Oldalak: 1 ... 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 [545]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 644976 alkalommal)
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #8160 Dátum: 2023. Július 20. - 09:31:22 »

Próbáld csak a föld tetejére szétszórni,ne takard be! Nyilván egy részét a szomszédnak veted,mert elhordja a szél (nekem is így van kaprom  Ördög ) ,de felénk a régi öregek úgy tartották,hogy a kapormagnak fény (is) kell a csírázáshoz  Vállat von

Igen, a kaprot nem szabad mélyre vetni. ( max. 1-2cm) Emiatt is kell korán elvetni, hogy ne száradjon ki a talaj felső pár cm-re, mielőtt az erős karógyökere mélyebbre nem jut.
Először én is vetettem, aztán nagymamám tanácsára hagytam pár tövet megöregedve beérni. Ekkor a magokat lemorzsoltam és csak úgy szétszórtam a kertben. Bejött. Azóta minden évben kerül ajándékozásra is!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8161 Dátum: 2023. Július 20. - 10:28:23 »

Felénk kezd megint divat lenni a galambdúc. Szinte az összes, Budapestről ide migrált újgazdag tanyáján/portáján van már (bezzeg a szomszéd Kati nénit bepanaszolták a jegyzőnél a kakasa miatt  Tasli ). Szereztek is bele minden féle díjnyertes texán meg strasser fajtákat… a kocsmában meg az utcabeli, habókos, de két fröccstől bölccsé vált Géza bá’ meg már hónapok óta azon röhög, hogy kéthetente pótolják az állományt a delikvensek, mert elhordja a héja, a karvaly, de még a teknőcszínű Cilike is kigömbölyödött a drága galamhúson… mert nem való abba csak posta, de még inkább a parlagi galamb. Igaz, hogy kisebb, de szapora, mint a “pakkany”!  Figyelmes olvasás  Röhög

Nekünk is parlagi galambok voltak benne.
Nem biztos, hogy hülyeséget beszél Géza bá', a nagy testű, lomha, kifejezetten húshasznosításra kitenyésztett galamb könnyen a ragadozó madarak zsákmányává válhat.
Mondjuk a karvaly nem hiszem, hogy bírna vele, a vércse sem, de a héja simán legyűri.
Gyerekoromban Király Laci barátomnak volt egy vörös vércséje, azt láttam galambot üldözni, de csak kergette őket, megfogni nem tudta, vagy nem merte.
Egyébként szerintem is a snassz postagalamb lehet a jó választás, gyors röptű, de kb. másfélszer annyi hús van rajta, mint a parlagi galambon.     
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #8162 Dátum: 2023. Július 20. - 11:26:30 »

Nekünk is parlagi galambok voltak benne.
Nem biztos, hogy hülyeséget beszél Géza bá', a nagy testű, lomha, kifejezetten húshasznosításra kitenyésztett galamb könnyen a ragadozó madarak zsákmányává válhat.
Mondjuk a karvaly nem hiszem, hogy bírna vele, a vércse sem, de a héja simán legyűri.
Gyerekoromban Király Laci barátomnak volt egy vörös vércséje, azt láttam galambot üldözni, de csak kergette őket, megfogni nem tudta, vagy nem merte.
Egyébként szerintem is a snassz postagalamb lehet a jó választás, gyors röptű, de kb. másfélszer annyi hús van rajta, mint a parlagi galambon.     

Én is Géza bácsinak adok igazat, azért is írtam le, hogy még ő is tudja.
Amúgy én lâttam karvalyt, amelyik lenyomta a texán galambom. Nem vitte el, nem ölte meg, de úgy megnyomorgatta, hogy jobbnak láttam a fazékba tenni. Mármint a galambot Bion

Gyerekkoromban szinte minden valamire való tanyán és az öregek házainak "pallásán" is voltak galambok, mert "mit lehet azt tunni? -ki tuggya mi gyön még?" alapon. Ezek általában parlagiak vagy posták voltak, mert maguknak nevelték a "fiókot", a "ménykű se vágja agyon üket" és "husa is van". Mit tudtam én akkor még arról, hogy ők már megéltek pár húshiányos időszakot vagy megérezték a rendszerváltoztatás bizonytalanságát...

(Az idézetek az öregektől származnak, akiket gyerekfejjel mindenr kikérdeztem, amit az állatokról tudtak.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #8163 Dátum: 2023. Szeptember 01. - 13:14:05 »

Sziasztok!

A galambszezon okán, meg pláne az előző galambhúsmagasztaló hozzászólások után morfondírozok a galambhúson.

Mit érdemes belőle főzni, hogy érdemes főzni?

Párszor már próbáltam (pörkölt, tárkonyos raguleves) örvös galamb darabolt mellehúsából.
Nem aratott osztatlan sikert, meg én se voltam tőle elájulva.

Egyelőre egy enyhén-közepesen vadízű puhárafőzhetetlen húsként van elrakva a fejemben.

De amióta ettem vajpuha istenifinom zúzapörköltet vadlibából, azóta a galambot se akarom örökre ebben a fiókban hagyni.

Tudtok-e valami jó tippet, van-e különbség a gerle meg az örvös húsa között, melyik mire való, stb. - stb.

Van eltéve egy adagnyi gerlemell, amit húslevesnek szánok, meg örvösmell is van (meg még remélem lesz is), amivel egyelőre tanácstalan vagyok.
Egyelőre két irány van a fejemben:
 -Pörkölt - akkoriskiváromhaegynapigkellfőzni-mertnemigazhogynempuhulmeg  Vigyorog
 -Konfitálás
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Snipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 221


« Új üzenet #8164 Dátum: 2023. Szeptember 01. - 20:04:36 »

Sziasztok!

A galambszezon okán, meg pláne az előző galambhúsmagasztaló hozzászólások után morfondírozok a galambhúson.

Mit érdemes belőle főzni, hogy érdemes főzni?

Párszor már próbáltam (pörkölt, tárkonyos raguleves) örvös galamb darabolt mellehúsából.
Nem aratott osztatlan sikert, meg én se voltam tőle elájulva.

Egyelőre egy enyhén-közepesen vadízű puhárafőzhetetlen húsként van elrakva a fejemben.

De amióta ettem vajpuha istenifinom zúzapörköltet vadlibából, azóta a galambot se akarom örökre ebben a fiókban hagyni.

Tudtok-e valami jó tippet, van-e különbség a gerle meg az örvös húsa között, melyik mire való, stb. - stb.

Van eltéve egy adagnyi gerlemell, amit húslevesnek szánok, meg örvösmell is van (meg még remélem lesz is), amivel egyelőre tanácstalan vagyok.
Egyelőre két irány van a fejemben:
 -Pörkölt - akkoriskiváromhaegynapigkellfőzni-mertnemigazhogynempuhulmeg  Vigyorog
 -Konfitálás

Csak egy ötlet. Fasirtnak próbáltad?
Ha kipróbálod, írd meg milyen lett.
 Emelem

Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #8165 Dátum: 2023. Szeptember 01. - 22:20:23 »

Sziasztok!

A galambszezon okán, meg pláne az előző galambhúsmagasztaló hozzászólások után morfondírozok a galambhúson.

Mit érdemes belőle főzni, hogy érdemes főzni?


Azt említettem már a múltkor is, hogy az igazi non plusz ultra, a töltött galamb, a még ki nem repült fiókákból készült. Az izomzata, vagyis a húsa a kirepülés után nagyon gyorsan és radikálisan átalakul.
Első körben örvösből készült húslevessel próbálkoznék. Nem mellhúsból, hanem egész galambból, kopasztva.
Teljesen úgy, mintha tyúkhúsleves főznél, csak kell bele 3-4. Esetleg mehet mellé filézett mellhús is, de csak abból szerintem üres lesz. Kell a csont meg a bőr.
Van esély rá, hogy pár óra alatt a hús is megpuhul, azt meg valamilyen mártással (tejszínes gomba, zúza) tálalnám.

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #8166 Dátum: 2023. Szeptember 04. - 21:19:56 »

Én szoktam csinálni pörköltet gerle/örvös mell filéből és eddig soha nem érte szó a ház elejét. Vörösborosan, kb. 4 órát főzve nagyon kis lángon, bográcsban nagyon finom tud lenni!
De hirtelen megpirítva, majd tárkonyos lében főzve, végül tejszínes-gombás raguval is nagyon finom. Ilyenkor érdemes egy mokkáskanál szódabikarbónát hozzákeverni a húshoz a főzést megelőző este, mert az puhítja a húst.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 ... 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 [545]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: