Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 147   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes lőszerek  (Megtekintve 493083 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #30 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 11:08:57 »

Én nagyon jól elvagyok a kis 16-osomban a Cheddite skulókkal... meg a sima Mirage-zsal..

Én is jól elvagyok a kis 20-asomban a Nike -vel, a 16-osba is Niket használok.
Viktor a Mirage-nál érzékelsz valami különbséget a többi lőszerhez képest és mennyibe kerül a Mirage?

Valamennyit igen, picivel nagyobbat is üt meg szól pl. a NIKE-hez képest. De valami nálam gyakorlottabb apróvadazót kéne megkérdezni, én évente max. 6-szor használom a serétest...

Az árát nem tudom, én két dobozzal kaptam egy Barátomtól ajándékba (Ő valamiért nem szerette, Steve-ékhez hasonlóan B&P-t használ). Ez még a rövid hüvelyperemes piros.
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 11:20:50 »

Én nagyon jól elvagyok a kis 16-osomban a Cheddite skulókkal... meg a sima Mirage-zsal..

Én is jól elvagyok a kis 20-asomban a Nike -vel, a 16-osba is Niket használok.
Viktor a Mirage-nál érzékelsz valami különbséget a többi lőszerhez képest és mennyibe kerül a Mirage?

Valamennyit igen, picivel nagyobbat is üt meg szól pl. a NIKE-hez képest. De valami nálam gyakorlottabb apróvadazót kéne megkérdezni, én évente max. 6-szor használom a serétest...

Az árát nem tudom, én két dobozzal kaptam egy Barátomtól ajándékba (Ő valamiért nem szerette, Steve-ékhez hasonlóan B&P-t használ). Ez még a rövid hüvelyperemes piros.

Köszönöm! Wave
Mind ha azt hallottam volna róla, hogy gyorsabb lőszereket készítenek, mint az átlag.
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #32 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 13:24:16 »

A Mirage egy nagyon jó löszer, hogy gyorsabb az a fene se tudja, de nagyon jól öl  Táncol Táncol Táncol
Én most nézegettem, hogy az utólsó 10 rókámat mind mirage-vel lőtem, és néha én is csodálkoztam mikor 50 m körüli távolságokról ott marasztalta még a felnőt rókár is, én mindig ezt rakom a csőbe mikor direkte róka a célpont (3,5 mm 36 g Mirage)
 Taps
Naplózva

Üdv End
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #33 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:29:59 »

Szevasztok!Egy kérdés:Tudja-e valaki közületek,hogy hol lehet cink,vagy bizmut sörétet beszerezni?
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #34 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:42:21 »

Szevasztok!Egy kérdés:Tudja-e valaki közületek,hogy hol lehet cink,vagy bizmut sörétet beszerezni?

A nagy vízen túllllll  Bion

Én még nem láttam Mo-n vadászboltban, nem igen akarnak vele foglalkozni, inkább csak vaskarika van de ez is állt. 12-es ben
Naplózva

Üdv End
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #35 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 17:27:47 »

A sörétes tötlényről.
Eldurrantok jópárat egy idényben.
Mindenesnek a 3-as számú Bornaghi-t lövöm, ezt nagyon jól viszi a puskám és olcsóbban sikerült nagyobb tételt beszerezni.
Nincs nekem bajom a Nikével sem, mert öl az mint a fene ha lik iránt van, csakhát
a puskám néha alig lehet kinyitni, ezt másik töltények közül eggyel sem produkálja a duplám.
Viszont a 2-es Pellagrival úgy ment tavaly a nyúllövészet mint a veszedelem...csak az sem olcsó muníció.
Habár amennyit én nyúlra ellövök... Mosolyog
Naplózva
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #36 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 17:57:44 »

Szevasztok!Egy kérdés:Tudja-e valaki közületek,hogy hol lehet cink,vagy bizmut sörétet beszerezni?

A nagy vízen túllllll  Bion

Én még nem láttam Mo-n vadászboltban, nem igen akarnak vele foglalkozni, inkább csak vaskarika van de ez is állt. 12-es ben
A Sellien and Bellot gyárt cinksörétet,léttam a honlapján.Utazzak el Vlasim-ba?
Naplózva
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #37 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 22:09:21 »

Szevasztok!Egy kérdés:Tudja-e valaki közületek,hogy hol lehet cink,vagy bizmut sörétet beszerezni?

Január elején tudok neked szerezni 12/70-est! Darabja kb. annyi mint egy 222.-be való.
Akkor jönnek hozzánk norvég vendégek, náluk kapható. Hozathatok velük ha gondolod.
Jelezd ha érdekel!
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #38 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 22:34:26 »

Szevasztok!Egy kérdés:Tudja-e valaki közületek,hogy hol lehet cink,vagy bizmut sörétet beszerezni?

Január elején tudok neked szerezni 12/70-est! Darabja kb. annyi mint egy 222.-be való.
Akkor jönnek hozzánk norvég vendégek, náluk kapható. Hozathatok velük ha gondolod.
Jelezd ha érdekel!
Igen érdekelne.Tudod,szeretek kacsázni a Dunán,de az acélsöréttől tartok.Előre is köszönöm!
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #39 Dátum: 2008. November 21. - 05:45:03 »

Sziasztok!

Állítólag jelenleg hiány van Nike lőszerből.
A dúvadjelekért járó lőszereket hiányoltam a gazd.vezetőnél, mire közölte egyenlőre nincs.
A jászberényi vadászboltban is megerősítették ezt, nekik is csak az van amit még nem vittek el.
Tudja valaki az okát ennek? Megint áremelés lesz, vagy egyéb okból nem lehet beszerezni?
Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #40 Dátum: 2008. November 21. - 06:43:39 »

Nem állítólag hanem tényleg hiány van....
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Viktor
Vendég
« Új üzenet #41 Dátum: 2008. November 21. - 07:50:30 »

Sziasztok!
 Megint áremelés lesz, vagy egyéb okból nem lehet beszerezni?

Ez is elképzelhető szerintem, de az is szóba jöhet ami korábban volt, nevezetesen hogy a kínaiak világszerte felvásárolták az ólmot, mert kell az iparuknak.

De az is lehet, hogy a recesszió miatt.

 Vállat von
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #42 Dátum: 2008. November 21. - 08:09:28 »

Tegnap kaptam, de extra semmi nem volt már.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #43 Dátum: 2008. November 21. - 09:20:00 »

Tegnap kaptam, de extra semmi nem volt már.

Készülünk készülünk ?  Bion mennyit vettél?
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Szikura Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Új üzenet #44 Dátum: 2008. November 29. - 07:32:31 »

Sziasztok. Papírhüvelyes Winchester sörétes lőszeren a 0 szám milyen milimétert jelöl?
Naplózva

Üdvözlettel:Szikura Ádám
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 147   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: