Oldalak: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 133   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászatok a nagyvilágban, élmények, történetek, tapasztalatok  (Megtekintve 372028 alkalommal)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1200 Dátum: 2014. December 17. - 10:18:09 »

Az egész úgy íródott, hogy fogyatékos hülyének állítsa be a vadászt, olyan érzésem volt. Pedig gyagyások nem keresnek annyit, hogy több tízezer dollárt költhessenek utazásra...Na persze baklövések sorozatát követte el ez esetben azzal, hogy irreális kockázatokat vállalt.
 
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #1201 Dátum: 2014. December 17. - 15:19:53 »

Az egész úgy íródott, hogy fogyatékos hülyének állítsa be a vadászt, olyan érzésem volt. Pedig gyagyások nem keresnek annyit, hogy több tízezer dollárt költhessenek utazásra...Na persze baklövések sorozatát követte el ez esetben azzal, hogy irreális kockázatokat vállalt.

Szervusz!

Sajnos minnel tobb penzrol van szo, annal nagyobb a kisertes az atveresre. Ez alol az egyeduli "menekulesi" ut, ha az ember visszajaro vendeg egy olyan helyen, ahol a hosszu tavu kapcsolatra epitenek es nem az azonnali lenyulasra. Ez viszont azzal jar, hogy egy ido utan mar nincs eleg szabadsaga az embernek, hogy uj helyeket probaljon ki.

Csak egy pelda a sok kozul. Par eve a kovetkezo zerge "arajanlatot" kaptam Romaniabol:

Trophy score (C.I.C. marks)    Tariff
                                             EURO/piece
Up to 7.00                              1300
7.01-8.0                                      1950
8.01-9.0                                      2500
9.01-10.0                                      3250
10.01 – 11,00                              4250
11,01 – 11,50                             6150
Over 11,50                             8650

Amikor szoltam, hogy ez az arlista tobb sebbol verzik, akkor azt mondtak, hogy a szamitogepes program felre szamolta az arakat...

No comments ! ! !   Ördög Röhög
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1202 Dátum: 2014. December 17. - 15:24:15 »

Ez talán még hamisítatlan vadászat . Érdemes megnézni mennyit kell tenni az eredményért.

Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1203 Dátum: 2014. December 17. - 21:10:58 »

Szervusz!

Sajnos minnel tobb penzrol van szo, annal nagyobb a kisertes az atveresre. Ez alol az egyeduli "menekulesi" ut, ha az ember visszajaro vendeg egy olyan helyen, ahol a hosszu tavu kapcsolatra epitenek es nem az azonnali lenyulasra. Ez viszont azzal jar, hogy egy ido utan mar nincs eleg szabadsaga az embernek, hogy uj helyeket probaljon ki.

Csak egy pelda a sok kozul. Par eve a kovetkezo zerge "arajanlatot" kaptam Romaniabol:

Trophy score (C.I.C. marks)    Tariff
                                             EURO/piece
Up to 7.00                              1300
7.01-8.0                                      1950
8.01-9.0                                      2500
9.01-10.0                                      3250
10.01 – 11,00                              4250
11,01 – 11,50                             6150
Over 11,50                             8650

Amikor szoltam, hogy ez az arlista tobb sebbol verzik, akkor azt mondtak, hogy a szamitogepes program felre szamolta az arakat...

No comments ! ! !   Ördög Röhög


Na igen, ha valami sántítani kezd, legjobb hátraarcot csinálni azonnal. Igen
Kiváló referenciákkal rendelkező vadászatszervezőn, vagy közismert jó hírű területek felárán spórolni, sok esetben végül marha drága tud lenni. Ördög
 Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1204 Dátum: 2014. December 17. - 21:12:27 »

Na igen, ha valami sántítani kezd, legjobb hátraarcot csinálni azonnal. Igen
Kiváló referenciákkal rendelkező vadászatszervezőn, vagy közismert jó hírű területek felárán spórolni, sok esetben végül marha drága tud lenni. Ördög
 Wave


És persze úgy sem rizikó mentes a külhoni vadászút.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1205 Dátum: 2014. December 17. - 21:25:27 »

És persze úgy sem rizikó mentes a külhoni vadászút.
Ha megérem,50 éves koromra hazahozatok magamnak egy kafferbivalyt,aztán meglövöm itt valahol az ukrán határ közelében a susnyásban...Csak,hogy ne kelljen annyi pénzzel Afrikába menni....S hogy igazán spórolós legyen a vadászat,kölcsönkérek huszlavikától egy ehhez az alkalomhoz illő nagyvasat...A hajtók meg autentikusak lesznek,mert csak megkérem a határőröket és kiállítanak a sűrűből vagy két kamion afrikait...(Az afgánok értenek az ilyesmihez???)
 :Mosolyog Stoel Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1206 Dátum: 2014. December 18. - 00:10:11 »

...(Az afgánok értenek az ilyesmihez???)
 :Mosolyog Stoel Röhög
 

Biztos ertenek hozza  Nyihi ... plane ha elore fizetsz nekik mint azt Laszlo baratunk is tette  OOO Nem
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1207 Dátum: 2014. December 18. - 09:26:31 »

Ha megérem,50 éves koromra hazahozatok magamnak egy kafferbivalyt,aztán meglövöm itt valahol az ukrán határ közelében a susnyásban...Csak,hogy ne kelljen annyi pénzzel Afrikába menni....S hogy igazán spórolós legyen a vadászat,kölcsönkérek huszlavikától egy ehhez az alkalomhoz illő nagyvasat...A hajtók meg autentikusak lesznek,mert csak megkérem a határőröket és kiállítanak a sűrűből vagy két kamion afrikait...(Az afgánok értenek az ilyesmihez???)
 :Mosolyog Stoel Röhög

Mennyit kell még addig aludni? Nálam nem sok évet kell várni erre. Tudod mit? Hozass kettőt, a másik jó lesz nekem! A hajtókat meg bízd rám.
Ha húszon évvel ezelőtt sikerült, majd ötven évesen is megoldom!  Ördög



Jó srác volt a cimborám. Hite és vallása ellenére telente együtt jártunk disznóvágásokra.  Röhög Töltöttük a kolbászt és jókat Afrikáztunk közben. Vigyorog Wave
Majd elcsalom és kiugrasztja az a ronda bivalyt a susnyásból.  Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1208 Dátum: 2014. December 18. - 10:37:44 »

Mennyit kell még addig aludni? Nálam nem sok évet kell várni erre. Tudod mit? Hozass kettőt, a másik jó lesz nekem! A hajtókat meg bízd rám.
Ha húszon évvel ezelőtt sikerült, majd ötven évesen is megoldom!  Ördög



Jó srác volt a cimborám. Hite és vallása ellenére telente együtt jártunk disznóvágásokra.  Röhög Töltöttük a kolbászt és jókat Afrikáztunk közben. Vigyorog Wave
Majd elcsalom és kiugrasztja az a ronda bivalyt a susnyásból.  Wave
Na ezt a képet nem kellett satírozni.  Röhög Rendben van,hozatok kettőt...bár az írásban olvasott afrikai viszonyok alapján lehet,hogy bepróbálkoznak nálunk 2 tápon nevelt zebuval...Na akkor majd jól jön szakértő cimborád... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1209 Dátum: 2014. December 18. - 14:30:41 »

Hát,most pont nincs 22000 dollárom amit vadidegenekre bízhatnék...Ha pedig lesz,akkor 100 dolláros címletekben egy hasitasiban,vagy egy csuklóra akasztós autóstáskában fogom magammal cipelni a szafarira... Ördög
Ne tedd!
Laci barátomnak is megmondták, ne tegye, az életével játszik!
Persze lehet hogy ez már csak az áttverés része volt.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
forester73
Vendég
« Új üzenet #1210 Dátum: 2014. December 19. - 06:55:06 »

Robi nem is tudtam-csak sejtettem - , hogy ekkora úr vagy ! Kirongozival fácánozni és nyúlászni , hát ez az úri huncutság ! Stoel Wave Wave Wave

Üdv ÉN
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1211 Dátum: 2014. December 19. - 07:10:02 »

Robi nem is tudtam-csak sejtettem - , hogy ekkora úr vagy ! Kirongozival fácánozni és nyúlászni , hát ez az úri huncutság ! Stoel Wave Wave Wave

Üdv ÉN
Szerintem rosszul látod.
A kirongózi az úr.
Lejött fácánozni, nyulászni, és ha már megtehette, hát fogadott egy white huntert.:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1212 Dátum: 2014. December 19. - 11:20:24 »

Robi nem is tudtam-csak sejtettem - , hogy ekkora úr vagy ! Kirongozival fácánozni és nyúlászni , hát ez az úri huncutság ! Stoel Wave Wave Wave

Üdv ÉN

Na ja, Afrikában ugyanez nem nagy kunszt! Röhög Igen Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1213 Dátum: 2014. December 19. - 11:20:54 »

 Röhög Igen
Szerintem rosszul látod.
A kirongózi az úr.
Lejött fácánozni, nyulászni, és ha már megtehette, hát fogadott egy white huntert.:-)
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1214 Dátum: 2015. Január 10. - 05:02:30 »

Jobbhijjan ide rektam fel ezt az erdekessegszamba meno esetet.
Enyhenszolva meglepodhetett az a  Ucluelet-i lakosu (kis varos a Vancouver Szigeten) Ted Benson mikor az alaksori haloszobajaban egy pumaval talalta magat szembe. Nyihi A haloszoba ajtajat szelloztates vegett nyitotta ki. Ted macskaja, - akit mar elozoleg kiszurt a puma – es aki mar meg is let szorongatva mint eledel, az ajtonyitasra beosont a szobaba es utanna a puma. Taps  
Vegul is a sztori hepiendel zarult mert, Ted es az eppen akkor erkezo taxis – aki szinten latta az esetet – kozos erovel elharitottak az egyepkent tenajger szamba meno puma esetleges tamadasat.  OOO
A riportbol meg azt is megtudhatjuk hogy a fiatal (siblings) puma, annak a testverparnak az egyike amelyeknek az annyja par hettel ezelott lottek le  mert veszelyes kozelsegbe lattak tobbszor is az ovoda kozelsegeben.
-   Lehet hogy epp a ket siblingnek akart felvetelt nyerni.  Ördög

http://www.ctvnews.ca/canada/cougar-in-predator-mode-follows-cat-into-b-c-man-s-home-1.2180639
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 10. - 05:57:35 írta Sakac » Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Oldalak: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 133   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: