Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FELHÍVÁS!  (Megtekintve 35268 alkalommal)
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #45 Dátum: 2012. Február 10. - 19:02:09 »

Szia ! Ezek a Te kutyáid?  Közelben lakom,szinte mindennap kijárok,ma is megyek,már beíratkoztam . Küldj magánba egy tel.számot hátha látom őket.

Köszönöm, de nem az enyémek...a Facebookon tették közzé, és gondoltam, hogy itt is megosztom veletek, ..hátha segítünk a gazdájának...
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #46 Dátum: 2012. Február 10. - 19:43:51 »

Forma4! Emelem

Tisztelem a segítő szándékodat, de ez a fórum nem az ilyen hirdetésekért jött létre.
Ezen az alapon feltehetnénk az elkallódott nagymamák képét, meg az ellopott autók rendszámát is!
Más, ha vadászattal kapcsolatos dolgokról, vadászkutyákról van szó, vagy valamelyik vadásztársunk vár tőlünk segítséget, de egy ország ügyes - bajos dolgait nem vesszük a nyakunkba! Ezeket hagyjuk meg a Facebook-nak!

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #47 Dátum: 2012. Február 10. - 20:14:24 »

Forma4! Emelem

Tisztelem a segítő szándékodat, de ez a fórum nem az ilyen hirdetésekért jött létre.
Ezen az alapon feltehetnénk az elkallódott nagymamák képét, meg az ellopott autók rendszámát is!
Más, ha vadászattal kapcsolatos dolgokról, vadászkutyákról van szó, vagy valamelyik vadásztársunk vár tőlünk segítséget, de egy ország ügyes - bajos dolgait nem vesszük a nyakunkba! Ezeket hagyjuk meg a Facebook-nak!

 Wave


Természetesen igazad van.
Azért mertem ebben a közegben feltenni, mert a képen maga a terület olyannak látszik, hogy talán vadászok járta terület lehet és gondoltam hátha innen valaki pont arra jár és akkor ha látja segíthet...de vedd le a linket..és elnzést...ja nem elnézést(mert már kaptam ezért is Mosolyog..köszönöm Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #48 Dátum: 2012. Február 10. - 21:42:32 »

Forma4! Emelem

Tisztelem a segítő szándékodat, de ez a fórum nem az ilyen hirdetésekért jött létre.
Ezen az alapon feltehetnénk az elkallódott nagymamák képét, meg az ellopott autók rendszámát is!
Más, ha vadászattal kapcsolatos dolgokról, vadászkutyákról van szó, vagy valamelyik vadásztársunk vár tőlünk segítséget, de egy ország ügyes - bajos dolgait nem vesszük a nyakunkba! Ezeket hagyjuk meg a Facebook-nak!

 Wave


Vadászkutyákról van szó.
Kicsit elkalandoztam a srác fotói közt. Ez a tiritarka kutya a fehován is szerepelt. Ott vigyorog Manipulus fórumtársunk tacskója mellett.
Talán laika kutya lehet a másik meg valami vizsla.  Fejvakarás
De adjuk meg az esélyt, hátha.

 Emelem
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #49 Dátum: 2012. Február 10. - 21:57:20 »

Vadászkutyákról van szó.
Kicsit elkalandoztam a srác fotói közt. Ez a tiritarka kutya a fehován is szerepelt. Ott vigyorog Manipulus fórumtársunk tacskója mellett.
Talán laika kutya lehet a másik meg valami vizsla.  Fejvakarás
De adjuk meg az esélyt, hátha.

 Emelem

Már törölve lett...lehet előbb meg kéne bizonyosodni dolgokról...lassan már nem marad pálca ami eltörhető legyen Emelem

Szervusz!
Talán ha egy kicsit kevesebb alkalmat keresnél rá, hogy megsértődj......mind jobban éreznénk magunkat.
De főleg Te magad.

Üdv: Gálos Csaba  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 22:24:28 írta galoscsabus » Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #50 Dátum: 2012. Február 10. - 22:02:34 »

Már törölve lett...lehet előbb meg kéne bizonyosodni dolgokról...lassan már nem marad pálca ami eltörhető legyen Emelem

Nem kell elvárni a modiktól, hogy mindennek utána nézzenek. Neked kellett volna, mielőtt belinkelted.
Egész másképpen hangzik, ha azt írod, hogy 2 vadászkutyát keresnek.  Kacsint
Én is azért nézegettem utána, mert nem tudtam mit keres ez itt a fórumon.
 Emelem
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #51 Dátum: 2012. Február 10. - 22:42:37 »

Nem kell elvárni a modiktól, hogy mindennek utána nézzenek. Neked kellett volna, mielőtt belinkelted.
Egész másképpen hangzik, ha azt írod, hogy 2 vadászkutyát keresnek.  Kacsint
Én is azért nézegettem utána, mert nem tudtam mit keres ez itt a fórumon.
 Emelem


Ok  Emelem köszönöm,az idegen tulaj nevébe is
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
vizslás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Új üzenet #52 Dátum: 2012. Október 20. - 19:52:07 »

Üdv! Fórumozók! Én egy szakmai kérdéssel fordulok hozzátok,a házunk mögött nincsenek lakóházak így egy "vadász"bérli a vadászati jogot
és én a házamtól hány méterre tudom kivinni a kutyámat foglalkozás céljából!Válaszotokat előre is köszönöm .Ha kérdésetek lenne az üggyel kapcsolatba mert valami nem tiszta az írásommal kapcsolatba szívesen le írom. Emelem
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #53 Dátum: 2012. Október 23. - 19:58:29 »

Üdv! Fórumozók! Én egy szakmai kérdéssel fordulok hozzátok,a házunk mögött nincsenek lakóházak így egy "vadász"bérli a vadászati jogot
és én a házamtól hány méterre tudom kivinni a kutyámat foglalkozás céljából!Válaszotokat előre is köszönöm .Ha kérdésetek lenne az üggyel kapcsolatba mert valami nem tiszta az írásommal kapcsolatba szívesen le írom. Emelem

Attól függ, hogy a házad mögötti rész még belterület-e. Belterületen alapvetően nem lehet vadászni, tehát ott képezheted a kutyát. Ha a nyilvántartás szerint külterület, akkor része a vadászterületnek, tehát a vadászatra jogosulttal kell egyezkedned a kutyázásról.
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9985



« Új üzenet #54 Dátum: 2013. Január 03. - 08:09:00 »

Hátha segít valakinek:

http://onp.nemzetipark.gov.hu/index.php?pg=news_155_1938
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: