Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 133   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászatok a nagyvilágban, élmények, történetek, tapasztalatok  (Megtekintve 372177 alkalommal)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #705 Dátum: 2013. Január 15. - 22:58:12 »

Az jó...mert ha azt eldobod, sokkal gyorsabban tudsz futni bicegni... Ördög
Micsoda? Bicegni? Azt felejtsd el! Olyan alsótestet csinált nekem a gyógytornászom (csönd!!! Ördög) hogy bármely focista megirigyelné. Full combizom! Ha két napig nem gyúrom nem is tudok nagyon felkelni... Ördög
Más...... meg az, ha én eldobom egyszer (üresen) a Schönauert vagy a Mausert, akkor körülöttem az élet sok helyütt szállt már tovább....  Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #706 Dátum: 2013. Január 15. - 23:04:23 »

Bizonyos teruleteim a  ahol vadaszok kozel vannak egy allami  parkhoz, ami valoban nem mas mint egy jokora erdo....vagy 33 ezer ha.  picnic, satorozo helyek tura, bicikli osvenyekkel stb... egy szep termeszetes toval a kozepen. Nyilvan  bent a parkba nem engedelyezett a vadaszat.
A tavasszal ket nemet juhasz tunt el, es egy kisebb kutya setaltatas kozbe a parkba mikor nem voltak porazon....a tulajdonosaik minden esetbe csak egy nyusszentest hallottak az erdobol. Akkor is egy hatalmas farkas volt a tettes melyet meg is oltek a vadorok egy idore ra.
Ez az alabbi is abbol a falkabol lehet mivel tobbszor lattak farkasokat a parkba  meg az azt korulvevo teruleteken (amelyeken en is vadszok) es mindez 15 percre egy hetszaz ezres varostol)

Ezt a peldanyt a szomszedos teruleten hurkolta a terulet gazdaja az osszel (szabad ha van trapper engedelye, ami egy nehez 5 dollarba kerul) vagy csak lelohetik ha a farkasok kart okoznak a teruleten, tehat hazi allatokat, marhakat olnek meg). A terulete hataros a park-al, meg ahol en vadaszok az hataros az ovevel, tehat nem meglepo szamomra a farkas a vadkameramon.....mindez 15 percre egy hetszaz ezres varostol.
Aki tartja a farkast 1.83 cm.







Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #707 Dátum: 2013. Január 15. - 23:31:42 »


Más...... meg az, ha én eldobom egyszer (üresen) a Schönauert vagy a Mausert, akkor körülöttem az élet sok helyütt szállt már tovább....  Ördög Ördög
Jókora teremtés az a farkas de körülötte is kurvasok hely van ám... Vadász  Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #708 Dátum: 2013. Január 15. - 23:40:09 »

Jókora teremtés az a farkas de körülötte is kurvasok hely van ám... Vadász  Ördög
Ez így igaz! De ha rákerül valami a Schönauer 150-es csapott célgömbjére.....ottan nagy  baj van készülőben .... Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #709 Dátum: 2013. Január 15. - 23:40:18 »


A tavasszal ket nemet juhasz tunt el, es egy kisebb kutya setaltatas kozbe a parkba mikor nem voltak porazon....a tulajdonosaik minden esetbe csak egy nyusszentest hallottak az erdobol. Akkor is egy hatalmas farkas volt a tettes melyet meg is oltek a vadorok egy idore ra.
Ez az alabbi is abbol a falkabol lehet mivel tobbszor lattak farkasokat a parkba  meg az azt korulvevo teruleteken (amelyeken en is vadszok) es mindez 15 percre egy hetszaz ezres varostol)

Ezt a peldanyt a szomszedos teruleten hurkolta a terulet gazdaja az osszel (szabad ha van trapper engedelye, ami egy nehez 5 dollarba kerul) vagy csak lelohetik ha a farkasok kart okoznak a teruleten, tehat hazi allatokat, marhakat olnek meg). A terulete hataros a park-al, meg ahol en vadaszok az hataros az ovevel, tehat nem meglepo szamomra a farkas a vadkameramon.....mindez 15 percre egy hetszaz ezres varostol.
Aki tartja a farkast 1.83 cm.
Láttam már ekkora farkast, igaz az Alkonyat filmekben... Stoel Stoel A fizimiskáját elnézve, valami molosszus vér szabadult be a farkas populációba. Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #710 Dátum: 2013. Január 15. - 23:41:24 »

Huhhh. A puma szétszedi a farkast? Mekkora egy puma? Eddig úgy voltam vele, hogy egy olyan 30-40 kilós macskaféle.

Egy him puma elerheti a 100kg-ot,  egy nosteny 60-70 kg. Maskepp vadasznak mint a farkasok hihetetlen csendesek es gyorsak, legtobbszor farol ugranak az aldozatra (sotetbe gyakori) meg mindig csak nyakra harapnak es legtobbszor hatulrol. En amikor jovok ki a javor leseimrol sotetbe es ezek a vadaszatok mindig  "cougar country"-ba tortennek, tobbet nezek hatrafele meg lampazok fel a fak koronajaba mint elore.  Neha futyolok, beszelek egyedul. A kis hatizsakomat is jol felhuzom a nyakamba, ha esetleg a "Silent Death" ram vadaszna. Nem lenne eselyem lofegyver nelkul.

http://www.care2.com/news/member/798035529/667343......ez mar egy jo peldany

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #711 Dátum: 2013. Január 15. - 23:46:34 »

Egy him puma elerheti a 100kg-ot,  egy nosteny 60-70 kg. Maskepp vadasznak mint a farkasok hihetetlen csendesek es gyorsak, legtobbszor farol ugranak az aldozatra (sotetbe gyakori) meg mindig csak nyakra harapnak es legtobbszor hatulrol. En amikor jovok ki a javor leseimrol sotetbe es ezek a vadaszatok mindig  "cougar country"-ba tortennek, tobbet nezek hatrafele meg lampazok fel a fak koronajaba mint elore.  Neha futyolok, beszelek egyedul. A kis hatizsakomat is jol felhuzom a nyakamba, ha esetleg a "Silent Death" ram vadaszna. Nem lenne eselyem lofegyver nelkul.

http://www.care2.com/news/member/798035529/667343......ez mar egy jo peldany



Brrrrr.... Csendes halál a fáról!!!! Azért más környezetben vadásztok Ti Ben mint mi.
Nálunk néha egy elcseszett lövés után utánamegyünk hősként a nagy kannak és legrosszabb esetben kupánlőjük a nekünk induló disznyót.... Nem mondom, hogy az is  full adrenalin, de hazasétálni úgy, hogy hátha a nyakadba esik egy 100 kilós gyilkológép..... Hát.... Szorongatnám a Schönauert, az biztos... Kacsint
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #712 Dátum: 2013. Január 16. - 08:13:47 »

Ja...Mark "farkaskutyájának" is fütyörészhetnél, oszt egy barnamedve közben megkocogtatná a válladat, hogy az erdőben illik csendben lenni... Ördög

Ferenc!
..Tessékmán a lódenkabát  mély zsebébe tenni azt a kibacott tégelyt!..  ..  Ördög  Ördög  Ördög  ..  Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #713 Dátum: 2013. Január 16. - 18:27:36 »

Na ide figyelj Bentshaft, te vadászok irigységének fő stimulátora! Ha azonnal nem hagyod abba ezeknek az idegborzoló horgász-vadász képeknek és storyknak a közzétételét, holnap nekiállok összekalapálni egy ladikot és tavasszal átlapátolok hozzátok abba a Csodaországba ahol akkora sülők teremnek és 5 dollárba kerül egy trapperengedély. Öregapám évekig melózott Detroitban (a marha hazajött mer a főd, meg a jószág...) és családi legendárium szerint csak azt utálta, hogy odafelé valami kivándorló-hajón három hétig halon éltek. Na én sózot tengeri herkentyűn is ellennék csak egyszer kerülnék ki hozzátok.
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #714 Dátum: 2013. Január 16. - 19:26:06 »

 Figyelmetlen voltam és felületes. Csak most olvastam el a pumáról írottakat. Tudodmit Ben, inkább maradok Ukrajnában. Itt csak hüje (így pontos J-vel) és korrupt politikusok esnek a nyakadba négyévente és nem százkilós cicamicák. 
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #715 Dátum: 2013. Január 16. - 19:41:22 »








 

 Stoel Nekem kiadna egy komplet vadászruhát  Igen Röhög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #716 Dátum: 2013. Január 17. - 08:23:06 »

Üdv Bentshaft!
A farkas "paramétereiről" (testhossz, marmagasság, súly) tudsz adatokat?
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #717 Dátum: 2013. Január 17. - 18:53:51 »

Szervusz Bentschaft! Emelem
Az elejtett farkas nagyon szép. A gazdája boldog lehet a gereznával. Igen
Én rendszeresen nézem a net-en ezeket a jószágokat, mert imádom őket. De nem tudom, hogy rálőnék-e. Fejvakarás Egyrészről, hogy ha ezt valaki csak megsebzi és van vér az állat pucájában, hát ott lehet hogy hamar akasztanák a hóhért, ha nincs lélekjelenléte egy második lövéshez.
Másrészről, pedig a kaukázusi kutyámat juttatják eszembe. Inkább jól megdögönyözném őket....... bár lehet hogy az első fülhúzás után rövidesen lőnöm kellene. Ördög

Mindenesetre a farmer által meghurkolt farkas súlya, nagysága engem is érdekelne, amennyiben rendelkezésre áll és publikus.

 Emelem

Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #718 Dátum: 2013. Január 18. - 05:40:08 »

Nem tudom a farkas nagysaganak az  adatait.  En szemelyesen nem lattam a farkast, a terulet tulajdonosa ahol vadaszok es akinek a terulete hataros azzal a terulettel ahol a farkas lett hurkolva, o mutatta  a kepeket. Nekem meg eszembe sem jutott megkerdezni  :Mosolyog
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #719 Dátum: 2013. Január 18. - 19:08:32 »

Ez a farkas sokkal több mint 70 kiló. Láttam nagy európai farkast, majdnem 70 kiló volt, ez sokkal nagyobb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 133   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: