Oldalak: 1 ... 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 [221] 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erdei Szalonka. Új!  (Megtekintve 558745 alkalommal)
revtonci
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Új üzenet #3300 Dátum: 2020. Február 25. - 09:17:41 »

Sziasztok!
Vannak akik kijárnak monitoringozni?
Látnak, hallanak vmit?
Tapasztalatok?
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #3301 Dátum: 2020. Február 25. - 09:20:30 »

Sziasztok!
Vannak akik kijárnak monitoringozni? Látnak, hallanak vmit? Tapasztalatok?

Próbáltál itt visszaolvasni esetleg?
Naplózva
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #3302 Dátum: 2020. Február 25. - 13:30:19 »

17:57 és 17:59-kor 1-1 "forintos"  szalonka némán libbent el a fejem felett..  Emelem

 Emelem,,nálunk nem volt még észlelés,, várjuk őket, s majd csak sikerül a közel jövőben megpillantani az Elsőt...
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #3303 Dátum: 2020. Február 25. - 18:23:18 »

Tegnap 17:50 egy zvikk

ma 18:02
Nagyon elé fogtam  Stoel Ördög

Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #3304 Dátum: 2020. Február 25. - 18:43:21 »

Szépen meglőtted ezt a képet Emelem
Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #3305 Dátum: 2020. Február 25. - 18:57:09 »

Tegnap 17:50 egy zvikk

ma 18:02
Nagyon elé fogtam  Stoel Ördög


Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
revtonci
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Új üzenet #3306 Dátum: 2020. Február 26. - 06:46:56 »

Próbáltál itt visszaolvasni esetleg?

Igen.
A fórumot naponta többször is nézem,  kimondottan csak az erdei szalonkás topicot, hogy információt kapjak arról, hogy az országban mi a helyzet a szalonkákkal kapcsolatban.
Hidd el, nem volt nehéz azt az idei 4-5 hozzászólást elolvasni, amelyikből az egyik ugye az enyém volt, válós észlelésekről,  időpontokról, helyszínről.
Az általad megkérdőjelezett hozzászólásom azert tettem, hátha több információt osztanak meg a fórumozók az idei helyzettel kapcsolatban, ami ugye a fórumot a céljának betöltésében sokkal inkább elősegítené, mint az általad feltett ostoba és haszontalan kérdés idézve a hozzászólásomat, arra utalva h gyengék az észbeli képességeim,  és olvasni em tudok.
Mi értelme van az ilyen hozzászólásoknak? Ezert miért fárasztod magad?
Mondjuk kényelmesebb egy fórumon osztani az észt,  mint kalapot venni, kimenni és körbenézni,  h aztán normális hozzászólást tudj írni egy erdei szalonkás topicban az átélt vadászsikerekről vagy élményekről.
Ennyi a véleményem.
Vadászüdvözlettel.
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #3307 Dátum: 2020. Február 26. - 10:00:23 »

Igen.
A fórumot naponta többször is nézem,  kimondottan csak az erdei szalonkás topicot, hogy információt kapjak arról, hogy az országban mi a helyzet a szalonkákkal kapcsolatban.
Hidd el, nem volt nehéz azt az idei 4-5 hozzászólást elolvasni, amelyikből az egyik ugye az enyém volt, válós észlelésekről,  időpontokról, helyszínről.
Az általad megkérdőjelezett hozzászólásom azert tettem, hátha több információt osztanak meg a fórumozók az idei helyzettel kapcsolatban, ami ugye a fórumot a céljának betöltésében sokkal inkább elősegítené, mint az általad feltett ostoba és haszontalan kérdés idézve a hozzászólásomat, arra utalva h gyengék az észbeli képességeim,  és olvasni em tudok.
Mi értelme van az ilyen hozzászólásoknak? Ezert miért fárasztod magad?
Mondjuk kényelmesebb egy fórumon osztani az észt,  mint kalapot venni, kimenni és körbenézni,  h aztán normális hozzászólást tudj írni egy erdei szalonkás topicban az átélt vadászsikerekről vagy élményekről.
Ennyi a véleményem.
Vadászüdvözlettel.

 Marci nem minősített, te megtetted. Meglehetősen epésen. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy így kellett válaszolnod. Én nem érzem a kérdésében azokat a dolgokat, amiket leírtál. Nem keveredtél te itt konfliktusba senkivel csak te érzed úgy. Majd akkor sértődj meg, ha az általad vizionált problémákat szó szerint a fejedhez vágják. Vannak itt jópáran, akik meg is teszik face to face, ha okot adsz rá. Így harmadik hozzászólásra mintha kicsit túltoltad volna. Ha elfogadsz egy tanácsot, legyél kicsit visszafogottabb. Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #3308 Dátum: 2020. Február 26. - 10:06:23 »

Marci nem minősített, te megtetted. Meglehetősen epésen. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy így kellett válaszolnod. Én nem érzem a kérdésében azokat a dolgokat, amiket leírtál. Nem keveredtél te itt konfliktusba senkivel csak te érzed úgy. Majd akkor sértődj meg, ha az általad vizionált problémákat szó szerint a fejedhez vágják. Vannak itt jópáran, akik meg is teszik face to face, ha okot adsz rá. Így harmadik hozzászólásra mintha kicsit túltoltad volna. Ha elfogadsz egy tanácsot, legyél kicsit visszafogottabb. Wave

Hmmm, érdekes, látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Én igen ...
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #3309 Dátum: 2020. Február 26. - 10:55:29 »

Igen.
A fórumot naponta többször is nézem,  kimondottan csak az erdei szalonkás topicot, hogy információt kapjak arról, hogy az országban mi a helyzet a szalonkákkal kapcsolatban.
Hidd el, nem volt nehéz azt az idei 4-5 hozzászólást elolvasni, amelyikből az egyik ugye az enyém volt, válós észlelésekről,  időpontokról, helyszínről.
Az általad megkérdőjelezett hozzászólásom azert tettem, hátha több információt osztanak meg a fórumozók az idei helyzettel kapcsolatban, ami ugye a fórumot a céljának betöltésében sokkal inkább elősegítené, mint az általad feltett ostoba és haszontalan kérdés idézve a hozzászólásomat, arra utalva h gyengék az észbeli képességeim,  és olvasni em tudok.
Mi értelme van az ilyen hozzászólásoknak? Ezert miért fárasztod magad?
Mondjuk kényelmesebb egy fórumon osztani az észt,  mint kalapot venni, kimenni és körbenézni,  h aztán normális hozzászólást tudj írni egy erdei szalonkás topicban az átélt vadászsikerekről vagy élményekről.
Ennyi a véleményem.
Vadászüdvözlettel.
Ez elég szűzlányosra, mondhatni fürdőskurvásra sikerült!
Feltételezem, ha ennyire érdekel a szalonka, értesz is hozzá és tudsz magyarázatot adni a kevés észlelésre.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
revtonci
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Új üzenet #3310 Dátum: 2020. Február 26. - 11:39:05 »

Ez elég szűzlányosra, mondhatni fürdőskurvásra sikerült!
Feltételezem, ha ennyire érdekel a szalonka, értesz is hozzá és tudsz magyarázatot adni a kevés észlelésre.
 Emelem
Ez elég jó h egy vadászati fórumon ez megy, egymás oltogatasa,  vegzálása a téma helyett, ami ugye az erdei szalonka lenne.
Hű leképezése a mai magyar vadásztársadalomnak.
Azért kevés a hozzászólás,  mert az összes ilyen nagyokos kapásból leoltja azokat, akik mondjuk érdeklődnének egy - egy téma iránt.
Nem azért mert kevés az észlelés.  De az lehet is kevés,  mert azok a kevesek akik kijárnak kevés eséllyel vannak.
Meg aztán minek is írjanak ide, ha a közös élmények megosztása helyett arról szól egy fórum,  hogy hogyan lehet egymásnak beszólogatni.
Ez az értesz a szalonkához duma ez a legnagyobb. Értesz mi. Ez nem programozás. Ahhoz lehet érteni vagy nem érteni.  De a szalonkához.....pfffff
Naplózva
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #3311 Dátum: 2020. Február 26. - 11:46:53 »

Ez elég jó h egy vadászati fórumon ez megy, egymás oltogatasa,  vegzálása a téma helyett, ami ugye az erdei szalonka lenne.
Hű leképezése a mai magyar vadásztársadalomnak.
Azért kevés a hozzászólás,  mert az összes ilyen nagyokos kapásból leoltja azokat, akik mondjuk érdeklődnének egy - egy téma iránt.
Nem azért mert kevés az észlelés.  De az lehet is kevés,  mert azok a kevesek akik kijárnak kevés eséllyel vannak.
Meg aztán minek is írjanak ide, ha a közös élmények megosztása helyett arról szól egy fórum,  hogy hogyan lehet egymásnak beszólogatni.
Ez az értesz a szalonkához duma ez a legnagyobb. Értesz mi. Ez nem programozás. Ahhoz lehet érteni vagy nem érteni.  De a szalonkához.....pfffff

Biztosan nem leszek népszerű azzal, hogy egyetértek a leírtakkal, de akkor is megteszem Mosolyog
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #3312 Dátum: 2020. Február 26. - 11:54:16 »

Marci nem minősített, te megtetted. Meglehetősen epésen. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy így kellett válaszolnod. Én nem érzem a kérdésében azokat a dolgokat, amiket leírtál. Nem keveredtél te itt konfliktusba senkivel csak te érzed úgy. Majd akkor sértődj meg, ha az általad vizionált problémákat szó szerint a fejedhez vágják. Vannak itt jópáran, akik meg is teszik face to face, ha okot adsz rá. Így harmadik hozzászólásra mintha kicsit túltoltad volna. Ha elfogadsz egy tanácsot, legyél kicsit visszafogottabb. Wave

Pedig szerintem reálisan látja a helyzetet és nehogy azt hidd, hogy egyedül gondolja ezt. De a többség nem szól hozzá. Minek, hogy leugassa a kemény mag? Amúgy is egy konfliktuskerülő világban élünk. Teljesen felesleges energia- és időpocsékolás. Makkmarci
 eleinte kb. Csejen szinten volt kezelve, ha jól emlékszem még eltiltva is volt az okoskodásai miatt. Aztán hirtelen sleppen belül került. Azért érdekes lenne utánanézni, hogy hány vadászattal kapcsolatos hozzászólása volt és mennyi ilyen beszólogatós okoskodás. Amúgy kukkants bele a legutóbbi olvasatlan témákba hány vadásztörténet van az adott topikban. Néhány lelkes fiatal még leír egy-egy elejtést, aztán nagyjából ennyi. Fasza, hogy a szalonkás topikban is már csak a gerjedés megy.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #3313 Dátum: 2020. Február 26. - 12:28:30 »

Pedig szerintem reálisan látja a helyzetet és nehogy azt hidd, hogy egyedül gondolja ezt. De a többség nem szól hozzá. Minek, hogy leugassa a kemény mag? Amúgy is egy konfliktuskerülő világban élünk. Teljesen felesleges energia- és időpocsékolás. Makkmarci
 eleinte kb. Csejen szinten volt kezelve, ha jól emlékszem még eltiltva is volt az okoskodásai miatt. Aztán hirtelen sleppen belül került. Azért érdekes lenne utánanézni, hogy hány vadászattal kapcsolatos hozzászólása volt és mennyi ilyen beszólogatós okoskodás. Amúgy kukkants bele a legutóbbi olvasatlan témákba hány vadásztörténet van az adott topikban. Néhány lelkes fiatal még leír egy-egy elejtést, aztán nagyjából ennyi. Fasza, hogy a szalonkás topikban is már csak a gerjedés megy.

 Igen
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #3314 Dátum: 2020. Február 26. - 13:14:37 »

Makkmarcinak kicsit elszaladt a keze amikor visszaolvasásra buzdította az olvtársat.
Egyébként tényleg nem árt a visszaolvasás és ha azt látja az ember, hogy valakinek 1-2 hozzászólása van csupán akkor sajnos túl könnyen jön az érdemi válasz helyett az  Figyelmes olvasás vagy  Olvass de itt ráadásul nem is volt hova visszaolvasni...
Amúgy nem tudom, miféle "sleppbe" került bele Makkmarci de abban én biztos nem vagyok benne, aki visszanézi a szóváltásainkat, annak ez hamar lejön... Ördög
Amúgy meg nyugodjon le mindenki a picsába  Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 [221] 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: