Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 147   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétes lőszerek  (Megtekintve 493175 alkalommal)
sacacdc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127



« Új üzenet #1005 Dátum: 2012. Február 15. - 20:54:00 »

Biztos, hogy nem feketelőporos, hidd el, feltűnne!  Ördög
Hatalmas füstje van a fekete lőporos lőszernek, lőttem már feketelőporos sörétes lőszerrel, nagyon jó!  Vigyorog
Hűűűűű ilyen kell nekemiiiiiiis!!!!!!!!!
Ezt elpuffogtatni egy szép téli fácánozáson hmmmm ..... Majd ha már lehet tölteni itthon lőszert valami mód lesz rá hogy csináljon az ember, Ez visszahozza a régi vadászatok hangulatát....
Naplózva

185. Rule Of Acquisition:  If you want to ruin yourself there are three known ways: Gambling is the fastest, women are the sweetest, and banks are the most reliable way
sacacdc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127



« Új üzenet #1006 Dátum: 2012. Február 15. - 21:01:25 »

Norbert: ha érdekelnek a lőszerek ezt nézd meg a srác bemutat külömböző hadilőszert 12 es sörétesbe főleg 4:40 nél a Dragonsbreath a leg látványosabb
Naplózva

185. Rule Of Acquisition:  If you want to ruin yourself there are three known ways: Gambling is the fastest, women are the sweetest, and banks are the most reliable way
Vadász91
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326



« Új üzenet #1007 Dátum: 2012. Február 15. - 21:13:22 »

Üdv!  Emelem
Érdeklődnék, hogy valaki használ-e esetleg 410-es kaliberű fegyvert? Ha igen, kérem jelezze nekem privátban!!
Előre is köszönöm!! Emelem
Naplózva
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #1008 Dátum: 2012. Február 15. - 21:29:03 »

Norbert: ha érdekelnek a lőszerek ezt nézd meg a srác bemutat külömböző hadilőszert 12 es sörétesbe főleg 4:40 nél a Dragonsbreath a leg látványosabb

Láttam már.  Mosolyog
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1009 Dátum: 2012. Február 15. - 21:39:55 »

Rendesen kigyulladt a bála is! Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #1010 Dátum: 2012. Február 15. - 22:04:10 »

Figyelmesen olvasva, ezt írta

Már megvettem egy 12/76-os puskát, és a FEHOVÁn szeretnék hozzá lőszert venni!

Ha megvette és birtokában van, akkor vehet.
..ha venni akar hozzá lőszert akkor biztos be van írva, hiszen másként, hogy vehetne

Aztán helyesbített, hogy csak kifitette, de még nincs meg stb.....így már természetesen nem vehet, azt én is látom és tudom  Wave Emelem

Figyelmesen olvasva jól kihagytad a lényeget.
Ez volt a kérdés.

"Üdv. Urak! 

A kérdésem az lenne, hogy 12/70-es papírra kiadják nekem a 76-os lőszert?
Már megvettem egy 12/76-os puskát, és a FEHOVÁn szeretnék hozzá lőszert venni!

Válaszokat előre is köszönöm!
"

Mondtál valamit, csak hogy ne hagyd válasz nélkül amit írtam, de igazából semmi újat nem mondtál.
Ne vedd zokon, de szerintem okosabb maradtál volna, ha csendben maradtál volna.(talán nem először  Ördög )

Ne csak azt ragadd ki, ami szerint elsőre te értelmezted.
Azért mert kifizette,(és másról nem volt szó) attól még nincs hivatalosan a birtokában a fegyver, ez majd csak akkor valósul meg, ha be is lesz írva a tartásiba.

"Aztán helyesbített, hogy csak kifitette, de még nincs meg stb.....így már természetesen nem vehet, azt én is látom és tudom"
Ez előtt is világos volt, hogy mi a helyzet, ebből már nem tudsz kimászni.

A kérdés az volt, hogy 12/70.-es papírra adnak-e neki 76.-os lőszert, ebből a kérdésből fakadóan, logikus, hogy nincs még a birtokában a puska.
Különben minek kérdezné??  Vállat von

Ezek után szerintem nincs ezen mit tárgyalni, és részemről, én erre a párbeszédre pontot tennék.

Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #1011 Dátum: 2012. Február 15. - 22:22:40 »

Figyelmesen olvasva jól kihagytad a lényeget.
Ez volt a kérdés.

"Üdv. Urak! 

A kérdésem az lenne, hogy 12/70-es papírra kiadják nekem a 76-os lőszert?
Már megvettem egy 12/76-os puskát, és a FEHOVÁn szeretnék hozzá lőszert venni!

Válaszokat előre is köszönöm!
"

Mondtál valamit, csak hogy ne hagyd válasz nélkül amit írtam, de igazából semmi újat nem mondtál.
Ne vedd zokon, de szerintem okosabb maradtál volna, ha csendben maradtál volna.(talán nem először  Ördög )

Ne csak azt ragadd ki, ami szerint elsőre te értelmezted.
Azért mert kifizette,(és másról nem volt szó) attól még nincs hivatalosan a birtokában a fegyver, ez majd csak akkor valósul meg, ha be is lesz írva a tartásiba.

"Aztán helyesbített, hogy csak kifitette, de még nincs meg stb.....így már természetesen nem vehet, azt én is látom és tudom"
Ez előtt is világos volt, hogy mi a helyzet, ebből már nem tudsz kimászni.

A kérdés az volt, hogy 12/70.-es papírra adnak-e neki 76.-os lőszert, ebből a kérdésből fakadóan, logikus, hogy nincs még a birtokában a puska.
Különben minek kérdezné??  Vállat von

Ezek után szerintem nincs ezen mit tárgyalni, és részemről, én erre a párbeszédre pontot tennék.



 Emelem Taps
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #1012 Dátum: 2012. Február 15. - 22:42:02 »

Hűűűűű ilyen kell nekemiiiiiiis!!!!!!!!!
Ezt elpuffogtatni egy szép téli fácánozáson hmmmm ..... Majd ha már lehet tölteni itthon lőszert valami mód lesz rá hogy csináljon az ember, Ez visszahozza a régi vadászatok hangulatát....


Én is így voltam vele, csak sehonnan nem lehet beszerezni.  Rííí 
Én nagyon reménykedem benne hogy engedélyezik az újratöltést, de várjuk ki a végét...

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1013 Dátum: 2012. Február 16. - 10:09:51 »

Én is így voltam vele, csak sehonnan nem lehet beszerezni.  Rííí 
Én nagyon reménykedem benne hogy engedélyezik az újratöltést, de várjuk ki a végét...




Be lehet szerezni! Az elöltöltős fegyverekhez ezt használják!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
baikalbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 437


« Új üzenet #1014 Dátum: 2012. Február 16. - 15:16:02 »



Kíváncsi lennék, hogy milyen arcokat vágnának a kollégák, ha ilyennel jelennék meg fácánozáskor!  Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #1015 Dátum: 2012. Február 16. - 17:39:56 »


Be lehet szerezni! Az elöltöltős fegyverekhez ezt használják!

Attila!
Ezt most nem értem,  Fejvakarás  elöltöltős fegyverhez nem lőszert használnak, hanem lőport, lövedéket, és csappantyút/ vagy kovát.
A kovakő és a lövedék kivételével, mindegyik vásárlására és tartására csak bizonyos jogi személyek kaphatnak engedélyt, magánszemélynek tilos. Tehát ez a lehetőség kilőve.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1016 Dátum: 2012. Február 16. - 17:56:44 »

 A fekete lőporra írtam, hogy azt lehet kapni! Én már úgy vettem, hogy lehet tölteni! Vigyorog

Egyébként elöltöltős fegyvert magánszemély is tarthat engedéllyel. Nekem is volt  régen forgótáras pisztolyom.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1017 Dátum: 2012. Február 16. - 18:01:54 »

Attila!
Ezt most nem értem,  Fejvakarás  elöltöltős fegyverhez nem lőszert használnak, hanem lőport, lövedéket, és csappantyút/ vagy kovát.
A kovakő és a lövedék kivételével, mindegyik vásárlására és tartására csak bizonyos jogi személyek kaphatnak engedélyt, magánszemélynek tilos. Tehát ez a lehetőség kilőve.


Itt lehet kapni sok más mellett:
http://www.waffen-dorfner.at/index1.html

1,2 € darabja. Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1018 Dátum: 2012. Február 16. - 18:23:11 »

Már alig várom hogy szétszedhessek egyet akkor majd megnézem mi is van benne Mosolyog


Nitro lőporral vannak töltve. Egyébként kezdi átvenni a szerepét már a Rottweil Tiger. Nagyon jó töltények azok is.

Van még néhány a páncél mélyén. Ördög Mellette egy másik klasszikus, SB  R&B filcfolytással.


Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #1019 Dátum: 2012. Február 16. - 18:30:04 »

Ilyen fekete-vörös S&B-ből anno én is ellőttem pár dobozzal. Jó lőszer!  Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 147   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: