Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 40   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kengyelkulcsosok!  (Megtekintve 111421 alkalommal)
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #45 Dátum: 2008. Július 31. - 21:05:36 »

Volt pisztolyfogásos a 7-es mag. de az elég csúnya volt.Ez az új típusú már,sokkal szebb.Az angol agyas pedig,klasszikus forma.A 308-asom ilyen volt. Jobban tetszett ,feküdt a kezemben.
Könnyű csövet cserélni. A standard kaliberek bármelyikére jó a zárszerkezet és ,a tár. A zártestben acél betét van, és abba van csavarva a cső.
Ha van Amerikában ismerőse valakinek, postán be tudja küldetni.Sokkal olcsóbb lesz vámolva, vizsgáztatva mintha itt venné. Kb egy 90-100.000 ft-al.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #46 Dátum: 2008. Július 31. - 21:10:08 »

"Ha van Amerikában ismerőse valakinek, postán be tudja küldetni." ---Erre én nem vennék mérget.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #47 Dátum: 2008. Július 31. - 21:30:11 »

"Ha van Amerikában ismerőse valakinek, postán be tudja küldetni." ---Erre én nem vennék mérget.
Én sem.
Ugyanis a rendőrségen már az unión belüli fegyverrendelésnél is fogják a fejüket, pedig az nem jön át a vámon, a rendőr csak annyit lát, hogy beballagok a papírokkal. Postázni ugyanis tilos a vasat-nyilván, hiszen onnantól, hogy a fegyvervásárlási ki lett töltve a nevedre, te felelsz érte.
Amúgy rémlik valami olyan törvény is, hogy fegyver és lőszer postai forgalomban nem vehet részt...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #48 Dátum: 2008. Július 31. - 21:51:07 »

"Ha van Amerikában ismerőse valakinek, postán be tudja küldetni." ---Erre én nem vennék mérget.
Én sem.
Ugyanis a rendőrségen már az unión belüli fegyverrendelésnél is fogják a fejüket, pedig az nem jön át a vámon, a rendőr csak annyit lát, hogy beballagok a papírokkal. Postázni ugyanis tilos a vasat-nyilván, hiszen onnantól, hogy a fegyvervásárlási ki lett töltve a nevedre, te felelsz érte.
Amúgy rémlik valami olyan törvény is, hogy fegyver és lőszer postai forgalomban nem vehet részt...

A közelmúltban nézegettem amcsi lapokat, fegyvervásárlás ürügyén, de soknál ki volt kötve, hogy csak az államokon belül küldenek! Szomorú
Naplózva
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #49 Dátum: 2008. Július 31. - 22:02:03 »

Az egesz eszak-amerikai foldreszrol puskat csak kereskedoknek szallitanak.

Ha egy bolthalozatban talasz egy puskat ami tetszik, megrendeled es talalsz egy kereskedot akinek a cimere leszallitjak ahol atveheted.
Kanadabol aaamerikaba, onnan ide, vagy mindket helyrol akarhova.  Ez a szabaly.

Talalkoztam mar itt magyar vadaszokkal akik itt puskat vettek es innen kuldtek utanuk MO-ra. (meg a 911 elott. Azota ez is valtozhatott).
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #50 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 08:30:01 »

Szervusztok!
Nekem hoztak be tőbb fegyvert is Amiból. Browning BLR-t, AUTO_5-öst,
Weatherby mark-v  3db.
Ruger stucni 30-06 ot.
Igaz, repülővel és, felmentem értük Ferihegyre.Ott vámoltam fizettem iratokat kitöltöttük a vámtisztel és,hozhattam haza őket.  Régi szép idők!)Mosolyog))
Volt olyan is hogy, levélben lekűldte a vámtiszt a vámcsekket és, befizetve visszakűldtem. És,most nem  hiszitek el; postán lekűldtekérésemre, a fegyvereket a címünkre. A barátomnak és,nekem . Mivel nem voltunk otthon,az övét a szomszédnak,az enyém a,szüleimnek lett átadva!!
Hát ennyit a postáról,törvényekről.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #51 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 17:49:29 »

Szervusztok!
Nekem hoztak be tőbb fegyvert is Amiból. Browning BLR-t, AUTO_5-öst,
Weatherby mark-v  3db.
Ruger stucni 30-06 ot.
Igaz, repülővel és, felmentem értük Ferihegyre.Ott vámoltam fizettem iratokat kitöltöttük a vámtisztel és,hozhattam haza őket.  Régi szép idők!)Mosolyog))
Volt olyan is hogy, levélben lekűldte a vámtiszt a vámcsekket és, befizetve visszakűldtem. És,most nem  hiszitek el; postán lekűldtekérésemre, a fegyvereket a címünkre. A barátomnak és,nekem . Mivel nem voltunk otthon,az övét a szomszédnak,az enyém a,szüleimnek lett átadva!!
Hát ennyit a postáról,törvényekről.
Mindezt mikor?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #52 Dátum: 2008. Augusztus 01. - 20:17:15 »

Még egy-két ilyen reklám és legközelebb nem küldik Bion
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #53 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 13:59:50 »

Ez,kb 11 éve volt.Akkoriban, kuszaság volt minden felé. Nem mintha most,nem lenne!:))
De ez az összeköttetés már,megszakadt sajnos.Szomorú   Nem küldik,már biztosan.Szomorú
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #54 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 15:49:17 »

Ez,kb 11 éve volt.Akkoriban, kuszaság volt minden felé. Nem mintha most,nem lenne!:))
De ez az összeköttetés már,megszakadt sajnos.Szomorú   Nem küldik,már biztosan.Szomorú
Ja, akkoriban egyszerűbben mentek a dolgok.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #55 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 13:36:14 »

Szervusz,Viktor!
Van az Egun-ban egy, Browning BLR-81 es,308-asban. Nézd meg ha, érdekel.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #56 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 13:55:44 »

Szervusz,Viktor!
Van az Egun-ban egy, Browning BLR-81 es,308-asban. Nézd meg ha, érdekel.

Szia Gábor!

Sajnos Guba nincs rá, ezért inkább a szívemet fájdítanám.... de köszönöm szépen! Igen

Meg aztán meg is vagyok elégedve a tolózárasommal, mostanság nem is igazán tervezem a leváltását...
Naplózva
Kastro
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121


« Új üzenet #57 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 14:21:17 »

Rendben,csak gondoltam gyönyörködni lehet!:))
Én azt tettem és,nosztalgiáztam.Ugyan ilyenem volt csak, 1.5-5.5x20-as távcsővel. ( Leupold )
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #58 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 14:39:08 »

Rendben,csak gondoltam gyönyörködni lehet!:))
Én azt tettem és,nosztalgiáztam.Ugyan ilyenem volt csak, 1.5-5.5x20-as távcsővel. ( Leupold )
No, a távcsőről kérdezni fogok a Céltávcsövek topicban!
Naplózva
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #59 Dátum: 2008. Szeptember 07. - 18:56:29 »

Érdeklődnék valaki használ 308-as Marlin Expresst ?
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 40   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: