Oldalak: 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 [115]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászatok a nagyvilágban, élmények, történetek, tapasztalatok  (Megtekintve 204466 alkalommal)
KBalázs
Vadász
Nem elérhető Nem elérhető

« Új üzenet #1710 Dátum: 2017. Május 23. - 07:39:01 »

Hát... (-tal nem kezdünk mondatot), de nem is emlékszem, mikor láttam ennyi (malackorosztály fölötti) disznót  Röhög világos nappal szórón  Fejbever Fejbever Fej a falba Fej a falba
Naplózva

Csak egyenesen
KBalázs
Vadász

« Új üzenet #1711 Dátum: 2017. Május 23. - 07:41:45 »

Hát... (-tal nem kezdünk mondatot), de nem is emlékszem, mikor láttam ennyi (malackorosztály fölötti) disznót  Röhög világos nappal szórón  Fejbever Fejbever Fej a falba Fej a falba

Ja és ide csak ketreccel mennék feltölteni. Én lennék a ketrecben. Pont.
Naplózva

Csak egyenesen
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*

« Új üzenet #1712 Dátum: 2017. Május 24. - 15:10:47 »

Én lennék a ketrecben. Pont.
A medvék meg mutogatnának a bocsoknak, dobálnák be a kiflivéget... Mosolyog
Naplózva

-Az Úr találna köztünk tíz erényes embert?
-Néha be kell érnie azzal, amit kap...
ingerelt
Vadász

« Új üzenet #1713 Dátum: 2017. Május 24. - 21:33:47 »

“Hat”, az ilyen medvedompinget en egy aldatlan allapotnak neveznem! Az egesz ugy nez ki mintha kinyitottak volna a medverektar ajtajat.  Türelmetlenül
Ez az eredmenye a rendszeres etetesnek, meg az hogy az allat megszokja az embert, megszokja hogy az ember gondoskodik rola,  megszunik vadnak lenni, es megszunik vadallatkent etkezni, vadallatkent elelmet szerezni. Mint a Pavlov kutyai: 2:30 h. megindul a nyalkepzodes, ok. gyerunk nezunk szet az etetonel valoszinul mar feltoltottek ujj kajaval. Csak meg kell nezni az eteto kornyeket. Teljesen kijart a terep, meg az odavazeto utak is ugyszinten.  Fejvakarás
Kapitalis medvet ugyan nagyon ritkan viszi arrafele ehseg……….
A vadaszszezon lejartaval viszont megszunik az etetes is. Hacsak a vadasztato (aki eddig etetett) meg nem hibbant es a szezon alatt megszerzett – nem is akarmilyen profitot nem akarja a medvekre kolteni a tovabbi etetessel.  Nem szól szám
Es mi lessz azzal a rengeteg “suldovel” – jo kerdes, de a valaszra nem kivancsi senki sem, leginkabb a vadasztato nem, de az etetest megengedo provincot sem erdelki.
Meg szerencse hogy a jelenseg nem altalanos. Figyelmes olvasás
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Bentshaft
Vadász
Elérhető Elérhető

vadaszijasz

« Új üzenet #1714 Dátum: 2017. Május 24. - 22:07:28 »

“Hat”, az ilyen medvedompinget en egy aldatlan allapotnak neveznem! Az egesz ugy nez ki mintha kinyitottak volna a medverektar ajtajat.  Türelmetlenül
Ez az eredmenye a rendszeres etetesnek, meg az hogy az allat megszokja az embert, megszokja hogy az ember gondoskodik rola,  megszunik vadnak lenni, es megszunik vadallatkent etkezni, vadallatkent elelmet szerezni. Mint a Pavlov kutyai: 2:30 h. megindul a nyalkepzodes, ok. gyerunk nezunk szet az etetonel valoszinul mar feltoltottek ujj kajaval. Csak meg kell nezni az eteto kornyeket. Teljesen kijart a terep, meg az odavazeto utak is ugyszinten.  Fejvakarás
Kapitalis medvet ugyan nagyon ritkan viszi arrafele ehseg……….
A vadaszszezon lejartaval viszont megszunik az etetes is. Hacsak a vadasztato (aki eddig etetett) meg nem hibbant es a szezon alatt megszerzett – nem is akarmilyen profitot nem akarja a medvekre kolteni a tovabbi etetessel.  Nem szól szám
Es mi lessz azzal a rengeteg “suldovel” – jo kerdes, de a valaszra nem kivancsi senki sem, leginkabb a vadasztato nem, de az etetest megengedo provincot sem erdelki.
Meg szerencse hogy a jelenseg nem altalanos. Figyelmes olvasás

Nem mindegy neked ? Te ugysem vadaszol, nem is tudom (es rajtam kivul meg sokan)  ha vadasztal egyaltalan valaha, csak okadod allandoan a tomentelen baromsagot minden topikba.....probalsz vadasznak hangzani, vagy mintha tudnal valamit, erolkodsz, de sehogy sem sikerul....hulyet csinalsz magadbol. Amugy ki beszelt itt vadasztatorol ? Ez a mi csalihelyunk Miket ki nem talalsz. "Rendszeres etetes" ? ja, ami egy honap. Szezonja amugy csak a furdo ruhanak van, a vadaszatnak idenye van.

...gyongyszem:

"Hacsak a vadasztato (aki eddig etetett) meg nem hibbant es a szezon alatt megszerzett – nem is akarmilyen profitot nem akarja a medvekre kolteni a tovabbi etetessel"

Ennek se fule se farka, miert etetnenek mikor idenyen kivul szigoruan tilos a csalizas, es melyik vadasztato kockaztatna sok ezer dollaros buntetest es az engedelye bevonasat. Amugy meg miert etetni potyara 11 honapon at ? Miklos te normalis vagy ? Ha valamihez halvany fogalmad sincs dugulj a pic@&ba el.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*

« Új üzenet #1715 Dátum: 2017. Június 09. - 10:42:05 »

Ne marjátok egymást, elég nagy az a Kanada, elfértek egymás mellett békességben.
Naplózva

Magyar ütőérre magyar vámpírt!   /Bödőcs Tibor/
Balkóbátya
Vadász

« Új üzenet #1716 Dátum: 2017. Június 09. - 21:14:13 »

Ne marjátok egymást, elég nagy az a Kanada, elfértek egymás mellett békességben.
Magyarok... Ördög
 Kacsint
Naplózva

Nagyapám és édesapám nyomában járni, velük vadászni, életem egyik legszebb időszaka volt,éppen ezért dédelgetett reményem , hogy egyszer majd gyermekeim kísérnek a vadászösvényen engem.
Tamás
Vadász

« Új üzenet #1717 Dátum: 2017. Június 12. - 00:04:48 »

Nem találom a LIKE gombot!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*

« Új üzenet #1718 Dátum: 2017. Június 12. - 09:46:12 »

Nem találom a LIKE gombot!
Ott van a "Donate us" gomb mellett... Ördög
Naplózva

-Az Úr találna köztünk tíz erényes embert?
-Néha be kell érnie azzal, amit kap...
mr.Hucul
Vadász

« Új üzenet #1719 Dátum: 2017. Július 06. - 13:27:02 »

Ezt is megértük, kedves Uraim! A percekben realizálódott, hogy augusztus végén megyek a Vajdaságba fürjészni. Emlékeztek még Tamarára, vagyis Huntinggirl-re? Valszeg összefutunk és átadhatom a Fórum üdvözletét. Amúgy aug 25-26 leszek Torontálvásárhelyen és már nagyon fenem a fogam a fürjekre, mert nekem az ilyen apróka tollas jószágok (fogoly, szalonka, erdei galamb, fürj) valahogy közelebb állnak a szívemhez mint a 10 kiló feletti bikák.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 [115]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: