Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 133   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászatok a nagyvilágban, élmények, történetek, tapasztalatok  (Megtekintve 372060 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #30 Dátum: 2008. Május 09. - 12:48:07 »

Mivel itt még a fának is füle van így NoCommmment!!!!!! Bion

Juuujj Drusza, csak nem?! A házasság előtt?! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Bandi
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2008. Május 09. - 13:30:39 »

Hát nem tudom... én inkább vadásznék arrafelé... még jó, hogy Viktor is ezt tette, nemigaz? Mosolyog
CSak kérdés hogy mire,Viktor!Jó tudom nem mondhatsz semmit mert a garázsban végzed Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #32 Dátum: 2008. Május 15. - 19:27:54 »

Alulról a 3. képen a Csaj úgy 26-28 éves.
Azért mondom h kb mert ő maga sem tudja.
A gyémántos barátunk (fehér 55éves) barátnője.
Tipikus Fulár Nő.

Gondolom a szerelem motiválja  a kapcsolatot...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #33 Dátum: 2008. Június 03. - 09:22:41 »

Sziasztok!

Végre megérkeztek a kikészített trófeáim. Szerintem nagyon jók lettek. Kicsit furcsa, de nagyon jó érzés, hogy örök emlékként itt vannak velünk a lakásban.  Táncol
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #34 Dátum: 2008. Június 03. - 09:30:50 »

Ki csinálta, ha szabad tudni?
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #35 Dátum: 2008. Június 03. - 10:24:28 »

Sziasztok!

Végre megérkeztek a kikészített trófeáim. Szerintem nagyon jók lettek. Kicsit furcsa, de nagyon jó érzés, hogy örök emlékként itt vannak velünk a lakásban.  Táncol

Szuper Anti!
Külön tetszik, hogy pár képet is kereteztettél emlékbe  Igen
Annyi kérdésem lenne, hogy a sárgás kép vagy emléklap vagy mi az micsoda a 3 kép fölött (persze csak ha publikus)? Valami afrikander vadászengedély-félére tippelek, netán érmes trófea emléklapja...?
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #36 Dátum: 2008. Június 03. - 10:27:53 »

Sziasztok!

Végre megérkeztek a kikészített trófeáim. Szerintem nagyon jók lettek. Kicsit furcsa, de nagyon jó érzés, hogy örök emlékként itt vannak velünk a lakásban.  Táncol

Ja meg a varacsakos hol van?  ??? Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #37 Dátum: 2008. Június 03. - 13:47:34 »

Annyi kérdésem lenne, hogy a sárgás kép vagy emléklap vagy mi az micsoda a 3 kép fölött (persze csak ha publikus)? Valami afrikander vadászengedély-félére tippelek, netán érmes trófea emléklapja...?

Szia!
A sárga lap az orix ezüstérmes oklevele.
A varacskos agyarakat még nem szereltem fel, még azt se döntöttem el, hogy milyen formában rakjam ki. "Simán" rézlemezbe foglaltan, vagy az állkapocs elejével együtt (megvan az egész koponya is).
A preparálást Gémesiék csinálták.
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Bandi
Vendég
« Új üzenet #38 Dátum: 2008. Június 03. - 13:50:02 »

Gratuálok,nagyon szépek!
Meg szabad kérdezni,melyiknél mi alapján döntöttél a preparátum ill. kifőzött  mellett?
Üdv
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #39 Dátum: 2008. Június 03. - 14:00:37 »

melyiknél mi alapján döntöttél a preparátum ill. kifőzött  mellett?

Szia!
A kudut és az orixot mindenképpen nyakkal akartam tömetni, mert úgy látványos. Mikor odaléptem a hartebeesthez teljesen lenyűgöztek a színei - tehát ez is tömött lett.  OOO
Mivel a preparálás qrva drága a springboknál maradt a koponya. Viszont a bőrét megcsináltattam, a kudu maradék hátbőrével együtt. (majd lefotózom azt is)  Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Bandi
Vendég
« Új üzenet #40 Dátum: 2008. Június 03. - 14:04:00 »

melyiknél mi alapján döntöttél a preparátum ill. kifőzött  mellett?

Szia!
A kudut és az orixot mindenképpen nyakkal akartam tömetni, mert úgy látványos. Mikor odaléptem a hartebeesthez teljesen lenyűgöztek a színei - tehát ez is tömött lett.  OOO
Mivel a preparálás qrva drága a springboknál maradt a koponya. Viszont a bőrét megcsináltattam, a kudu maradék hátbőrével együtt. (majd lefotózom azt is)  Wave
Várjuk Wave
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #41 Dátum: 2008. Június 03. - 14:40:26 »

Szia!
A sárga lap az orix ezüstérmes oklevele.
A varacskos agyarakat még nem szereltem fel, még azt se döntöttem el, hogy milyen formában rakjam ki. "Simán" rézlemezbe foglaltan, vagy az állkapocs elejével együtt (megvan az egész koponya is).
A preparálást Gémesiék csinálták.

Ebben az esetben örülök, hogy érmes lett, gratulálok hozzá, és ahhoz is, hogy kitetted az emléklapot! Ha már az egész koponya megvan, lehet, hogy mutatós lenne az állkapocs elejét is szerelni, de az én szívem vágya egyszer egy kis afrikai stílusú asztalka, melyre az egész koponya rákerülne agyarostól-mindenestül, pár apró afrikai emlékkel együtt (bush-ágak, stb). Mindez mondjuk 20 év múlva  Nevet Vigyorog na de viccet félretéve, esetedben érdemes lehet talán elgondolkozni a "rézlemezes egyszerűsítés" mellőzésén, ha a koponya, mint ritkaság is kéznél van. Ízlés dolga.
Még egyszer szívből gratulálok, nagyon várom a többi képet is! Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #42 Dátum: 2008. Június 03. - 20:08:47 »

Sziasztok!

Végre megérkeztek a kikészített trófeáim. Szerintem nagyon jók lettek. Kicsit furcsa, de nagyon jó érzés, hogy örök emlékként itt vannak velünk a lakásban.  Táncol

 Igen Igen Igen
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #43 Dátum: 2008. Június 04. - 09:35:03 »

Sziasztok!

Végre megérkeztek a kikészített trófeáim. Szerintem nagyon jók lettek. Kicsit furcsa, de nagyon jó érzés, hogy örök emlékként itt vannak velünk a lakásban.  Táncol

Anti, ezek nagyon szépek, és külön tetszik, hogy a képekkel együtt tetted őket a falra.  Éljen
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #44 Dátum: 2008. Augusztus 11. - 17:23:08 »

Felteszek harom kepet amit mult hetvegen csinaltam Franciaorszagban. Az elozmeny furcsa modon az "ozhivas" temaban olvashato.

Ha tetszik a kep, akkor holnap meg teszek fel mas kepet is.









Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 133   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: