Oldalak: 1 ... 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes lőszerek  (Megtekintve 492991 alkalommal)
franky822
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


« Új üzenet #1905 Dátum: 2016. November 14. - 16:35:44 »

Nah lett eredmény a tessztbol, sajna képek nincsenek ojj hideg és szél volt ,hogy nem sok kedvem volt fényképezni. Lotáv 40m! A cél fehér 45x45cm  lap kozepén 4x4cm fekete négyzet.
Saller bella 12/67,5 32g Special Slug Még a hangja sem volt jo, boffenés szeru  dorej ojan érzés mind ha kézzel dobálnám az olmot a céltábla felé, 5bol 2szer nem volt elég energiája újratolteni sem a fegyvert, a lyukak pedíg 25cm magasan 18-20cm szorással a célpont felett, a csoben mocsok korom.
Hernádiék  12/70 Superformance Monoflex 300gr 690bar Reccsenos színpatikus hang  kellemes visszanyomás (nem rúgás)  Elakdásmentes sima  ismételés,a szorás 15cms korben elfért de 15cm magaslovéssel enyhe kormolás
Rotweil Exact 32g 76mm 1050bar Golyosfegyverre hajazo dorrenés,   komoj  tolás a válban  Elakdásmentes sima  ismételés az 5 lyuk kis joindulattal egy csigarettás dobozzal letakarhato,  8-10cm magas lovés, patyolat tiszta cso.  Taps
Saller Béla Red and Black 12/70 7,62 35,5g 16pcs, merhát a hazaiak is használják, meg roka is johet , meg hát probáljuk már ki,meglepoen 10dartab gobecs a célpont (4x4cm négyzet) 20cms kornyzetében a maradék 6 elveszett az éterben, a csobe meg mindha belszartak volna,
Utolso tesztelt dolog : Truglo elsö hátso sínre szerelhetö  állíthato irányzékok. Bassza meg a szelo a csalafinta Amerikás huncutságot, ne vegyetek ien utolagosan házilagszerelgetheto fost (hacsak nem tolem forumtársi akcios áron kevés kilométerrel szervízel megkímélt álapotban nemdohányzo tulajdonostol elado cseréheto ajándékozhato)

U.I. Elnézést A helyesírásét és az ékezetek részleges hiányáért de szlovák billentyuzetrol írok és már másodszor kopogom mert  a kulonb kulalaku valahol elveszet mikor rákattintottam a hozzászolás gombra .
: Örülök hogy jó neked is az exact. Még a remington sluggert ha tudod próbáld ki feltétlen.  Kacsint  Wave
Naplózva
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #1906 Dátum: 2016. November 14. - 20:49:58 »

: Örülök hogy jó neked is az exact. Még a remington sluggert ha tudod próbáld ki feltétlen.  Kacsint  Wave

Hát probálnám de sajnos nincs elérheto kozelségben vadászbolt aki tartanná Szomorú
Az irányzékokkal meg komojan gondoltam akit esetleg érdekel elcseréllem akármi értelmes dologra, vagy ha eljon érte oda is ajándékozom http://www.hermes.sk/mieridla+116/truglo-mieridla-na-brokovnicu-tru-point-extreme-universal-tg960/ errol van szo
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1907 Dátum: 2016. November 16. - 06:14:14 »

Hát probálnám de sajnos nincs elérheto kozelségben vadászbolt aki tartanná Szomorú
Az irányzékokkal meg komojan gondoltam akit esetleg érdekel elcseréllem akármi értelmes dologra, vagy ha eljon érte oda is ajándékozom http://www.hermes.sk/mieridla+116/truglo-mieridla-na-brokovnicu-tru-point-extreme-universal-tg960/ errol van szo
Rendelni sem tudsz? A slugger nekem is nagyon bevált, igaz monte-carloból lőttem, de oda ment mindkét csőből, ahová néztem.
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
zolla888
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #1908 Dátum: 2016. November 19. - 14:06:51 »

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.

Van egy Izs-27E sörétesem és a minap vettem hozzá egy doboz RC gyöngygolyót. Itthon vettem észre hogy a következő felirat van a dobozon. "Use only in guns with proof test at 1320 bar"
Az én puskám csőtalpába az van beütve hogy 65MPa ami átszámolva 650 bar. Szóval az lenne a kérdésem hogy  lőhető-e ez a lőszer a puskából?
 
Naplózva
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #1909 Dátum: 2016. November 19. - 15:17:22 »

Az irányzékokkal meg komojan gondoltam akit esetleg érdekel elcseréllem akármi értelmes dologra, vagy ha eljon érte oda is ajándékozom http://www.hermes.sk/mieridla+116/truglo-mieridla-na-brokovnicu-tru-point-extreme-universal-tg960/ errol van szo

Én is komolyan kérdem, hogy mi baj vele?! Mosolyog Nem látni vele jól, elmozdul, nem oda hord ahová kéne, vagy mi váltotta ki a fenti reakciót belőled?!  Vadász  Nekem semmilyen tapasztalatom nincs ezekkel, azért volna jó okosodni... a gyári célgömböt nem látom már rendesen sötétedéskor, első körben én is valami általad linkelt cuccra gondoltam, de ha azt mondod felejtős, akkor mást kell kitaláljak...

Köszi!

 Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #1910 Dátum: 2016. November 20. - 14:12:23 »

Nah lett eredmény a tessztbol, sajna képek nincsenek ojj hideg és szél volt ,hogy nem sok kedvem volt fényképezni. Lotáv 40m! A cél fehér 45x45cm  lap kozepén 4x4cm fekete négyzet.
Saller bella 12/67,5 32g Special Slug Még a hangja sem volt jo, boffenés szeru  dorej ojan érzés mind ha kézzel dobálnám az olmot a céltábla felé, 5bol 2szer nem volt elég energiája újratolteni sem a fegyvert, a lyukak pedíg 25cm magasan 18-20cm szorással a célpont felett, a csoben mocsok korom.
Hernádiék  12/70 Superformance Monoflex 300gr 690bar Reccsenos színpatikus hang  kellemes visszanyomás (nem rúgás)  Elakdásmentes sima  ismételés,a szorás 15cms korben elfért de 15cm magaslovéssel enyhe kormolás
Rotweil Exact 32g 76mm 1050bar Golyosfegyverre hajazo dorrenés,   komoj  tolás a válban  Elakdásmentes sima  ismételés az 5 lyuk kis joindulattal egy csigarettás dobozzal letakarhato,  8-10cm magas lovés, patyolat tiszta cso.  Taps
Saller Béla Red and Black 12/70 7,62 35,5g 16pcs, merhát a hazaiak is használják, meg roka is johet , meg hát probáljuk már ki,meglepoen 10dartab gobecs a célpont (4x4cm négyzet) 20cms kornyzetében a maradék 6 elveszett az éterben, a csobe meg mindha belszartak volna,
Utolso tesztelt dolog : Truglo elsö hátso sínre szerelhetö  állíthato irányzékok. Bassza meg a szelo a csalafinta Amerikás huncutságot, ne vegyetek ien utolagosan házilagszerelgetheto fost (hacsak nem tolem forumtársi akcios áron kevés kilométerrel szervízel megkímélt álapotban nemdohányzo tulajdonostol elado cseréheto ajándékozhato)


U.I. Elnézést A helyesírásét és az ékezetek részleges hiányáért de szlovák billentyuzetrol írok és már másodszor kopogom mert  a kulonb kulalaku valahol elveszet mikor rákattintottam a hozzászolás gombra .

Tyú ha szarka farkán tudnék küldeni de jó lenne. Mindegy, ha tudsz a szlovákoknál próbálj szerezni "Monolit" breneckét. Mp-153-ból, feles chokból 50 lépésről (kb35 méter) féltenyérnyi, cirka 5-6 cm átmérőjű szórás. arany tiszta cső és van egy megfizethetetlen tulajdonsága: a lesűrűbb bozóton is úgy megy át mint kés a vajon. Nem kap gellert még a seprűnyél vastag fűzsarjakon se.Újabban utánkeresésre jobban szeretem mint a kilencszemest. A másik a Poleva nevezetű orosz csoda. 80-100 méteren 10 cm-s szórásképek, de sajna hajlamos megpattanni és a megállítóereje (gyakorlatilag egy ólömtorpedó műanyag farokkal) is hagy kívánni valót. Az utolsó amit tiszta szívvel ajánlok a francia Sauvestre de ólom testtel. Reális távon belül (50-70 méter( szabadkézből, Mp-153-ból golyósokkal versenyzik és olyat őt mint egy ágyú.

« Utoljára szerkesztve: 2016. November 20. - 15:54:35 írta Sakac » Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1911 Dátum: 2016. November 22. - 15:31:45 »

Tyú ha szarka farkán tudnék küldeni de jó lenne. Mindegy, ha tudsz a szlovákoknál próbálj szerezni "Monolit" breneckét. Mp-153-ból, feles chokból 50 lépésről (kb35 méter) féltenyérnyi, cirka 5-6 cm átmérőjű szórás. arany tiszta cső és van egy megfizethetetlen tulajdonsága: a lesűrűbb bozóton is úgy megy át mint kés a vajon. Nem kap gellert még a seprűnyél vastag fűzsarjakon se.Újabban utánkeresésre jobban szeretem mint a kilencszemest. A másik a Poleva nevezetű orosz csoda. 80-100 méteren 10 cm-s szórásképek, de sajna hajlamos megpattanni és a megállítóereje (gyakorlatilag egy ólömtorpedó műanyag farokkal) is hagy kívánni valót. Az utolsó amit tiszta szívvel ajánlok a francia Sauvestre de ólom testtel. Reális távon belül (50-70 méter( szabadkézből, Mp-153-ból golyósokkal versenyzik és olyat őt mint egy ágyú.



Erre gondolsz druszám ?   Taps

Naplózva
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #1912 Dátum: 2016. November 22. - 18:28:04 »

Elnézést kérek, hogy késve írok. Akkor szép sorjában.
Snipr -Az lenne a gond vele ,hogy univerzális(mint a 30 06 mindenre jo de semmire sem tokéletes)  passzítgatni kell  hol kicsit jobbra ul fel hol kicsit balra, A célgömb egykicsit bumfordi  és nagyon elut a csö kontúrjátol a hátso pedíg állíthato csak hát a fegyveremnek elég magas a sínje hátul és  a minimum magasság álíttásal is magasabbat hordott mint nélkule, Ha szeretnéd kiprobálni akkor szívesen elajándékozom és ha bevállik akkor esetleg meghálállod  valamivel.
mr.Hucul- nagyon szépen koszonom a tanácsokat  A Ddupleks termékek már nálunk is kaphatok van minden féle csak nem volt eddíg senkitol megbízhato informácio roluk, ahogy nézem nem is ojan borsos az áruk mint a Rotweil, csakhát az a fene nagy germán patrony imádatom ne lenne. A tobbi fajta  a Poleva és a  Sauvestre beszerezhetetlen kategoria legalább is itt Csallokozben.
A hajtás margojára meg annyit ,hogy brutális déli szélben hajtottunk (bekéredszkettem a hajtovonalba) 15éves erdeei fenyo tagokat aminek az alja be volt nove derék magasságban  erdei szederrel  de nemám evvel a síkvidéki finom kis szederindával hanem az újnyi vastag száru  2cm tuskéju istenverésével. Friss fekhelyet nem eggyet találtunk de a disznok kiosonontak minden alkalommal mire a díszes kompáni elált meg a hajtok felsorakoztak. A helyiek nagy megrokonyodésére meglottem egy melletem elsomfordállo rokát benn a hajtásban, el voltak képedve , hogy miért pazarolom azokat a drága úri patronyokat ien haszontalan vadra.
Naplózva
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #1913 Dátum: 2016. November 22. - 22:10:46 »

...
Snipr -Az lenne a gond vele ,hogy univerzális(mint a 30 06 mindenre jo de semmire sem tokéletes)  passzítgatni kell  hol kicsit jobbra ul fel hol kicsit balra, A célgömb egykicsit bumfordi  és nagyon elut a csö kontúrjátol a hátso pedíg állíthato csak hát a fegyveremnek elég magas a sínje hátul és  a minimum magasság álíttásal is magasabbat hordott mint nélkule, Ha szeretnéd kiprobálni akkor szívesen elajándékozom és ha bevállik akkor esetleg meghálállod  valamivel.
...

Köszönöm a tapasztalataid/felajánlást Mosolyog írok privátot ezügyben...

 Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #1914 Dátum: 2016. November 24. - 17:02:14 »

Erre gondolsz druszám ?   Taps



Bizony ezaz csak felém nem Duplex hanem Monolit néven fut.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1915 Dátum: 2016. November 24. - 17:42:18 »

Erre gondolsz druszám ?   Taps
....

Szervusztok! Emelem

Tudtok olyan üzletet itthon ahol ilyet árulnak?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1916 Dátum: 2016. November 25. - 05:23:47 »

Szervusztok! Emelem

Tudtok olyan üzletet itthon ahol ilyet árulnak?

Sajnos     Vállat von   !  Én is beszereznék néhányat.  Emelem  Talán Szlovákiában és akkor van esély.     Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1917 Dátum: 2016. November 25. - 07:50:51 »

Szervusztok! Emelem

Tudtok olyan üzletet itthon ahol ilyet árulnak?

Dunaszerdahelyen találtam .  Emelem

http://www.nepo.sk/hu/termekek/loszer/gyongygolyo__brenneke_/ddupleks/12_70_ddupleks_monolit_32_g
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1918 Dátum: 2016. November 25. - 08:32:18 »

Sajnos     Vállat von   !  Én is beszereznék néhányat.  Emelem  Talán Szlovákiában és akkor van esély.     Emelem

Hát kövezzetek meg érte, de én ilyen esztergált vasdarabot nem szívesen eregetnék ki a "bermancsőből", még akkor sem ha a cső falával közvetlen kontaktusban nemigen kerül. Igaz át megy mindenen mint fing a gatyán, de én ólompárti vagyok az S-Ball plastik óta. Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #1919 Dátum: 2016. November 25. - 09:28:46 »

A fém érintkezik a csővel, egy műanyag vezető gyűrű van rajta.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 ... 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: