Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duplagolyósok  (Megtekintve 142126 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #525 Dátum: 2011. Március 19. - 21:49:33 »

"Szerinted kopaszon mennyit ér egy ilyen fegyver?"---Szerintem azt mondta, hogy vétel után derül ki mennyit ér!
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #526 Dátum: 2011. Március 19. - 21:50:52 »

Értem.
Én ezt 20 éve már hallottam, bár orosz sörétesekről mondta valaki, aki értett hozzá.
De akkor nem a kaliberrel volt gond, ha jól értem?

Nem.
A kaliberrel annyi volt, hogy a 26g-os Rem SP-al nagyon kezes volt a puska, viszont annak az energiája nem érte el a törvényben előírt mértéket. A 22g-os Hornady Leverevo-val már dolgozott rendesen, csak az meg akkorát rúgott, hogy senki sem akart vele kettőnél többet lőni.
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #527 Dátum: 2011. Március 19. - 21:53:11 »

Köszi Jan!
A szórásképe milyen volt? Gyors egymás utánni lövés esetén hogyan viselkedett?
Szerinted kopaszon mennyit ér egy ilyen fegyver?

A szórásképe kifogástalan volt (75m-en), lövés után nem ugrott fel az eleje, könnyen lehetett a célon tartani. (a 30-06-ost)

A 45-70-est 200 körül adtam el kopaszon.
Naplózva
Kalamar
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Új üzenet #528 Dátum: 2011. Március 20. - 11:04:39 »

Tudja valaki h mien lőszert szeret a Brno super Express?kal. 7x65R
Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1965



« Új üzenet #529 Dátum: 2011. Március 20. - 13:19:09 »

Azt bizony ki kell próbálnod, puskáról puskára különbözhet. Wave
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #530 Dátum: 2011. Március 20. - 22:02:03 »

Köszi! Hornadyból gondolom az interbond magos volt? Legjobban melyik vált be? Most készülök leváltani a Gecot.
BP  Emelem
A mai eszemmel Sakot használnék, Jól bevált és mindig lehet venni mert folyamatos az ellátás.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #531 Dátum: 2011. Október 14. - 16:10:02 »

Üdv Urak!
Jó régen nem írt ide senki, a fórum gépi lelkiismerete engem is le akart róla beszélni mondván, hogy inkább nyissak új témát Nyihi
De csak azértse'  Ördög

Naszóval van nékem egy szép, eladó sorba serdült duplagolyósom, ami a szexárdi vadástboltban várja leendő rajongóját. Szeretnék egy gavallér fegyvert, ezért került oda a polcra, amúgy nagyon megbízható és jó fegyver.
Megérkezett az első (komoly??) érdeklődő, aki akkor vinné el, ha beszámítanánk egy Baikal 45-70-es duplagolyóst.
Elsátszottam a gondolattal, hogy milenneha...... De nem igazán jutok dűlőre magamban.
Nem lenne végzetes baj, ha egy igénytelen duplagolyós is állna a szekrényben, amihez amolyan sz@r időben bátrabban nyúl az ember, mert nem sajnálja kivinni a zord körülmények közé.
De van ebben a fegyverben annyi tartalmi érték, hogy érdemes lenne bevállalni????
Mert eladni, gondolom többet az életben nem tudnám!
A fegyver 3 éves, tudomásom szerint annak idején olyan 200eft körüli áron kerültek forgalomba. Állapota előttem egyelőre ismeretlen.
Feltételezve egy elfogadhatóan jó állagot, milyen áron kezdjek el egyáltalán gondolkodni a beszámításán?
Visszaolvasva igen vegyes képet kaptam a fegyverről, egy komoly lőtéri próbát mindenképpen megérne a dolog, de a kalibert elég jól ismerem, használtam egy ilyen Marlint és jól megvoltunk (a hatalmas hangját kivéve, de annak rövid volt a csöve és még kompenzátor furatai is voltak).
Szóval minden hozzászólás és javaslat/tapasztalat érdekelne.
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #532 Dátum: 2011. Október 14. - 16:30:22 »

Üdv Urak!
Jó régen nem írt ide senki, a fórum gépi lelkiismerete engem is le akart róla beszélni mondván, hogy inkább nyissak új témát Nyihi
De csak azértse'  Ördög

Naszóval van nékem egy szép, eladó sorba serdült duplagolyósom, ami a szexárdi vadástboltban várja leendő rajongóját. Szeretnék egy gavallér fegyvert, ezért került oda a polcra, amúgy nagyon megbízható és jó fegyver.
Megérkezett az első (komoly??) érdeklődő, aki akkor vinné el, ha beszámítanánk egy Baikal 45-70-es duplagolyóst.
Elsátszottam a gondolattal, hogy milenneha...... De nem igazán jutok dűlőre magamban.
Nem lenne végzetes baj, ha egy igénytelen duplagolyós is állna a szekrényben, amihez amolyan sz@r időben bátrabban nyúl az ember, mert nem sajnálja kivinni a zord körülmények közé.
De van ebben a fegyverben annyi tartalmi érték, hogy érdemes lenne bevállalni????
Mert eladni, gondolom többet az életben nem tudnám!
A fegyver 3 éves, tudomásom szerint annak idején olyan 200eft körüli áron kerültek forgalomba. Állapota előttem egyelőre ismeretlen.
Feltételezve egy elfogadhatóan jó állagot, milyen áron kezdjek el egyáltalán gondolkodni a beszámításán?
Visszaolvasva igen vegyes képet kaptam a fegyverről, egy komoly lőtéri próbát mindenképpen megérne a dolog, de a kalibert elég jól ismerem, használtam egy ilyen Marlint és jól megvoltunk (a hatalmas hangját kivéve, de annak rövid volt a csöve és még kompenzátor furatai is voltak).
Szóval minden hozzászólás és javaslat/tapasztalat érdekelne.
 Emelem

Szia Csaba!

Szűcs Jani (Jan) tudna erről mit írni, neki már volt két Artemidaja is.
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #533 Dátum: 2011. Október 14. - 16:54:04 »

Szia Csaba!

Szűcs Jani (Jan) tudna erről mit írni, neki már volt két Artemidaja is.
Köszönöm, már megy is neki a privát üzi!
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #534 Dátum: 2011. December 10. - 16:22:49 »

Üdv Urak!
Jó régen nem írt ide senki, a fórum gépi lelkiismerete engem is le akart róla beszélni mondván, hogy inkább nyissak új témát Nyihi
De csak azértse'  Ördög

Naszóval van nékem egy szép, eladó sorba serdült duplagolyósom, ami a szexárdi vadástboltban várja leendő rajongóját. Szeretnék egy gavallér fegyvert, ezért került oda a polcra, amúgy nagyon megbízható és jó fegyver.
Megérkezett az első (komoly??) érdeklődő, aki akkor vinné el, ha beszámítanánk egy Baikal 45-70-es duplagolyóst.
Elsátszottam a gondolattal, hogy milenneha...... De nem igazán jutok dűlőre magamban.
Nem lenne végzetes baj, ha egy igénytelen duplagolyós is állna a szekrényben, amihez amolyan sz@r időben bátrabban nyúl az ember, mert nem sajnálja kivinni a zord körülmények közé.
De van ebben a fegyverben annyi tartalmi érték, hogy érdemes lenne bevállalni????
Mert eladni, gondolom többet az életben nem tudnám!
A fegyver 3 éves, tudomásom szerint annak idején olyan 200eft körüli áron kerültek forgalomba. Állapota előttem egyelőre ismeretlen.
Feltételezve egy elfogadhatóan jó állagot, milyen áron kezdjek el egyáltalán gondolkodni a beszámításán?
Visszaolvasva igen vegyes képet kaptam a fegyverről, egy komoly lőtéri próbát mindenképpen megérne a dolog, de a kalibert elég jól ismerem, használtam egy ilyen Marlint és jól megvoltunk (a hatalmas hangját kivéve, de annak rövid volt a csöve és még kompenzátor furatai is voltak).
Szóval minden hozzászólás és javaslat/tapasztalat érdekelne.
 Emelem
Ebben a kaliberben ne vedd meg, ha érdekel miért megírhatom.
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #535 Dátum: 2011. December 10. - 18:55:02 »

Ebben a kaliberben ne vedd meg, ha érdekel miért megírhatom.
Javítok: ebben se....
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
nils holgerson
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #536 Dátum: 2012. November 13. - 08:04:56 »

Kedves fórumozók! Azt szeretném megtudni, hogy 7x65R kaliberben milyen duplagolyós fegyverek léteznek, persze értelmes árban. Vadászüdvözlettel: Nils  Emelem
Naplózva
Giovanni
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32



« Új üzenet #537 Dátum: 2012. December 24. - 11:22:18 »

 Emelem

Ez azért nem semmi, szép darab, de az ára is! Nevet

http://translate.google.com/translate?u=www.egun.de/market/&sl=de&tl=hu
Naplózva
k.vajk
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453



« Új üzenet #538 Dátum: 2013. Január 23. - 20:42:32 »

Sziasztok!  Tanácsot szeretnék kérni,kinek mi a véleménye az Antonio Zoli duplagolyósokról? 30-06,és 5,6x50r kaliberben kínáltak egyet szerintem jó áron.
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #539 Dátum: 2013. Január 23. - 20:45:52 »

Sziasztok!  Tanácsot szeretnék kérni,kinek mi a véleménye az Antonio Zoli duplagolyósokról? 30-06,és 5,6x50r kaliberben kínáltak egyet szerintem jó áron.

És a kettő közül melyik kaliberű duplagolyós érdekel?  OOO
Vagy lehet hogy egy vegyesgolyóst (bergstutzen) kínáltak?
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: