Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 133   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászatok a nagyvilágban, élmények, történetek, tapasztalatok  (Megtekintve 371952 alkalommal)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #675 Dátum: 2012. December 18. - 22:15:03 »

Hijnye, de erős trófea! Gratulálok!
A képen szemből jól látszik milyen "szemes" vad ez a zerge. Jó nagy szöget belát maga körül. (Ez már nem. Ördög Vigyorog)
Trófea fotót is kérünk! Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #676 Dátum: 2012. December 19. - 07:15:39 »

Genfi!

Gratulálok! Emelem
Könnyű volt ilyen messziről eltalálni, mert már nálunk begyakoroltad magad  Röhög  Wave
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #677 Dátum: 2012. December 19. - 10:03:20 »

Hijnye, de erős trófea! Gratulálok!
A képen szemből jól látszik milyen "szemes" vad ez a zerge. Jó nagy szöget belát maga körül. (Ez már nem. Ördög Vigyorog)
Trófea fotót is kérünk! Wave

Szervusz!

Oszinte leszek! Sajnos a koponya nincs olyan allapotban, hogy fel tegyem a kepet. Zsirtalanitani, feheriteni kell! Nem a kisero vador, hanem egy fiatal roman srac fozte ki a koponyat. Hat... Van meg mit tanulni...

Az unnepek alatt rendbe fogom tenni a koponyat es utana jelentkezem.
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #678 Dátum: 2012. December 19. - 10:04:46 »

Genfi!

Gratulálok! Emelem
Könnyű volt ilyen messziről eltalálni, mert már nálunk begyakoroltad magad  Röhög  Wave

Szervusz!

Erre aprilisban terjunk majd vissza...  Táncol

 Sam6
 S.Peti
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #679 Dátum: 2012. December 19. - 10:27:49 »

Szervusz!

Oszinte leszek! Sajnos a koponya nincs olyan allapotban, hogy fel tegyem a kepet. Zsirtalanitani, feheriteni kell! Nem a kisero vador, hanem egy fiatal roman srac fozte ki a koponyat. Hat... Van meg mit tanulni...

Az unnepek alatt rendbe fogom tenni a koponyat es utana jelentkezem.

ÚÚÚ! Az ember készül, utazik nem keveset, lejárja a lábát a hegyen, nem kevés szerencsével elsőrangú vadászélményhez és trófeához jut, ott hagy egy szakajtóra való pénzt és ezek után a kezébe nyomnak egy hányaveti módon kikészített, elcseszett, zsíros trófeát?  Woest Rííí
Minden bizonnyal nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagy, én benne lennék az esti híradóban... Nyihi
Remélem sikerül rendbe hoznod! Wave Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #680 Dátum: 2012. December 19. - 11:39:45 »

ÚÚÚ! Az ember készül, utazik nem keveset, lejárja a lábát a hegyen, nem kevés szerencsével elsőrangú vadászélményhez és trófeához jut, ott hagy egy szakajtóra való pénzt és ezek után a kezébe nyomnak egy hányaveti módon kikészített, elcseszett, zsíros trófeát?  Woest Rííí
Minden bizonnyal nyugodt, kiegyensúlyozott ember vagy, én benne lennék az esti híradóban... Nyihi
Remélem sikerül rendbe hoznod! Wave Igen

Szervusz!

Sajnos nem tudok mit csinalni... Vagy ilyen roham munkaban kifozott koponyat kapok kezhez es azonnal vihetem, vagy otthagyom az egeszet es csak honapok mulva latom viszont.

A zerge kampokat ugy kell kifozni mint a muflon csigat. Egy ido utan a zerge kampo es a muflon csiga lejon a koponyarol es a koponyat kulon kell fozni, zsirtalanitani, feheriteni. A zerge kampo tokeletes allapotban van, de a koponya tavol van a tokeletestol. Sajnos ra fog menni egy fel napom, hogy szepen rendbe hozzam.

A mult evi sakal koponyaval mar ugyanezt vegig csinaltam, es a vegeredmeny szep volt. Az unnepek utan majd teszek fel kepeket az uj zerge trofearol.

Addig is egy kep az elmult evek termesebol.

Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #681 Dátum: 2012. December 19. - 15:11:51 »

Köszönöm neked, hogy közelebb hozol engem egy gyönyörű helyhez és egy gyönyörű vadhoz.

 Igen Igen Emelem Emelem
Naplózva

Üdv End
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #682 Dátum: 2012. December 19. - 15:42:02 »

Köszönöm neked, hogy közelebb hozol engem egy gyönyörű helyhez és egy gyönyörű vadhoz.

 Igen Igen Emelem Emelem


Való igaz! Köszönjük Genfi, hogy megosztottad velünk az élményedet és a remek tájat! Igen Kacsint Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #683 Dátum: 2012. December 20. - 12:02:25 »

Genfi  EmelemTaps Igen Írhatnál többet is , minden méter felfelé = egy oldal  Igen Emelem

Szervusz!

Akkor felteszek meg egy erdekesseget.

A kepen lathato fenyofat mult ev szeptembereben torte el a medve. Azert tudom ilyen pontosan, mert mult evben oktober elejen voltam fent a hegyen es akkor ez friss tores volt. A fenyofa kornyeken szet volt szorva a toboz, amibol a medve kiette a vervoros magokat. Azt most ne kerdezzetek, hogy melyik fenyo fajtanak vannak ilyen vervoros magjai...

Azert nem keves ero kell ahhoz, hogy valaki egy fenyofat igy derekba torjon!!!





A gyantaban meg most is benne van a medve szore!
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #684 Dátum: 2012. December 23. - 16:39:37 »

Medvek !

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #685 Dátum: 2013. Január 14. - 06:56:25 »

Farkas a vadkameramon, gyanitottam hogy miattuk  volt ezen a teruletemen annyira keves szarvas az osszel ezert kint is hagytam egy kamerat.

Nem artana loni nehanyat beloluk de kurv@ hideg van, mely a ho az erdobe, es sok a munka veluk meg kedvelem is oket, nem nagyon szeretem olni oket, intelligens szep allatok....(meg a sullok is harapnak  Vigyorog)



Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #686 Dátum: 2013. Január 14. - 21:59:22 »

 Emelem

Ha jól látom egy úton áll és egy autó két keréknyoma között végig ér úgy, hogy csak lazán megállt, még csak ki se nyújtózott!
Mekkorák ezek a jószágok Nálatok? Meglepődött
Én simán becsülném a marmagasságát kb. 85 cm-re, a súlyát meg kb. 70 kilóra.
Közel járok az igazsághoz?

Üd.: Beregi Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #687 Dátum: 2013. Január 15. - 10:06:23 »

Mesebeli látvány, megkapó, az ember alig tudja levenni a szemét róla. Jó kép. Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #688 Dátum: 2013. Január 15. - 10:19:42 »

Bentshaft  Emelem  Igen  !    Stoel süllőzni nincs hideg ?  Fejvakarás  Röhög  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #689 Dátum: 2013. Január 15. - 12:31:57 »

Bentshaft  Emelem  Igen  !    Stoel süllőzni nincs hideg ?  Fejvakarás  Röhög  Emelem

Horgászni sosincs hideg! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 133   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: