkként szúrtad be. (az utolsó ikon az ftp beszúrásé, kettővel előtte levő a hyperlinkké)
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: