Oldalak: 1 ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hullott Agancs  (Megtekintve 799864 alkalommal)
aranyvesszo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 301



« Új üzenet #3135 Dátum: 2016. április 30. - 06:50:31 »

"Te matematika zseni, minden munkád ennyit ér..."

Aranyvessző!

Te csak azért jársz ide, hogy Wildhegerrel szembe mocskolódjál, és megpróbáld lejáratni?
Neked egy normális szavad nincs hozzá! Wildheger nem ilyen stílusban beszél veled!!!  Nem érzed a kettőtök közötti emberi különbséget? Az egymás közötti nézeteltéréseteket rendezzétek fórumon kívül.

Én nem tudom meddig tűrik még a moderátorok ezt az állandó mocskolódásodat? 

  Itt vélemény különbségek ütköznek, amiket pedig nyilatkozok nem előzmény nélküliek, mert együtt dolgoztunk kollégaként, mielőtt a hátam mögött elárult volna. Ezt tette úgy, hogy sajnos mikor kirúgták egy  helyről az én közben járásomra kapott a szakmájában végleges és biztonságos elhelyezkedési lehetőséget. Igaz távol az otthonától, mert a megyéjében már senki nem állt szóba vele, de azért innen mehetett nyugdíjba.
  Ezt csak azért írtam ide, hogy ne ítélj Te Attila, hogy ne ítéltess Te sem. 
  Radírozni, meg a legkönnyebb, ahhoz aztán végképp nincs szükség észre......
  Ha valaki fórumozik az azzal jár, hogy személyét nem egyszer megtámadják, kinevetik az álláspontját, gúnyolódnak rajta és persze mindenki nagyon okosnak tartja magát, mert ez az érvényesülés egyik formája itt a neten. Aki ilyenekre nincs felkészülve az ne fórumozzon, csak olvasgasson, abból is lehet nagyon sokat tanulni. Én elmondtam a véleményemet azokról a fórumtagokról, akik éretlen bikákat ejtettek el sorozatban illetve 3 cm-re a mínusz 3 pontos trófeától nagy hanggal hirdették itt az igét, mint mindenben követendő szakmai utat..... Tudod mi lett a következménye? Engem tiltottak le egy időre innen.....más esetben pedig áldozatos munkával összeszedett szakmai tartalmú hozzászólásomat spontán törölték innen.....Igaz, kaptam egy bocsánat kérést, hogy nagyon sajnálják, de véletlenül nyúltak bele és végérvényesen törlődött a fórumról.....egyszer pedig még a nick nevemet is örökre törölték, mert halottak napján egy az erdészek által a zalai erdőben gondozott német katonasír fotóját tettem fel..... ettől kezdve rasszista is lettem......
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #3136 Dátum: 2016. április 30. - 09:32:51 »

Aranyvessző! Emelem

A kettőtök ilyen jellegű ügye, nem tartozik egy nyilvános (főleg más irányultságú) fórum több ezer tagjára.
Ha valakinek segítettél az egy dicséretes dolog, de azt később ilyen módon felhánytorgatni, bárkit lejáratni gusztustalan. Ez egy vadász fórum, ahol lehet vitatkozni vadászatról, lehet élményeket elmesélni, lehet nagyon sok mindenről csevegni, de nem hiszem, hogy itt bárkinek joga van értékelni mások polgári szakmai munkásságát!

Nem ítélkezek feletted, azt megtetted te saját magad az ilyen hozzászólásoddal!

 Wave

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #3137 Dátum: 2016. április 30. - 09:42:53 »

Most akkor sok a szarvas, vagy kevés, ez itt a kérdés!  Vigyorog
Múltkor vadkáron nem láttam egyet sem (disznót sem), hazafelé a közúton meg annyi vad volt, majd elütöttem őket! Szomorú
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #3138 Dátum: 2016. április 30. - 10:00:25 »

  Itt vélemény különbségek ütköznek, amiket pedig nyilatkozok nem előzmény nélküliek, mert együtt dolgoztunk kollégaként, mielőtt a hátam mögött elárult volna. Ezt tette úgy, hogy sajnos mikor kirúgták egy  helyről az én közben járásomra kapott a szakmájában végleges és biztonságos elhelyezkedési lehetőséget. Igaz távol az otthonától, mert a megyéjében már senki nem állt szóba vele, de azért innen mehetett nyugdíjba.
  Ezt csak azért írtam ide, hogy ne ítélj Te Attila, hogy ne ítéltess Te sem. 
  Radírozni, meg a legkönnyebb, ahhoz aztán végképp nincs szükség észre......
  Ha valaki fórumozik az azzal jár, hogy személyét nem egyszer megtámadják, kinevetik az álláspontját, gúnyolódnak rajta és persze mindenki nagyon okosnak tartja magát, mert ez az érvényesülés egyik formája itt a neten. Aki ilyenekre nincs felkészülve az ne fórumozzon, csak olvasgasson, abból is lehet nagyon sokat tanulni. Én elmondtam a véleményemet azokról a fórumtagokról, akik éretlen bikákat ejtettek el sorozatban illetve 3 cm-re a mínusz 3 pontos trófeától nagy hanggal hirdették itt az igét, mint mindenben követendő szakmai utat..... Tudod mi lett a következménye? Engem tiltottak le egy időre innen.....más esetben pedig áldozatos munkával összeszedett szakmai tartalmú hozzászólásomat spontán törölték innen.....Igaz, kaptam egy bocsánat kérést, hogy nagyon sajnálják, de véletlenül nyúltak bele és végérvényesen törlődött a fórumról.....egyszer pedig még a nick nevemet is örökre törölték, mert halottak napján egy az erdészek által a zalai erdőben gondozott német katonasír fotóját tettem fel..... ettől kezdve rasszista is lettem......

Egy kicsit szelektív az emlékezeted avagy némileg leegyszerűsíted azokat a folyamatokat amelyek a kitiltásodhoz vagy törlésedhez vezettek.
Nem akarok a múlttal foglalkozni viszont megkérnélek, hogy a mondanivalódat amiben laikusok számára sok hasznos dolog van, próbáld meg személyeskedés és gúnyolódás nélkül előadni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #3139 Dátum: 2016. április 30. - 10:01:21 »

Most akkor sok a szarvas, vagy kevés, ez itt a kérdés!  Vigyorog
Múltkor vadkáron nem láttam egyet sem (disznót sem), hazafelé a közúton meg annyi vad volt, majd elütöttem őket! Szomorú
Rossz helyre ültél, vazze... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Gaucho
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 300


-


« Új üzenet #3140 Dátum: 2016. április 30. - 13:35:41 »

A sötétebbnek látszó idei hullajtás, a világosabb tavalyi. Tavaly már elég későn, április közepén lett meg, talán azért tűnik fakultabbnak is. Az idei kicsit kisebb mint a másik, de így is elég vaskos agancs, 2,5 kg, de csak 80 cm-es a szárhossza. Öreg bikának néz ki.
A két megtalálási hely közt egyébként 2,5 km van légvonalban.


Képről nehéz határozni így, jó lenne ha például valaki a kezében fogná a fotón. Az arányok jobban látszanának.
Azt mondom én is, hogy  egy bika agancsai. Középkorú bika.
A tavalyi trófea súlyok országosan gyengék voltak. Ennek is köszönhető, hogy idén kisebbet rakott.
Felénk is vannak olyan agancsok amik már fiatalon vaskosak alul és viszonylag nagy a rózsájuk. Típus jelleg lehet az is.
Majd rakok fel képet egy agancsról aminek meglett az idei és a tavalyi szárai is. Súlyban egyforma vagy talán kicsivel még kisebb is lett az idei szára, meg elspórolt az ágakból is.
Ilyen gyenge felrakás régen volt már mint tavaly. De érdekes, hogy a jó képességű bikák felénk amik súlyáról tudok két évben is. (2-3 bika). 35-40 dekákkal nőttek száranként. Az meg kifejezetten jónak számít. De a többség szinten tartott vagy inkább gyengébbet rakott.
Naplózva

Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyót, kifogja az utolsó halat, akkor jön rá, hogy a pénzt nem lehet megenni.
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #3141 Dátum: 2016. április 30. - 14:54:26 »

Aranyvessző! Emelem

A kettőtök ilyen jellegű ügye, nem tartozik egy nyilvános (főleg más irányultságú) fórum több ezer tagjára.
Ha valakinek segítettél az egy dicséretes dolog, de azt később ilyen módon felhánytorgatni, bárkit lejáratni gusztustalan. Ez egy vadász fórum, ahol lehet vitatkozni vadászatról, lehet élményeket elmesélni, lehet nagyon sok mindenről csevegni, de nem hiszem, hogy itt bárkinek joga van értékelni mások polgári szakmai munkásságát!

Nem ítélkezek feletted, azt megtetted te saját magad az ilyen hozzászólásoddal!

 Wave


A vád(ak) messzemenően alaptalan(ok)!
Földön fekvő,fegyvertelen ellenféllel nem harcolok. Majd,ha írásjogát visszakapja megbeszéljük privátban viselkedésének,vélekedésének okát.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #3142 Dátum: 2016. április 30. - 15:01:25 »

Képről nehéz határozni így, jó lenne ha például valaki a kezében fogná a fotón. Az arányok jobban látszanának.
Azt mondom én is, hogy  egy bika agancsai. Középkorú bika.
A tavalyi trófea súlyok országosan gyengék voltak. Ennek is köszönhető, hogy idén kisebbet rakott.
Felénk is vannak olyan agancsok amik már fiatalon vaskosak alul és viszonylag nagy a rózsájuk. Típus jelleg lehet az is.
Majd rakok fel képet egy agancsról aminek meglett az idei és a tavalyi szárai is. Súlyban egyforma vagy talán kicsivel még kisebb is lett az idei szára, meg elspórolt az ágakból is.
Ilyen gyenge felrakás régen volt már mint tavaly. De érdekes, hogy a jó képességű bikák felénk amik súlyáról tudok két évben is. (2-3 bika). 35-40 dekákkal nőttek száranként. Az meg kifejezetten jónak számít. De a többség szinten tartott vagy inkább gyengébbet rakott.
Újra kérem!
Mérd meg a külső oldalon a rózsa felső széle és a szemág szárral alkotott "teknő" közötti távolságot mindkét agancson.Ha azonos,akkor egy bika,ha más,akkor két bika agancsai láthatók a képen.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #3143 Dátum: 2016. április 30. - 15:55:13 »

Majd,ha írásjogát visszakapja megbeszéljük privátban viselkedésének,vélekedésének okát.
Nincs eltiltva.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #3144 Dátum: 2016. Május 03. - 08:53:47 »

  Itt vélemény különbségek ütköznek, amiket pedig nyilatkozok nem előzmény nélküliek, mert együtt dolgoztunk kollégaként, mielőtt a hátam mögött elárult volna. Ezt tette úgy, hogy sajnos mikor kirúgták egy  helyről az én közben járásomra kapott a szakmájában végleges és biztonságos elhelyezkedési lehetőséget. Igaz távol az otthonától, mert a megyéjében már senki nem állt szóba vele, de azért innen mehetett nyugdíjba.
  Ezt csak azért írtam ide, hogy ne ítélj Te Attila, hogy ne ítéltess Te sem. 
  Radírozni, meg a legkönnyebb, ahhoz aztán végképp nincs szükség észre......
  Ha valaki fórumozik az azzal jár, hogy személyét nem egyszer megtámadják, kinevetik az álláspontját, gúnyolódnak rajta és persze mindenki nagyon okosnak tartja magát, mert ez az érvényesülés egyik formája itt a neten. Aki ilyenekre nincs felkészülve az ne fórumozzon, csak olvasgasson, abból is lehet nagyon sokat tanulni. Én elmondtam a véleményemet azokról a fórumtagokról, akik éretlen bikákat ejtettek el sorozatban illetve 3 cm-re a mínusz 3 pontos trófeától nagy hanggal hirdették itt az igét, mint mindenben követendő szakmai utat..... Tudod mi lett a következménye? Engem tiltottak le egy időre innen.....más esetben pedig áldozatos munkával összeszedett szakmai tartalmú hozzászólásomat spontán törölték innen.....Igaz, kaptam egy bocsánat kérést, hogy nagyon sajnálják, de véletlenül nyúltak bele és végérvényesen törlődött a fórumról.....egyszer pedig még a nick nevemet is örökre törölték, mert halottak napján egy az erdészek által a zalai erdőben gondozott német katonasír fotóját tettem fel..... ettől kezdve rasszista is lettem......

Mivel a másokra nem tartozó vád itt jelent meg,a válasz is ide kerül.
Sikerült megtudnom,hogy a volt élettársa közös kollégánk feleségének adott információkat,onnan tudta az egész erdészet,mi történt.
Mivel tudták,hogy barátok voltunk,tőlem kérdezték,mi az igazság.Hogy mit válaszoltam  a kérdésekre,meg kell érdeklődni a kollégáktól,kolléganőktől!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #3145 Dátum: 2016. Május 03. - 09:41:43 »

Uraim, mint már korábban, többen is céloztunk rá, a személyes ügyeiteket intézzétek privátban, vagy telefonon.
Szerintem ez kizárólag kettőtökre tartozik, nem a fórum nyilvánosságára.
A továbbiakban törlök minden ilyen jellegű hozzászólást.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #3146 Dátum: 2016. Július 02. - 11:05:58 »

Sziasztok!  Wave

Hol voltatok eddig? mi van veletek?   Ördög

Mi a véleményetek erről? lehet ez egy páros?:



Szerintem nem egy bikáról hullott a két szár!  Kacsint

Balos szemág tűzési pont a jobboshoz képest feljebb van és a korona is más!  Figyelmes olvasás Nem beszélve a rózsákról, színben is különbözők!  Röhög  Wave

Naplózva

" There is good out there "
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #3147 Dátum: 2016. Július 02. - 20:21:41 »

A két száron lehet más a tűzési pont.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
aranyvesszo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 301



« Új üzenet #3148 Dátum: 2016. Július 02. - 21:07:04 »

Sziasztok!  Wave



Mi a véleményetek erről? lehet ez egy páros?:










A drót szerint igen....
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #3149 Dátum: 2016. Július 02. - 21:34:12 »

A két száron lehet más a tűzési pont.
Nem hiába voltál az egyik leg kitartóbb tanítvány! Kacsint Igen Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: